Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2012

Moderátor: Burák

Odpovědět
paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od paja »

Sezente mi CAD modelare a budu mit cas na Bagheeru... :lol:
Ne vazne, kdybyste nekdo zavadil o schopneho kluka, co ma chut modelovat v CADu, ma esteticky citeni a prostorovou predstavivost, umi aspon trochu v Aliasu nebo ICEMu (neni podminkou), umi nemecky nebo anglicky a chtel by delat v designu VW nebo Audi, dejte mi vedet. ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. :grin: Mám jeden dotaz. Kdy bude aktualizovaný seznam členů pro rok 2012? :roll: díky Ivan ;)
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ivan Simca KH píše:Ahoj kluci. :grin: Mám jeden dotaz. Kdy bude aktualizovaný seznam členů pro rok 2012? :roll: díky Ivan ;)
Seznam členu bude aktualizován po jarním srazu až po zaplacení členských příspěvku opozdilci ,no mám chut napsat nezodpovědných členu . Členské příspěvky by se měli platit do konce unora.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Burák »

Začátkem března.
Obrázek

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Klocák »

Ty voe, to je "splatnost", takovou by jsem chtěl na SIPU :mrgreen:
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Burák »

K dnešnímu dni má zaplaceno 28 lidí. Což z celkového počtu přes sto členů není moc. Když pomineme že zhruba pulka už je neaktivních, stejně jsme na 50% :(
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:K dnešnímu dni má zaplaceno 28 lidí. Což z celkového počtu přes sto členů není moc. Když pomineme že zhruba pulka už je neaktivních, stejně jsme na 50% :(
Ahoj kluci. :grin: Bu, 29, Honza Veselý z Havířova zaplatil dnes! :lol: Doufám! :roll: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Jiří Lefner »

Příspěvky by se měly zaplatit max.do konce unora na stávající rok ale bohužel někteří lajdáci budou platit na jarním srazu a ti ostatní co budou mazáni z vozu členu budou kvičet ....Je to pouze 250kč a je to příspěvek do klubu.

Jiří Lefner

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Jiří Lefner »

Burák píše:K dnešnímu dni má zaplaceno 28 lidí. Což z celkového počtu přes sto členů není moc. Když pomineme že zhruba pulka už je neaktivních, stejně jsme na 50% :(
Jo,přesně tak...

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Talbot »

Mazání z vozů členů klubu je prostě pitomost! Celej ten systém je nastavenej od začátku naprosto špatně. Daleko lepší by bylo - Nezaplatíš? Fajn, zaplatíš si dvakrát ročně časopis á 50,-Kč a startovný na akcích á 50,-Kč (2 srazy + rallye) a jsi na těch 250,-Kč tak jako tak. Ale mazat členy? A pak je zase po zaplacení vkládat zpátky? Vlastně podle současných pravidel nezaplacením příspěvku členství v klubu zaniká, ale aby se někdo stal členem klubu tak musí mít Simku, zaplatit příspěvek a podat přihlášku takže každej, kdo zaplatí pozdě (po vymazání) bude dávat znova přihlášku? Ne? Tak ale pak na základě čeho se stane znovu členem? Nedává to smysl co? :roll:
Osobně jsem pro zrušení toho směšného poplatku. 250,- Kč x 30 aktivních lidí je 7500,-Kč, což je ve srovnání s příjmy z testací zanedbatelná částka. A pokud by to v budoucnu mělo být jinak a testace by nebyly, radši bych prostě udělal časopis placenej - vždyť Chrysler klub ho měl posledně za 250,-Kč a nikdo s tím neměl problém, tak o co jde?
Vyhrožování mazáním ze seznamu členů a následná realizace tohoto nesmyslného opatření, navíc přinesla v klubu několik zbytečných nesvárů, tak už s tím znovu nezačínejme!

Jiří Lefner

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Jiří Lefner »

Já mám rad pořádek. Ano ,psal jsi to správně a to,že pokud člen nezaplatí 250kč členství zaniká a tím pádem pokud zanikne tak se maže auto z vozu členu. Já pokud nezaplatím včas fakturu tak nedostanu zboží a jsem v prdeli. Je to pouze o zodpovědnosti . 7500 je sice malá částka ale ne mizivá ;)

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od George »

Taky si myslím, že mazání aut členů klubu je blbost a jenom si tím přiděláváte práci.
Všichni tady píšete o současných pravidlech. Ale já pořád nevím, kde nějaká pravidla najdu. Představte si, že jsem nový zájemce o členství, o klubu a tomhle fóru nic nevím a náhodou narazím na stránky klubu. Tak se přihlásím, ale pořád nevím, kde se tam dozvím nějaký termín do kdy mám zaplatit roční poplatek. Je tam napsáno, že mám platit 250 za rok, ale to, že to má být do konce února nebo ledna tam už nikde napsáno není. A jestli je to někde ve stanovách klubu apod. tak by to asi bylo dobrý na klubových stránkách zdůraznit.
Jinak pokud se týká finanční stránky, tak asi není žádný problém, když třeba 10 lidí zaplatí v srpnu. Ty 2500 asi nikde moc chybět nebudou. Ale pořádek má bejt a tak bych neplatiče klidně zveřejňoval. Alespoň tady na fóru. Jako to bylo vloni, třeba jména barevná apod.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Talbot »

Jirko L. (mezitím napsal George, tak to musím doplnit o to L. jako Lefner ;) ) a co teda, členství zaniká, maže se auto z členů klubu a dál? Dál Ti to dává smysl? Takže teda každej, kdo zaplatil někdy v minulosti pozdě a jeho auto bylo vymazáno z členů klubu, již není členem klubu dodnes, protože pochybuju, že po zaplacení podával znova přihlášku. Jak to, že teda jeho auto je ve vozech členů? Trochu nesmysl ne?
Naši zákazníci, pokud nezaplatí včas, taky nedostanou zboží, ale nikdo jim rámcovou kupní smlouvu (ekvivalent ke členství v klubu) neruší. Vždyť takhle z toho máme průchoďák :o Je člen, nezaplatí včas - není člen, zaplatí - je člen, příště zapomene - není člen, zaplatí - je člen, ovšem znovu říkám: pokud si ale dotyčnej opětovně nepodal přihlášku, členem se (podle aktuálně platných stanov) automaticky po zaplacení nestal!!! Chápeš tu blbost? Celý je to nefunkční a v podstatě všichni, kdo se jednou opozdili s platbou a byli vymazáni, nebyli od té chvíle už nikdy více členové :!: Pokud si teda nepodali znova přihlášku, o čemž pochybuju, chápeš? Tudíž následný platby byly vybírány v rozporu se stanovama, jejich hlasy při hlasování neplatily, časopisy neměli dostávat zadarmo, atd. totální guláš, kvůli tomuhle špatně nastavenýmu systému...

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Talbot »

George píše:Taky si myslím, že mazání aut členů klubu je blbost a jenom si tím přiděláváte práci.
Všichni tady píšete o současných pravidlech. Ale já pořád nevím, kde nějaká pravidla najdu. .
Je to v knihovně na stránkách simcaklub.cz ale je fakt, že je to tam takový schovaný pod "ostatní literaturou", otevírá se to složitě po listech, který jsou jako obrázky, prostě aby se v tom prase vyznalo... To by rozhodně chtělo dát do pořádku až budou nový stanovy a udělat to jako samostatnou záložku spolu s dalšíma "legislativníma" záležitostma, který se týkají klubu a jeho fungování.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Talbot »

Mimochodem, kdo z vás ví, že v naší knihovně je celkem zajímavý průvodce svařováním?

Jiří Lefner

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michale,každá věc musí mít systém a musí být pořádek. Tzn,že by měl být seznam aktualních členu tj,platících členu s nynějšími čísly ,které při platbě slouží jako VS kde se dohleda kdo příspěvky zaplatil. Příspěvky by se měly zaplatit do určitého data ,nejpozději do jarního srazu a poté vytvořit aktualni seznam členu Simca klubu.A tím padem když není členem nemuže byt jeho auto ve vozech členu Pokud si bude platit každy jak chce a kdy chce tak to bude bordel . V tom případě já nebudu řídit tento bordel a at to dělá někdo jiny.

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od George »

Tak jsem se prokousal až ke stanovám klubu. Je to opravdu dobře schovaný. Do budoucna by určitě stálo za to, trošku to zpřístupnit třeba přímo ze stránek s kontakty.
Ale když jsem ty stanovy zběžně prohlídnul (podrobně to v týhle podobě je trošku krkolomný) tak jsem tam našel, práva a povinnosti členů a dozvěděl jsem se tam, že mám právo (nebo snad povinnost) platit členský příspěvek. Ale o nějakým termínu se tam nikde nehovoří.
Proto si myslím, že by bylo dobrý, k těmhle stanovám ještě vydat prováděcí předpis :lol: , kde by bylo stanoveno komu a dokdy se mají příspěvky platit. To je to co mi tam pořád chybí. Ten termín tam prostě nikde není. A že jsme tady na fóru o tom už mockrát diskutovali je něco jinýho. Prostě jednou by mělo být někde napsáno, že členské příspěvky je třeba platit tehdy a tehdy a pokud je nezaplatíš, tak se stane to a to. Je jasný, že ukončovat členství na 14 dnů, když někdo zaplatí později a pak ho zase přijímat zpátky je blbost a jen to přinese zbytečnou práci navíc.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Talbot »

Jiří Lefner píše:Michale,každá věc musí mít systém a musí být pořádek. Tzn,že by měl být seznam aktualních členu tj,platících členu s nynějšími čísly ,které při platbě slouží jako VS kde se dohleda kdo příspěvky zaplatil. Příspěvky by se měly zaplatit do určitého data ,nejpozději do jarního srazu a poté vytvořit aktualni seznam členu Simca klubu.A tím padem když není členem nemuže byt jeho auto ve vozech členu Pokud si bude platit každy jak chce a kdy chce tak to bude bordel . V tom případě já nebudu řídit tento bordel a at to dělá někdo jiny.
Jirko, Ty mi nerozumíš pořád... Takže polopaticky:
Ano souhlasím, že musí v tom být pořádek
Ano souhlasím, že musí se zaplatit do např. jarního srazu
Ano souhlasím, že ať se pak vytvoří seznam těch co zaplatili a vyznačí se neplatiči
Nesouhlasím s bodem, že kdo nezaplatí přestává být členem - tohle pravidlo je prostě kravina, která dělá komplikace

Jasný???

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Talbot »

George píše:Tak jsem se prokousal až ke stanovám klubu. Je to opravdu dobře schovaný. Do budoucna by určitě stálo za to, trošku to zpřístupnit třeba přímo ze stránek s kontakty.
Ale když jsem ty stanovy zběžně prohlídnul (podrobně to v týhle podobě je trošku krkolomný) tak jsem tam našel, práva a povinnosti členů a dozvěděl jsem se tam, že mám právo (nebo snad povinnost) platit členský příspěvek. Ale o nějakým termínu se tam nikde nehovoří.
Proto si myslím, že by bylo dobrý, k těmhle stanovám ještě vydat prováděcí předpis :lol: , kde by bylo stanoveno komu a dokdy se mají příspěvky platit. To je to co mi tam pořád chybí. Ten termín tam prostě nikde není. A že jsme tady na fóru o tom už mockrát diskutovali je něco jinýho. Prostě jednou by mělo být někde napsáno, že členské příspěvky je třeba platit tehdy a tehdy a pokud je nezaplatíš, tak se stane to a to. Je jasný, že ukončovat členství na 14 dnů, když někdo zaplatí později a pak ho zase přijímat zpátky je blbost a jen to přinese zbytečnou práci navíc.
To je to, o čem mluvím!!! Díky za pochopení Georgi.

Jiří Lefner

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michale,pokud někdo nemá zaplaceny příspěvek nemuže byt členem Simca klubu . Sorry ale Ty jako místopředseda také nemáš zaplaceno ale jak jsem psal mě už to nezajíma.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Talbot »

Máš pocit, že u mě hrozí, že nezaplatím? Nebo je na to nějakej spěch - důvod? A souvislost Tvojí poznámky se systémem mazání členů? Jirko, Jirko... :?

Právě ta podmínka členství proti zaplacení příspěvku je nesmyslná. Když v tom teda chceš mít pořádek, tak podle stanov - ten kdo nezaplatí ani na jarním sraze, ztratí členství, že jo? Nebude tedy členem klubu, je to tak? Je, na tom se shodneme. Pokud tedy bude chtít znovu být členem klubu, nestačí že zaplatí, ale musí si znovu podat přihlášku - tak je to podle pravidel a jinak to být nemůže, protože kdo chce být členem Simca klubu musí mít auto, zaplaceno a podat přihlášku. No a na tohle jsem moc zvědavej... :roll:
Pořád nemáš pocit, že je ta podmínka - souvislost mezi zaplacením a členstvím, přinejmenším nešikovná?

Jiří Lefner

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michale ,já netvrdím,že nezaplatíš ale píšeme zde o pořádku. Já si myslím,že zaplatit členské příspěvky do nejpozději konání jarního srazu je velmi dobrý termín i pro zapomětlivce . Kdyby bylo po mým tak bych dal termín do 28.2. ale to by bylo řevu...Pokud ale někdo nezaplatí příspěvek ani po jarním srazu tak nemuže být členem Simca klubu. Máš pravdu v tom,že po zániku člentví se musí obnovit opět přihláškou a to je složité ,ale složité pro koho? Pro toho lajdáka nebo pro členy co řádně platí a starají ae a zajímají o chod klubu? Pokud klub mám rád a věnuji se o jeho dění tak příspěvky zaplatím,že ano...

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Talbot »

No, bohužel složité právě pro toho, kdo to má na starosti, počkej až přejde datum srazu. O mě se bát nemusíš, já to budu mít v pořádku včas. Ale ti, kteří zaplatí později, pak budou muset (pokud budou chtít) do klubu vstoupit znovu a to je právě ten nesmyslnej a zbytečnej opruz, právě pro toho, kdo má/bude mít agendu na starosti, ať už to budeš Ty, Burák, nebo někdo jinej. Dotyčnej správce agendy bude mazat člověka ze seznamu, bude mazat jeho auto z vozů členů, následně zase člověka přijímat, do seznamu ho vracet a jeho auto/auta taktéž. Je to prostě takovej represivní systém, jako když se naše vláda snaží donutit lidi obměnit vozový park. Místo pozitivní motivace jen represe, výhrůžky a postihy - komplikace a nepříjemnosti pro obě strany.

Jiří Lefner

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michale a to jako se má ustupovat šlendriánu ? To jako má být v členství a ve vozech členu i ten kdo sere na placení vedle řádného člena,ktery platí ? Není to demotivující? Jak k tomu přijdou řádní členové ,kteří se zajímají o klub ?

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Talbot »

Proč to brát takhle. Za prvý nevím proč by mělo řádného a včas platícího člena trápit jestli někdo druhý platí včas nebo ne, to je takovýto klasický český zajímání se o věci po kterých nikomu nic není, něco jako když se majitel motocyklu z r.1938 rozčiluje, že Talbot z roku 81 má taky veteránský čísla - co je mu do toho? Ať se stará sám o sebe a ne o ostatní...
Ale hlavně, bavíme se o tom jak to zjednodušit. Zaplacení příspěvku bych prostě se členstvím nespojoval. Zaplatíš? Máš vstupy na akce a 2 časopisy ročně zdarma, nezaplatíš? Tak co akce to 50,-Kč, co časopis to 50,-Kč. A to včasný zaplacení by mělo přinášet nějakou výhodu, aby to lidi motivovalo, a ne vyhrožovat tím, že "když nezaplatíš, tak Tě smažu", to je prostě špatný.

Odpovědět