testace historických vozidel

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: testace historických vozidel

Příspěvek od Talbot »

Poslední info z krajských testačních komisí (SČ + Praha) - momentálně lze registrovat i auto z roku 86. Termín školení zatím nedorazil a pokud mají vstoupit v platnost nějaký změny, tak tam se to bude prezentovat, tzn. min.do tý doby bude platit r.86.

Druhá věc - domluvili jsme se s p.Bečvářem, kterej předsedá krajský komisi SČ kraje, že bude přítomen na jednom z termínů našeho přetestování a rovnou bude razítkovat průkazy, takže se nebudou muset vybírat, čekat až se sejdou všechny a pak vozit hromadně na kraj a po orazítkování zpět a následně rozesílat a rozvážet. Takže kdo aspoň trochu může ať se dostaví v určeném termínu a neodkládá to. Počítám, že bysme to udělali tak, že 1.termín (hlavně pro členy klubu) by byl na jarním srazu u Chebu 23 - 24.4.2011, tam by se vybraly průkazy a 2.termín pátek 29.4. a sobota 30.4.2011 zase na parkovišti u Globusu v Čakovicích, kde by se to všechno najednou orazítkovalo.

Michale, souhlasíš? Pokud ano, tak bych navrhnul rovnou rozeslat pozvánky ať je to s dostatečným předstihem.

Připomínám všem, kdo mají veteránské RZ a průkaz HV, aby nezapomněli s sebou vzít potvrzený Protokol o technické prohlídce!
viz.příloha:

Obrázek
Naposledy upravil(a) Talbot dne 10 bře 2011 21:40, celkem upraveno 1 x.

Daniela
Příspěvky: 20
Registrován: 17 led 2010 01:25

Re: testace historických vozidel

Příspěvek od Daniela »

Souhlasím. Předpřipravím si rozeslání a počkal bych, zda bude za dva týdny pravidelné školení

M

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: testace historických vozidel

Příspěvek od George »

Nechci ti do toho moc kecat :grin: , ale ten formulář je pěkně starej. Už asi dva roky se používá jinej. ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: testace historických vozidel

Příspěvek od Talbot »

George: nám to takhle normálně na kraji berou pořád a nikdo nikdy neříkal, že má být něco jinýho...? Hodíš sem fotku/scan prosím?

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: testace historických vozidel

Příspěvek od George »

Já taky neříkám, že to nevemou. :grin:
Ten nový formulář mám ve wordu, pošlu ti ho mejlem.

A jen tak mimochodem. Když si v Chebu na srazu někdo nechá otestovat auto a ty si vezmeš průkaz na prodloužení, tak ty lidi pak chudáci zůstanou v Chebu, protože bez průkazu nemůžou odjet. :lol: :lol: :lol:
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: testace historických vozidel

Příspěvek od paja »

Počkej, jak jako? Já myslel, že právě proto, že tam bude přítomnej komisař z kraje, tak se obuší všechno najednou a odjedem s prodlouženym průkazem... :?
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: testace historických vozidel

Příspěvek od Talbot »

Pájo, komisař z kraje bude jen v těch Čakovicích.

Georgi, každej rok vybíráme průkazy a lidi normálně odjíždějí domů bez nich, jen s ORV. Jinak to ani nejde. To by museli úplně všichni (cca 300 aut?) dojet v jeden den na jedno místo.

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: testace historických vozidel

Příspěvek od George »

No dyť já taky neříkám, abys to tak nedělal. Ale na ORV máš jasně napsáno, že platí jen s průkazem HV. :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: testace historických vozidel

Příspěvek od Talbot »

To jo, ale policajti (když už si toho všimnou) tak to tolerujou, já třeba s sebou zelenej průkaz nevozím, už proto, že kdyby mi to nedejbože někdo seknul, tak aby neměl komplet doklady...

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: testace historických vozidel

Příspěvek od Paolo »

George píše:Nechci ti do toho moc kecat , ale ten formulář je pěkně starej. Už asi dva roky se používá jinej.
Je fakt, že jeden z mnoha problémů který jsem řešil při přihlašování bylo to, že mi na technický řekli, že to lejstro nevyplněj, že to neznaj, že mi musí stačit jejich vytištěnej protokol. Řekli mi to jako hotovou věc, žádný diskuze. Nakonec to prošlo. Možná že v Praze to ale znaj, že jsem jen narazil na špatný lidi.
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: testace historických vozidel

Příspěvek od Burák »

Stačí s tim zajet do servisu...
Obrázek

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: testace historických vozidel

Příspěvek od Paolo »

Michaltalbot píše:To jo, ale policajti (když už si toho všimnou) tak to tolerujou, já třeba s sebou zelenej průkaz nevozím, už proto, že kdyby mi to nedejbože někdo seknul, tak aby neměl komplet doklady...
To mi připomíná, Michale P. že máš ještě můj průkaz, možná bych zvládnul si pro něj přijet na únorový setkání. No ale pokud to tolerujou, není lepší nechat to rovnou v klubu celej rok? bylo by to jednodušší, než to v průběhu roku zpátky lidem rozdávat.
Obrázek

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: testace historických vozidel

Příspěvek od Paolo »

Burák píše:Stačí s tim zajet do servisu...
:?:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: testace historických vozidel

Příspěvek od Burák »

Neni potřeba ten protokol z stk, staší odbornej servis, když to zkoukne
Obrázek

Jiří Lefner

Re: testace historických vozidel

Příspěvek od Jiří Lefner »

Jestli to dobře chápu tak co se týče mé Simky ,která je na origo bílých značkách tak stačí jako doposud přijet se žlutým prukazem,který bude po prohlídce na místě oražen a ihned vrácen? Co se týká mé Mureny tak není ještě doba na přepis? Pokud ne tak to platí jako u Simky.....

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: testace historických vozidel

Příspěvek od Paolo »

Burák píše:Neni potřeba ten protokol z stk, staší odbornej servis, když to zkoukne
Tak to jsem nevěděl, zeptám se na to svojeho dvorního mechanika, až k němu pojedu, jestli to dělaj a co zato
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: testace historických vozidel

Příspěvek od Talbot »

Jak píše Burák, stačí to orazítkovaný ze servisu. Pokud chceš na STK (třeba kvůli sobě, abys to měl prohlídnutý), tak stačí ten jejich protokol a ten se k tomuhle protokolu přicvakne a je to ;)

Jirko, je to jak píšeš - na žlutý průkazy se to nevztahuje, takže jen to vezmeš s sebou do Chebu a my Ti to na místě potvrdíme a vrátíme.

Jiří Lefner

Re: testace historických vozidel

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michaltalbot píše:Jak píše Burák, stačí to orazítkovaný ze servisu. Pokud chceš na STK (třeba kvůli sobě, abys to měl prohlídnutý), tak stačí ten jejich protokol a ten se k tomuhle protokolu přicvakne a je to ;)

Jirko, je to jak píšeš - na žlutý průkazy se to nevztahuje, takže jen to vezmeš s sebou do Chebu a my Ti to na místě potvrdíme a vrátíme.
Díky,Michale . ;)

Michal

Re: testace historických vozidel

Příspěvek od Michal »

Jo Paolo, je to možný. Mám tu štos, takže mi tu nic dalšího nenechávejte. Jo a máš tu časopis, vrátil se mi zpět.

Když to klapne, měl by v průběhu jara být spuštěn náš servis ;) , takže prohlídka vozu s vyplněním formuláře za normální peníz by neměl být problém.

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: testace historických vozidel

Příspěvek od Paolo »

Ahoj, to tak to je super, připomenu se ti v únoru. To že se časopis vrátil je divný, adresu mám 3 roky stejnou ale to doladíme osobně (u dobře vychlazenýho orosenýho nealko piva).
Obrázek

Michal

Re: testace historických vozidel

Příspěvek od Michal »

ok, vezmu ti ho v pátek No jo, já si nebudu moc dát víc než jedno :-(

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: testace historických vozidel

Příspěvek od Paolo »

Michal píše:ok, vezmu ti ho v pátek No jo, já si nebudu moc dát víc než jedno
Michale já teď v pátek nebudu moct dorazit, protože jsem ve Zlíně, právě proto rovnou píšu, že bych zkusil dorazit na únorový setkání, budu mít už po zkouškách ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: testace historických vozidel

Příspěvek od Talbot »

JD, napiš sem prosím všechny důležité informace, které jsi se dozvěděl na posledním školení testačních komisařů, díky.

Michal

Re: testace historických vozidel

Příspěvek od Michal »

JD je zpracovává do použitelný formy, je vše na diktafonu ;)

ale nic extra se nedělo

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: testace historických vozidel

Příspěvek od Talbot »

Super nápad - vzít diktafon ;) holt nová doba, já ještě používám tužku a papír :lol: Pokud nejsou žádný převratný novinky, tak to znamená, že rok 86 je stále v pohodě a jestli to takhle půjde dál, bude mít spousta lidí radost :twisted:

Odpovědět