NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Burák »

Dílečky skončily za 1060€ :shock: tak to to asi nezapýlim, ale zkusim rozebrat na díly :mrgreen:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

Tak já myslím, že kdybys to chtěl prodat, tak že min. 6t Euro bys za to dostal taky.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

Hoši, nikdy nestěhujte garáž :lol: já teď o víkendu začal vyklízet nuselskou garáž, abych jí mohl vrátit a to co jsem našel v nejzazších koutech, to jsem nevěřil vlastním očím. Kromě věcí, který potřebuju na Tagoru, a který jsem kupoval aniž jsem věděl, že mi leží v garáži, je tam:

Simca 1307/1308 - skla předních světel, středový panel palubky, tlačítka k němu, středové pokličky 2ks, karburátor
Talbot Horizon - originál zástěrky s nápisem Horizon, fungl novej kryt zadního lemu blatníku (černej plastovej), roh nárazníku (myslím PZ, 2ks)
Talbot 1510/Solara - nová dlouhá poloosa, alternátor, startér, PP světlo komplet, maska chladiče se znakem, středové poličky plechových kol (5ks)
Bagheera - nové orig.zabalené ploché víčko rozdělovače, palec, kondenzátor

Nejspíš to vezmu na setkání.

Jiří Lefner

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michale,pokud je ten karburator na 1442 tak ho beru. Kolik za něj chceš a v jakém je stavu.. ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Burák »

Já tě zabiju :lol: Dlouhou poloosu jsem sháněl horkotěžko u Jürcena :lol:

Skla jaká. Cibie/Marchal s čudlíky, bez?
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

Bu: já vůbec nevěděl, že tam je :lol: :lol: :lol: ještě nejásej, aby měla stejnej počet drážek. Ale ten koš se dá kdyžtak přehodit, myslím. Skla jsou myslím bez čudlíků, kouknu se večer doma.

Ten karburátor (nebo dva) je na 1442ccm, je to z 1308 GT, nevím 200,-Kč za kus? Nebo dovez slivovici, ale ze slivek (ne hruškovici, meruňkovici, ořechovici, apod.) a vyzkoušenou! :lol: Nechci dopadnout jak tenhle smajlík 8-)

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Fana »

Ahoj Michale
Pěkné zprávy, určitě vezmu palec, víčko rozdělovače + kondenzátor na Bagheeru, přivez prosím na setkání. Díky Fána :grin: :grin:

Jiří Lefner

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Jiří Lefner »

Talbot píše:Bu: já vůbec nevěděl, že tam je :lol: :lol: :lol: ještě nejásej, aby měla stejnej počet drážek. Ale ten koš se dá kdyžtak přehodit, myslím. Skla jsou myslím bez čudlíků, kouknu se večer doma.

Ten karburátor (nebo dva) je na 1442ccm, je to z 1308 GT, nevím 200,-Kč za kus? Nebo dovez slivovici, ale ze slivek (ne hruškovici, meruňkovici, ořechovici, apod.) a vyzkoušenou! :lol: Nechci dopadnout jak tenhle smajlík 8-)
Dobře ,beru. Příšti tyden jedu do Kyjova pro slivovici pro jednoho vožralu :lol: tak Ti ji vezmu. Mám pouze kvalitu :mrgreen:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

Fana píše:Ahoj Michale
Pěkné zprávy, určitě vezmu palec, víčko rozdělovače + kondenzátor na Bagheeru, přivez prosím na setkání. Díky Fána :grin: :grin:
No, Ty vezmeš hlavně ty zástěrky na Horizona :lol: a kryt lemu a roh nárazníku, nikdy nevíš... ;) Bereš to komplet všechno za 500,-Kč ? 8-)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

Jiří Lefner píše:
Talbot píše:Bu: já vůbec nevěděl, že tam je :lol: :lol: :lol: ještě nejásej, aby měla stejnej počet drážek. Ale ten koš se dá kdyžtak přehodit, myslím. Skla jsou myslím bez čudlíků, kouknu se večer doma.

Ten karburátor (nebo dva) je na 1442ccm, je to z 1308 GT, nevím 200,-Kč za kus? Nebo dovez slivovici, ale ze slivek (ne hruškovici, meruňkovici, ořechovici, apod.) a vyzkoušenou! :lol: Nechci dopadnout jak tenhle smajlík 8-)
Dobře ,beru. Příšti tyden jedu do Kyjova pro slivovici pro jednoho vožralu :lol: tak Ti ji vezmu. Mám pouze kvalitu :mrgreen:
Tak jo Obrázek ale jak říkám, žádnej Babica (Když nemáte ethanol, dejte tam třeba methanol :lol: )!

Jiří Lefner

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Jiří Lefner »

No,hlavně,aby ten karbec byl v takovém luxus stavu jako ta slivovice :lol:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

Jo, tak to si nedělej iluze (taky co bys chtěl za 200,- krevety? :lol: ), je to normální karbec sundanej z auta + druhej to samý, záruka nula. Přinejhorším, když to hodíš do koše, Ti pak tu slivovici zaplatím ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Burák »

No, to bude zas pr..l. Pro Jirku neni dost dobrý ani nový a ty mu nabízíš starej karbec??? :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

Tak můžu ho vyleštit :lol: Víš jak, důležitý je mít vyleštíno, to že Ti pak nesvítí půlka auta a baterku máš opřenou o motor, to je v pohodě :twisted: :lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil(a) Talbot dne 11 úno 2013 13:03, celkem upraveno 1 x.

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Fana »

No to si piš, beru určitě všechno za 500,- jak jsi napsal, už teď leží prachy připravený na stole(na levým rohu) :grin: :) ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

Fana píše:No to si piš, beru určitě všechno za 500,- jak jsi napsal, už teď leží prachy připravený na stole(na levým rohu) :grin: :) ;)
V sektoru A3? :lol:

Jiří Lefner

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Jiří Lefner »

Talbot píše:Tak můžu ho vyleštit :lol: Víš jak, důležitý je mít vyleštíno, to že Ti pak nesvítí půlka auta a baterku máš opřenou o motor, to je v pohodě :twisted: :lol: :lol: :lol:
To budu poslouchat do smrti :lol:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

Jiří Lefner píše:
Talbot píše:Tak můžu ho vyleštit :lol: Víš jak, důležitý je mít vyleštíno, to že Ti pak nesvítí půlka auta a baterku máš opřenou o motor, to je v pohodě :twisted: :lol: :lol: :lol:
To budu poslouchat do smrti :lol:
Do smrti ne, ale dokud Tě někdo nepřekoná, určitě :lol:

Uživatelský avatar
Rancho-SO
Příspěvky: 223
Registrován: 29 bře 2009 21:02
Bydliště: ¨Sokolov

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Rancho-SO »

Ahoj Michale-pokud by to bylo možný a Jirka si vezme jeden karbec,já bych měl zájem o ten druhý

Jiří Lefner

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Jiří Lefner »

Nechci byt nenažrany ale myslel jsem ,že vezmu oba po 200kč tj 400 -cena špičkové slivovice . Předpokládam,že minimalně 1 karbec bude na hovno :lol: ,ne-li oba takže fakt z bezpečnostních duvodu jeden je opravdu málo... ;)

Jiří Lefner

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Jiří Lefner »

Jo,ta slivovice stoji 300 . Ja se po ránu spletl... ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Talbot »

Nějak se domluvíme 8-)

Uživatelský avatar
Rancho-SO
Příspěvky: 223
Registrován: 29 bře 2009 21:02
Bydliště: ¨Sokolov

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Rancho-SO »

Jiří Lefner píše:Nechci byt nenažrany ale myslel jsem ,že vezmu oba po 200kč tj 400 -cena špičkové slivovice . Předpokládam,že minimalně 1 karbec bude na hovno :lol: ,ne-li oba takže fakt z bezpečnostních duvodu jeden je opravdu málo... ;)
Ale jo - nic se neděje

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Burák »

Kdyby někdo sháněl Vredesteiny v designu s replikou vzorku Michelin TRX na 1301. http://www.ebay.de/itm/165-80-13-82H-VR ... 5aedd1c6db
Obrázek

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: NÁHRADNÍ DÍLY - nabídka poptávka

Příspěvek od Paolo »

Kdo by měl zájem o tyhle díly, daruju za odvoz, jsou to starší díly z Rancha.
Lampy (české), relé a lahvička jsou na S1301.
Přílohy
DSCF1118.JPG
Obrázek

Odpovědět