Účastnická listina 21.Národního srazu (předběžná)

Moderátor: Burák

PeS
Příspěvky: 259
Registrován: 09 dub 2009 22:29
Bydliště: Praha, MB, KO, KH, BN

Re: Účastnická listina 21.Národního srazu (předběžná)

Příspěvek od PeS »

Ahoj, koukám, že jsme na tom skoro všichni podobně, sraz za pár dní a auta sotva vyjedou z vrat :grin: Mě Elýza ještě včera taky nejela, taky jí tekly brzdy, měla v blatníku díru, že mi tam skoro nedrželo přední světlo (vim, že blatníky jsou pro děcka a jede to i bez nich, ale modrým pánům by se ta ostrá hrana na půlení lidí asi úplně nelíbila), výfuk upadával, nesvítila, nestírala a ještě nějaké další drobné detaily postrádala... No ale nejhorší věci už jsem jakž takž pořešil a dnes jsem se konečně trochu projel, vše vypadá OK, takže můžu potvrdit, že na sraz určitě vyrážim! Jestli dojedu, to slíbit nemůžu, bude to první velká cesta s absolutně nevyzkoušenym autem (až do pátku se už k autu bohužel nedostanu), ale budu dělat, co budu moct, abych se do kempu dostal. Jen se neděste, až přijede totálně zadělaný a flekatý bíločervený cosi, co z dálky připomíná Elýzu... to budu já 8-) Snad... Ani jsem to nestih umejt a v pátek už to asi nestihnu :roll:
P.S. Nechystá se někdo náhodou v pátek odpoledne do Tábora ze směru Kutná Hora (Kolín), Kácov, Vlašim, Mlvožice...?
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Účastnická listina 21.Národního srazu (předběžná)

Příspěvek od Burák »

Asi Ivan a Klocák pojedou podobným směrem. Ale Klocák řikal asi až ráno. Jinak, že je to vrakouš nenadávej mi, ale Simcabazaru, co miji vnutil :lol:
Obrázek

PeS
Příspěvky: 259
Registrován: 09 dub 2009 22:29
Bydliště: Praha, MB, KO, KH, BN

Re: Účastnická listina 21.Národního srazu (předběžná)

Příspěvek od PeS »

Jsem neřek, že je to vrakouš, mám i daleko horší a nikdo mi je nenutil 8-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Účastnická listina 21.Národního srazu (předběžná)

Příspěvek od Ivan Simca KH »

PeS píše:Jsem neřek, že je to vrakouš, mám i daleko horší a nikdo mi je nenutil 8-)
Ahoj všichni! :grin: My pojedeme danou trasou asi během odpoledne. Jezdím trasu Uhl. Janovice, Kácov, Vlašim, Ml. Vožice a Tábor. Doufám, že nás nebudeš potřebovat, ale co kdyby? :mrgreen: Když tak zavolej na můj mobil 736687797 a uvidíme! :o
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Účastnická listina 21.Národního srazu (předběžná)

Příspěvek od Talbot »

Tak Intendante (Aronde pick-up) na srazu bohužel nebude :( Michal to do Prahy na otočku s vlekem nestíhá a odtah do Tábora a v neděli zpět, by vyšel na 5000,-Kč :?

Daniela
Příspěvky: 20
Registrován: 17 led 2010 01:25

Re: Účastnická listina 21.Národního srazu (předběžná)

Příspěvek od Daniela »

Na těchto autech Čenda nic nedělal ;) .

Jinak dnešní den:
8.00násilné probuzení;9.00banka;9.15pojišťovna povinný na Elysée;9.30pneuservis-přezutí MB;10.00plato;11.30 konečně odjezd od domu, mercedes a Elysée naložený po strop, 12.30 garáž-sundání Elysée, naložení Messagere; 13.30 oběd, naložení zbytku suvenýrů do Messagere, zařízení školky; 14.30 Daniela volá, že u nájezdu na dálnici v Berouně jí to zdechlo a baterka je kaput, otáčím se a dávám baterku s Mess.;15.00 divně mlátí kurty, zastavuji a přepřahávám Mess; 17.30 po patnácti zastaveních na pití, čůrání a podobný voloviny dorážíme do campu; 17.40 začínám stavět party stan pro ssuvenýry; 19.30 nadávám na toho, kdo mi ten rozlámanej party stan od vietnamců prodal a balím ho. 20.00 vybaluji suvenýry a ostatní věci pro sraz. 21.45 vracíme se z večeře, ukládáme děti.

Těším se, až si tyhle přípravy vezmě někdo na svý triko (zájemců je dost) a já budu vyrážet v pátek v 17h :roll:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Účastnická listina 21.Národního srazu (předběžná)

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Daniela píše:Na těchto autech Čenda nic nedělal ;) .

Jinak dnešní den:
8.00násilné probuzení;9.00banka;9.15pojišťovna povinný na Elysée;9.30pneuservis-přezutí MB;10.00plato;11.30 konečně odjezd od domu, mercedes a Elysée naložený po strop, 12.30 garáž-sundání Elysée, naložení Messagere; 13.30 oběd, naložení zbytku suvenýrů do Messagere, zařízení školky; 14.30 Daniela volá, že u nájezdu na dálnici v Berouně jí to zdechlo a baterka je kaput, otáčím se a dávám baterku s Mess.;15.00 divně mlátí kurty, zastavuji a přepřahávám Mess; 17.30 po patnácti zastaveních na pití, čůrání a podobný voloviny dorážíme do campu; 17.40 začínám stavět party stan pro ssuvenýry; 19.30 nadávám na toho, kdo mi ten rozlámanej party stan od vietnamců prodal a balím ho. 20.00 vybaluji suvenýry a ostatní věci pro sraz. 21.45 vracíme se z večeře, ukládáme děti.

Těším se, až si tyhle přípravy vezmě někdo na svý triko (zájemců je dost) a já budu vyrážet v pátek v 17h :roll:
Ahoj Michale! :grin: Jestli myslíš ten party stan ode mne, tak jsem Ti řekl, že byl použit jen jednou a že ho musí stavět MINIMÁLNÉ 2 lidé!!
O tom, že by byl rozlámaný nemůže být řeč! ahoj Ivan :mrgreen:
Obrázek

Daniela
Příspěvky: 20
Registrován: 17 led 2010 01:25

Re: Účastnická listina 21.Národního srazu (předběžná)

Příspěvek od Daniela »

nevím, čemu se tlemíš. :x Dva plastový spoje byly rozlámaný, bez čehož to nelze postavit. Musel jsi to vědět, když jsi to skládal. Máš to tady připravený, nehodlám o tom s tebou vůbec diskutovat. :!:

Odpovědět