YouTube, Googlevideo apod...

Moderátor: Burák

Odpovědět
peugeot
Příspěvky: 2
Registrován: 10 úno 2015 20:44

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od peugeot »

Simca_PP píše:Auto jsem viděl, nejel jsem s ním - ale statistiky hovoří jasně, ne? Kdyby to byl takový zázrak, tak by se to přece prodávalo líp než ty "Pažouti" . . . nebo pak třeba Fiati, Renaulty, Audiny, VW atd, ne?
S tim mas pravdu . Simky jsou pěkna auta ale Talboty všechno zabili . Talbot je hnusna krabice a protoze to nikdo nechtel tak Talbot padl. Je to jednoduchy ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Talbot »

Ano, typicky jednoduchý názor jednoduchého člověka :lol:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Burák »

peugeot píše:
Simca_PP píše:Auto jsem viděl, nejel jsem s ním - ale statistiky hovoří jasně, ne? Kdyby to byl takový zázrak, tak by se to přece prodávalo líp než ty "Pažouti" . . . nebo pak třeba Fiati, Renaulty, Audiny, VW atd, ne?
S tim mas pravdu . Simky jsou pěkna auta ale Talboty všechno zabili . Talbot je hnusna krabice a protoze to nikdo nechtel tak Talbot padl. Je to jednoduchy ;)
A tím jsi chtěl říct co? :roll:
Obrázek

peugeot
Příspěvky: 2
Registrován: 10 úno 2015 20:44

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od peugeot »

Aha,tak kdo ma jiny nazor tak je jednoduchy a jen Vy jste chytry . Udelal jsem chybu ,ze jsem tady neco napsal

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Talbot »

No napsat, že "Talboty to zabili" je opravdu hloupé, úplně stejně, jako dávat do souvislosti kvality čehokoliv s počtem prodaných kusů.
Kdybyste alespoň trošičku znal souvislosti, nemohl byste to takhle napsat. A ten kdo kolem sebe metá vyhraněnými názory, bez znalostí souvislostí, je hloupý, to je prostě fakt, bez jakýchkoliv negativních emocí a platí to ve všem, nejen v otázkách kolem aut.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Burák »

A druhá věc. Přijít na značkové, respektive klubové fórum o autech a říkat, že jejich auta jsou na prd? Cos čekal, že tě budou lidi chválit? :lol: Zkus takhle přijít na Mercedes fórum a říct, že W190 je auto pro socky a jsem zvědavej, co Ti řeknou... ;)
Obrázek

strojservis
Příspěvky: 191
Registrován: 21 čer 2010 19:03

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od strojservis »

peugeot píše:Aha,tak kdo ma jiny nazor tak je jednoduchy a jen Vy jste chytry . Udelal jsem chybu ,ze jsem tady neco napsal
Ne jenom jednoduchý , jěště se snad urazil , názor má každý člověk jiný , rozdíl je v tom jak ho podá . Auto s tou chcíplou kočkou ve znaku taky není žádná hitparáda , v mé malé dílničce je to nejčastější zákazník :lol:

Bob
Příspěvky: 42
Registrován: 17 bře 2009 08:20

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Bob »

strojservis píše:
peugeot píše:Aha,tak kdo ma jiny nazor tak je jednoduchy a jen Vy jste chytry . Udelal jsem chybu ,ze jsem tady neco napsal
Ne jenom jednoduchý , jěště se snad urazil , názor má každý člověk jiný , rozdíl je v tom jak ho podá . Auto s tou chcíplou kočkou ve znaku taky není žádná hitparáda , v mé malé dílničce je to nejčastější zákazník :lol:

Chcíplá kočka :grin: to jsem ještě neslyšel,i když v roce 1990 peugeot 309 gld to byla kára,potom jsem měl 405 gld ještě lepší pořád to jelo za 5l a nic to nepotřebovalo,horší byla 605 srdt velmi pohodlná,ale motor pořád něco.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Talbot »

No a přitom právě P309 je vlastně Talbot :lol: ještě měsíc před oficiálním představením se to jmenovalo Talbot Arizona, akorát PSA to na poslední chvíli změnilo na Peugeot. Taky špatný auto, kterýho se navíc prodalo jen pár kusů, prostě další zbytecna krabice ;)

strojservis
Příspěvky: 191
Registrován: 21 čer 2010 19:03

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od strojservis »

Bob píše:
strojservis píše:
peugeot píše:Aha,tak kdo ma jiny nazor tak je jednoduchy a jen Vy jste chytry . Udelal jsem chybu ,ze jsem tady neco napsal
Ne jenom jednoduchý , jěště se snad urazil , názor má každý člověk jiný , rozdíl je v tom jak ho podá . Auto s tou chcíplou kočkou ve znaku taky není žádná hitparáda , v mé malé dílničce je to nejčastější zákazník :lol:

Chcíplá kočka :grin: to jsem ještě neslyšel,i když v roce 1990 peugeot 309 gld to byla kára,potom jsem měl 405 gld ještě lepší pořád to jelo za 5l a nic to nepotřebovalo,horší byla 605 srdt velmi pohodlná,ale motor pořád něco.
Auto , který nic nepotřebovalo a pořád jezdilo je dávno minulost , každá značka má nějakou zhovadilost nad kterou zůstává rozum stát a výrobky PSA nejsou vyjímkou , čím novější , tím větší lahůdky :lol:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Talbot »

Přesně tak Obrázek někdy si říkám, že je dobře, že už Simca/Talbot nevyrábí, protože by stopro vyráběli stejný jebky jako všichni ostatní a to by bylo smutný. Ono v podstatě všechny automobilky, který dělaly dobrý auta už nejsou a naopak nám tady prosperuje Hnujdaj, Kia, VW group a další ošizený šmejd, zato se 100% marketingem. Tak ať si v tom stádo jezdí, když jim nevadí, že hází peníze do kanálu ;) :grin:

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od paja »

Jo, tak to si myslim to samý, hlavně ať nic noveho nerozjížděj... ;)
Obrázek

Swoloc
Příspěvky: 62
Registrován: 11 črc 2012 16:15

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Swoloc »

no omyl automobilsmu, asi jsem taky omyl automobilismu, pac Tagora SX je druhy auto na mym potencialnim zebricku nakupu (po 1309 SX)...

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Talbot »

Když všechno klapne tak na jarním srazu se jedna nová Tagora SX objeví ;)

Uživatelský avatar
tagorarichard
Příspěvky: 271
Registrován: 11 led 2009 20:05
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od tagorarichard »

Tak to si nesmim nechat ujit :shock: .
Jinak ještě k tomu před tím, na mercedes foru si to takovi lide dovoli taky, to je ta 'anonymita' internetu.Ale aby došel do hospody fotbaloveho klubu před zapasem a tam udělal něco takoveho na to nemaj, a to je jeden z duvod proč posledni dobou na fora moc nechodim ( a nemyslím tím toto), už mně některe projevy unavuje číst.
Talbot Tagora 2.2 @ DT
Talbot Samba Cabrio 1.4 -2x
Talbot 1510 SX @ 1510 SX automatiqe @
Talbot Horizon 1.6 SX Automatiqe
Citroen XM 2.0i Citroen xm D12 (F) . Peugeot 405 MI16 ,
Renault Megane Coach 2,0 16V


Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj. :grin: Tak už je tam kulový! :o :mrgreen: ahoj Ivan ;)
Obrázek


Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Paolo »

akorát je mi divný, že auto je registrovaný v simca+talbot klubu a simcaklubu a přitom nevím o tom, že by měl v klubu někdo tohle auto
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Talbot »

Díky za odkaz.
To je auto, který měl původně Zdeněk Jakubínský, tyhle samolepky jsem tenkrát v počátcích dělal já pro členy klubu, to byly ještě doby, kdy ty auta byly vidět běžně v provozu, tak aby daly najevo klubovou příslušnost ;)
Škoda, že k nafocení nesehnali hezčí kousek, interiér tohohle kusu, stejně jako lak, detaily a třeba kufr, moc parády nenadělají... Ovšem zdaleka nejhorší je v tom slušně a vesměs spisovně psaném textu věta "Já osobně žeru ten jeho hranatej design..." :roll:

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Paolo »

No jasně, škoda dělat recenzi, když se nemůže nic napsat o jízdních vlastnostech, který jsou důležitější, než jak působí nápisy na karoserii.
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od paja »

To jméno jako bych odněkud znal... ;)
https://www.youtube.com/watch?v=dh1Nl8VpJEQ
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od paja »

Druhé v pořadí:
https://www.youtube.com/watch?v=dedf1i5NnnU
první v pořadí:
https://www.youtube.com/watch?v=9_Eb9eCgVHo

... a vůbec všechny záběry z tý série Best of 70' jsou zajímavý...
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Talbot »

Moc pěkný, ještě jsem neviděl, díky!

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: YouTube, Googlevideo apod...

Příspěvek od Burák »

Dost tipuju,mze v tom aute s Mirkem sedi Dominika
Obrázek

Odpovědět