Klubový časopis Simca

Moderátor: Burák

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Časopis Simca klubu ČR

Příspěvek od Burák »

Mi se taky líbí. Hlásim článek do příštího čísla. ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Časopis Simca klubu ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj Kluci! :grin: Rád bych se vyjádřil k tématu klubového časopisu a k věcem, které se mne přímo týkají! Tak to, že si několik výtisků časopisu ponechám pro lidi z mého okolí, jsem Ti Michale Primáku, řekl v Běšinách! Pro lepší počítání jsem si nechal 10kusů! Že klub na poštovném nic neušetří, je vědomá LEŽ, protože náklady na to popisuje Michal Vítek jinde a činí Kč 600,-. Vysvětli všem členům, proč zde vědomě lžeš, abys zmenšil moji pomoc klubu! Právě tak žádám člena JD, aby vysvětlil, jak došel k tomu, že mne tady obvinil z krádeže! A také se omluvil, na čemž trvám! Abys věděl komu časopis neposílat, zde je seznam lidí, kteří jej již mají, nebo budou mít ode mne: Ivan Karlovský č.21, Ivo Tarnai č.55, Zdeněk Nohejl č.108, Michal Kloc č. 92, Josef Malý č.75, Michal Vítek č.3, Libor Vítek č.5, Vladimír Herynek č.91, Jan Veselý č.37, František Veselý č.X, stane se členem a zaplatí Michalovi Vítkovi 21.5. na srazu Chrysler klubu v Chrustenicích. :lol: Pokud se nemýlím, je to 10 lidí, 10 časopisů, tak co jsem si nechal na kšeft? Požaduji pouze, aby si každý, když tady něco napíše, nebo plácne, za svými slovy stál! Jan Veselý členem klubu je, v listopadu jsem Ti Michale, předal Kč 250,- a Ty jsi řekl, že je to na rok 2011. Pokud to popíráš, zaplatím to znovu, to přežiju! A dostanu na to písemnou stvrzenku! Pokud se mohu vyjádřit k posouzení mých reportáží, kritiku přijímám. Jen podotknu, že pokud se někomu moje reportáže nelíbí, má možnost, ostatně jako každý člen klubu napsat a zveřejnit svůj pohled na danou událost! Jen na vysvětlení, na srazy jezdím zásadně vozy značky Simca a popisuji všechno, co stojí v průběhu celé cesty za pozornost. Že na každém rohu ve Francii Simca nestojí, chápe i prosťáček a mohu se pochlubit textem bez hrubých gramatických chyb, např.! Rozhodně se mi nestane, že by se mi kluby rozpadli!!! Ale to jsem off topic, že? :lol: ahoj Ivan
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Časopis Simca klubu ČR

Příspěvek od Talbot »

Co se týká Ivanových reportáží - docela mě překvapuje, že se Michalovi nelíbí, když časopis Speciál 2009, který Michal vytvořil, protože já jsem jej udělat odmítl (a ne že jsem to nestihl jak zde bylo uvedeno), byl složen právě a pouze z Ivanových cestopisů.
Jinak co jsem si všiml reakcí ostatních (Pája to někde psal, Z.Nohejl říkal, můj táta taky, Štěpánkové, Myškové jakbysmet, atd.) všichni právě kladně hodnotí, že Ivan nepíše jen a pouze suše o autech, která beztak všichni známe už tisíckrát dokola, ale právě o těch zajímavostech z cestování, vždyť ne všichni, kterým se časopis dostane do ruky, mají možnost si projet místa, která Ivan navštívil. Právě ty detaily jsou zajímavé, protože dávají přičichnout k atmosféře v milované, ale pro někoho příliš vzdálené, Francii. A s tímto názorem se plně ztotožňuji, takže rád budu v uveřejňování těchto reportáží pokračovat.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Časopis Simca klubu ČR

Příspěvek od Talbot »

Burák píše:Mi se taky líbí. Hlásim článek do příštího čísla. ;)
No paráda! Obrázek Reportáž z Běšin?

Michal

Re: Časopis Simca klubu ČR

Příspěvek od Michal »

je v pořádku, že se někomu něco líbí a něco ne, vždyť článek, který se mi nelíbí nemusím dočíst, nikomu nenavrhuji, aby Ivan nepsal, jen píšu svůj názor, že se mi tento typ článku nelíbí

V mých poznámkách figuruje platba za tebe a Tarnaie, ne za Veselého

loňské číslo jsi odmítl udělat několik dní před srazem. Použil jsem Ivanův materiál. 1,byl k dispozici a byl aktuální 2,byl velmi krátký čas pro udělání časopisu 3, nedával jsem do časopisu jen to, co se líbí me, jsem si vědom, že každému se líbí něco jiného

Ivane, výčet lidí si měl udělat hned při mém prvním dotazu a mohl jsi mít klid. Místo toho jsi napal, že je to pro lidi v tvém okolí. Což je docela rozdíl. Co se tvé pomoci píše, nebudu ji zde hodnotit, myslím, že každý má svoji hlavu.
Pokud je rozdáš takto deseti vyjmenovaným členům, tak je to samozřejmě ok a klub ušetří na poštovném. Pokud bys je rozdal cizím lidem (jak to bylo patrné z tvé první odpovědi), klub by neušetřil, protože by se jmenovaným posílal. Takto je to ok, jen tě poprosím příště odpověz rovnou pro koho a je klid ;) . Co se týče pravopisu, dělám chyb. Je to samozřejmě zavrženíhodná věc a měl bych si nechat useknout ruce, abych již nemohl psát. :roll: Nebo rovnou zastřelit :mrgreen: . Já o tvém pravopisu nemluvím ;) říká se tomu dikrétnost ;)


Toto je poslední obhajování mých postojů, názorů a mé práce. Myslím, že jsem dost starej, mám toho v klubu dost za sebou a nemám potřebu se obhajovat. To píšu jen proto, že na další zřetelné či skryté výpady vůči mě a mé práci již nebudu reagovat. ;)

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Časopis Simca klubu ČR

Příspěvek od paja »

Ty brdo, nechte uz ty ublizenosti a vypadu. Ja chapu, ze 'nevdek svetem vladne', ale takhle se tady zase rozhadame a pak bude pul roku forum mrtvy. Ja za sebe hlasim, ze si moc povazuju jak prace Bu, tak prace Ivana i obou Michalu a vsech ostatnich a nehodlam jim ji ztezovat nebo znechucovat. Ivanovy cestopisy se mi libi, zrovna tak jako vubec cely casaky (prece to, ze jsou amatersky - z francouzskeho amateur ;) - je na nich to krasny, ne?), seznam je pro me dobrej v jakykoliv forme, protoze svatosvate slibuju, ze prispevky budu platit vcas a tim padem budu vzdycky tlustej cernej :lol: a kdyz to tak bude delat kazdej, tak budou tlusty cerny vsichni clenove, protoze platici a zbytek teda budou neclenove a tim padem budou takovyhle 'diskuze' zbytecny. ;) A kdyz budu mit o pochybnosti o necem nekalem, tak nejdriv brnknu dotycnemu a nebudu to resit pred ostatnima. Neb jak rika manazerska poucka c.1 - pochvala pred nastoupenou jednotkou, vytka po telefonu. ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
JD_Simca
Příspěvky: 108
Registrován: 13 úno 2009 10:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Časopis Simca klubu ČR

Příspěvek od JD_Simca »

Ivane, prosím, přečti si mé příspěvky pořádně, mluvit o krádeži jsi začal ty. Mluvil jsem o " rozdává se podle toho, jak kdo chce, popř. na kšeft" ( citace: Téma: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011; úte 26. dub 2011 20:26:11). Tvůj popis mi přišel nepřehledný až zavádějící a označil jsem tuto situaci za " velmi nestandardní" ( citace: Téma: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011; úte 26. dub 2011 21:31:35). Nakonec jsem uvítal, že se vyjasnila! Z toho vychází, že obvinění nepřišlo ode mne, ale od Tebe na základě Tvých vysvětlení. {prosím, pokud chceš reagovat, napišme si SZ, ať to tu neplevelíme }
Simca 1301 EL 1969
Talbot 1510 1982

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Časopis Simca klubu ČR

Příspěvek od George »

Tak v první řadě je třeba si ujasnit, k čemu by časopis měl sloužit.
Buď v první řadě ke vzdělání členů klubu a pak by tam měly být hlavně články o historii a tecnice.
A nebo k zábavě a pak se mi tam líbí Ivanovy reportáže, protože Ivan je dobrej spisovatel a u jeho článků se vždycky dobře pobavím a úplně cítím tu atmosféru jeho cest.
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Časopis Simca klubu ČR

Příspěvek od paja »

Pro mě je právě dobrá ta všehochuť, dyť Simek se netýká jen technika nebo cestovani, prostě je to všechno, co život se Simkama přináší.
Jak už jsem to tady psal někdy dávno, mě by se tam docela líbila rubrika "špeky při renovacích", kde by lidi uváděli, na čem se nejvíc zasekli. To může bejt klidně krátkej článek, kterej spíchne dohromady každej a tim by se na tom mohlo podílet víc lidí.
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Časopis Simca klubu ČR

Příspěvek od paja »

Mimochodem tenhle topic už jednou máme, jmenuje se "Klubový časopis Simca". 8-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Časopis Simca klubu ČR

Příspěvek od Burák »

Joj, proto jsem pro děleni... Kdo má ty starý temata vyhledávat :roll:
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Klubový časopis Simca

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! :grin: Dobře, že to Pája připomenul, mohlo by se to spojit v jeden topik, ne? :lol: Ivan :roll:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Klubový časopis Simca

Příspěvek od Burák »

Asi takhle? ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
JD_Simca
Příspěvky: 108
Registrován: 13 úno 2009 10:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Klubový časopis Simca

Příspěvek od JD_Simca »

Ivane, nechal jsem se unést diskuzí, jsem rád, že se to vyřešilo a ta silná slova byla zbytečná a nemístná.
Simca 1301 EL 1969
Talbot 1510 1982

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Klubový časopis Simca

Příspěvek od Ivan Simca KH »

JD_Simca píše:Ivane, nechal jsem se unést diskuzí, jsem rád, že se to vyřešilo a ta silná slova byla zbytečná a nemístná.
Ahoj kluci! :grin: Tak na závěr tady prohlašuju, není to sice omluva v pravém slova smyslu "promiň", ale já nejsem žádnej náfuka. :twisted: Snad mne znáte dost na to, abyste věděli, že za tím dělám tečku! :lol: Ale nasranej jsem byl dost, to mi věřte! :lol: Snad se přes to umíme všichni přenést, ne? :roll: ahoj Ivan ;)
Á propos, abych nezapoměl. Včera tady byl Jarda Myška a chtěl 2 časopisy, bo jsem mu to v Běšinách slíbil, že mu je vemu! :mrgreen: A nevzal, skleroza funguje v 65ti, bohužel! Řekl, že počká na pošťáka! :roll:
Obrázek

Michal

Re: Klubový časopis Simca

Příspěvek od Michal »

zítra se to napytlikuje a nadepíše, v úterý to jde na poštu

Michal

Re: Klubový časopis Simca

Příspěvek od Michal »

Je několik členů, kteří na nějaké akci (srazu) uhradili členský příspěvek, ale již nedodali přihlášku !!! Z tohoto důvodu jim není kam poslat klubový časopis :?

Daniela
Příspěvky: 20
Registrován: 17 led 2010 01:25

Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Daniela »

Ahoj , ráno jdu na poštu s časopisama, tak se těšte na nové čtení :) Neposílám pánům Sedláčkovi,Nohejlovi,Pařízkovi J.,Urbanovi,Dubskýmu a Rendlovi z důvodu,že nemám na ně adresu.Chybí mi zde jejich přihlášky do klubu.Nechť se ozvou. :!:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Burák »

Petr Dubský už není členem, co vim. NEvím, teda, zda platil, či jak, ale jeho Simcu má Jirka Lefner a tentýž bude mít na něj i kontakt a adresu. Pro Zdeňka Nohejla má časák Ivan. PeS, pokud je to tle Sedláček, tak tu adresu posílám obratem
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Klubový časopis Simca

Příspěvek od Talbot »

...po doplnění příspěvku Daniely už můj původní příspěvek nedával smysl...
Naposledy upravil(a) Talbot dne 05 kvě 2011 08:39, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Časopis Simca klubu ČR

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ivan Simca KH píše:Ahoj Kluci! :grin: Rád bych se vyjádřil k tématu klubového časopisu a k věcem, které se mne přímo týkají! Tak to, že si několik výtisků časopisu ponechám pro lidi z mého okolí, jsem Ti Michale Primáku, řekl v Běšinách! Pro lepší počítání jsem si nechal 10kusů! Že klub na poštovném nic neušetří, je vědomá LEŽ, protože náklady na to popisuje Michal Vítek jinde a činí Kč 600,-. Vysvětli všem členům, proč zde vědomě lžeš, abys zmenšil moji pomoc klubu! Právě tak žádám člena JD, aby vysvětlil, jak došel k tomu, že mne tady obvinil z krádeže! A také se omluvil, na čemž trvám! Abys věděl komu časopis neposílat, zde je seznam lidí, kteří jej již mají, nebo budou mít ode mne: Ivan Karlovský č.21, Ivo Tarnai č.55, Zdeněk Nohejl č.108, Michal Kloc č. 92, Josef Malý č.75, Michal Vítek č.3, Libor Vítek č.5, Vladimír Herynek č.91, Jan Veselý č.37, František Veselý č.X, stane se členem a zaplatí Michalovi Vítkovi 21.5. na srazu Chrysler klubu v Chrustenicích. :lol: Pokud se nemýlím, je to 10 lidí, 10 časopisů, tak co jsem si nechal na kšeft? Požaduji pouze, aby si každý, když tady něco napíše, nebo plácne, za svými slovy stál! Jan Veselý členem klubu je, v listopadu jsem Ti Michale, předal Kč 250,- a Ty jsi řekl, že je to na rok 2011. Pokud to popíráš, zaplatím to znovu, to přežiju! A dostanu na to písemnou stvrzenku! Pokud se mohu vyjádřit k posouzení mých reportáží, kritiku přijímám. Jen podotknu, že pokud se někomu moje reportáže nelíbí, má možnost, ostatně jako každý člen klubu napsat a zveřejnit svůj pohled na danou událost! Jen na vysvětlení, na srazy jezdím zásadně vozy značky Simca a popisuji všechno, co stojí v průběhu celé cesty za pozornost. Že na každém rohu ve Francii Simca nestojí, chápe i prosťáček a mohu se pochlubit textem bez hrubých gramatických chyb, např.! Rozhodně se mi nestane, že by se mi kluby rozpadli!!! Ale to jsem off topic, že? :lol: ahoj Ivan
Když už seznam napíšu, mohl by si jej taky někdo přečíst??? Viz Zdeněk Nohejl, člen č.108! ahoj Ivan
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Klubový časopis Simca

Příspěvek od Talbot »

Tak co, už jste to přelouskali? Komentáře? Bych třeba taky rád slyšel jestli to jako vůbec někoho zajímá, s čím se tam patlám :twisted:

Nějakej dobrovolník na reportáž ze Strážnice? :P

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Klubový časopis Simca

Příspěvek od Burák »

Mně se nejvíc líbil článek o Sunbeamu :lol: :lol: :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Klubový časopis Simca

Příspěvek od Talbot »

:mrgreen: tak ten je samozřejmě nejlepší! 8-) A co takhle dát dohromady něco o výrobě Simek a Talbotů v Anglii? :twisted:

Michal

Re: Klubový časopis Simca

Příspěvek od Michal »

Líbí se mi úvodní slovo (snad poprvé :mrgreen: )
Líbí se mi Simca její muži, jsem hodně zvědav na pokračování :mrgreen:

Zbytek jsem ještě nepřečetl

Odpovědět