Děkuji za přijetí do Simca klubu

Moderátor: Burák

Odpovědět
ivena
Příspěvky: 12
Registrován: 13 dub 2014 15:54
Bydliště: Plzeň

Děkuji za přijetí do Simca klubu

Příspěvek od ivena »

Obraz0624.jpg
Obraz0624.jpg
Děkuji tímto za přijetí. Jmenuji se Ivo Budek, jsem z Plzně a vlastním malou autolakovnu AutoArt v Dýšině u Plzně. Mojí motivací vstupu do klubu je skutečnost, že jsem si před dvěma lety pořídil rozebranou 1300, r 1965. Renovace se blíží ke konci a já zjistil, že nemám vidicí lišty zadních stahovacích oken tzn. dělicí sloupky mezi stahovačkou a pevným okénkem. Pokud by je někdo měl jako díly na prodej, byl bych velice vděčný. Pokud ne, potřeboval bych alespoň jednoduchý nákres s mírami, abych si je mohl vyrobit. Kromě toho mohu členům klubu nabídnout nabídnout autolakýrnické práce v mojí lakovně a to za cenu jednoho dílu od 1000.- Kč. Automobily se zabývám celý život (62let) a je to můj největší koníček. Ivo
Přílohy
Obraz0631.jpg
Obraz0631.jpg (16.71 KiB) Zobrazeno 11719 x
Obraz0631.jpg
Obraz0631.jpg (16.71 KiB) Zobrazeno 11719 x

Jiří Lefner

Re: Děkuji za přijetí do Simca klubu

Příspěvek od Jiří Lefner »

Vítame Vas a doufam,že se ukažete na co nejblžšim srazu naseho klubu. Simca je moc krasna a gratuluji! ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Děkuji za přijetí do Simca klubu

Příspěvek od Burák »

Dobry den. Ted by to jeste chtelo vstoupit do klubu a bude to uplne parada ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Děkuji za přijetí do Simca klubu

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. :grin: Tak mám dojem, že pan Ivo se domnívá,že tím, že se zaregistroval na fórum, vstoupil do klubu! :roll: Není na něj spojení, tak jak mu pomůžeme? :o Na stránkách přece přihláška je a když se dostal na fórum, šel přes stránky, ne? :? S tou Simkou to půjde, škoda, že nechal nakomaxitovat fiatský, nebo žigulský disky. :twisted: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Rancho-SO
Příspěvky: 223
Registrován: 29 bře 2009 21:02
Bydliště: ¨Sokolov

Re: Děkuji za přijetí do Simca klubu

Příspěvek od Rancho-SO »

Že by konečně někdo od nás ze "západu?" :P

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Děkuji za přijetí do Simca klubu

Příspěvek od Talbot »

Vítejte na fóru Ivo, ta Simca vypadá pěkně ;) s nabídkou lakýrnických prací bych byl opatrný, nebo tam budete mít frontu :grin:

Jinak jak zde již zaznělo, doražte na sraz klubu, kde můžeme dotáhnout Vaše přihlášení přímo do Simca klubu ;)

Sraz bude poslední dubnový víkend v autokempu Lávka Skochovice ( Vrané nad Vltavou).

ivena
Příspěvky: 12
Registrován: 13 dub 2014 15:54
Bydliště: Plzeň

Re: Děkuji za přijetí do Simca klubu

Příspěvek od ivena »

S tím přijetím -nepřijetím je mi to trapné, formulář přihlášky jsem přešel, omlouvám se a napravím to. Co se týče kol, jsou z Lady, jiná jsem nesehnal, zatím, ale není to Komaxit, ten bych na veterána nikdy nepoužil. Rád na sraz přijedu, ale ze SIMCOU to ještě nestihnu.Ivo Budek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Děkuji za přijetí do Simca klubu

Příspěvek od Talbot »

To je v pohodě, originál disky na Simku nejsou vůbec problém, a s přihláškou si nedělejte starosti, to se doladí na srazu ;)

Jirka Prochazka
Příspěvky: 405
Registrován: 25 dub 2010 20:07
Bydliště: Praha 4

Re: Děkuji za přijetí do Simca klubu

Příspěvek od Jirka Prochazka »

Ty disky jsou úplně zanedbatelný "problém".Kdyby byly z jedničky žigula,tak to nikdo ani nepozná.Tyhle z 03 (2103,2106),jsou širší a autu náhodou slušej!Mně se líběj i ty fiatský prolisy na Honzovým kombíku. ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Děkuji za přijetí do Simca klubu

Příspěvek od Burák »

To je v pohodě, rádi Vás v klubu uvítáme. Kdybyste chtěl, teď zrovna jedny disky plonkové máme na klubovém skladě. Můžeme je vzít na sraz. Přihláška je ke stažení v dolní části stránky, stačí naskenovat a poslat emailem, popřípadě vzít na sraz. http://www.simcaklub.cz/kontakty/
Obrázek

ivena
Příspěvky: 12
Registrován: 13 dub 2014 15:54
Bydliště: Plzeň

Re: Děkuji za přijetí do Simca klubu

Příspěvek od ivena »

Je to shoda, on má Fiat se Simcou hodně společného. Nemám poklice, respektivě jenom jednu a ta na ně pasuje. Když jsem sháněl kryty zadních světel, vsadil jsem na Fiat 850 a když přišly tak je tam napsáno :grin: SIMCA Made in France. A na kola mám ještě mezikruží, takže kulaté díry vidět nebudou.Ivo

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Děkuji za přijetí do Simca klubu

Příspěvek od Burák »

Ee, na svetlech je napsano Seima :lol: jinak svetla jsou na Simce 1300/1500, 1000, 1000 coupe, 1200S, Fiat 850 (Seat, Zastava), 850 coupe, Lancia 037 atd ;) je otazka, zdy byly konstruovany pro Simcu, ci Fiat, obe se zaclo vyrabet v roce 1964
Obrázek

ivena
Příspěvky: 12
Registrován: 13 dub 2014 15:54
Bydliště: Plzeň

Re: Děkuji za přijetí do Simca klubu

Příspěvek od ivena »

Ee. Já tam mám opravdu logo Marchal, Made in France a naproti v levé polovině SIMCA. Zdravím

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Děkuji za přijetí do Simca klubu

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:Ee, na svetlech je napsano Seima :lol: jinak svetla jsou na Simce 1300/1500, 1000, 1000 coupe, 1200S, Fiat 850 (Seat, Zastava), 850 coupe, Lancia 037 atd ;) je otazka, zdy byly konstruovany pro Simcu, ci Fiat, obe se zaclo vyrabet v roce 1964
Ahoj kluci. :grin: Tak kluci, máte pravdu oba. :roll: Ty Bu nemáš pravdu s r. 1964, :o protože Simca 1300, jak známo se začala vyrábět v r. 1963! :lol: Existuje dvoje provedení, a to Marchal a Seima. Mají odlišné designy kresby zadní strany skla. Na obou provedeních je m.j. napsáno Made in France. U Seimy ještě SAE a různá čísla.Nejsem si ale jist, zda všechny typy Simek a Fiatů mají ta zadní světla stejná. Kdysi jsem byl poslán do prodejny Fiat v Praze, že je to stejné, ale neměli to. Jinak si myslím, že ale ty rámečky jsou třeba u kupátek nižší. Rámečky pro Simku 1300/1500 jsou taky po obvodu ozdobeny černými čárkami. Nevím, jestli je tomu i u těch jiných. :roll: Taky byly pro typ 1300 plastové a pro 1500 kovové! Toš tak! ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Děkuji za přijetí do Simca klubu

Příspěvek od Burák »

Tojo, ramecky jsou rozhodne jiny
Obrázek

ivena
Příspěvky: 12
Registrován: 13 dub 2014 15:54
Bydliště: Plzeň

Re: Děkuji za přijetí do Simca klubu

Příspěvek od ivena »

Zdravím. Já jsem k autu dostal rámečky nové , plastové, bez čárek.Ještě z mládí si pamatuji, jak na Simcách ten jako " chrom" šisoval až na nažloutlý čirý plast. Ivo

SimcaTom
Příspěvky: 22
Registrován: 28 srp 2019 22:13

Re: Děkuji za přijetí do Simca klubu

Příspěvek od SimcaTom »

Dobrý den, jmenuji se Tomáš, jsem z Aše a stal jsem se nedávno majitelem vozu Simca 1301S z roku 1974.Tohle auto mi připomíná mě dětství, kdy tyto auta nebyl problém potkat běžne na ulici. Moje Simča je zachovalé kousek, možná se dá říct "s patinou". Prostě auto bez zásahu renovatora, nese jen šrámy a zásahy předešlých majitele a tak to asi zůstane.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Děkuji za přijetí do Simca klubu

Příspěvek od Talbot »

To je ta zlatá? Tak vítej a brzy na viděnou na nějaké klubové akci.

SimcaTom
Příspěvky: 22
Registrován: 28 srp 2019 22:13

Re: Děkuji za přijetí do Simca klubu

Příspěvek od SimcaTom »

Barva je spíš hnědá metalíza, do zlata moc není.Jinak diky, zapadocech tady asi žádný není?

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Děkuji za přijetí do Simca klubu

Příspěvek od Talbot »

Jojo, v Aši je jeden pán co má několik Muren a Bagheeru. Jméno sem pochopitelně psát nebudu, kdyžtak mailem - psali jsme si spolu ohledně Vauxhalu.
A pak ještě Honza P. s tmavě zeleným Ranchem.

SimcaTom
Příspěvky: 22
Registrován: 28 srp 2019 22:13

Re: Děkuji za přijetí do Simca klubu

Příspěvek od SimcaTom »

Jojo,vim o koho jde,je to p.Bo..... lakuje auta.Jinak je to tady na zapade slabsi,co se tyce zajmu o Simči :( .

Odpovědět