Stránky, které stojí za to vidět

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Stránky, které stojí za to vidět

Příspěvek od Burák »

Nene, a i kdyby, nebylo by 4-dvéř. 4-dvéřový kabria dělaj magoři a Citroen :lol:
Obrázek

Jirka Prochazka
Příspěvky: 405
Registrován: 25 dub 2010 20:07
Bydliště: Praha 4

Re: Stránky, které stojí za to vidět

Příspěvek od Jirka Prochazka »

Přesně....Felicie od Metalexu toho byla důkazem!!! :roll:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Stránky, které stojí za to vidět

Příspěvek od Ivan Simca KH »

strojservis píše:http://www.forum-auto.com/automobiles-m ... 095-35.htm , na týhle stránce je 1301 kabrio , to se vyrábělo ?
Ahoj kluci. :) Totéž auto je už asi 10 let na belgickejch stránkách http://www.simcaworld.com , tvůrce se jmenuje Stephane Cossec, je to Francouz. Simca r.v. 1971.
Tak ta adresa je dobře, a to auto s šedivejma kapotama tam je. :lol: A je to jasný domádo! :o Na stránkách je třeba otevřít Simca annuaire a tam na 1300/1301 a jet dolů na obrázky! :lol: ahoj Ivan
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Stránky, které stojí za to vidět

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:Je to z 1307 fora a je to fake 8-) Někdo umí brilantně s photoshopem a má fantazii :lol:

Jo a taky něco pro Ivana :lol: http://www.bestautophoto.com/imgs/33080 ... 1.jpg.html
Ahoj kluci. :) Tak k té fotce Simca 1100, je to pěkně udělaný, ale teď, když to vím, vidím ty chybějící lesky na kapotě a hraně blatníku atd.
:roll: No po bitvě je každej generál, že jo? :o Ale zprvu jsem byl vedle, no. :lol:
A dále, nevím Bu, proč pro Ivana? :roll: Jsem sice v důchodu, ale nemám čas čučet na 391 stránek nesmyslů, abych našel asi 5 Simek. :o
Jo a ty Wartburgy mi stačily vrchovatě! :lol: ahoj Ivan
Obrázek

strojservis
Příspěvky: 191
Registrován: 21 čer 2010 19:03

Re: Stránky, které stojí za to vidět

Příspěvek od strojservis »

Děkuji všem za vysvětlení , když něco nevím , tak se zeptám :oops:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Stránky, které stojí za to vidět

Příspěvek od Burák »

Ivane, pač vim, jakou Ty máš antipatii ke Škodovkám a čekal, jsem, co řekneš, když někdo erko označí jako Talbot 110 :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Stránky, které stojí za to vidět

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:Ivane, pač vim, jakou Ty máš antipatii ke Škodovkám a čekal, jsem, co řekneš, když někdo erko označí jako Talbot 110 :lol:
Ahoj kluci. :) Bu, myslím, že se mýlíš. :twisted: To je autor těch fotek, nějakej "Talbot 110", vpravo nahoře je text Other Talbot 110 cars a je tam sloupec plnej Mercedesů! :lol: To si myslím já, ale netrvám na tom a je mi to šumák! :roll: ahoj Ivan
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Stránky, které stojí za to vidět

Příspěvek od Jiří Lefner »

Takže jestli to dobře chapu ,když budu chtit projet Prahou Simcou s motorem po GO ,po STK,Emise s motorem co voní tak mě nepusti ale rozhrkana Tatra nebo autobus s černym dýmem s výfuku tak,že nevidim s emisni známkou :shock: do Prahy muže??
http://ekonomika.idnes.cz/praha-chce-za ... zpravy_sfo

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Stránky, které stojí za to vidět

Příspěvek od Burák »

Ono to nbude tak žhavý, krom toho, stejně do Prahy nejezdíš :lol:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Stránky, které stojí za to vidět

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ne?? A kam asi jedu v Pátek?? :lol:

Uživatelský avatar
Čenda
Příspěvky: 334
Registrován: 15 led 2009 15:49
Bydliště: Beroun

Re: Stránky, které stojí za to vidět

Příspěvek od Čenda »

Jirko,
to ale jezdíš s tou tvou paštikou z ČÍny! :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Stránky, které stojí za to vidět

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. :) Jirko, prosím Tě, nestahuj kalhoty, když brod je ještě daleko! :o Do pátku to Praha určitě nestihne! :lol: :lol:
ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Stránky, které stojí za to vidět

Příspěvek od Talbot »

No každopádně je to zmrdismus nejtěžšího kalibru :evil: Takže majitel auta, např. z roku 1990 zaplatí ekovýpalný 10.000,-Kč při převodu, pokud bydlí třeba na Praze 2, tak si hezky zaplatí za možnost parkování v modrý zóně a ve finále ho tam ani nepustěj :roll: Přitom reference z měst v Německu, kde se zákonodárci inspirují, je jednoznačná - ovzduší se ve městech s ekozónami nijak nezměnilo! Takže o co tady jde, zase jen další šikana majitelů starých aut, aby se hezky točil business kolem výroby Rapidů, CitiGo a dalších moderních pasráčů :evil: PŘITOM: To, co vypouštějí starý diesely sice čoudí a smrdí, ale jsou to vlastně saze složený z velkejch částic, který se samozřejmě do plic dostanou, ale díky jejich velikosti už dál neputujou a postupně je zase vykašleme, vydejcháme a vysmrkáme ven, zatímco naopak nový diesely produkujou tak malý částice, složený jen z několika molekul (díky dokonalejšímu spalování), že se dostanou nejen do plic, ale i stěnou plicní komůrky dál do těla. To si s nima ale neumí poradit, neumí je odbourat a tak se v těle ukládají, většinou na jednom místě, jelikož jsou to částice karcinogenní (polycyklický uhlovodíky a spol.) je asi jasný jak moc nebezpečný to je. Takže člověku jsou paradoxně podstatně škodlivější ty nový auta, byť na první pohled vypadají neškodně, protože nečoudí. Nemluvě o tom, že nový auto svojí výrobou zanechá ekologickou stopu tak zásadní, že se to s rozdílem (ve spotřebě, emisích, atd.) proti starýmu autu, vyrovná až po 18ti letech provozu - ale tolika se většina z nich ani nedožije, nemluvě o hybridech v čele s Priusem, kterej by se musel dožít 40ti let, aby se vyrovnal posranýmu žigulíku a nemluvě o tom, co asi většině těch dementních ekopropagátorů nedochází, že aby ten Prius byl opravdu ekologickej, musel by používat el.energii vzniklou výhradně z obnovitelných zdrojů a ne, že se nabíjí elektřinou vzniklou spalováním fosilních paliv, čili produkuje stejný emise jako konvenční motor, akorát, že vejfuk má o pár desítek km dál - to je pak celá ta ekofraška akorát tak na Obrázek

Jiří Lefner

Re: Stránky, které stojí za to vidět

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michale,naprosty souhlas s každou větou. Tento kriminalni stat už neví jak šikanovat,nařizovat,omezovat . :evil:

Jiří Lefner

Re: Stránky, které stojí za to vidět

Příspěvek od Jiří Lefner »

Čenda píše:Jirko,
to ale jezdíš s tou tvou paštikou z ČÍny! :lol:
Honzíku,jestli myslíš tu Toyotu Rav4 rok 99 tak ta je vyrobena v Aischi ,Japonsko. :lol:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Stránky, které stojí za to vidět

Příspěvek od Burák »

Čendo, to neni Čína, ale Vietnam :lol:

Pánévé, jen prosím, aby tahle debata nesklouzla k politické diskusi :?
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Stránky, které stojí za to vidět

Příspěvek od Talbot »

Nevím jak to vnímají ostatní, ale já to nevidím jako problém politický, spíš tak nějak celospolečenský, kdy masy jsou manipulovány médii, která jsou vlastněna soukromými osobami, resp. spolky, které mají návaznost jak na politiku, tak na byznys a v souladu se svými potřebami ohýbají lidské myšlení. A lidi nad tím nepřemýšlí, primitivně konzumují podané informace, nehledají si fakta z jiných zdrojů, nepřemýšlejí o věcech, pouze přijímají to, co jim je naservírováno. A to souvisí (krom samozřejmě podstatně závažnějších problémů) i s tím perzekuováním majitelů starých aut. Máš starý auto = jsi blbec, kterej ničí životní prostředí, socka, která nemá na nový, donutíme Tě ten starej křáp sešrotovat a koupit si krásný nový Hjondéé nebo Fabii Obrázek a většina, tupý stádo, souhlasně bečí, místo aby si uvědomilo, že dneska jsou to starý auta, zítra to bude něco jinýho (třeba buřty na Václaváku), co se zas pro změnu dotkne jich, vadí mi to a nechci držet hubu a krok :x

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Stránky, které stojí za to vidět

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. :) Já si myslím, že ty zóny tak rychle nevzniknou. Četl jsem, že nejdál jsou Klimkovice, mimochodem, tam je to muzeum veteránů pana Vůjtka, ale to je jiná písnička :roll: . Chci říct, že jako rezident, bydlící v té zóně, dostanu povolení ke vjezdu snad automaticky, ne? Je jasný, že tupej českej ouřada dělá všechno aby se zavděčil zelenejm blbcům atd. Že to smog nevyřeší je jasný. Tak jako to blbý denní svícení neřeší nehodovost! :mrgreen: Když to Rakušani zrušili, asi věděli proč, že? :o A s tím vnucováním všelijakejch MPV a SUV, je to o tom, co si kdo nechá vsugerovat. Věty jako: už neodoláte a podobně, kdo na to má, koupí, kdo je spokojen s tím, co má, na to kašle. :lol: Někde v časopise jsem četl rozhovor a tam bylo řečeno, že životnost těch nových aut je tak krátká, že bude problém na auto třeba 15 let starý, sehnat řídící jednotku a tak podobně. :o A že začíná být zájem o auta stará 25 let, že jsou jednoduchý a snadno opravitelný, tak nevím. :roll: A ty zóny jsou šikana, která má lidi od toho odradit, asi? :shock: Jinak, nejsou to jen auta korejský a japonský, ty MPV a SUV! Takovej obrovskej "tank" od AUDI, BMW, nebo MB, to je teda krása, jen co je pravda! Asi mám blbej vkus! :lol: ahoj Ivan
Obrázek

strojservis
Příspěvky: 191
Registrován: 21 čer 2010 19:03

Re: Stránky, které stojí za to vidět

Příspěvek od strojservis »

Ahoj , podle mýho názoru je to sprostej byznys schovávající se za životní prostředí :o

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Stránky, které stojí za to vidět

Příspěvek od Burák »

Ivane, ale kdz Te to Audi tahlo domu, nenadavals :x :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Stránky, které stojí za to vidět

Příspěvek od Talbot »

Ivan spíš asi myslí Q7, X6 a podobný nádhery... ;)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Stránky, které stojí za to vidět

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Talbot píše:Ivan spíš asi myslí Q7, X6 a podobný nádhery... ;)
Ahoj kluci. :) Přesně tak, jak píše Michal. Přece nebudu nadávat na Audinu, když nás přitáhla, to je jasný. :roll: Pokud si pamatuju, nadával na ní sám Bu. :lol: Ale tuhle jsem stál na chodníku a najednou se zdálo, že přijel autobus a on to jakejsi vyholenej týpek s Audinou, vysokou jako kráva! :o ahoj Ivan ;)
Obrázek


Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Stránky, které stojí za to vidět

Příspěvek od Burák »

Jo, speciálně ty interiery :lol: A řekl bych, že ten koncept Lancie pak koupil Renault :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Stránky, které stojí za to vidět

Příspěvek od Burák »

Tle neni jen na jeden infarkt :? http://www.autozine.cz/mercedes-benz-30 ... ri-nehode/ Jojo, ježdění v cizím autě na servisu se nevyplácí :cry:
Obrázek

Odpovědět