Simky, Talboty, Matry na prodej

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Kdopak to tady prodává Simku na mobile.de :twisted:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Kucí, nemáte někdo 1,1mil Eur? :shock:

http://www.gizmag.com/go/4050/

Obrázek

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

Sakra :o :o :o :o , musím se víc snažit :? :mrgreen:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

V sobotu jsem se byl podívat na dvě Mureny 2,2. Jedna je na netu v inzerci - bílá s koly Zender. Je za 88tKč a vypadá fakt pěkně. Najeto jen 123000km, celkem ojedinělej interiér (proužky hnědá/zlatá) a je celkem zachovalá. Nějaká práce na ní bude, hlavně to dlouho stálo, ale za ty prachy...? Druhá je červená, lehce ťuklá na zadek, interiér přečalouněnej do šedý kůže/semiše, je k ní nový výfuk, najeto 243000km, byla by za 80tKč. Fotky jsem neudělal, stojí s dalšími desítkami aut a motorek zaprášený v hale na kraji Prahy.

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj! :grin: Na otázku Michala V. nejde dát citaci, je to nějak moc široký! :o Kdopak to tady prodává Simku? :o No přece "pan Novotný" !
:mrgreen: Podle neohozeného domu a hlavně ty zbastlený světla z Polska ve žraloku, ty ho identifikují "naprosto přesně", jak pravil kdysi herec Poloczek! :lol: Jako prodejce nechce být zveřejněn, zdá se mi to jasný! A ta cena? No to bude KUP! Cha cha! :lol:
Ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michale ,ta bílá Murena se inzeruje a prodává již několik let :twisted: :twisted: Za 88tis nekoupíš nic pořádného ale to sám víš. Musí to být nic moc když po ní ani pes neštěkne.Podívej se na MOBILE DE a tam jsou pěkné kusy od 5tis euro až do 12tis ale to už jsou krasavci

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Jiří Lefner píše:Michale ,ta bílá Murena se inzeruje a prodává již několik let :twisted: :twisted: Za 88tis nekoupíš nic pořádného ale to sám víš. Musí to být nic moc když po ní ani pes neštěkne.Podívej se na MOBILE DE a tam jsou pěkné kusy od 5tis euro až do 12tis ale to už jsou krasavci
Jirko, to že má někdo inzerát na mobile.de ještě neznamená, že to za ty prachy někdo koupí. Také to, že to inzeruje už dlouho, nic neznamená, tady v ČR zná Murenu jen málokdo, navíc tak, jak má ten inzerát s tou mizernou fotkou, by se to neprodalo ani za 50tis Kč. A já to auto viděl na vlastní oči a můžu říct, že je to pěknej kus. Jediný co tomu chybí jsou ty dvě gumy na předním nárazníku, ale technicky je hodně dobrá a interiér je taky vyjímečně zachovalej. Nemít tu svojí, tak do ní okamžitě jdu.


Uživatelský avatar
Marcel
Příspěvky: 201
Registrován: 12 led 2009 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Marcel »

O modré Tagoře 2,2 automat 144 tis.Km v ČR víte? Poškozený pravý bok, cena 32.
Kdyby byl zájem, najdu ten odkaz.
Obrázek SPARE PARTS ILLUSTRATED DOCUMENTATION ;) Obrázek MIKROFICHE KODAK - CITROËN CX :roll:
MIKROFICHE PEUGEOT 305 - 404 - 504 - 505 - 604

305 SR
604 Ti

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

nevíme, najdi ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Ale víme - to je ta světle modrošedá co byla na stránkách bazaru, kde je teď Luděk. Jenže oni o tom autě nic neví, protože ten inzerát na ty stránky prý vložil nějaký neznámý člověk. Hlavně už je to asi 4 roky starý inzerát ;)

http://www.veteranshop.cz/detail_vozu.php?id_vozu=117

Jiří Lefner

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michaltalbot píše:Ale víme - to je ta světle modrošedá co byla na stránkách bazaru, kde je teď Luděk. Jenže oni o tom autě nic neví, protože ten inzerát na ty stránky prý vložil nějaký neznámý člověk. Hlavně už je to asi 4 roky starý inzerát ;)

http://www.veteranshop.cz/detail_vozu.php?id_vozu=117
Michale,napiš nám co nevíš...... :lol: :lol: Ty ten nos strčíš všude :lol:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Obrázek

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

víme ;) a máme kupce z řad našich členů 8-) ......a nemyslím Čendu

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Tak právě mám tep asi 200 na 150 a jsem vzteky úplně bez sebe. Zajebaný pomalý připojení, resp. zasraný reklamy všude možně na netu, který všechno akorát zpomalujou (než se načtou). Otevřu ebay.de a koukám na Murenu 1,6 s rozbitým motorem (přesně to potřebuju na stavbu speciálu na závody do vrchu) za pouhopouhých 1200,-Eur - zbývala 1 minuta do konce. Kliknu na přihození a otevřela se přihlašovací stránka, ale nemohl jsem zadat své jméno a heslo, prostě to nepsalo dokud se nenačetly ty z.k.urvený reklamy :evil: konečně jsem kliknul do okýnka přihlašovacího jména, jenže mezitím stránka poskočila (nahoře se načetl reklamní banner) a moje kliknutí místo do okénka vyšlo na nějaký odkaz, který zase zdlouhavě otvíral nějakou jinou stránku. Než jsem se vrátil, přihlásil a přihodil, bylo auto prodaný :evil: :evil: :evil:

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

Kdyby měl někdo z členů klubu zájem o Elysée, rok 62, garážovaná, s doklady a plně funkční s horším lakem a malou korozí, s pěkným interiérem, tak foto je zde
Přílohy
elysée na prodej.jpg
elysée na prodej.jpg (127.82 KiB) Zobrazeno 5079 x

Uživatelský avatar
Marcel
Příspěvky: 201
Registrován: 12 led 2009 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Marcel »

Michaltalbot píše:Ale víme - to je ta světle modrošedá co byla na stránkách bazaru, kde je teď Luděk. Jenže oni o tom autě nic neví, protože ten inzerát na ty stránky prý vložil nějaký neznámý člověk. Hlavně už je to asi 4 roky starý inzerát ;)

http://www.veteranshop.cz/detail_vozu.php?id_vozu=117
To je ono. Jen už zase nevím, jestli mi někdo dal info jen o inzerátu a nebo že to tam viděl osobně. :roll:
Obrázek SPARE PARTS ILLUSTRATED DOCUMENTATION ;) Obrázek MIKROFICHE KODAK - CITROËN CX :roll:
MIKROFICHE PEUGEOT 305 - 404 - 504 - 505 - 604

305 SR
604 Ti


Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Ty auta jsou fakt skoro zadarmo... ale proč to všechno musí být tak daleko! Většinou ty nejzajímavější kusy jsou až dole u španělskejch hranic :(

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Ten Ranch už je tam cca dva měsíce, nabízel jsem ti ho. Vypadá moc pěkně
Obrázek

Michal

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Michal »

No a? Je tam hezky :mrgreen:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! :grin: Tak a slovo do pranice! :o Kdo se mnou jedete pro to Simku 1500 break za €1 ? V pondělí odpoledne stojím před barákem! :mrgreen: To je teda síla! :o A další za € 1600,-! :lol:
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Ivane, to spíš vypadá, že čeká na nabídky a té nejvyšší to prodá :?

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michaltalbot píše:Ivane, to spíš vypadá, že čeká na nabídky a té nejvyšší to prodá :?
Ahoj ! :grin: A co když se toho chce zbavit? :mrgreen: Já jen tak dráždím hada bosou nohou! :o A co kdyby to vyšlo? :o Michale, napiš tam, za ten risk to stojí, ne? :lol: Region Sur Saone není tak zase daleko! Michale, kdyby chtěl co nejvíce tak to dá do dražby, nebo to už v dražbě je a já jsem blbej? :o Jinak líbí se mi ta frekvence jaká dnes panuje na fóru, to je teda fofr!!! :lol:
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Tak já na to zítra mrknu.
Frekvence je fajn, ale já už chtěl jít dávno chrnět! Takovejch hodin a tady se čumákuje na forum :roll:

Odpovědět