Klubový časopis Simca

Moderátor: Burák

Michal

Klubový časopis Simca

Příspěvek od Michal »

Ahoj.

na členské schůzi byla zvolena redakční rada klubového časopisu ve složení:
Šéfredaktor: M.Vítek a I.Karlovský, J.Hanousek

Zároveň byla redakci zřízena emailová adresa redakce@simcaklub.cz

Takže veškeré příspěvky, dotazy, články - vše na tento email.

Distribuci samozřejmě zajišťuje klub i nadále.

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Klubový časopis Simca

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! :grin: Rád bych sdělil několik poznámek za sebe. Děkuji za důvěru a budu se snažit ji nezklamat. :lol: Michal i George jsou pro mne příslibem dobré spolupráce. Dále chci poděkovat Michalovi Primákovi za poslední číslo časopisu, které vyšlo k jarnímu srazu. :grin: Shrnu to slovy: pěkné, mnoho práce za tím, leč trochu nuda, ne?:roll: Ač by mi to mělo lichotit, z devíti článků jsem jich šest napsal já, není tomu tak! Příslibem budiž do budoucna větší pestrost jak témat, tak autorů! :grin: Pro každého něco, to bych si přál! :grin: A k osobě nového šéfredaktora lze jen poznamenat, že je Michal Vítek vlastně staronový, neboť se na tvorbě našeho časopisu vždy podílel velmi výrazně! :)
To je asi vše a po Belgii se pustíme do práce! :lol: ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Klubový časopis Simca

Příspěvek od George »

Dnes dorazil pošťák s časopisem. :grin: Díky
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Klubový časopis Simca

Příspěvek od Jiří Lefner »

A já nic ještě nedostal :( :(

Michal

Re: Klubový časopis Simca

Příspěvek od Michal »

Nedostaneš, dostal jsi na srazu. George tam nebyl ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Klubový časopis Simca

Příspěvek od Talbot »

Vypadá to, že jsem nebyl sám, kdo na srazu časopis nedostal... 8-) Ale dneska jsem si ho aspoň prohlídnul u Ivana a ani jsem ho nemusel číst, Ivanovo reportáže už znám tady ze stránek, že :lol:

Michal

Re: Klubový časopis Simca

Příspěvek od Michal »

Každý kdo přijel, byl upozorněn na nutnost registrace. U ní dostal tašku a v ní byl časopis ;-)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Klubový časopis Simca

Příspěvek od Talbot »

No vidíš, já se registroval, tašku jsem dostal, ale časopis v ní nebyl. Ale jak říkám, nic hroznýho se nestalo, akorát to teda vypadá, že jsem nebyl sám.

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Klubový časopis Simca

Příspěvek od paja »

Já teda hlásim spokojenost. Mě tentokrát zrovna v týhle podobě časopis perfektně sednul. Čet jsem si ho na hotelu před spaním jako vložku mezi cestovatelskejma zážitkama H+Z v Africe a musim říct, že se při tom usínalo stejně krásně. 8-) Tim nechci říct, že by to byla nuda, ale že se člověk přenes z denodenních stresíků polehoučku do snění a spal pak jak mimino. ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Klubový časopis Simca

Příspěvek od Talbot »

A já blázen myslel, že vás ty informace z historie Simky zajímají, stejně jako představování méně známých typů :? ale pokud je zájem o časopis sestavený jen z Ivanových cestopisů, tak fajn, mě aspoň ubyde práce :twisted:

Uživatelský avatar
JD_Simca
Příspěvky: 108
Registrován: 13 úno 2009 10:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Klubový časopis Simca

Příspěvek od JD_Simca »

Každého zajímá něco jiného, mě historie a typy zajímají víc než cestopisy, i když jsou zajímavé ;)
Simca 1301 EL 1969
Talbot 1510 1982

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Klubový časopis Simca

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michaltalbot píše:A já blázen myslel, že vás ty informace z historie Simky zajímají, stejně jako představování méně známých typů :? ale pokud je zájem o časopis sestavený jen z Ivanových cestopisů, tak fajn, mě aspoň ubyde práce :twisted:
Ahoj! :grin: Hlavně nestraš, Michale! :o Myslím, že pestrost témat bude v časopise jednou z hlavních předností, kterou čtenáři ocení! :roll:
Můj názor je, že články z pera Michalatalbota nemají konkurenci a rozhodně stojí za to!!! :grin:
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Klubový časopis Simca

Příspěvek od paja »

Michaltalbot píše:A já blázen myslel, že vás ty informace z historie Simky zajímají, stejně jako představování méně známých typů :? ale pokud je zájem o časopis sestavený jen z Ivanových cestopisů, tak fajn, mě aspoň ubyde práce :twisted:
Ale to víš, že zajímaji a souhlasim, že ten časopis by měl bejt rozmanitej, ;) já jenom, že to špatný vůbec nebylo a tentokrát mi to krásně sedlo. :)
Ještě k těm rubrikám - klidně bych si doved představit, že by tam moh bejt nějakej výcuc ze špeků při opravách a renovacích, který se probíraly tady na fóru. :idea:
Obrázek

Michal

Re: Klubový časopis Simca

Příspěvek od Michal »

Trošku nechápu ohrnování nosu nad dosavadním časopisem :? . Michala nikdo nevyhazoval z přípravy časopisu. Zkrátka neměl čas, nikdo jiný se toho nechopil, tak nechápu to Ivanovo "vyzdvihování Michala do nebes". Časopis jsem dělal já pouze proto, že se toho nikdo jiný nechopil. Že to Michal umí líp, víme všichni. Dosu byl složen z toho, co jsem měl k dispozici. Nyní bude složen z toho, co bude mít k dispozici redakce. Zda bude lepší či horší je teď vcelku vedlejší, za důležitější v tuto chvíli považuji to, že je Michal opět ochoten časopis "stavět"

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Klubový časopis Simca

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj! :grin: Michala nevyzdvihuji do nebes, to je trochu nadsázka. :o Jen se opravdu těším, že budu moci přispět svojí troškou do mlýna! :lol:
Časopis jsi vytvořil pěkný, tak co? :) Prostě jedeme dál! :lol: Už teď nosím v hlavě několik originálních nápadů. :o Taky jsem zvědav, co na to George?! :lol:
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Klubový časopis Simca

Příspěvek od Burák »

Asi takhle, hlavně, že časopis je. To je myslim to hlavní
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Klubový časopis Simca

Příspěvek od Talbot »

Stále nemám, Michale, vem mi prosím 1ks zítra s sebou. Dík.

Michal

Re: Klubový časopis Simca

Příspěvek od Michal »

Mám připraveno

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Klubový časopis Simca

Příspěvek od George »

Ani se tak moc neptám a nežádám o dovolení, jako spíš jenom oznamuju:
V novém čísle bude reportáž o srazu v Belgii a k tomu jsem si dovolil prošmejdit vaše galerie na rajčeti (pimpabu, michaltalbot, cendovi, simcaklub, veselychrysler) a použít nějaké fotky do časopisu. Snad proti tomu nikdo nic nemá. ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Klubový časopis Simca

Příspěvek od Burák »

Já už jsem na porušování autorskejch práv zvyklej :lol: :lol: :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Klubový časopis Simca

Příspěvek od Klocák »

Jirko, štři mi jeden časopis pro mě - když na srazu nebudu :(
. . . biohatě se Ti odměním :mrgreen:
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Michal

Re: Klubový časopis Simca

Příspěvek od Michal »

časopisy budou k odběru jako vždy. V klubu a na akcích ;) , neboj.

Jinak odběr fotek je samozřejmý ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Časopis Simca klubu ČR

Příspěvek od Talbot »

Zakládám tento topic, aby se zde řešily věci kolem časopisu. Pokud má někdo nějaký návrh na změny, kritiku nebo naopak chválu, sem s tím ;) pokud chce někdo napsat nějaký příspěvek do časopisu - vlastní cestopis, nějakou zajímavost ze života se Simkou, reportáž ze srazu na kterém byl, apod. zde se může přihlásit, ale článek pak prosím poslat mailem, aby si ho všichni nepřečetli tady a v časopise už by pak byl zbytečný ;)

Sloučeno ze dvou obsahově stejných témat, proto nyní tento příspěvek nedává dobrý smysl. Pozn. moderátora

Michal

Re: Časopis Simca klubu ČR

Příspěvek od Michal »

mě se moc líbí seriál "Simca a její muži" Je opravdu skvělej.
Nemusím Ivanovi cestopisy, neboť nejsou o Simce, ale o politice, místech, zážitcích. Cestopisy mám rád. Třeba Dobešův cestpis mne inspiruje k cestám, viz.Albánie. Myslím, že o tom by cestopis měl být - aby vtáhl čtenáře do děje. Což bohužel Ivanův není.
Potěšil mne rozhovor s majitelkou S 5 v posledním díle nebo s panem Huškem v díle minulém

Michal

Re: Časopis Simca klubu ČR

Příspěvek od Michal »

mimochodem, časopis bude rozeslán o víkendu, neboť nyní připravujeme sobotní testace. Pokud by ho někdo chtěl vzít na zítřejší setkání, dejte vědět

Odpovědět