Lekce francoužštiny pro nákup Simky

Moderátor: Burák

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: FR konverzace - to nejnutnější

Příspěvek od Talbot »

Jo a neříkám, že je to stoprocentně dokonale správně, ale určitě vám budou rozumět co po nich chcete ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: FR konverzace - to nejnutnější

Příspěvek od Burák »

Super nápad, Michale!
Obrázek

Michal

Re: FR konverzace - to nejnutnější

Příspěvek od Michal »

Výbornej nápad, 10bodů. Ještě prosím obměnu věty na Ebay, když píšou přes ebay a ne z adresy. "Prosím o zaslání Vaší adresy pro platbu přes paypal" To zrovna potřebuju ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: FR konverzace - to nejnutnější

Příspěvek od Talbot »

Napište mi, prosím, vaší mailovou adresu pro platbu přes PayPall. Předem děkuji moc za rychlou odpověď.

Ecrivez-moi, s'il vous plaît, votre adresse e-mail pour le payement par PayPall. Merci beaucoup d'avance pour la réponse rapide.

Místo "Ecrivez-moi" můžeš použít "Envoyez-moi" což znamená: pošlete mi.


Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: FR konverzace - to nejnutnější

Příspěvek od Talbot »

No vidíš jak Ti to jde ;) já to říkám furt, že člověk je jen cvičená opice a naučí se všechno. Když se ty slovíčka opakujou furt dokola, tak si na ně prostě člověk zvykne a časem už jen přidává další a další... ;)

Uživatelský avatar
philippe
Příspěvky: 46
Registrován: 15 led 2009 14:17
Bydliště: France (Amiens)
Kontaktovat uživatele:

Re: FR konverzace - to nejnutnější

Příspěvek od philippe »

Si vous avez besoin d'aide pour la compréhension de certains texte en français ou pour répondre à une annonce (ou à quelqu'un).
Je peux vous aider en traduisant le français en anglais si ça vous aide.
Ou en simplifiant les phrases françaises avec des synonymes si il y a des mots que vous ne comprenez pas.


If you need help for the understanding of certain text in French or to answer an announcement (or to somebody)
I can help you by translating French into English if that helps you.
Or by simplifying the French sentences with synonyms if there are words which you do not understand.
Philippe
- Murena 2.2L / - Yamaha R1 / - WV Golf II 1.8 / - Rover 111 / - Honda Varadero 125

ObrázekObrázek
Pièces à Vendre...

Uživatelský avatar
Amelie
Příspěvky: 116
Registrován: 14 led 2009 13:14

Re: FR konverzace - to nejnutnější

Příspěvek od Amelie »

Philippe, c'est exquis idée ! Merci beaucoup :-) Marie

Michal

Re: FR konverzace - to nejnutnější

Příspěvek od Michal »

Merci. Phillipe, have you or somebody of Matra club colour card for Rancho (1978) light red ?

Michal

Re: FR konverzace - to nejnutnější

Příspěvek od Michal »

tak mi na urgenci přišlo toto???? What is this?

je me suis renseigne a la poste , le colis est arrive ce matin chez vous au centre de livraison DPD-176.pouvez vous vous renseignez?

Michal

Re: FR konverzace - to nejnutnější

Příspěvek od Michal »

Aha, balík by měl být na třídírně v Čechách. No to je doba, vydražil jsem to před Vánocema a prý to 23. odeslal :evil:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: FR konverzace - to nejnutnější

Příspěvek od Talbot »

Jestli to dobře chápu, tak je to na třídírně DPD což je zásilková služba. Moje zkušenosti se zásilkovými službami jsou dost špatný!!! Zásilku dostane rozvozák, přijede k Tobě domů v 10:00 dopoledne, kdy je každej normální člověk v práci, nezastihne Tě a ani nenechá papír ve schránce, protože se nedostane do baráku. Pak rozveze zbytek zásilek, vrátí se na centrálu a nahlásí, že Tě nemohl zastihnout, no a zásilka okamžitě putuje zpět odesílateli :(
Takže pokud on Ti poslal takovýhle info, tak doporučuju co nejdřív najít na netu kontakt na DPD a zavolat tam, jestli pro Tebe něco nemají a kdyžtak si to jet vyzvednout osobně.

Michal

Re: FR konverzace - to nejnutnější

Příspěvek od Michal »

To si děláš prdel :o

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: FR konverzace - to nejnutnější

Příspěvek od Talbot »

No to si nedělám, bohužel. Poprvé mi nedoručili a hned poslali zpět jeden modýlek, pak si myslím, že kvůli stejný příčině dodneška řeším nedoručenej a zaplacenej výfuk na Tagoru (jak jsme se tam stavovali, psal, že to poslal, ale že se mu to vrátilo :( ) a jednou jsem tam dorazil o půl dne později a zásilka (světlo na Simku 8 ) už byla někde v Německu na cestě zpět, naštěstí mi to poslali zpět do ČR. Dneska už je to tak, že tam mají na mě mobil a když něco přijde tak mi volají na mobil (což je zase dobrý, že zavolají).

Uživatelský avatar
philippe
Příspěvky: 46
Registrován: 15 led 2009 14:17
Bydliště: France (Amiens)
Kontaktovat uživatele:

Re: FR konverzace - to nejnutnější

Příspěvek od philippe »

simcaklub píše:Merci. Phillipe, have you or somebody of Matra club colour card for Rancho (1978) light red ?
That is it you mean by: "colour card" ? Can be wanted to say : colour chart ?

your red is "Rouge Commanche" Reference is 3373 at Nitrolac (manufacturer paint)

If it is indeed it here is references it paint :
Obrázek

I took this board on this website :
http://matra.rancho.free.fr/

I hope to have understood and to have helped you and if it is not the case: correct me
Philippe
- Murena 2.2L / - Yamaha R1 / - WV Golf II 1.8 / - Rover 111 / - Honda Varadero 125

ObrázekObrázek
Pièces à Vendre...

Michal

Re: FR konverzace - to nejnutnější

Příspěvek od Michal »

Excelent, thanks ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: FR konverzace - to nejnutnější

Příspěvek od Talbot »

Phillipe, ta signature est magnifique!

Uživatelský avatar
philippe
Příspěvky: 46
Registrován: 15 led 2009 14:17
Bydliště: France (Amiens)
Kontaktovat uživatele:

Re: FR konverzace - to nejnutnější

Příspěvek od philippe »

Michaltalbot píše:Phillipe, ta signature est magnifique!
merci :)
Philippe
- Murena 2.2L / - Yamaha R1 / - WV Golf II 1.8 / - Rover 111 / - Honda Varadero 125

ObrázekObrázek
Pièces à Vendre...

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: FR konverzace - to nejnutnější

Příspěvek od Talbot »

Jinak jsem rád, že tady ten návod měl smysl, protože mi třeba Burák včera poslal SZ s Fr odpovědí, kterou vytvořil úplně sám a bylo to v zásadě v pořádku, tak jsem měl z toho docela radost.

Michal

Re: FR konverzace - to nejnutnější

Příspěvek od Michal »

Tak mi ten tydýt ten modýlek Rancha Wind asi neposlal. Když jsem mu napsal, že pro DPD potřebuju jejich číslo, tak se odmlčel. Aukce skončila před vánocema.

Ještě by jsi mohl stvořit větu pro podobné případy. Něco jako, že i přes delší dobu výhra nedorazila, dám mu negativ feedbeck, pošlu na něj ebay policy, četnictvo, zbrojnoše a Paroubka :evil:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: FR konverzace - to nejnutnější

Příspěvek od Talbot »

To překládat nemusím, pošli mu fotku prasopsa Paroubka, to musí stačit :twisted:

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: FR konverzace - to nejnutnější

Příspěvek od paja »

philippe píše:Si vous avez besoin d'aide pour la compréhension de certains texte en français ou pour répondre à une annonce (ou à quelqu'un).
Je peux vous aider en traduisant le français en anglais si ça vous aide.
Ou en simplifiant les phrases françaises avec des synonymes si il y a des mots que vous ne comprenez pas.


If you need help for the understanding of certain text in French or to answer an announcement (or to somebody)
I can help you by translating French into English if that helps you.
Or by simplifying the French sentences with synonyms if there are words which you do not understand.
Hallo Phillippe,
I don't want to use you, but, it seems to be, this is the only way to get an unswer from
http://www.leboncoin.fr/vi/32100742.htm?ca=12_s
I have tryed to contact him in English and French and it looks like, he doesn't have a trust in Czech people. Please could you, somehow, persuade him about absolutly troublefree sale? Anyway you don't know me well :) , but, maybe, ask both Michals.
Thank you a lot
Pavel
Obrázek

Michal

Re: FR konverzace - to nejnutnější

Příspěvek od Michal »

99% dochovanejch Ranch je už Talbot. Nejstarší Simky z let 77 a 78 jsou docela ceněný a nedostatkový

Uživatelský avatar
philippe
Příspěvky: 46
Registrován: 15 led 2009 14:17
Bydliště: France (Amiens)
Kontaktovat uživatele:

Re: FR konverzace - to nejnutnější

Příspěvek od philippe »

paja píše: Hallo Phillippe,
I don't want to use you, but, it seems to be, this is the only way to get an unswer from
http://www.leboncoin.fr/vi/32100742.htm?ca=12_s
I have tryed to contact him in English and French and it looks like, he doesn't have a trust in Czech people. Please could you, somehow, persuade him about absolutly troublefree sale? Anyway you don't know me well :) , but, maybe, ask both Michals.
Thank you a lot
Pavel
Hi
the Rancho is still for sale :mrgreen: , but the seller did not seem very accommodating :?
I expect to have the specific information for export and I re-contact
Philippe
:arrow: copy by mail
Philippe
- Murena 2.2L / - Yamaha R1 / - WV Golf II 1.8 / - Rover 111 / - Honda Varadero 125

ObrázekObrázek
Pièces à Vendre...

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: FR konverzace - to nejnutnější

Příspěvek od Talbot »

Philippe, on the website, where you've find your rotating R1, is there also a Kawasaki ZX6-R ? Because next week i'm going for this: :twisted:
Obrázek

Odpovědět