Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2012

Moderátor: Burák

Odpovědět
Jirka Prochazka
Příspěvky: 405
Registrován: 25 dub 2010 20:07
Bydliště: Praha 4

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Jirka Prochazka »

Ahoj kluci.To je pořád dokola!Pitvat něco tak jasného!Všechny pohledávky co v životě platíme,mají nějakou splatnost.Proč to má být jinak u klubového poplatku?Platit se má včas a když nic jiného,je to alespoň projev zdvořilosti. ;) Vždyť jde o 250kč,to snad najde v kapse každý a je tedy zbytečné platbu takhle směšného obnosu oddalovat! :)

Jiří Lefner

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Jiří Lefner »

Jirko,ale já to zde melu celý den....

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od George »

Jirka Prochazka píše:Ahoj kluci.To je pořád dokola! Pitvat něco tak jasného! Všechny pohledávky co v životě platíme, mají nějakou splatnost. Proč to má být jinak u klubového poplatku? Platit se má včas a když nic jiného, je to alespoň projev zdvořilosti. ;) Vždyť jde o 250kč,to snad najde v kapse každý a je tedy zbytečné platbu takhle směšného obnosu oddalovat! :)
Jasně. To tady myslím nikdo nezpochybňuje. Jen mi připadá ten trest (tedy zrušení členství) v případě nezaplacení, jako trochu nesmyslný. Tím si myslím potrestáme jen toho, kdo má na starosti evidenci, ale tomu hříšníkovi je to v podstatě jedno. Tak holt nějaký čas nemá auta ve vozech členů. Ale ostatní s tím mají akorát starosti. Vymazat je, pak je zase doplnit. Prostě si myslím, že by na neplatiče měl být jiný nápad, jak je za neplacení vytrestat. A nebo to neřešit a těm, co nemají zaplaceno pak poslat jarní číslo zpravodaje na dobírku za těch 250 + poštovné.
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Jiří Lefner »

Jirko uvědom si,že když budeš prodávat časopis za 250kč tak Ti ho nikdo nekoupí,myslím Ti co nezaplatili člensky příspěvek!! Jediná cesta je řádně a včas platit 250kč tak jako se platí veškeré učty v každé domácnosti....

Jirka Prochazka
Příspěvky: 405
Registrován: 25 dub 2010 20:07
Bydliště: Praha 4

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Jirka Prochazka »

V předchozím příspěvku jsem Jirko L. zapomněl dodat,že s Tebou souhlasím! ;) Simca klub mě dává možnost jezdit na srazy,vydává časopis a další aktivity,které využívám.Proto beru jako naprostou samozřejmost,že za to zaplatím směšný poplatek.Kdo za to není ochotný platit,nechť členem klubu není.Proč pořád operovat s variantou,že někdo nezaplatí,nebo zaplatí,ale pozdě.Je to jen neúcta ke klubu........

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Talbot »

Jirkové (je vás tady najednou nějak hodně :lol: ) my spolu v podstatě všichni souhlasíme, to je třeba si uvědomit. Není potřeba stále opakovat, že zaplatit těch pár kaček včas je to nejmenší, to je každýmu jasný. Ale zatím asi jen George pochopil, že další věc, kterou je rušení členství a mazání aut ze seznamu členů, je už jen zbytečnou komplikací, která nemá žádný smysl. Jak se už v minulosti ukázalo, nikoho to zaplatit včas nedonutí a pro příslušnou osobu, která to má v klubu na starosti, je to jen práce navíc. A pak je tady právě ještě ten fakt, o kterým jsem mluvil já, že spousta lidí, kteří se v minulosti opozdili, díky tomuhle systému vlastně již nejsou členy, aniž o tom ví a aniž si to vůbec kdo uvědomil, to není vůbec v pořádku - když už teda Jirka ten pořádek tak zdůrazňuje!

Jiří Lefner

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michale,když nezaplatíš plyn tak Ti ho odpojí,když včas nezaplatíš elektriku tak Ti ji odpojí a když nezaplatíš 250kč tak již nejsi členem a když nejsi členem tak nemuže být Simca ve vozech členu. Je to jednoduché a tak to funguje...

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Burák »

Pánové, je to jen o dohodě a nastolení přesnejch pravidel. Tak trochu pracuju na návrhu stanov, pokusim se je donést na příští schuzi už.

Jirko, teď už se odpojovat nesmí hnedtak :-)
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Jiří Lefner »

Burák píše:Pánové, je to jen o dohodě a nastolení přesnejch pravidel. Tak trochu pracuju na návrhu stanov, pokusim se je donést na příští schuzi už.

Jirko, teď už se odpojovat nesmí hnedtak :-)
To byl jen příklad ale je jasné o co tady jde .... ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Talbot »

Bu: dobrá zpráva Obrázek

Jirko L.: nic ve zlým, ale... :twisted:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Jiří Lefner »

No,já vím,že melu stále dokola ale když to jinak nejde..

Jirka Prochazka
Příspěvky: 405
Registrován: 25 dub 2010 20:07
Bydliště: Praha 4

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Jirka Prochazka »

Auta ať se nemažou.Je zbytečné přidělávat lidem co to mají na starost práciS tím souhlasím!To vůbec není podstatné a jako postih mi to ani nepřijde.Já osobně neplatím členský příspěvek,aby mě viselo auto ve vozech členů,ale z důvodů,co jsem už uvedl.Já když nebudu mít fotku ve vozech členů,stejně zaplatím.Prostě mi přijde naprosto zbytečné zabývat se takhle dlouze někým kdo neplatí.A bohužel asi některým lidem je potřeba stále opakovat,že zaplatit těch pár kaček je to nejmenší a ze zdejší debaty je rozhodně jasný,že asi všem to tak úplně jasný není!To se Michal mýlí.

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Klocák »

Hoši, je to tady jako všude jinde v Čechách (Moravu nevyjímaje) :!:

Ten kdo na něco "hulí", tak se mu v podstatě nic nestane :?

A ten kdo si plní svoje povinnosti, tak je nakonec za toho "špatnýho" a může být rád, že nedostane přes hubu, když na něco upozorní . . . :cry:
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Talbot »

Klocák píše:Hoši, je to tady jako všude jinde v Čechách (Moravu nevyjímaje) :!:

Ten kdo na něco "hulí", tak se mu v podstatě nic nestane :?

A ten kdo si plní svoje povinnosti, tak je nakonec za toho "špatnýho" a může být rád, že nedostane přes hubu, když na něco upozorní . . . :cry:
Fakt jo, Tobě konkrétně se stalo něco takovýho? :o
Ono je to takový populární, naříkat na Čechy, ale ve skutečnosti to tady není vůbec špatný, každej kdo má příslušný zkušenosti, svorně potvrdí, že v Americe, Anglii, Rusku nebo Japonsku je to mnohem horší a já bych řekl, že ani v Německu nebo Francii to není vůbec o nic lepší a to mám na mysli i mezilidský vztahy... Třeba když jsem řešil s Jurgenem jeho vztahy se sousedama, vztahy mezi majiteli Mater a Simek v Německu, nebo když jsme se bavili s lidma z Matra Passion, jaká je situace ve Francii, všude je chleba o dvou kůrkách ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Burák »

Jděte spát :-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Talbot »

Dobrou tati :grin:

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Klocák »

Michale promiň, ale zrovna Ty si měl na tomto fóru dost příspěvků, kde si mluvil přesně obráceně :roll:
. . . ale jako bych nic nenapsal ;)
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Tak takhle už jsem se dlouho nezařehtal! :o Dobrou dědo a babi! :lol: Ivan :lol:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Jiří Lefner »

Klocák píše:Hoši, je to tady jako všude jinde v Čechách (Moravu nevyjímaje) :!:

Ten kdo na něco "hulí", tak se mu v podstatě nic nestane :?

A ten kdo si plní svoje povinnosti, tak je nakonec za toho "špatnýho" a může být rád, že nedostane přes hubu, když na něco upozorní . . . :cry:
Jo,asi tak přesně to vidím i já. Když je někdo pořádny a chce to po druhým tak je zle. Bavíme se zde o hovně protože placení příspěvku v termínu by měla být samozřejmá věc a ne ustupovat šlendriánu !

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od George »

Jiří Lefner píše:Jirko uvědom si,že když budeš prodávat časopis za 250kč tak Ti ho nikdo nekoupí,myslím Ti co nezaplatili člensky příspěvek!! Jediná cesta je řádně a včas platit 250kč tak jako se platí veškeré učty v každé domácnosti....
Já to ale nemyslel tak, že ten časopis se bude nabízet za 250. Za tyhle peníze bych ho poslal na dobírku neplatičům a tím by vlastně zaplatili příspěvek na stávající rok.
Ale pořád mi připadá, nějaký vymazávání fotek jako kravina. Ten kdo nezaplatí tak mu je určitě úplně jedno, jestli je na stránkách ve vozech členů, možná o tom ani neví, že nějaký přehled vozů členů na webu existuje. Tak pro něj to není žádná hrozba nebo motivace, když mu napíšeš: Zaplať, nebo tě vymažeme z vozů členů. Mně je to v podstatě taky jedno, jestli tam nějaký auto mám nebo ne. Naopak mě tuhle napadlo, jestli by nebylo lepší, kdyby tam nebyla uvedená jména majitelů. To když jsem potkal kluka, kterýho vidím tak jednou za 10 let a on chtěl něco poradit ohledně Simek. Tak jsme se bavili a on mi prozradil, že to, že mám nějaký Simky si zjistil právě ve vozech členů. (Nakonec jsem mu dal číslo na Ivana ;) , že ten mu poradí určitě líp.)
Ale to jsem odbočil. Jen jsem si tak říkal, jestli by nebylo lepší nechat ve vozech členů jen fotky, případně nějaký detail o voze. Třeba rok výroby, ale už nepsat majitele.
Jinak, když to tady čtu, vidím, že mám kliku, že se momentálně doma večer nedostanu na internet. Protože jsem to tady večer nemohl číst, alespoň jsem se v klidu dobře vyspal a nebudily mě děsivý sny o vymazávání aut. :lol:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Jiří Lefner »

Jirko,přece nemužeš posílat neplatičum na dobírku časopis za 250kč . Vždyt se Ti pošta vráci z duvodu nepřevzetí a celé to bude na nic!

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Burák »

Pánové, já myslim, že tady toho bylo řečeno hodně. Já se pokusim tohle všechno nějak dát dohromady a vzít to do radotína, kde o tom mužeme podiskutovat.
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Jiří Lefner »

Stále nechápu o co jde, Bud chci být v klubu a zaplatim do konce unora přispěvek a nebo nechci být v klubu a nezaplatím a tím pádem nejsem členem!! VBždy to tak fungovalo tak na co vymýšlet blbosti. Akorat není možné platit 250kč kdy se komu zachce . To přece nejde . Připadám si jako v nějaké školce,fakt..

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Talbot »

Jirko jinak - nejde o to, že zaplatit se musí a včas (tedy nejpozději do jarního srazu)! Chápej, tohle není předmětem debaty, jak píšeš, o tom není debat, pořádek být musí a zaplatit včas je jasná a samozřejmá věc. Jak jsi napsal, třeba i do konce února je určitě naprosto v pohodě.

George a já píšeme o tom, že je na houby to spojovat s rušením členství a mazáním aut ze seznamu klubu. Ale to už bych tady na fóru asi dokola nepitval, bude lepší o tom promluvit na setkání příští pátek.

Jinak jak píše George o těch úpravách toho seznamu fotek členů klubu, tak přesně o tom jsme se bavili s Burákem a změny jsou v plánu - pro jistotu dodávám, že to jsou většinou změny, který navrhnul Burák na základě zkušeností z jiných fór a já s nima souhlasím, protože to jsou nápady dobré a přínosné.

Odpovědět