Simky, Talboty, Matry na prodej

Moderátor: Burák

Odpovědět
Jiří Lefner

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jiří Lefner »

tagorarichard píše:taky bych strašně rad poznal motor na generálku podle fotky , ale to se budu muset ještě hodně učit :o .Jak tak koukám ta Olomocká není taky zrovna v "plné palbě " :grin: mně nezaujala , ani jsem se na ní nejel podívat a to vím i kde stoji. Blatníky podle fotek taky nic moc , ale to je asi to poslední co bych řešil .I když ty rožky hnily podle mně Hlavně u 1307, které nemněly plastové podběhy u 1510 hnily jen spodky u prahu a ty není problem převařit.
A když tady čtu že to hned potřebuje sypat do auta XXXXXXX tisíců tak nevím co na to říct, je to nesmysl a nikdo s trochou rozumu to do skoro yougtimeru neda. A hodnotit cenu opravy podle fotky ? Na kolik tipujete toho mýho okřídlenýho automata ?, schválně si to budu psát i s hodinama na kolik nakonec vyjde.
Tak vazeni .blbce si delejte z nekoho jineho..mam toho plny zuby . I blbec vidi na fotce,ze ten Talbot je totalne v prdeli a ze ta investice bude min 8O tis a to na fotce vzdy vypada lepe a na to nemusim byt odbornik . Jestli si myslite ,ze jsem nejaky hlupak a proto,ze kdyz nejsem z Berouna se muzete do me navazet tak to ne ....Nelibi se mi jak jste vsichni chytri a ostatni jsou hlupaci. Uz to pozoruji delsi dobu a nemam vubec chut jet na sraz a delat,ze je vse v poradku Toto neni kamaradstvi ale povysovani se nad druhymi a to nenavidim...

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Zase uraženej? :?
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Ale Jirko, tak to není, vždyť je to jen takový popichování ;)

Je jasný, že poléčit to jetejma dílama, zalepit díry COčkem a nalakovat to sprejem je jeden extrém a dát do toho 300t Kč, byť i to by bylo možný, je extrém druhej. Ale mezi tím je nesčetně více či méně přijatelných variant, záleží na vkusu každého soudruha ;) Já si třeba myslím, že lak pod 50t Kč nemůže bejt dokonalej, ale píšu to všude? Nepíšu. Někdo se spokojí s tím, že je auto hezký, druhej zase nesnese mít na vnitřku dveří zalakovaný zrnko prachu. A od toho se odvíjí všechno. Ty to chceš mít dokonalý, tak píšeš o vyšší částce, která by třeba mě, kdybych to chtěl mít fakt dokonalý podle svých představ, nestačila ani omylem. Ale na druhou stranu, kdybych to chtěl mít jen slušný, tak to bude pár tisíc.
Konkrétně u tý zlatý mi říkal ten kamarád, co to viděl na vlastní oči, že jsou chycený fakt jen ty špičky př.blatníků, což je u těchhle aut naprosto normální, zbytek kastle je OK, ale nějaký díly jsou tam lakovaný a je to vidět. Podvozek je v cajku, takže pár srazů by se s tím v tomhle stavu určitě dalo objet, takže pak by to mohlo spolknout jen pár tisíc a není nutný na tom dělat komplet renovaci.

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Fana »

Pro tagorarichard: Já jsem netvrdil, že poznám podle fotky je motor na GO, ale stav auta podle fotek a popisu dost naznačuje, ( najeto 200 000, shnilý, špinavej vnitřek - potřebuje seřídit atd, atd. čili bůh ví jak dlouho nejetý a neudržovaný ) a motor 35 let starej a tolik nalítáno těžko bude v pořádku - mimochodem jeden takovej motor mám, měl o hodně míň najeto a je totál v prdeli, protože spotřeba cca litr oleje na 600km asi není v pořádku, tož tak ;)

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Fana »

Jo samozřejmě myslím tu hnědou za 9 000.- Kč. Mimochodem ta zlatá je už za 10 000.- na S bazar. ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Jel bych pro ní, ale minulej tejden jsme koupili auto pro Marušku (Mercedes W124 250D), nechal jsem na Alfě udělat servis navíc + nějaký doplňky za svý a u Dobeše na mě v pátek čeká faktura za demontáž a montáž motoru, převodovky a přední nápravy, přetěsnění motoru (vzadu je těsnící šňůra, takže klikovka ven = rozhození komplet rozvodů a pohonu čerpadla), nějaký nový díly kolem, atd. Takže tu desítku teď nemůžu pustit, navíc s vědomím, že do toho zase nějaká ta bankovka padne :?

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

že bychom ji koupili do klubu :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Souhlas :twisted: ale rychle, než jí zas koupí nějakej Simcapřekupník 8-)

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Fana »

Čau kluci, Buráku já bych byl taky pro koupi toho hnědýho Talbota, Simca klub by mohl rozšířit svoji hospodářskou činnost: "Pěstování drobných domácích hlodavců" - doporučil bych morčata nebo křečky, Čenda má zahradu, byla by tráva, nosili bysme tvrdej chleba a lidi by nám urvali ruce. Protože podle stavu interiéru už to auto má podobnou činnost za sebou. :lol: :lol: :lol:

Jiří Lefner

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jiří Lefner »

Burák píše:Zase uraženej? :?
Nic jsi nepochopil

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Já jsem pro tu zlatou ;)

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Fana »

Ta zlatá je slušná, podle fotek je vidět, že měla pravidelnou péči a holt pána přestala po 30 letech bavit aza ty peníze je to slušnej základ pro nového Simcaře ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Ne, prý to má stará paní, které to zůstalo po manželovi a její děti jí nutí to prodat, protože nechtějí, aby v tom vozila vnoučata :roll: Prostě zas nějaká zmasírovaná rodinka, která netuší, že tyhle auta už měly počítačem programovaný deformovatelný zóny a díky neošizený konstrukci ty děti ochrání možná líp než nějakej plastovej Chevrolet, nebo co si asi paní bude muset koupit pak :roll:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. :grin: No, co se týče těch Talbotů, jsem rád, že o tom nemám páru! :lol: Ty auta jsou po bazarech a nikdo je nikomu přece nenutí. :roll: Je to jen nezávazná debata mezi fandy značky a není důvod k nasrání. A jestli někdo bouchne pro blbost, jako kamna, je zbytečné to komentovat! :o A já se na sraz těším! :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Fana »

našel jsem Arondu, nemá někdo zájem, ale zdá se mi trochu drahá? http://auto.bazos.cz/inzerat/34587266/Simca-Aronde.php ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Na díly?
Obrázek

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Fana »

No podle popisu spíš na hovno a za ty prachy? Kolik dílů bude asi použitelnejch? :lol:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Hoši, já nevim, ale rozebírali a skládali jste někdy auto? Když renovuješ do šroubku, vždycky potřebuješ druhý auto. Divil by ses, kolik píčovin takhle použiješ z vraku.
Obrázek

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Fana »

No to je pravda, na rozebrání jako dárce orgánů asi dobrý ;)

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Fana »

Pro nového"Krajzléráře" :lol: Ale vypadá fajnově, co http://www.i-veteran.cz/inzerce/auto/_f ... 0000391689

Jirka Prochazka
Příspěvky: 405
Registrován: 25 dub 2010 20:07
Bydliště: Praha 4

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Jirka Prochazka »

Fana píše:Pro nového"Krajzléráře" :lol: Ale vypadá fajnově, co http://www.i-veteran.cz/inzerce/auto/_f ... 0000391689
Tomu jsem prodával nějaký díly! :grin: Mimo jiné i ty zrcátka z Volhy! :lol:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

Tak hlavně, že je ve velmi dobrém stavu :grin: http://auto.bazos.cz/inzerat/35053043/Simca-1301.php

Ty kráso, Talbot Style... to bude asi ten nárazník z 1308... http://auto.bazos.cz/inzerat/34984909/S ... 510-LS.php

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Burák »

Tje ta, co z ni v Ranci u Zelene sedmi delali traktor, ne?
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Talbot »

To nevím, tu podle mě zlikvidovali ne? Hlavně tohle je 1300 s nabastleným zadkem z 1301.

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy, Talboty, Matry na prodej

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. :) Ještě k tý Simce 1300 alias 1301! :roll: Na čtvrtý fotce je pěkná ukázka t. zv. "Ferda Mravenec v akci"! :o Otočí tok horké vody z hlavy do topení a pak se diví, že to netopí. A z kohoutu topení vede do vodní pumpy co? :o Chytrej chlapec! :lol: A ta Simca je opravdu v perfektním stavu! :mrgreen: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Odpovědět