Rady, pomoc atd.

Moderátor: Burák

Odpovědět
Michal

Re: Rady, pomoc atd

Příspěvek od Michal »

Ahoj
řešilo se to "ďubkováním štětcem", čimž se zachoval původní hrubý povrch. Nebo "hrubou barvou", ale to jsem nezkoušel. Dá se koupit ve spreji

Michal

Re: Rady, pomoc atd

Příspěvek od Michal »

Pro svoje Rancho sháním tyto díly. Vím, že se téměř neobjevují, ale kdybyste při svých "simčích" cestách na něco z toho narazili, velmi bych to ocenil. Děkuju

Naviják včetně držáků, hledací světlomety, zahrádku, držák druhé rezervy
Přílohy
P5210021.JPG
P5210021.JPG (68.87 KiB) Zobrazeno 5910 x
P5180385.JPG
P5180385.JPG (8.96 KiB) Zobrazeno 5909 x
P5180384.JPG
P5180384.JPG (8.78 KiB) Zobrazeno 5905 x

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Rady, pomoc atd

Příspěvek od paja »

Tak ten stan je dobrej. Na to, že v techničáku je nosnost střechy 30kg. :lol:
Ty hledáčky jsem před vánocema propás na ebayi, byly v nicmoc stavu a borec je bral za 73€. :?
Naposledy upravil(a) paja dne 29 led 2010 15:47, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Rady, pomoc atd

Příspěvek od George »

To bude asi jen pro psa. :grin:
Ale obdobu dělali soudruzi z NDR na Trabanta. Tam bych se taky asi bál vlízt. :lol:
Obrázek

Michal

Re: Rady, pomoc atd

Příspěvek od Michal »

Já mám postel vevnitř, takže to je méně důležité. Dělala se v doplňkové výbavě i origo zahrádka. Tu budu asi muset nechat vyrobit. Mám dobový prospekt doplňkové výbavy na Rancho. Přijedeš Pájo do hospody??

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Rady, pomoc atd

Příspěvek od paja »

Jo, budu tam tak kolem 6..
Obrázek


Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Rady, pomoc atd

Příspěvek od Talbot »

Známej nabízí k pronájmu nově zrekonstruovanou stodolu - je tam nová betonová podlaha, stěny jsou zděný, vrata nový, je tam elektrika, alarm a ještě je u toho obrovskej volnej asfaltovej plac. Vejde se tam 20 aut. Původně chtěl 10000,-Kč/měsíc, ale teď slevil na 7000,-Kč/měsíc. "Bohužel" mám parkování vyřešený tak, že mě to za současný situace vyjde levněji než to mít tam, i kdyby to vycházelo 500,-Kč/auto/měsíc, což by bylo v případě, že by se sešlo aspoň 14 aut. Já tam můžu dát 6 aut, 2 kusy by tam možná dal Marcel a 1 auto někdo z Mercedes fóra. Kdyby bylo 20 aut, vycházelo by to na 350,-Kč měsíčně, což je myslím slušný. Je to ve vesnici Nučice u Kostelce nad Černými Lesy, tedy při cestě po D1 z Prahy, pak na Říčany a na Kostelec, lehce přes půl hoďky normální jízdy.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Rady, pomoc atd

Příspěvek od Burák »

Hoši, potřeboval bych Simca logo, takové to poslední před Chryslerem, s vlašťovkou, jako klubovým znaku, v nějakým rozumným rozlišení. Díky
Obrázek

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Rady, pomoc atd

Příspěvek od George »

Mám to logo klubu v Corelu. Napiš mi mejla, kam to můžu poslat, případně v jakým formátu (cdr, jpg, tif...).
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Rady, pomoc atd

Příspěvek od Burák »

SZ, díky
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Rady, pomoc atd

Příspěvek od Talbot »

George: pošli mi jej prosím taky, všechny loga, který mám mají do 5 Kb, což je na prd.

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Rady, pomoc atd

Příspěvek od George »

Pošlu zítra (jestli si vzpomenu :P ). Mám to v PC v práci.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Rady, pomoc atd

Příspěvek od Talbot »

Dorazilo, děkuju ;)

Uživatelský avatar
Marcel
Příspěvky: 201
Registrován: 12 led 2009 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Rady, pomoc atd

Příspěvek od Marcel »

Michaltalbot píše:Známej nabízí k pronájmu nově zrekonstruovanou stodolu - je tam nová betonová podlaha, stěny jsou zděný, vrata nový, je tam elektrika, alarm a ještě je u toho obrovskej volnej asfaltovej plac. Vejde se tam 20 aut. ...
Já tam můžu dát 6 aut, 2 kusy by tam možná dal Marcel a 1 auto někdo z Mercedes fóra. Kdyby bylo 20 aut, vycházelo by to na 350,-Kč měsíčně, což je myslím slušný.
Je to dobrá nabídka, dvě auta ode mne nejsou problém. Šlo by i více (4), jenže, a asi to mají tak i ostatní, bych musel zrušit domluvená místa která mám v Praze. Není problém to vypovědět, ale jsou to prostě výhodné nájmy na dobré slovo.
S dálkou je to tak akorát, co jsem koukal na mapu, ale zase některý auta potřebuji mít v Praze. :|
Je to škoda, asi to nevyjde, jak to vidím a jak jsem prve mluvil s Michalem. :cry:
Obrázek SPARE PARTS ILLUSTRATED DOCUMENTATION ;) Obrázek MIKROFICHE KODAK - CITROËN CX :roll:
MIKROFICHE PEUGEOT 305 - 404 - 504 - 505 - 604

305 SR
604 Ti

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Rady, pomoc atd

Příspěvek od Talbot »

Je to holt pech, ještě nedávno jsem věděl o pár lidech, kteří byli zoufalí z nedostatku místa pro svoje auta a teď už to mají vyřešený. Taková pěkná stodola nám uteče, protože za půl roku, až si na to někdo vzpomene, tak už to bude zabraný :(

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Rady, pomoc atd

Příspěvek od paja »

No to je, kdyby ta možnost byla před rokem, tak bych tam dal 3 auta a nemusel dělat na sílu všechny dohromady. :?
Obrázek

Michal

Re: Rady, pomoc atd

Příspěvek od Michal »

Já mám úplně vše v garážích. Kromě MB, se kterýma jezdím. A vzhledem k plánovanému stěhování a stavbě vlastních garáží nepředpokládám, že bych garáž tak daleko užil. Už se blíží chvíle, kdy budu mít vše doma. Jo a letos chci pouze jeden přírustek ;)

Uživatelský avatar
Čenda
Příspěvky: 334
Registrován: 15 led 2009 15:49
Bydliště: Beroun

Re: Rady, pomoc atd

Příspěvek od Čenda »

Trabanta??! :lol: :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Rady, pomoc atd

Příspěvek od Talbot »

Čenda píše:Trabanta??! :lol: :lol:
No skoro... :lol:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Rady, pomoc atd

Příspěvek od Talbot »

Jak jsem laboroval s těma kabelama, tak jsem chtěl proměřit ty co mám schovaný z modrý Tagory, ale nevěděl jsem jak. Zavolal jsem odborníkovi a tak se s vámi chci podělit o návod jak se to dělá.
Vezmete multifunkční voltmetr, kterej se dá koupit za cca 200,-Kč v Bauhausu a nastavíte na měření odporu (to je v ohmech - písmeno Omega v řecký abecedě) na hodnotu 2000kOhm. Na každej konec kabelu přiložíme jednu svorku a naměříme nějakou hodnotu, např. 0,09 a tato hodnota by měla být u všech kabelů stejná. Pokud to tak je, kabely jsou v pořádku ;)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Rady, pomoc atd

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michaltalbot píše:Jak jsem laboroval s těma kabelama, tak jsem chtěl proměřit ty co mám schovaný z modrý Tagory, ale nevěděl jsem jak. Zavolal jsem odborníkovi a tak se s vámi chci podělit o návod jak se to dělá.
Vezmete multifunkční voltmetr, kterej se dá koupit za cca 200,-Kč v Bauhausu a nastavíte na měření odporu (to je v ohmech - písmeno Omega v řecký abecedě) na hodnotu 2000kOhm. Na každej konec kabelu přiložíme jednu svorku a naměříme nějakou hodnotu, např. 0,09 a tato hodnota by měla být u všech kabelů stejná. Pokud to tak je, kabely jsou v pořádku ;)
Ahoj všichni! :grin: Michale dík, to vyzkouším. Připoměl jsi mi kabely na Simky1300 až 1501, pro nedostatek origin. jsem koupil z Blatné kabely na 1203 :mrgreen: . Mají sice jen dvě délky, ale vcelku fungují. Motor s nimi na TK bez problémů, akorát jsou černé. :o Výrobce- Tesla Blatná má též zásilkovou službu a jsou tam docela ochotní, :grin: tak snad to někomu může pomoci, neboť orig. kabely Simca jsou většinou vyhřáté a vypálené! :mrgreen: Tak ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Rady, pomoc atd

Příspěvek od Burák »

Na co že jsou? :o :lol: Samo, že do 1301 jdou dát normální kabely ze škodovky. Dokonce Tesla to uvádí jako univerzální kabely k benzínovým motorum. Maj to v každým krámě.

Ale myslím, že Michal řešil nějaký speciální, kvuli jinýmu zapalování na Murenu a Tagoru...
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Rady, pomoc atd

Příspěvek od Talbot »

Čendo, prosím Tě, uměl bys nalepit na čelní sklo takovou tu hliníkovou kostičku co se na ní pak nasune vnitřní zpětný zrcátko? Maruška v Mureně jí tam nemá, kostičku mám fungl novou, ale kdysi jsem slyšel, že na to musí být nějaký speciální lepidlo, protože když se to přilepí třeba vteřinovým lepidlem, tak tím pnutím při tvrdnutí to sklo může prasknout.

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Rady, pomoc atd

Příspěvek od George »

Já jsem koupil normálně u nás v drogerii sadu na lepení zrcátek. Je v tom, samozřejmě kromě lepidla, jakási tkanina, která se dává mezi zrcátko a sklo. A to lepidlo v tom nebylo vteřinový, dokonce se to muselo asi dvě minuty držet na správným místě a vytvrzený to bylo myslím asi za 24 hod. Bylo to myslím Ceys.
Obrázek

Odpovědět