Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2012

Moderátor: Burák

Odpovědět
Michal

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Michal »

na srazu doplatilo celkem 11členů a přibyli 3 noví ( Aronde, Elysée, 1301s, 1301, 1307)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Talbot »

Michale, asi by to ale fakt chtělo ten seznam proškrtat. Je tam spousta lidí, který už členama nikdy nebudou a to tam budou svítit jako neplatiči nadosmrti? Nebo i po? :twisted: Navíc jedna z podmínek pro členství je vlastnictví vozu Simca, Talbot, Matra nebo Chrysler-Simca a mnozí z nich už auto nemají, tak by ani neměli být mezi členy. Třeba Maruška, Matru už dávno nemá, členkou klubu tedy není a nemůže být a už asi ani nikdy nebude, protože o koupi žádné Simky neuvažuje, proč tam má teda svítit hubeně jako neplatič? A takovejch tam je spousta - Cvrčkovi, Jakubínští a další, kteří už asi nikdy platit nebudou - Krejčí, Vojtkulák, Kořínek I. a mraky jinejch, který ani neznáme. Trejbal je dokonce po smrti ne? :shock: Jak říkám, navrhuju upravit seznam členů klubu, kterej visí na titulní stránce tohohle topicu, na aktuální seznam členů = těch, kteří minimálně ještě prokazatelně mají auto, i když třeba nemají zaplaceno a na srazu už nebyli 100 let.

Michal

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Michal »

to není seznam neplatičů, ale seznam aktuálních členů. Když to proškrtám, bude to vypadat takhle:

1,Primák
2,Primáková
3,Vítek M
5,Vítek L.
10,Kladiva
11,Beran
16,Werthaim A.

To mi přijde podivnější :roll: .
A nenavrhuj mi změnit čísla. To neudělám, protože bych tak měl bordel v evidenci i účetnictví

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Burák »

No nevim, mi to ale taky přide logičtější. Nebo udělat seznam členů a seznam již prokazatelně bývalých členů.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Talbot »

Nebude to vypadat takhle. Bude tam cca 50 lidí a že ty čísla nebudou popořadě, na tom není nic špatnýho, tak je to ve spoustě organizací, že prostě jak lidi odcházejí, tak ty čísla vypadávají. U seznamu nejde o to jak vypadá, ale o to jak je použitelnej. Tenhle je dobrej tak do archivu, ale aktuální seznam členů to není. Kdo nemá Simku, nemůže být a není členem Simca klubu.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Talbot »

Bu: máme tři hlasy, já jsem pro aktualizaci, Michal proti, zbývá tedy Tvoje stanovisko a to rozhodne. Co navrhuješ - zachovat stávající neaktuální seznam, nebo to obnovit podle reálný situace?
Naposledy upravil(a) Talbot dne 25 dub 2011 22:12, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Burák »

Ale já jsem taky pro trochu aktuálnější formu.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Talbot »

Takže 2:1 pro aktualizaci, tím je to schválený.

Na setkání dáme dohromady aktuální seznam členů a ten nahradí dosavadní "přehled všech, kteří prošli klubem".

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Burák »

Klidně bych nechal ty seznamy dva. Seznam aktuálních členů, dejme tomu platících alespon před rokem naposled a druhej, bývalých členů, kam by se ti bývalí přesouvali.
Obrázek

Michal

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Michal »

přiděláváte mi zcela zbytečně práci. Seznam se aktualizuje skoro každej měsíc podle toho, jak kdo hradí či nehradí příspěvky. Členem klubu je sice majitel simky, ale taky platící řádně příspěvky. Což je věc, kterou tady Michale nezmiňuješ. Pokud by se jednalo o aktualizaci vždy ročně, budiž, ale nebudu furt škrtat a dopisovat dokolečka.
Hlasovat o tom, zda seznam vypadá tak či onak tehdy, když se o něj nestarám, mi přijde přinejmenším "drzé". Já s tím seznamem pracuju a to nejen v oblasti příspěvků, ale i účetnictví, rozesílání pozvánek, testací apod. Tento seznam mi 12 let plně vyhovuje. Ostatní ho využíváte jen pro zvědavost, kdo je a kdo není členem. Což plně vyčtete z tučných či netučných jmen (případně to mohu psát červeně a zeleně :twisted: ) . Tak si prosím nevymejšlejte zbytečnosti ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Talbot »

A kam dáme ten seznam bývalých členů? (a proč?)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michal píše:to není seznam neplatičů, ale seznam aktuálních členů. Když to proškrtám, bude to vypadat takhle:

1,Primák
2,Primáková
3,Vítek M
5,Vítek L.
10,Kladiva
11,Beran
16,Werthaim A.

To mi přijde podivnější :roll: .
A nenavrhuj mi změnit čísla. To neudělám, protože bych tak měl bordel v evidenci i účetnictví
To jako myslíš, že Karlovskej, Tarnai, Herynek a další platící už nejsou členy klubu? :mrgreen: Už to nehul, Michale! :lol: ahoj Ivan :roll:
Obrázek

Michal

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Michal »

ježiši marja, je to asi ukázka, ne :evil:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci! :grin: Sleduju to jak se přete o čísla. Ale vím jedno, že člen dostane jednou číslo a třeba v CSF už ho má, ať žije, nebo už bohužel ne! :twisted: A tak bych si to představoval i já! Teď mám číslo 19, měl jsem 21, proč, to nevím! Ale vím, že bych měl už tohle číslo mít nafurt. V tom CSF mám č. 2144. Michal asi 22xx, ale už nastálo. A taky, když se podíváš do Flash Info, vítáme nové členy, je tam mezi č. 2222 i třeba 1452! No panáček přerušil členství a teď se na starý kolena vrátil! :o A má to svoje starý číslo, co je na tom tak divnýho? ahoj Ivan ;)
P.S. třeba Jarda Pařík bohužel před 2, nebo3 roky zemřel. Jeho číslo už by neměl dostat nikdo jiný! Je prostě Jardy Paříka, tečka!
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Talbot »

Ale nikdo Ti žádnou práci nepřidělává. Pracuj si s jakým seznamem chceš, nikdo Ti tenhle nebere, ale na veřejným webu ať nesvítí nějaký mrtvý duše (a to bohužel doslova :o ). Nebudu tady psát, že to vypadá jak když si hrajeme na buhví jakou organizaci, ale je fakt, že to co všichni vidí tady na foru musí bejt aktuální. A pokud je tam rozdělení, že tučnej je člen, kterej platí a netučnej, kterej neplatí, tak já prostě nechci, aby se na to někdo podíval a řekl si, že Maruška není schopná zaplatit příspěvek. Tak jí z toho seznamu smaž, navíc nevím proč by měla svítit v seznamu členů, i kdyby tam žádný tučný/netučný nebylo, když členem není, prostě mi to vadí. Pracuješ veřejně se jmény konkrétních lidí, v žádným případě to není žádná Tvoje věc! Soukromě si veď seznamy jaký chceš, ale na webu musí viset aktuální informace!

Ivane: nepřeme se o čísla, nikde neříkám, aby se měnily čísla. Jak jsem psal v nějakým příspěvku výše... jde o to, aby tady veřejně jako členové klubu neviseli lidi, kteří už členy dávno nejsou.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Talbot »

Michal píše:Členem klubu je sice majitel simky, ale taky platící řádně příspěvky. Což je věc, kterou tady Michale nezmiňuješ.
Pokud vím, tak obě tyhle podmínky musí být splněny, aby se někdo mohl stát členem klubu, nebo už to neplatí? To, že u stávajících (ač neradi) tolerujeme zpoždění v placení, je věc druhá.

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Ivan Simca KH »

No ale Michale, přesně to jsem myslel, ne? :roll: Maruška měla číslo třeba 55. A v seznamu už není, bo členství přerušila a možná někdy se vrátí, nebo taky nevrátí. Ale její číslo už nedostane nějakej Lojza, bo už to není možné, protože Lojza přijde teď a bude mít číslo 123. A na aktuálním seznamu členů budou aktuální členové klubu se svými čísly, kurva co je na tom tak nepochopitelnýho? :mrgreen: Tak se dohodněte a držme se toho dohodnutého! Ale dejte vědět, jak jste se dohodli! :roll: ahoj Ivan
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Talbot »

Ivane, tak znova a pomalu: vůbec nejde o čísla! Podívej se na první stránku tohohle vlákna, právě že tam Maruska je... Navíc nahoře je uvedeno, že kdo má zaplaceno je označen tučně, takže když tam je Maruska V. netučně, znamená to, že nemá zaplaceno a to mi vadí, stejně jako to, proč vůbec má bejt někde veřejně vyvěšená jako členka klubu, když to není pravda? Stejně jako u spousty dalších. Ten seznam nemá s aktuálním seznamem členů nic společnýho a nemá tady takhle veřejně co dělat, a už vůbec ne v příspěvku, kterej je označen jako aktualizovaný.

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michaltalbot píše:Ivane, tak znova a pomalu: vůbec nejde o čísla! Podívej se na první stránku tohohle vlákna, právě že tam Maruska je... Navíc nahoře je uvedeno, že kdo má zaplaceno je označen tučně, takže když tam je Maruska V. netučně, znamená to, že nemá zaplaceno a to mi vadí, stejně jako to, proč vůbec má bejt někde veřejně vyvěšená jako členka klubu, když to není pravda? Stejně jako u spousty dalších. Ten seznam nemá s aktuálním seznamem členů nic společnýho a nemá tady takhle veřejně co dělat, a už vůbec ne v příspěvku, kterej je označen jako aktualizovaný.
Ahoj Michale! :grin: No dyť to ale já chci! Sakra! Aby na webu byl seznam členů aktuální a ostatní i se svými čísly tam nebyli, ať už nezaplatili úmyslně, nebo už členy být nechtějí, ne? Ale to jejich číslo zůstane jejich pro případ, že by se někdy vrátili a obnovili si to členství. Je to každýho svobodná volba! Ale Michalovi vadí, že by seznam byl od č.1 do např.19, to jsem já, úplná řada ale obecně, jen ta čísla, která jsou aktuálně aktivních členů, na př. 22,25,31,33,41,50,atd, atd. Stále nechápu, co je na tom tak těžkýho. Maruška měla číslo x, tak už ho nikdo jiný nedostane, nový člen dostane nový číslo! A Maruščino číslo, ani jméno na seznamu prostě NEBUDE! Jak jinak bych já mohl mít v CSF číslo 2144, když aktivních členů je asi 500? Furt nechápu, co je na tom tak těžkýho k pochopení! ahoj Ivan :o
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Talbot »

Shodneme se na tom, že v seznamu, který je aktuální by měli být pouze skuteční současní členi a je úplně jedno, jestli čísla nepůjdou za sebou. Klidně ať je hned pod tím příspěvek označený jako třeba "kdo prošel klubem" a tam ať se posune současnej seznam - bez rozlišení platících a neplatících. Co se Ti snažím vysvětlit je, že čísla neřeším. Je mi jedno, jestli jí číslo zůstane, jaký má kdo číslo, atd. Ale chápu, že pro evidenci, účetnictví apod. jsou čísla důležitá.

Jiří Lefner

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Jiří Lefner »

Já už jsem to říkal a psal několikrát,že v seznamu členu by měli být členové ,kteří vlastní Simku a platí příspěvky a ne lidi,kteří v klubu dávno nejsou a nevlastní Simku. Michal V . má pravdu. ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Burák »

Dlouho jsem to s Michalem konzultoval. Má pravdu, že v seznamu je spousta lidí, kteří už Simcu maji, ale je tam taky spousta lidí, kteří ji měli, prodali (z jakýchkoli důvodů) a je tam taky dost lidí, kteří prostě Simcu mají a přestali se s klubem bavit. Já bych navrhoval jednu věc. Oddělit to barevně.

Aktivní členové - normální písmo
Neplatiči resp. lidé neodhlášení a tedy neplatící -tučné
Lidé, již prokazatelně bývalí členové (umrtí, definitivní prodej) - lidé momentálně řádně odhlášeni z klubu - třeba zeleně

A proč? Protože je spousta lidí - neplatičů, co třeba po letech chtěj znovu začít aktivně fungovat a tim pádem se mohou podívat na net a vědí co a jak a kam zaplatit (dle čísla). No a řekl bych, že je i pár lidí z těch, co si myslí, že už Simcu mít nikdy nebudou a třeba je to začne mrzet. Tam bych si dovolil zařadit třeba i tu Marušku. Kdo ví, co bude.

To myslim, že ten problém vyřeší a bude jasné, kdo jaký má statut. Co vy na to?

Taky jsem pro tohle dělení, ale třeba tohle mi přijde jako menší zlo, než hledat v totálně nesetříděným foru cokoli, na jedné z 54 stránek vlákna. Ale to je zas jiná debata. ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Talbot »

Ale jo, jak říkám - něco se s tím musí udělat. Můj návrh byl udělat seznam pouze řádných členů, tzn. čísla nejdou po sobě, ale jsou tam pouze ti, kteří mají auto i zaplaceno. Nicméně jo, můžeme se domluvit i jinak, nemusí to bejt nutně podle mýho návrhu, jen to prostě nemůže zůstat jak to je, protože pak někdo, kdo už v klubu není, vypadá jako obyčejnej lempl, kterej neplatí příspěvky.
Co třeba udělat aktivní členy tučně černě, neplatiče tučně červeně (aby to bylo jasně vidět) a lidi, kteří už nemají auto, nebo nejsou v klubu, tak netučně černě, třeba...???

Jiří Lefner

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Jiří Lefner »

Já jsem pro,aby byl jen SEZNAM platících členu Simca klubu s určitym pořadovým číslem. Je blbost tam míchat lidi ,kteří v klubu davno nejsou . Dále si myslím,že v dnešní době kdy se daji posilat peníze převodem by každy měl posilat 250 kč do určitého data a to např do 30.3 daneho roku a to vždy převodem a ne 10lidi na srazu 6 lidi na setkání ma potom ma Michal s tim více prace a starosti. Přece musime být zodpovědní a také platíme např najem do určitého data,ne?

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Talbot »

No s tím placením, musíme vymyslet něco, co ty lidi bude motivovat, aby to platili včas. Teď plácnu - třeba, že by to po 30.4. už nešlo zaplatit a kdo do tý doby nezaplatil, nebude mít časopis zdarma a vjezd na oba srazy + rallye bude mít á 50,- Kč (čímž se dostaneme na 250,-Kč ročně a pak je to v podstatě jedno). Jenže pak je otázka, jestli by se ty lidi radši na ten sraz navyprdli, což bysme nechtěli, ale to je zase otázka atraktivity těch srazů a časopisu. Na pozdě platící si Michal stěžuje už dlouho, musíme s tím na setkání něco vymyslet.

Odpovědět