Jarní, 23.sraz Simca klubu

Moderátor: Burák

Odpovědět
Alenka
Příspěvky: 94
Registrován: 14 kvě 2009 15:54
Bydliště: na kopci kousek od Berouna

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Alenka »

Ahoj Míšo V., krásná momentka.
Našla jsem dvě fotky, na kterých ti to sluší, takže žádné úpravy nejsou potřebné. Čísla jsou: 2512 a 2736. Mrkni a uvidíš :mrgreen:
Příjemný den všem

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Talbot »

Hele Ájo, dělej si prdelky z modelíny a ne ze mě, jó? :lol: :lol: :lol: já vím, Marušce to taky nejvíc slušelo během soboty dopoledne co? 8-)

Tady je nesmělej pokus o panoramatickej pohled:
panoramamn.JPG

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od George »

Tak ještě jednou téma časopis :grin:
Právě tady byl Ivan a časopis je naloženej v jeho Simce a už uhání směrem na Prahu. Ještě se domlouval s Burákem, kterej tady taky někde pobýval v okolí, že se někde cestou sejdou a krabici s časopisy si Burák vezme a hned ji odveze do Prahy a předá na patřičných místech. ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Talbot »

Je škoda, že nebyl časopis na sraze, takhle už to nebude "ono", ale co se dá dělat, holt bez spojky se v dnešním provozu jet nedá a s mrtvou baterkou už vůbec ne... Chtěl jsem se pro ten časopis otočit, ale ta OMV před Prahou prý je spíš někde poblíž Poděbrad a to už by tam a zpátky bylo cca 5 hodin cesty, to bych teda za sobotní odpoledne fakt nezvládnul :( tak se to holt rozešle...

Uživatelský avatar
Pavel1308GT
Příspěvky: 79
Registrován: 04 led 2011 14:05

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Pavel1308GT »

Rád bych poděkoval Michalovi a všem,co organizovali 23.sraz Simca klubu. Jelikož jsem byl na prvním srazu,byl jsem úplně unešen. Krásná auta,každý se dal se mnou do řeči i když se neznáme a kromě bodování,kde jsem nevěděl,nebo nepochopil,že mám hodnotit pouze Simca 1300,1500, a vyplnil špatně,čímž se omlouvám bylo vše bezva.Překvapilo mě co mladých nadšenců má Simcu.Možná by stálo za to udělat věkovou statistiku.Věřte,že další sraz si určitě nenechám ujít a již nyní se na něj těším. Díky,díky

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Talbot »

Díky, ale stejně tak dík patří i Burákovi a Michalovi P. ;) No a co Tvoje manželka? Chvilku jsem si tam s ní povídal, bylo vidět, že starý auta nejsou dvakrát její koníček, ale řekl bych, že sraz se jí líbil, ne?

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Talbot »

Přestože mi reportáž o srazu měla přijít mailem ke korektuře už v neděli, zatím nedorazilo nic. Na stránkách Klatovského deníku jsem našel pouze fotogalerii: http://klatovsky.denik.cz/multimedia/ga ... 35646.html

Uživatelský avatar
Pavel1308GT
Příspěvky: 79
Registrován: 04 led 2011 14:05

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Pavel1308GT »

Michaltalbot píše:Díky, ale stejně tak dík patří i Burákovi a Michalovi P. ;) No a co Tvoje manželka? Chvilku jsem si tam s ní povídal, bylo vidět, že starý auta nejsou dvakrát její koníček, ale řekl bych, že sraz se jí líbil, ne?
No manželku to bohužel moc nebere,protože tam nikoho moc nezná a neni to zrovna její hoby.Ale sraz se jí líbyl. Snad se mi příště podaří jí s vámi a manželkama nějak seznámit,aby jí to více bavilo a měla s kým pokecat.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Burák »

Ono ji to chytne. Vono taky by bylo jiný, kdyby jste tam mohli být přes noc a tak. To přijde.
Obrázek

Michal

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Michal »

Časopisy mám v ruce. Jenom nechápu, proč bylo 10ks časopisu odebráno v Kutné Hoře. Prosím o vysvětlení :roll: :roll:

Alenka
Příspěvky: 94
Registrován: 14 kvě 2009 15:54
Bydliště: na kopci kousek od Berouna

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Alenka »

Míšo V., pokud se sám nevyrovnáš se svým vzhledem na fotkách teď, co budeš dělát v důchodě jako starý děda Simkař? Mohu říct, že fotky jsou povedené a mě se Maruška nejvíc líbí na fotkých, co si fotil ty. Mě jak si záhadným způsobem mizela před objektivem, netušíš čím to je? Asi sem nebyla dost rychlá, polepším se příště :mrgreen:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michal píše:Časopisy mám v ruce. Jenom nechápu, proč bylo 10ks časopisu odebráno v Kutné Hoře. Prosím o vysvětlení :roll: :roll:
Ahoj Michale! :grin: Tak jsem ujel 190km, dobrovolně, abych ho měl já a další kámoši v ruce o něco dříve! :mrgreen: Takže klub ušetří za poštovné( nemalé) u mne, Ivo Tarnaie, Klocáka, Pepy Malého, Michala Vítka. :o Dále Vladimír Herynek a Honza Veselý a Radim Mokroš ho dostanou, až pojedu na sever Moravy, asi v létě! Těm to nevadí, myslím! :lol: Takže něco mám navíc, kdybych někoho ještě časem získal do klubu! :roll: Doufám, že proti tomu nic nemáš. ;) ahoj Ivan P.S. George vypadá moc dobře, škoda, že nedorazil, vyhrál by soutěž elegance!
Jsem rád, že už je v pořádku! :)
Obrázek

Michal

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Michal »

No nic ve zlým, ale klub neušetří, když to rozdáš. A taky si nemyslím, že za svoji dobrovolnou iniciativu musíš být bezpodmínečně takto odměněn.
Ty, Tarnai, Klocák, 2xVítek, Malý - tomu bych rozuměl. I když M.Vítek asi nebude mít radost, že si proto musí do KH, ale třeba jste tak domluveni.
Veselý není aktuálním členem klubu, takže na časopis nemá nárok, stejně jako Mokroš ( v životě jsem o něm neslyšel).
Klubový časopis je sice distribuován zdarma, ale pouze členům klubu. Nezapomínej, že časopis taky něco stojí.

Možná by příště bylo lepší, kdybys nebyl tak iniciativní. Oni by pak v takovýchto případech mohli vznikat pochyby o tvé nezištnosti a to by bylo myslím špatně ;)

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

blabla

Příspěvek od Klocák »

Ahoj všem ! Tak i já se (po skoro 14 dnech "offline života") připojuji k hodnocení srazu ;)
Sraz podle mě perfektní, pěkné místo, čistý camp, super počasí a hodně aut - co víc si může "průměrnej Simkař" přát :mrgreen:
Ještě jednou díky všem organizátorům :!:
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

1300 TB
Příspěvky: 64
Registrován: 10 čer 2009 20:49

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od 1300 TB »

Ještě pár fotek ze srazu. Moc se nám tam líbilo. Petr a Matěj Kadlecovi.
Díky za organizaci.
1.jpg
2.jpg
Přílohy
3.jpg

1300 TB
Příspěvky: 64
Registrován: 10 čer 2009 20:49

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od 1300 TB »

Další...
4.jpg
5.jpg
Přílohy
8.jpg

1300 TB
Příspěvky: 64
Registrován: 10 čer 2009 20:49

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od 1300 TB »

,,,
91.jpg
9.jpg
Přílohy
92.jpg

1300 TB
Příspěvky: 64
Registrován: 10 čer 2009 20:49

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od 1300 TB »

...
93.jpg

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Talbot »

Díky za účast, za fotky a za návrhy na trička ;)

Uživatelský avatar
JD_Simca
Příspěvky: 108
Registrován: 13 úno 2009 10:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od JD_Simca »

Z věže to vypadá jako krásná sbírka angličáků :grin:
Bylo super, že byly seřazený podle typů :)
Simca 1301 EL 1969
Talbot 1510 1982

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Talbot »

JD přesně tak - jak Petr Svoboda na srazu správně poznamenal - když se to konečně vezme pořádně do ruky a dá se tomu forma, tak je to daleko lepší, než když je to promíchaný a na přeskáčku. Myslel tím hlavně Buráka, který to v kempu porovnal a dohlédl na vytvoření "hada" podle typů.
Kdo nebyl na věži, udělal chybu ;) byl tam nejen pěkný výhled na "angličáky", ale i do širokého dalekého okolí Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Talbot »

Tak ke korektuře nepřišlo nic, přestože jsme se na tom s panem redaktorem jasně dohodli, ale článek dneska vyšel :)

http://klatovsky.denik.cz/zpravy_region ... 10426.html

No ale jak to tak čtu, tak z toho moc nadšenej nejsem. Říkal jsem mu o klubu, o srazech, o programu, o tisícovkách, o 1100 a jejím pokrokovém pohonu, o tom jak klub jezdí na srazy do zahraničí, atd. a v článku o tom není ani slovo, navíc mi připadá trochu zmatený :? zejména zbytečný je tam ten poslední odstavec. Do redakce jsem dneska volal, pan redaktor je od včerejška nemocný a článek už je na světě, no co se dá dělat... snad jen brát to jako aspoň nějaký připomenutí značky Simca laické veřejnosti.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Talbot »

Setkal jsem se opakovaně s názorem, že Běšiny bysme mohli navštívit znovu. Je tam v okolí stále plno věcí, které stojí za shlédnutí, a protože vše v kempu bylo na jedničku, tak proč je "neodměnit" další návštěvou (jako jsme třeba byli třikrát v Losinách). Dávám teda tohle předběžně k zamyšlení jestli tam zase udělat jarní sraz, nebo to odložit na později.

Michal

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Michal »

já jsem pro. Nevím, zda hned hlavní, ale to lze dořešit na podzimním při schůzi

Uživatelský avatar
Pavel1308GT
Příspěvky: 79
Registrován: 04 led 2011 14:05

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Pavel1308GT »

Já jsem také pro,je to tam pěkné.

Odpovědět