Vánoční dárek - CD Tomáše Hanáka s písní o Simce

Moderátor: Burák

Odpovědět
Michal

Vánoční dárek - CD Tomáše Hanáka s písní o Simce

Příspěvek od Michal »

Dnes jsem dostal email od Tomáše Hanáka, který právě vydal své první CD, na kterém je mimo jiné nádherná píseň o Simce. Zpívá Jana Hanáková, na akordeon hraje Radek Pobořil z Čechomoru. Prý je již nasazená i v radiu
CD je již k mání a ne abyste mi vše vykoupili, dostanu se do města až odpoledne :mrgreen: .
Přílohy
T.Hanák.jpg
T.Hanák.jpg (35.3 KiB) Zobrazeno 5156 x
CD T.Hanák.jpg
CD T.Hanák.jpg (32 KiB) Zobrazeno 5157 x

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční dárek - CD Tomáše Hanáka s písní o Simce

Příspěvek od Burák »

Já... Ne, mám zakázáno.
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Vánoční dárek - CD Tomáše Hanáka s písní o Simce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Děkuji a určitě si to CD koupím :!: :!:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční dárek - CD Tomáše Hanáka s písní o Simce

Příspěvek od Ivan Simca KH »

simcaklub píše:Dnes jsem dostal email od Tomáše Hakáka, který právě vydal své první CD, na kterém je mimo jiné nádherná píseň o Simce. Zpívá Jana Hanáková, na akordeon hraje Radek Pobořil z Čechomoru. Prý je již nasazená i v radiu
CD je již k mání a ne abyste mi vše vykoupili, dostanu se do města až odpoledne :mrgreen: .
Ahoj všichni, i ti už dopředu zblblí! :grin: Vůbec nechápu, proč bych měl něco vykoupit a už předem by se mi měla líbit nějaká písnička o Simce? :o Nedávno jsem někde četl, že pan Hanák, nikoli Hakák je sice dobrý herec, ale zpěvák dosti slaboučký! :roll: A celé to dopředu ohlašované cédéčko je prý něco jako šmíra, čili póvl, tak nevím? :mrgreen: Radši si koupím vodu do chladiče, :lol: než CD kvůli jedné písničce, asi nejspíš "popík" , nezajímá mne ani paní Hanáková, ta bude nejspíš zajímat pana Hanáka! :lol: Už se těším, jak mne setřete :o a jak se vám to bude líbit! :lol: :lol:
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Vánoční dárek - CD Tomáše Hanáka s písní o Simce

Příspěvek od paja »

Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční dárek - CD Tomáše Hanáka s písní o Simce

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni, i ti zblblí! :grin: Omlouvám se i těm, které jsem nestačil urazit!!! :o Díky Pájovi jsem si to vyslechl, no jak jsem psal-popík! :lol: Nebýt tam slovo Simka, nikdo by o to ani nezakopl! Ale takto je to zajímavé, tak to beru, má to atmosféru Francie, vtipné aranžmá, to ano. :grin: Ale mít to nemusím. :shock: Třeba od skupiny Slade " Far far away" :o , nikdo z toho nešílí a zpívá se tam " sitting in Paris in my Matra" :o a je to docela dobrá rocková paráda! Tak si vyberme, co se nám líbí, že! :lol:
ahoj všichni a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční dárek - CD Tomáše Hanáka s písní o Simce

Příspěvek od Burák »

Nemám náladu tě Ivane stírat. Nic špatnýho jsi neudělal, projevil ses akorát jako čech. To je ten hlavní rozdíl, mezi náma a Francouzema. Jsou patrioti. Oni maj sví písničky rádi. Kdyby tě to zajímalo je to chanson.
Obrázek

Michal

Re: Vánoční dárek - CD Tomáše Hanáka s písní o Simce

Příspěvek od Michal »

Pan Hanák měl v dětství Simku a tímto způsobem "vzdal hold" Simce. Proto bych si Ivane nechal ty poznámky. Že ty radši tvrdej rock víme, já chanson (nebo šanson?) taky neposlouchám. Ale tahle písnička má určité kouzlo. Je stylová, je tam dobrá hudba. Navíc mne jakékoli připomenutí Simky vždy potěší a jestliže se hraje i v radiu, myslím, že je to dobře.
Písniček o Simkách je samozřejmě víc, mám i tvrdší rock (nebo co to je), ale o tom není řeč.
Chci koupit několik CD a poslat je i klikům do Francie. A jsem si jist, že z toho budou mít radost stejně jako já.

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční dárek - CD Tomáše Hanáka s písní o Simce

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:Nemám náladu tě Ivane stírat. Nic špatnýho jsi neudělal, projevil ses akorát jako čech. To je ten hlavní rozdíl, mezi náma a Francouzema. Jsou patrioti. Oni maj sví písničky rádi. Kdyby tě to zajímalo je to chanson.
Ahoj Bu! :grin: Díky za to, že mne nestíráš, nejsi stírač, že! :lol: Hledím do slovníku Francouzsko-českého a hle "chanson"= píseň, :lol: díky za
lekci! :grin: čau a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční dárek - CD Tomáše Hanáka s písní o Simce

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Á propos, :grin: zdá se mi od jisté doby to fórum nějaké mrtvé, :o tak jsem to chtěl trochu oživit, no! :lol:
Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční dárek - CD Tomáše Hanáka s písní o Simce

Příspěvek od Burák »

Ivan Simca KH píše:
Burák píše:Nemám náladu tě Ivane stírat. Nic špatnýho jsi neudělal, projevil ses akorát jako čech. To je ten hlavní rozdíl, mezi náma a Francouzema. Jsou patrioti. Oni maj sví písničky rádi. Kdyby tě to zajímalo je to chanson.
Ahoj Bu! :grin: Díky za to, že mne nestíráš, nejsi stírač, že! :lol: Hledím do slovníku Francouzsko-českého a hle "chanson"= píseň, :lol: díky za
lekci! :grin: čau a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Milý Vševěde, klikni na následující odkaz http://cs.wikipedia.org/wiki/Chanson
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Vánoční dárek - CD Tomáše Hanáka s písní o Simce

Příspěvek od Jiří Lefner »

simcaklub píše:Pan Hanák měl v dětství Simku a tímto způsobem "vzdal hold" Simce. Proto bych si Ivane nechal ty poznámky. Že ty radši tvrdej rock víme, já chanson (nebo šanson?) taky neposlouchám. Ale tahle písnička má určité kouzlo. Je stylová, je tam dobrá hudba. Navíc mne jakékoli připomenutí Simky vždy potěší a jestliže se hraje i v radiu, myslím, že je to dobře.
Písniček o Simkách je samozřejmě víc, mám i tvrdší rock (nebo co to je), ale o tom není řeč.
Chci koupit několik CD a poslat je i klikům do Francie. A jsem si jist, že z toho budou mít radost stejně jako já.
Ano ,ano a o tom to celé je ,že se proslavuje naše značka SIMCA a já jsem rád,že si to CD mohu koupit. ;)

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Vánoční dárek - CD Tomáše Hanáka s písní o Simce

Příspěvek od paja »

No já nechci ze sebe dělat "Rejžka" :lol: , ale po hlubokém zahloubání a širokém rozhlédnutí jsem došel k závěru, že Hanák neni Dvorský, zrovna jako Sklep neni Národní. :|
Mně se ta písnička od začátku až podezřele líbila, i když jsem ho zprvu až podezíral z tý jeho "sžíravý ironie", ale nakonec to asi fakt myslel jako nostalgickej hold Simce. :o :P
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční dárek - CD Tomáše Hanáka s písní o Simce

Příspěvek od Burák »

To je ale slint (popis ne jekémsi serveru) :lol: "Šanson v podání Jany Hanákové nazvaný Société Industrielle de Mécanique et de Carrosserie Automobile je údajně vzpomínkou na vůz značky Simca". Prej údajně :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Marcel
Příspěvky: 201
Registrován: 12 led 2009 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční dárek - CD Tomáše Hanáka s písní o Simce

Příspěvek od Marcel »

Ivan Simca KH: Ivane, to nejde popsat, jak se tu teď směju. Tak jak jsi to napsal to zní, jako by to někdo říkal vedle mě, a to je důležité.
Aneb přišel, přečetl, zkritizoval. :mrgreen:
Víc nenapíšu, nemám slov, po Tvém názoru. Klaním se.
Obrázek SPARE PARTS ILLUSTRATED DOCUMENTATION ;) Obrázek MIKROFICHE KODAK - CITROËN CX :roll:
MIKROFICHE PEUGEOT 305 - 404 - 504 - 505 - 604

305 SR
604 Ti

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční dárek - CD Tomáše Hanáka s písní o Simce

Příspěvek od Burák »

Co tím chtěl básník říci? :?
Obrázek

Odpovědět