Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Talbot »

Nezapomeň, že jsem to zároveň točil na video, takže jsem musel trochu "opatrněji" :lol:

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od paja »

Ty jo Jirko, ty seš tvrdej brouk, tobě by měli v tý Toyotě při každom servisu platit za to, jak se tu s námi, jinověrci, biješ. ;) Ale zase, když tam jezdíš tak řídce, tak to by sis stejně moc nevydělal. :lol:
Jinak já doufam, že už mam odježděno, a že 270000 už do konce života nenajedu ani se všema autama dohromady. ;) :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Burák »

těch 200 jsem viděl taky. Chvíli. Pak už jsem viděl hovno přes zamaštěný okno :lol: :lol: :lol:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Jiří Lefner »

Kluci ,jízda v Mureně je super a je to pro mě lepší zážitek než v kterýmkoliv autě a to včetně Toyoty. Začína mi být smutno,že končí sezona :evil: :evil:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Talbot »

Nesmutni, v říjnu ještě má být hezky ;) jedeš zítra do Skryjí?

Jiří Lefner

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michale jak na svinu měla mamka Marušky 60 a já musel jít na velkou oslavu. Nechtěl jsem ale oni by se urazili. Moc mě mrzí,že jsem tam nebyl ale jak bude setkaní v restauraci u vás tak přijedu Toyotou :lol: Jinak dnes jsem jel po dálnici a poprve jsem jel na doraz a udělal jsem 200 tak pokud ta Tva škodovka uděla víc tak je lepší. :twisted: Ahoj Jirka

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Burák »

No kvalita auta se fakt nepozná, kolik vymáčkneš a o kolik ti kecá tachometr. To fakt ne. A končim tady debatu o novejch plastovejch sráčích, o těch to tu fakt neni. Sic to téma zamknu A Jirko, aspoň sms jsi mohl napsat ;)
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ano mohl jsem napsat,omlouvam se :(

Jiří Lefner

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Jiří Lefner »

Honzo jinak máš pravdu a už jsem to zde několikrát napsal,že pro mě mají větší hodnotu simcy než novám auta. Staré auto má vuni minulosti a historie a má to pro mě velkou cenu

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Talbot »

Jiří Lefner píše: Jinak dnes jsem jel po dálnici a poprve jsem jel na doraz a udělal jsem 200 tak pokud ta Tva škodovka uděla víc tak je lepší. :twisted: Ahoj Jirka
Jirko :o a kolik jsi jako myslel, že ta oktávka jede? Mám dvoulitr se 140PS (i když škodovkáři tvrdí, že když se dobře zajede má i přes 150PS) s šestistupňovou převodovkou a tachometrově z ní dostanu 230 :!: podle GPS jede asi 212, víc ne, ale jestli jsi jel s Toyotou 200 tachometrově, tak to je docela slabý, to dneska jede i Fabie 1,4 100PS.
Tachometr na 230ti mám i vyfocenej, ale ve starým PC, kterej má u sebe na opravu náš IT technik, kdybys ale náhodou nevěřil, tak klidně sednu do auta a na D1 to mám 5 minut, 230km/h dám už na výjezdu z Prahy, vyfotím to mobilem a za cca půl hodiny tady máš fotku ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Talbot »

Mě už tahle debata taky nebaví a díky Jirkově urputnosti mám Toyoty plný zuby už teď :lol:

Jsem se i snažil odvést debatu jinam (viz.anketa o prvním autě) ale zase se to stočilo zpět, už dost s těma japonskejma pasráčema ;)

Jiří Lefner

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michale já myslel,že maš nějakou 1,6 nebo 1.9 a Ty máš tam motor jako prase. Ja jen když jedu tak mě Škodovky dost často zavazí . Měl už na začatku napsat,že tam máš tak silný motor. Ale už se o tom nechci bavit nebo Honzovi praskne cévka :lol: Ale přesto jak pojedu na setkáni v restauraci myslím 30.10 , tak se projedeš a sám poznáš,že to není tak hrozný :twisted: Ahoj Jirka

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Burák »

1,9 silnnej motor? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Tys nikdy nejel s autem se silnějšim motorem, že se ti zdá 1,9 silná, co
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Jiří Lefner »

Honzo špatně jsi me pochopil já myslel,že Michal ma silnějši motor než dvoulitr. Ja nemam přehled o Škodovkach. Sam mam 2 D4D takže s dvoulitrem jezdím :twisted:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Burák »

Já nevim, co má ta tvá 6D za motor, ale tady se bavíme o veteránech ;)
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ja se bavím s Michalem o Octavce

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Burák »

Pro mne, za mne, ale jinde :evil:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Jiří Lefner »

Mě už to nebaví to řešit

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Burák »

Hurá
Obrázek

Uživatelský avatar
Amelie
Příspěvky: 116
Registrován: 14 led 2009 13:14

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Amelie »

AHoj všem,

tak už 5 dní mám nového Peugeota 206, přesně takového, jak jsem si přála, byla to náhoda a podařilo se nám ho i rozumně koupit. je to 1,4 benzin, rok 2006, s klimou, najeto 60000 km, s dělenou zadní sedačkou (takže se tam po sklopení vejde i kočárek), přední okna v elektrice, airbagy a radio a ja nevim co ještě. Snad bude všechno ok a nikdo mi ho neukradne a nevykrade a nerozbije, mám z něj ohromnou radost tak se chci s vámi podělit :-)
http://amelie28.rajce.idnes.cz/206/#Moje_206.JPG

Maruška

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Burák »

Gratulace. Je to super kára. Teď si mužeš hledat i normální parkovací místa. :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Amelie
Příspěvky: 116
Registrován: 14 led 2009 13:14

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Amelie »

Burák píše:Gratulace. Je to super kára. Teď si mužeš hledat i normální parkovací místa. :lol:
Děkuju moc :-)))))

s těma místama je to tady u nás celkem problém, a mimojiné si ještě zvykám na jiné rozměry auta, takže tak ještě pár dní budu parkovat jako pako :-D
ps: je zvláštní, jak se člověku nedaří hezky parkovat i s o 1 metr kratším autem, vím že by se mi snadněji podařilo zaparkovat třeba čínu..:oops:
ale časem to bude v poho :-)

Uživatelský avatar
Marcel
Příspěvky: 201
Registrován: 12 led 2009 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Marcel »

Amelie: To je focené v Autospolu ne?

Parkování - tak to chápu, když tam před barákem parkuje několik Simek a Talbotů... :lol:
(Posledně co jsem projížděl tam nic na výstavce nebylo...) :|
Obrázek SPARE PARTS ILLUSTRATED DOCUMENTATION ;) Obrázek MIKROFICHE KODAK - CITROËN CX :roll:
MIKROFICHE PEUGEOT 305 - 404 - 504 - 505 - 604

305 SR
604 Ti

Uživatelský avatar
Amelie
Příspěvky: 116
Registrován: 14 led 2009 13:14

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Amelie »

Marcel píše:Amelie: To je focené v Autospolu ne?

Parkování - tak to chápu, když tam před barákem parkuje několik Simek a Talbotů... :lol:
(Posledně co jsem projížděl tam nic na výstavce nebylo...) :|
Marceli, správně ! ;)

PS. před barákem je parkovat nemůžeme, to bychom o ně velmi rychle přišli :-) jsou různě poschovávané, už tak se bojim o 206ku.. Tady se auta vykrádají, rozbíjejí, odtahují a podobně, no skoro Harlem.. :shock: snad se mi to vyhne :|

Jiří Lefner

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Jiří Lefner »

Maruško,gratuluji k novému autu. Je moc hezké a šikovné. Já po 26 letech ježdění mam občas také problémy s parkovanim tak si z toho nic nedělej. :lol: Ahoj Jirka

Odpovědět