Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Burák »

No jasně, že jsem tle vlákno založil zištně, ale hodně z nás nemá jen Simcy, ale i Škodovky, Mercedesy, Fiaty atd.

No a já se chci pochlubit, že. :lol: Auto je to sice na ho...o ale je s nim sranda a nechali jsme na něm dost práce

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od George »

Náhodou to není špatný auto (taky mám skoro takový :lol: ). A chlubit se můžeš, máš čím. Každý auto daný do kupy stojí za pochlubení.
Na tomhle se mi ale nejvíc líbí ten původ viz nápis na dveřích. To by se asi hodilo pro nás pro všechny. :D :D :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci! :D Nesmíte se na mne jako na simkaře zlobit, ale rozhodl jsem se založit v Simca klubu ČR sekci SEAT :lol: , protože já mám seata a basta! :roll: Proti gustu žádný dišputát, ale jestli se nepletu fandové značek, jako Škoda, Mercedes Benz, Moskvič, Trabant a jiných si už stačili založit kluby, a to kluby těchto značek! :lol: A vsadím se, že nepotřebují infiltrovat Simca klub, aby se zviditelnili,že! :twisted: Takže si myslím, že kdo je fanda Simky, je v Simca klubu, :lol: kdo je fanda Škodovky :o , je v Škoda klubu atd. :evil: .A napište, co vy na to!? :mrgreen:
Simcamicalement Ivan Simca KH :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Burák »

Ale dyk jo, ale proč nemít jedno vlákno, kde si řekneme i o aktivitách okolo. Hele Ivane, George má škodovky, Simcy Barkasy, Fiaty a buhvíco ještě. Oba Michalové mají Mercedesy, Maruška, teda Amelie má Mercedes, JD má taky Škodovku, Čenda má Fiata, Klocák má Škodovky, a to jsou jen lidi odtud, nejmenuju ostatní členy, ale všichni jsme jeden Simcaklub :!: 8-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Talbot »

Když jsme u těch škodovek :twisted: Buráku, Havlíku, neznáte někoho, kdo tuní Felicie? Ale myslím co se týče techniky, bratránek má nějaký věci, který by potřeboval prodat, jsou tam tuším lepší kotoučový brzdy (myslím, že dopředu se dávaly větší ze Sierry a dozadu Golf II ???), pak taky chladič oleje, dva slicky 190/něco R15, a spoustu dalších věcí, ale zapomněli jsme to včera prohrabat, tak vím jen to co zmiňoval po telefonu. Kdyžtak bych dal na něj číslo, ať se pak zájemce domluví přímo s ním.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Burák »

Přestaň na mě dělat ty ksichty :P Já bych si taky Mercedesa nekoupil ;) Tle věci spíš, esi Havlík se poptá, já ty kontakty už moc nemám
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od paja »

Musim ti to pochválit, vypadá to pěkně. Až nás povezeš do Bohnic, bude to aspoň se fší parádou.
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Burák »

Už mám takovejch adeptů, že bychom ji strhli :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Marcel
Příspěvky: 201
Registrován: 12 led 2009 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Marcel »

Burák píše:Už mám takovejch adeptů, že bychom ji strhli :lol:
Sanita je fakt pěkná!
Zejména v tomhle původním provedení a se starou SPZ! Prostě kráska !!! :)
Obrázek SPARE PARTS ILLUSTRATED DOCUMENTATION ;) Obrázek MIKROFICHE KODAK - CITROËN CX :roll:
MIKROFICHE PEUGEOT 305 - 404 - 504 - 505 - 604

305 SR
604 Ti

PeS
Příspěvky: 259
Registrován: 09 dub 2009 22:29
Bydliště: Praha, MB, KO, KH, BN

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od PeS »

Týýý voe, to je Ina? :shock: :o :shock: Je nějak úplně jiná! Jako mormíka jí pamatuju a teď jen bulvy vyvaluju! :shock: Asi jste si pěkně mákli, kluci, měl bych něco začít dělat taky-kruci! :roll: :D
Obrázek

Michal

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Michal »

Přemýšlím, zda tuto třistakoňovou raketu (Mercedes-Benz W126 560 SEL) nevyměním za něco lehčího. Sice je to ohromná raketa , ale na okreskách :o . Ale na dálnici se nikdo nečape :twisted: :twisted: :twisted:
Přílohy
Mel2006_093upr.JPG
Mel2006_093upr.JPG (2.9 KiB) Zobrazeno 15010 x

Uživatelský avatar
Čenda
Příspěvky: 334
Registrován: 15 led 2009 15:49
Bydliště: Beroun

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Čenda »

Na dálnici na to umí šlápnou každej trouba :lol:, ale sekat
zatáčky to je iné kaféé... :twisted: :twisted: :twisted:
Obrázek

Uživatelský avatar
Amelie
Příspěvky: 116
Registrován: 14 led 2009 13:14

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Amelie »

Ehm, takže já musím říct že dobrý nápad. Já MERCEDES mám a je to moje velká láska :-)
http://amelie28.rajce.idnes.cz/Muj_bobanek_-/


Myslím že člověk, přesto že je fanda nějaké značky, nemusí být limitován a zaměřen pouze na jedinou, je hezký když máme oči otevřené a vidíme i okolo, takže přikládám fotku mého "bobánka" který je i čímdál krásnější a zdravější díky mému osobnímu úžasnému "servis týmu s jedním členem " ;-)

apropo: na Mercedes foru jsem taky hodila fotku Mureny a lidi slintali, takže i tam nejsou všichni "limitováni" :-)

Ať máte jakoukoli značku, když jí máte rádi a máte k tomu důvod, nenechte si tu radost vzít a užívejte :-))

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni :D ! Takže jste mne přesvědčili, že se mýlím :o a jsem mimo mísu! :o Omlouvám se všem i těm které jsem nestačil urazit!! :lol: :lol: To jen tak na okraj a ve srandě, že!? :( Já prostě beru to simkařství asi trochu jinak, než vy, kteří máte slabost i pro jiné značky a já to respektuju! :D Prostě moje zaujetí pro Simku vzniklo v době diametrálně odlišné od té dnešní reality. Vlastně v době, kdy většina z vás ještě neběhala po tomto světě a v tom to asi bude, že :roll: ? Prostě v roce 1970až1972 bylo možno se ostře vymezit proti tomu, co tady pro mladého kluka bylo na vybranou! Buď nové s....y, nebudu jmenovat, abych neurazil, že? :mrgreen: , a ojetou Simkou, že, což byla cesta, kterou jsem se vydal já :lol: :lol: . Důkaz mého tehdejšího vymezení nosí část simkařů na zadní straně klubového trička, že?! :lol: Tak čau a Simcamicalement Ivan Simca KH :D
Obrázek

Michal

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Michal »

Já mám slabost pro Modenu F1 Spider :shock: . Ale fotku sem zatím dát nemůžu....zatím. Ale za dobu výroby aut vzniklo spoustu zajímavostí ( Miura, Countach, DS, T87, Esprit, M3 E30, Cobra...)

Uživatelský avatar
Amelie
Příspěvky: 116
Registrován: 14 led 2009 13:14

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Amelie »

Ivan Simca KH píše:Ahoj všichni :D ! Takže jste mne přesvědčili, že se mýlím :o a jsem mimo mísu! :o Omlouvám se všem i těm které jsem nestačil urazit!! :lol: :lol: To jen tak na okraj a ve srandě, že!? :( Já prostě beru to simkařství asi trochu jinak, než vy, kteří máte slabost i pro jiné značky a já to respektuju! :D Prostě moje zaujetí pro Simku vzniklo v době diametrálně odlišné od té dnešní reality. Vlastně v době, kdy většina z vás ještě neběhala po tomto světě a v tom to asi bude, že :roll: ? Prostě v roce 1970až1972 bylo možno se ostře vymezit proti tomu, co tady pro mladého kluka bylo na vybranou! Buď nové s....y, nebudu jmenovat, abych neurazil, že? :mrgreen: , a ojetou Simkou, že, což byla cesta, kterou jsem se vydal já :lol: :lol: . Důkaz mého tehdejšího vymezení nosí část simkařů na zadní straně klubového trička, že?! :lol: Tak čau a Simcamicalement Ivan Simca KH :D
Ivane, já myslim že jsi nikoho neurazil a že Tvé zaujetí pro konkrétní vozy je kouzelné a je dobře že je tolik let stejné a od srdce a ostatně proto jsi mezi námi taková Simcalegenda a zajímají se o Tebe nejmenované deníky a točí se reportáže :-)

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od paja »

simcaklub píše: za dobu výroby aut vzniklo spoustu zajímavostí ( Miura, Countach, ...)
Koukam pán má fkus. Já bych bral i Urraco.
Obrázek

Michal

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Michal »

Jediný v republice je k mání už několik let. Po starší repasi okolo třičtvrtě mega. Jenže to má málo válců :lol:
Ale ceny některých kousků této značky se dá pořídit za relativně slušný peníze (Espada)

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od paja »

Asi před půl rokem bylo nabízený ve Španělsku s 3l motorem (což je naprostá rarita) za 18000€ a já vůl to nevzal. :roll: :( :roll:
Obrázek

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od George »

simcaklub píše:Já mám slabost pro Modenu F1 Spider...
Tak si ji kup ;) http://www.exclusive-sales.cz/automobil ... y/ferrari/
Obrázek

Michal

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Michal »

Ještě musím chvilku finančně vydržet. Ještě že se dá občas půjčit :P

Uživatelský avatar
Marcel
Příspěvky: 201
Registrován: 12 led 2009 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Marcel »

Amelie píše:Ehm, takže já musím říct že dobrý nápad. Já MERCEDES mám a je to moje velká láska :-)
http://amelie28.rajce.idnes.cz/Muj_bobanek_-/
...
Zkoukl jsem tvé fotky a zjistil, že to je to auto, které má jako jediné "zaměřovač".

Amelie, kolik lidí už jsi zaměřila? :mrgreen:
Obrázek SPARE PARTS ILLUSTRATED DOCUMENTATION ;) Obrázek MIKROFICHE KODAK - CITROËN CX :roll:
MIKROFICHE PEUGEOT 305 - 404 - 504 - 505 - 604

305 SR
604 Ti

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Talbot »

Lidí? Maruška má ráda kočičky, že? :twisted:

Uživatelský avatar
Amelie
Příspěvky: 116
Registrován: 14 led 2009 13:14

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Amelie »

Michaltalbot píše:Lidí? Maruška má ráda kočičky, že? :twisted:

TEDA !!!!! :evil:
no dobře, jednou jsem přejela kočičku u devíti křížů na nájezdu na dálnici, dobře no !! mrzí mě to, ok ? :lol:

Marceli, díky, na hvězdičce si potrpím...:-)
PS: jestli začnu zaměřovat lidi, to už mě tu neuvidíte :-D
(SMAZÁNO ADMINISTRÁTOREM)

Michal

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Michal »

Protože slopečnost, vlastnící a pronajímající Labuť, jsou naprostí neobchodníci. Mají nájmy jak v Pařížský, neinvestujou do zastaralých prostor a jediní, komu to nevadí, jsou vietnemci

Odpovědět