Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2012

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Talbot »

Burák píše:Víte, mi dneska umřel děda, ten, po kterým mám svou Simkařskou nemoc.
Teď jsem si přečetl i tuhle část - Bu, drž se... :|

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Burák »

Dík
Obrázek

Michal

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Michal »

Michaltalbot píše: Nemá smysl se vyjadřovat k Tvojí kritice časopisu, fakt nelze srovnávat jeho úroveň z dob, kdy byl čistě v Tvé režii (pokud si namátkou vybavím poslední speciál z r. 2009, kdy, nebýt té "omáčky o Ivanovým cestování, který o Simce moc není", by časopis vůbec nevznikl) a nyní.
Víš, ono kdybys ten speciál udělal, tak jak jsi slíbil, že uděláš, nemusel bych ho já honit čtyři dny před srazem, aby ho lidi měli

A ona tvá věta, že po změnách na sraz jezdí víc lidí, je taky diskutabilní.
Tábor - pořádal jsem já - 39aut
Seč - pořádal ty a Bu - 20aut jsi psal v časopise?
Tábor - ty a Bu - 38aut

Nechci tady počítat auta a dohadovat se s tebou a kazit si den hned po ránu :|

Michal

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Michal »

Burák píše: A ten mi vždycky učiul, než se na někoho naštvu, podívat se na věc z jeho pohledu.
Právě o to se snažím a ten pohled se mi vůbec nelíbí

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od paja »

Jestli se mam vyjadrit k tomu, jak to pusobi na verejnost, tak napr. me (a asi nebudu sam) je uplne ukradeny jak vypada ten seznam, ale neni mi uplne ukradenej styl ty diskuze, po tom nadhernom srazu je to dost sklicujici... :( Proc jakakoliv vymena nesouhlasnejch nazoru musi bejt tak konfrontacni? :?: :roll:
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci! Tak jsem teď spočítal, že je nás, členů, kteří mají zaplaceno, 53, což je docela dost, ne? Ale ten Honza Veselý má podle mne zaplaceno na tento rok a není mezi platícími! :mrgreen: Můj názor je ten, že jsi v listopadu je to platba na rok příští, tedy 2011. Pokud to neuznáš, pochybuju, že Honza v klubu zůstane! :o Dělej, jak uznáš za vhodné, s náborem nových členů jsem tímto okamžikem skončil! :twisted: ahoj Ivan :evil:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Talbot »

Michale, radši no comment... Tohle už je trapný.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Burák »

Pánové, dovyřikejte si to raději už osobně, at tim tu neplevelíme forum
Obrázek

Uživatelský avatar
Pavel1308GT
Příspěvky: 79
Registrován: 04 led 2011 14:05

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Pavel1308GT »

Teda musím říct,že ze srazu jsem měl velkou radost,ale to co tady nyní předvádíte,mě docela rozhodilo. Myslel jsem,že jste parta nadšenců,které spojuje značka Simca a vy se tady po tak vydařeném srazu navzájem osočujete. Vždyť můžete tyto věci řešit telefonem,nebo E-mailem a né to dávat do fóra. Myslím,že na lidičky ,kteří to čtou to nepůsobí moc dobře. Nechci se do toho míchat jako nováček v klubu,udělejte za tím tlustou čáru a raději napište,jak jste daleko s renovací vašich miláčků. Jinak všechny moc zdravím. Pavel

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Burák »

Máš uplnou pravdu
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Talbot »

Taky tak. Nevím proč tady musela vzniknout debata kvůli takový kravině, kterou měl Burák hotovou za 2 minuty :?

Uživatelský avatar
Grave1501
Příspěvky: 281
Registrován: 18 led 2009 21:01
Bydliště: Strančice
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Grave1501 »

Já nechápu proč tu musela vzniknout taková histerie na tři stránky jen proto, že člověk, který byl jednou členem klubu a jednoho krásnýho dne členem přestal být (ať už z jakéhokoliv důvodu), že musí být striktně smazán jako by to byla nějaká ostuda, že kdy v minulosti nějakým členem Simca klubu byl. Proboha co je na tom špatnýho?
ČLEN - NEČLEN ... ČLEN plní jednoduché podmínky, NEČLEN už buď auto nemá nebo nemá zájem a opustil klub nebo nezplatil členskej příspěvek nebo nedejbože umřel ... vždyť přece není žádná ostuda, když někdo prodá auto nebo se tomu už třeba ať už z jakéhokoliv důvodu nemůže věnovat a určitě nebude po nocích brečet, že je "navždy" veden jako nečlen.
Jedinou inovaci, kterou bych možná udělal, že bych skutečně nechal lidem jejich čísla a když nebudou aktivní víc, jak dva roky, tak bych je pouze skryl a číslo jim nechal pro případný pozdější návrat, jak říká Ivan.
Nevím k čemu ten strašnej povyk pro tak absurdně banální věc, chlapci, tomu opravdu nerozumím a ani nechci.
Simca 1301 LS '68; 1301 Special '73; 1501 GLS '66
Peugeot 405 GR 74KW '94 / Škoda Felicia combi 1,9D '96
Jawa 50/555; 50/20; 175/356 '57; 250/11 '49; 250/353 '62; 350/634 '74; + PAV 40

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Talbot »

Jardo, přesně jak píšeš - nepochopil jsi to. Nechci už se k tomu vracet, ale aby to bylo konečně pochopeno napíšu to co nejjednodušeji v bodech:
1) Michal aktualizoval tučně vyznačené platící členy
2) já se podíval do toho seznamu a podle netučného písma jsem koukal na ty hříšníky
3) vidím netučně uvedeno jméno Vítková M. :shock:
4) říkám si: "že bysme nezaplatili příspěvek? No to je teda ostuda!!!"
5) dochází mi, že to je vlastně proto, že Maruška už auto nemá
6) uvědomuju si, že všichni co už auto nemají vlastně vypadají jako dlužníci
7) navrhuju úpravu, která by rozlišila dlužníky a bývalé členy - práce na 2 minuty
8) Michal to z nepochopitelného důvodu odmítá = začíná tato debata
9) Burák během 2 minut rozlišuje neplatiče a bývalé členy = debata končí

Už to chápeš? Nikdo se nestydí za to, že byl někdy členem Simca klubu, ale být označen za neplatiče to ostudné je. Stačilo, kdyby to Michal, tak jako pak Burák, udělal a nebylo co řešit. Doufám, že tohle je už poslední příspěvek k této zbytečné debatě!

Michal

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Michal »

1, Dosud bylo označení ČLEN - NEČLEN, což Michal V. nebyl schopen pochopit.
2, Burákova úprava byla velmi kontraproduktivní, protože po ní to vypadalo, že jedinej, kdo se poctivě odhlásil byla Maruška a Cvrček. Takže jsem teď 3/4 hodiny upravoval všechny lidi, o kterých je či není nějaká informace, abych ten "zbastlený" seznam dal do pořádku.
3, Debata vznikla, protože Michal V. vyskakoval jak malý dítě kvůli blbině, která mu dosud x měsíců nevadila a nedal pokoj, než nad tím Burák nemávl rukou a neřekl si, že mu to za to nestojí a nesáhl do toho.
4, Ivane, našel jsem si poznámky. Platil si za sebe a Tarnaie, ne za Veselého

Už se k tomu vracet nehodlám.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Talbot »

Nezlobte se na mě, omlouvám se všem za tohle nedůstojný pokračování, ale fakt nemůžu nechat bez odpovědi do očí bijící lži!!!

ad 1) nikdy neznamenalo tučně/netučně člena nebo nečlena, vždycky to znamenalo platícího nebo neplatícího - každej rok jsi to upravoval - vytučňoval podle toho jak kdo platil a nebyla to otázka členství, pouze plateb, to si snad pamatujeme všichni.
ad 2) Burákova úprava bylo pouze nekompletní o lidi, o kterých neměl info ani on ani já, Ty pokud bys byl normální součást teamu, tak bys to jen doplnil, ale protože jen hledáš důvody k tomu, abys tuhle mojí a Burákovu variantu shodil, tak jí hned označuješ za zbastlenou
ad 3) to je totální dezinformace a křivá lež. Jak mi to mohlo dřív vadit, když na loňskej rok měla Maruška placeno? Všiml jsem si toho až když jsem se podíval na poslední aktualizaci tak jak píšu v bodech výše. Pro někoho možná dlužení a neplacení závazků je blbina, pro někoho je to zásadní věc cti. Burák to upravil proto, že měl od počátku týhle debaty stejnej názor jako já a když jsi se k tomu Ty neměl a navíc jsi napsal ať to klidně předělá, že je Ti to jedno, tak to předělal. Za takový překroucení reality by se nemusel stydět ani Rath Obrázek

Michal

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Michal »

ty jsi fakt jak malý dítě :|

1,proč by někdo platil členství, když auto třeba prodal???
2,Maruška není členem od 1.1 ( tobě to začalo vadit na konci dubna), resp. není členem od chvíle, kdy auto prodala


toto je opravdu můj poslední příspěvek k tomuto, zcela zbytečnému, tématu :?

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Burák »

Tak jinak. Už mám vás dvou plný zuby! Jestli jste si vzali do hlavy, že to forum, potažmo klub hodláte zavřít, tak vám to jde opravdu dobře. Kvuli vašim neshodám na veřejným foru už jste pár lidí znechutili. Jestli si myslíte, že je to takhle správně, tak tady budete za nedlouhou chvíli sami. Protože za jednoho těžce získanýho člena na srazu, timhle hned ztratíme 3. A ještě k tomu kvuli takovýhle píčovině!!! Žádal jsem vás, aby jste si to dořešili po soukromejch zprávách, ale vám asi dělá dobře, že vás u toho sleduje 50 lidí. Tak fajn, já tohohle mám plný zuby. Dělat nárazník vám nebudu, tak se tu třeba sežerte. čau!
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Talbot »

Honzo, zeptám se Tě, co nazýváš tou pičovinou? Tohle co teď píšu, píšu proto, abych vysvětlil svoje pohnutky k právě proběhlé debatě, myslím si, že je důležité, aby se věci chápaly ve všech souvislostech a ne se jen zjednodušeně řeklo, že se někdo zbytečně dohaduje kvůli kravině. Dohady vznikají kvůli nedorozumění, ale tady to myslím nebylo tou příčinou. Nechci se ohánět tím co jsme si řekli po telefonu, ale ani Ty jsi podle svých slov nepochopil proč se na tom Michal tak zaseknul a odmítl to změnit. Já si prostě myslím, že šlo čistě o to, aby "neskákal jak já pískám" o což tady přece vůbec nešlo a to přece není správný a rozumný důvod k tomu, aby odmítl jakýkoliv můj, Tvůj, nebo kohokoliv dalšího návrh na cokoliv. Ono je sice fajn nic neřešit a než by vzniklo dohadování, všechno přejít. Jenže podle mě to není správný řešení, přece nejde aby si jeden člověk dělal co chce a nerespektoval názory a návrhy ostatních. Tak to bylo donedávna i s klubem a právě kvůli tomu spousta lidí přestávala jezdit na srazy a ztrácela zájem o dění v klubu. Ivan, já, Jirka, Vlasta něco navrhli a bylo jim řečeno jen ne, to není v zájmu většiny. Nakonec se ukázalo jakej ve skutečnosti byl ten názor většiny a nebylo to vůbec tak, jak Michal prezentoval, naopak. A právě kvůli tomu přišly vloni na jaře ty změny, který měly jednoznačně pozitivní dopad, i když i to Michal zarytě popírá. Ale v tom už se nechci šťourat. Mimochodem, nemá cenu něco řešit po soukromých zprávách, řešil jsem to s Michalem vloni po tý "revoluci" nebo jak to nazvat, řešil jsem to s ním odobně cestou z Francie letos v únoru, ale je to zbytečný, pořád nevěří tomu, že šlo o změny nefungujícího systému, pořád si myslí, že je v tom něco osobního proti němu, ať už z mý strany, nebo ze strany Ivana. I tady v tom případě tomu tak je, protože když si projdeš všechny moje příspěvky, tak tam stále dokola opakuju, že mi šlo jen o to, aby Maruška nevypadala jako nějakej dlužník. Následně mi nezbylo než znovu reagovat, i když už jsem fakt nechtěl, ale přece nemůžu nechat bez reakce totální překroucení faktů.
Ono je hrozně jednoduchý nad problémem mávnout rukou a prostě ho neřešit, ale tohle zametání pod koberec je jen oddalování narůstajícího průšvihu. Naopak je velmi důležité, aby se vždy všechno pojmenovávalo naprosto přesně, aby se nepracovalo s polopravdama a desinformacema, aby se jasně a přesně zjistilo kde vznikl problém a jedině tak se tomu může příště zabránit. Myslím, že jsme za jedno v tom, že kdyby se Michal zbytečně nešprajcnul a respektoval můj i Tvůj návrh, tak že by tady žádná debata ani nevznikla, je to tak? Následný překrucování (jak jsem podle mě dokázal o něco výš) taky nemůže zůstat bez reakce, takhle prostě mezi sebou jednat nemůžeme. Chápu, že je otravný to rozebírání každýho detailu, ale jedině tak se dá zjistit a poukázat na to, kde je pravda a kde ne a to přece je důležitý, jinak se v těch lžích a polopravdách utopíme, nemluvě o tom, že já jsem prostě na tohle asi víc citlivej a chci, aby všechno bylo interpretováno přesně podle skutečnosti. Pokud někdo tu skutečnost popírá, nezbývá mi než znova a znova otravně dokládat důkazy. Je to otravný a složitý, ale "jednoduchá je cesta do pekla", jak se říká. A pokud někdo bazírování na přesný pravdě považuje za zbytečnost, tak je to spíš smutný, nevím kam se takový člověk chce v životě dostat.
Já nevím, snad jsem to popsal nějak srozumitelně... :?

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Burák »

Stručně

- nechápu, ač znám jeho důvody, uplně to, proč se Michal takhle zabejčil.
- nechápu, až znám tvý důvody, proč je to tak strašnej problém (nikdy by nikoho ani ve snu nenapadlo označit Marušku jako neplatiče) a nerozumim, jak píše Michal, proč se to najednou tahle dramaticky rozvířilo.


Já jsem podpořil tvuj návrh, pač mi to přišlo dobrý, to rozlišit, ovšem nebazíruju na tom. To mi daleko víc vadí ta nepřehlednost fora. Nad ničim nemávám rukou, ale podle mně, debata timhle způsobem nejen, že nikam nevede, ale naopak škodí všemu tomu, co se tu snažíme budovat. Mám v mailu i v sz několik velmi rozladěných reakcí přihlížejících členů. Nesnažim se mávat rukou, ale snažim se hledat kompromisy. Pač bez nich to v takovéto komunitě bohužel nejde. Znovu apeluju, nechte si zbytek debaty na páteční setkání, popř. sobotu.
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Jiří Lefner »

Burák píše:Stručně

- nechápu, ač znám jeho důvody, uplně to, proč se Michal takhle zabejčil.
- nechápu, až znám tvý důvody, proč je to tak strašnej problém (nikdy by nikoho ani ve snu nenapadlo označit Marušku jako neplatiče) a nerozumim, jak píše Michal, proč se to najednou tahle dramaticky rozvířilo.


Já jsem podpořil tvuj návrh, pač mi to přišlo dobrý, to rozlišit, ovšem nebazíruju na tom. To mi daleko víc vadí ta nepřehlednost fora. Nad ničim nemávám rukou, ale podle mně, debata timhle způsobem nejen, že nikam nevede, ale naopak škodí všemu tomu, co se tu snažíme budovat. Mám v mailu i v sz několik velmi rozladěných reakcí přihlížejících členů. Nesnažim se mávat rukou, ale snažim se hledat kompromisy. Pač bez nich to v takovéto komunitě bohužel nejde. Znovu apeluju, nechte si zbytek debaty na páteční setkání, popř. sobotu.
Já s Honzou souhlasím...

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Talbot »

Děkuju za reakci, dál v týhle debatě rozhodně pokračovat už nechci...

Btw: ad páteční setkání v příslušným topicu.

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci! :grin: Takže se rýsuje tlustá čára? :roll: Jsem pro! Michale, Veselého dořešíme osobně, JE členem klubu! Díky! :) Určitě je vůle to urovnat a jak píše Bu, slovo kompromis má velkou sílu, já s Bu souhlasím, a to téměř ve všem! Na závěr chci tady říci, že mne dost ranila ta presumpce viny? Netuším, kde ten dotyčný vzal právo to vůbec napsat a obvinit člověka, kterého vůbec nezná! Doufám, že tímto dnem, svátkem všech Jardů, toto hašteření definitivně končí! :lol: ahoj Ivan
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od paja »

Tahle diskuze se trochu zvrtla, ale ma urcite i racionalni jadro. Pro Michala je jedno, jestli se neclen odhlasil nebo nezaplatil nebo uz nema Simku, proste je neclen. Pro nas ostatni je z toho taky nerozeznatelny, z jakeho duvodu je neclen a to, ze je nekdo neclen z duvodu, ze nezaplatil je zrejmy jen tomu dotycnemu. Pro MichalaT je to rozeznatelny, protoze ty lidi vicemene zna, takze by to rad rozlisoval.
Ja si myslim, ze to, ze clen-neclen se takhle meni pomalu z mesice na mesic 2x, je taky takovy divny a ze by se situace automaticky vyresila, kdyby se postupovalo vic oficialne. Proste se nekdo prihlasi a tim mu vzniknou krome vyhod i nejaky povinnosti. Ta povinnost je vlastne jenom jedna - kazdy rok zaplatit velmi rozumnou castku 250,-Kc. Jestli to ma nekdo natolik v pazi, ze mu nevadi, ze tim, ze nezaplati, zpusobi problemy s organizaci cehokoliv, protoze na to chybi penize, ktery do toho pak kluci jako oba Michalove nebo Bu musi vrazit ze sveho a pak cekat, jestli se jim nahodou nevrati nebo proste tu akci 'osidit', by mel nest taky nasledky. Ja bych byl pro to, ze kdyz se nekdo oficialne prihlasi, mel by se i oficialne odhlasit a pokud to neudela, povazuje se za normalni, ze si svy (svou) povinnosti plni, takze, pokud neplati, pocita se mu kolik dluzi a to se mu pak po odhlaseni spocita. Ja bych to pocital i s penalema, treba obvyklejma 0,05% za den prodleni. Myslim, ze by to moralku nemalo pozvedlo a hlavne by si dotycni uvedomili, ze opravdu pusobi problemy.
Napsal a rozeslal bych clenum novy pravidla s vysvetlenim, jaky problemy jejich liknavost pusobi a myslim, ze kazdej rozumnej clovek by to pochopil.
Pak bude mit urcite smysl vest seznam ala MichalT.
Obrázek

Michal

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Michal »

to by bylo fajn, ale pouze pokud by to fungovalo. A můžu ti dát krk na to, že by to akorát zvedlo vlnu nevole. Lidi si nenechají sáhnout na své pohodlí. Ani těch směšně nízkých 250,- nejsou někteří schopni uhradit.
Jednoduchej příklad - loni na setkání jeden z nejkřiklavějších nespokojenců se mnou, JW - podívej se na jeho příspěvky :? . Prostě spousta lidí řve, je věčně nespokojených, ale sami mají problém splnit, byť jen jedinou,povinnost :(

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Burák »

To je fakt. Jsou tam jako neplatiči i lidi, kteří byli v Běšinách.
Obrázek

Odpovědět