Rady, pomoc atd.

Moderátor: Burák

Odpovědět
Jiří Lefner

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od Jiří Lefner »

Fando,ty NGK svíčky si kup. Neboj jsou fakt super ,aspon v Mureně ale věřim,že v Baghheře budou sedět. V 1308 mam také NGK a jede krásně a je to ten samy motor. ;)

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od Fana »

Ještě jsem našel číslo těch Brisk - L15YC, je to na:http://www.nove-autodily.cz/c-3814606/u ... -dily.html. je to můj poslední dotaz na toto téma. Dík všem za rady. :P :) ;) velmi :grin: Fána

Jiří Lefner

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od Jiří Lefner »

Fando,ja bych tam dal NGK BP8ES . Jsou špičkové a kvalitni!! To je muj názor a zkušenost... ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od Burák »

No ano, já je propálil a Jirkův mechanik řekl, že na tohle jsou nejlepší Brisky :P
Obrázek

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od Fana »

Ahoj Bu, já chtěl jen vědět, jestli to číslo Brisk - L15YC je to vono!!! Přece jenom, tomu asi rozumíš víc než já :oops:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od Burák »

No, to jsou svíčky, co já mám v 1501 S, esi pasujou do Horizona netuším :(
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od Jiří Lefner »

Jenže Luboš má Murenu 2,2 S a ne 1442 Bagheeru . Já bych tam dal ty NGK jak jsem výše napsal.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od Burák »

Jenže Luboš to řikal obecně, o všech starejch autech, Škodovkách, žigulech, Simcách, Wartburcích. Ale to je fuk, já neřikal, že to nebude fungovat, já jen řikal, že Brisky jsou na tohle prý lepší.
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od Jiří Lefner »

No jo ale problém je žádny prodejce Brisky na Bagheeru nenabízí a z toho co nabízi tak se všichni shoduji na NGK.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od Burák »

Ježiš. Tak se podivám, jaký jsou a k tomu koupim Brisky. Ty písmena a čísla značí povahu. Jirko, katalogy nejsou dogma ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od Burák »

Chápeš, o co mi jde? Ne najít auto a pak svíčky, který k němu nabízej, ale podívat se, jaký má ta Ngk označení a co to znamená a podle toho najít Brisku ;)
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od Jiří Lefner »

V ponděli jedu za Lubošem tak se ho zeptam jaky typ Brisku by dal na Murenu a Bagheeru . On se v tom pohrabe.

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od Fana »

To sem ani neměl v úmyslurozpoutat takovou bouři :oops: :oops: :oops: , ale každej názor dobrej Dík Fána :) :)

strojservis
Příspěvky: 191
Registrován: 21 čer 2010 19:03

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od strojservis »

Ahoj , tady je bouře kvůli každý ptákovině , prý je to koření , dovolím si jeden poznatek , někdy v roce 90 - 91 sem byl s 1301 special v německu kus za Norinberkem , aby bylo na autíčku vše jak má být vyndal sem z toho hnusný komunistický svíčky a zakoupil velice kvalitní kapitalistycký svíčky bosh , vybraný místním odborníkem podle katalogu . Větší xindl sem si koupit nemohl , postupně odcházeli , vždy když nějakej válec nešel , vrátil sem tam vždycky českou svíčku , až tam postupně byly zpátky všechny , najel sem s nima tak 1000 km , od té doby sem nekoupil jinou síčku než brisk , jsou kvalitní a svým výběrem obsáhnou všechny možný auta . Na NGK si lidi taky nestěžujou , podle mě je mezi nimi rozdíl jen v ceně , stojí 1 až 2 x tolik , ale jeto věc názoru , stejně jako , že do simky patří jenom shell , na kola jenom mischelin a podobný nesmysly . Tak sem si nakonec rejpnul , to zase budou komentáře :lol: :lol: :lol:

strojservis
Příspěvky: 191
Registrován: 21 čer 2010 19:03

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od strojservis »

Trochu sem projel katalog - Brisk LR 15 YC , stojí kolem pajdy kus .

Jiří Lefner

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ale když tam tento typ do Bagheery nepatří tak jsou asi na hovno i kdyby stály 10kč

Jiří Lefner

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od Jiří Lefner »

Zatím bych tam dal NGK BP8ES ,které mám vyzkoušené a jsou v pohodě . Já se v pondělí zeptam Luboše na ty Brisky ,ktery typ by dal na 1442 motor a Murenu

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od Talbot »

Strojservis: bys měl vidět ty hádky na mercedes-classic, tam se to skoro denně zvrtne v nadávky a vyhrožování fyzickou likvidací, nemluvě o lidech, kteří tam neustále plivou na ostatní, kteří "si koupili opici a nemají na banány" a sami se furt prsí co všechno mají a měli :roll: Jirka je trochu urputnej, Burák z toho nemůže, ale tak už to je a nikdo z nás není zlej, tak to myslím všichni bereme s rezervou.

Jirko: NGK BP8ES = Brisk L14YC (podle stránek Brisku) a mě ten kód přijde povědomej, protože než jsem začal kupovat NGK, tak jsem dával Brisky. Cena těch NGK u Štangla je 67,-Kč, takže to je rozdíl zanedbatelnej, tudíž záleží jen na vkusu každého soudruha ;)

Jiří Lefner

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od Jiří Lefner »

Talbot píše:Strojservis: bys měl vidět ty hádky na mercedes-classic, tam se to skoro denně zvrtne v nadávky a vyhrožování fyzickou likvidací, nemluvě o lidech, kteří tam neustále plivou na lidi, kteří "si koupili opici a nemají na banány" a sami se furt prsí co všechno mají a měli :roll: Jirka je trochu urputnej, Burák z toho nemůže, ale tak už to je a nikdo z nás není zlej, tak to myslím všichni bereme s rezervou.

Jirko: NGK BP8ES = Brisk L14YC (podle stránek Brisku) a mě ten kód přijde povědomej, protože než jsem začal kupovat NGK, tak jsem dával Brisky. Cena těch NGK u Štangla je 67,-Kč, takže to je rozdíl zanedbatelnej, tudíž záleží jen na vkusu každého soudruha ;)
Super,Michale takže jsi vyřešil,že do Bagheery patši i Brisky L14YC. Takže Fando mužeš objednávat :lol:

Fana
Příspěvky: 266
Registrován: 19 říj 2012 21:25

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od Fana »

Kluci, dík, objednávám :grin: :grin:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od Talbot »

Hohó! Tak jsem při hledání nějakých tiskovin našel (jako vždy úplně něco jiného než jsem hledal) ten nápis 1501 do lišty na kufr, chce to ještě ten kdo to tenkrát chtěl? ;)

1300 TB
Příspěvky: 64
Registrován: 10 čer 2009 20:49

Re:

Příspěvek od 1300 TB »

Zdravím, měli bychom zájem o ten nápis 1501 do lišty.
Petr K.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od Talbot »

Ahoj, tak jo, akorát mám takovej matnej pocit, že první se ptal Burák, tak počkám jestli se ozve a když ne, tak je váš ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Rady, pomoc atd.

Příspěvek od Burák »

Jojo, ten bych potřeboval pro Ondru na tu vínovou, aby se předělal face zpět z 1501S na 1501GL
Obrázek

1300 TB
Příspěvky: 64
Registrován: 10 čer 2009 20:49

Re:

Příspěvek od 1300 TB »

B. byl první, tak se nedá svítit:) Tak jen, kdyby se ještě někomu přihodilo a našel to samé, tak určitě koupíme. Petr a Matěj K.

Odpovědět