Simky a Talboty v ulicích, na cestách

Moderátor: Burák

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simky a Talboty v ulicích, na cestách

Příspěvek od paja »

Já o tom uvažuju, ale ne o plexisklu, bojim se toho sameho, co ty. Zajedno plexi neni uplně čirý a zadruhý vim, že při 130°C už je to uplně jak hadr. Já mam obavy, že v týhle ploše se to bude prověšovat i při 30°C. Další věc je, že tam bude lítat bordel ze silnice, když to nasává chladicí vzduch zespodu a tim pádem to bude za chvilku "opískovaný", nemluvě o tom, že z druhý strany to bude od těch zajišťovacích pacek poškrábaný ihned.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simky a Talboty v ulicích, na cestách

Příspěvek od Talbot »

Ještě jsem zjišťoval Makrolon, ale to je to samý - taky 130°C, takže pokud chceme ušetřit kila, tak zbývá jen hliník, ale to estetický hledisko je v háji...

Uživatelský avatar
Marcel
Příspěvky: 201
Registrován: 12 led 2009 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Simky a Talboty v ulicích, na cestách

Příspěvek od Marcel »

Myslím že 1307ka na bílých u Rohanskýho nábřeží, dle podložky pod RZ z Újezda? Foto je, ale asi znáte...
Obrázek SPARE PARTS ILLUSTRATED DOCUMENTATION ;) Obrázek MIKROFICHE KODAK - CITROËN CX :roll:
MIKROFICHE PEUGEOT 305 - 404 - 504 - 505 - 604

305 SR
604 Ti

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simky a Talboty v ulicích, na cestách

Příspěvek od Talbot »

Ahoj Marceli, pošli foto... ;)

Jiří Lefner

Re: Simky a Talboty v ulicích, na cestách

Příspěvek od Jiří Lefner »

Dnes je krásně tak vyjedu se Simkou na výlet a už se těším!!! :P

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simky a Talboty v ulicích, na cestách

Příspěvek od Talbot »

Krásně? Já se právě vzpamatovávám z amoku, protože pohled z mýho okna je takovýhle :evil: :evil: :evil: :

Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simky a Talboty v ulicích, na cestách

Příspěvek od paja »

Teď by to spíš chtělo pořádnej plavanec, aby se spláchla sůl...
Ještě k tomu deklíku, já uvažuju o normálnim skle s termofólií. Sice neušetříš moc váhy, ale bude to mít dobrý zvuko/termoizolační vlastnosti. Navíc, když si necháš kraje potisknout, aby se ztratily ve tmě průhledy na nádrž a na podběhy, tak to bude vypadat i docela profi. Paolo, děláte taky sítotisk?
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simky a Talboty v ulicích, na cestách

Příspěvek od Jiří Lefner »

Já su z jižní Moravy a zde je jasno a 1st takže pohoda!! :lol: Ted jsem přijel a mám krásný pocit z bezproblémové jízdy asi 20km . Simku jsem nastartoval ,zahřál a jel a to vše bez problému jako kdyby bylo denně ježděné a 2 roky staré auto :shock: Michale ,slyšel jsem ,že u vás v Praze je jako v Rusku :evil:

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simky a Talboty v ulicích, na cestách

Příspěvek od paja »

No jo, na Moravě bylo dycky dobře. ;)
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simky a Talboty v ulicích, na cestách

Příspěvek od Jiří Lefner »

paja píše:No jo, na Moravě bylo dycky dobře. ;)
Pajo ,já kdybych to uměl vložit do PC tak to vše vyfotím ale na druhou stranu nechci Michala provokovat :lol: protože pohled z jeho okna :shock: je tragický a deprimující :evil:

Uživatelský avatar
Čenda
Příspěvky: 334
Registrován: 15 led 2009 15:49
Bydliště: Beroun

Re: Simky a Talboty v ulicích, na cestách

Příspěvek od Čenda »

Neboj Jíříku, ono to k vám také přijde. :?
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simky a Talboty v ulicích, na cestách

Příspěvek od Jiří Lefner »

Čenda píše:Neboj Jíříku, ono to k vám také přijde. :?
Honzo, pořád je zde hezky i když bez sluníčka a zítra má být v Brně opět jasno takže si znovu vyjedu se Simkou ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simky a Talboty v ulicích, na cestách

Příspěvek od Burák »

Tak já jsem va Tyrolích a tady je vcelku hezky, i když teda podstatně větší zima, než bývá. Horší problém je to, že mám na Audině jaksi letňáky a vidina pondělní cesty domu mi děsí...
Obrázek

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: Simky a Talboty v ulicích, na cestách

Příspěvek od Paolo »

paja píše:Teď by to spíš chtělo pořádnej plavanec, aby se spláchla sůl...
Ještě k tomu deklíku, já uvažuju o normálnim skle s termofólií. Sice neušetříš moc váhy, ale bude to mít dobrý zvuko/termoizolační vlastnosti. Navíc, když si necháš kraje potisknout, aby se ztratily ve tmě průhledy na nádrž a na podběhy, tak to bude vypadat i docela profi. Paolo, děláte taky sítotisk?
Bohužel neděláme, ale pokud to neni sériovka, tak se víc vyplatí vyřezat do folie šablonu, nalepit, nasprejovat a sloupnout. Pokud by bylo potřeba řezat z počítače, tak můžu něco případně zařídit
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simky a Talboty v ulicích, na cestách

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ahoj, u nás je sluníčko a sucho tak jedu opět na výlet se Simkou . ;)

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simky a Talboty v ulicích, na cestách

Příspěvek od paja »

Tady taky - krásná vánoční atmosféra. Berem sáňky a jdem na kopec. :x :?
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simky a Talboty v ulicích, na cestách

Příspěvek od Jiří Lefner »

paja píše:Tady taky - krásná vánoční atmosféra. Berem sáňky a jdem na kopec. :x :?
No , jo Pájo a já jsem včerejškem zahájil simkařskou sezonu. :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simky a Talboty v ulicích, na cestách

Příspěvek od Talbot »

Jirko, to se Ti to vytahuje, když tam už máte jaro, co? ;) my jsme byli včera s Michalem pro to Mercedesí cabrio u Břeclavi a tam bylo už skoro na koupání, teplo, sluníčko, azuro, moře... eee moře ne, ale co se dá dělat, holt JIH je JIH! 8-)

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simky a Talboty v ulicích, na cestách

Příspěvek od paja »

Burák píše:Tak já jsem va Tyrolích a tady je vcelku hezky, i když teda podstatně větší zima, než bývá. Horší problém je to, že mám na Audině jaksi letňáky a vidina pondělní cesty domu mi děsí...
Tak jak jsi dojel? Jsem si řikal, hlavně ať tě nechytěj policajti, to by tě taky mohla dovča vyjít na 2x tolik. :?
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simky a Talboty v ulicích, na cestách

Příspěvek od Burák »

Upe v poho, suchá silnice z Brixenu až do Berouna. 630km za 6 hodin, včetně hodinový kolony v Mnichově ;) A to jsem dodžoval víceméně krom Čech skoro všude předpisy :oops: Se divim, co ta stařičká rakev na střeše vydrží... :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simky a Talboty v ulicích, na cestách

Příspěvek od Talbot »

Simky a Talboty na cestách... Tak jen pro zajímavost - ta moje 1308ička, která byla v tak žalostným stavu, že pravá torzní tyč už byla úplně vytržená z kastle, kontakty ve víčku rozdělovače už nebyly vidět a motor neviděl měrku na ventily minimálně posledních 10 let, nakonec dojela po vlastní ose až do Žiliny, tedy skoro 500km :shock: Zkrátka zase se potvrdilo to, jak znám Simky už přes 30 let - Simca vždycky dojede do cíle své cesty! Viva la Simca! ;)

Michal

Re: Simky a Talboty v ulicích, na cestách

Příspěvek od Michal »

Osmička dojela do Žiliny a já plánuju cestu pro Simku so Nitry. Tomu říkám "mezinárodní obchod" :lol: :lol: :lol: .
Nechce jet někdo se mnou?

Odpovědět