Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2012

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Talbot »

Bu, JD: já jsem v klidu, i když třeba píšu trochu důrazněji, snad si zachovávám nadhled a tam, kde s Michalem souhlasím, nemám problém ho podpořit. Ale přesně jak píšete - taky myslím, že snad není takovej problém jasně odlišit neplatiče od bývalých členů. Ať klidně seznam obsahuje všechny lidi co prošli klubem, ale ať není možný to, že by někdo považoval někoho neprávem - omylem (z důvodu nejasnýho rozlišení) za neplatiče, to je prostě nepřípustný.

Michal

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Michal »

Michaltalbot píše:
Michal píše:Zde je uveden seznam všech lídí, kteří prošli klubem.
Tučně zvýrazněné jméno znamená AKTUÁLNÍ členství - tzn. uhrazení členského příspěvku na aktuální kalendářní rok a vlastnictví Simky. Naproti tomu světlé jméno znamená, že osoba již není vedena jako člen klubu a to z důvodu prodeje či zániku své Simky, neuhrazení příspěvku, úmrtí či jiného důvodu.

co na tom nechápeš???
Možnost chápání týhle varianty ve spojení se světle provedeným jménem Marušky mi vadí. Udělej to třeba jak psal Burák, ty barvičky jsou mi volný, na svojí variantě nebazíruju, ale změň to!

je to napsaný dost srozumitelně, nebudu si přidělávat práci jen a jen proto, že tobě něco vadí, navíc tvůj návrh nese riziko opačné, které zde opakuji v příkladu:

J.Veselý měl Simku, pak neplatil, pak platil, pak prý prodal, pak zaplatil, pak nezaplatil. To mám pořád měnit nějaké barvičky? Proč proboha???


Nikdo z členů mi nehlásí (a nechci to) prodej auta. Je to prostě blbost.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Burák »

Ale o kolik víc je na tom práce? Změň barvy tam, kde je to jasné. Zbytek nejasnejch nech, jak je, do domy, kdi ti např nepřide umrtní oznámení.
Obrázek

Uživatelský avatar
JD_Simca
Příspěvky: 108
Registrován: 13 úno 2009 10:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od JD_Simca »

Cejch neplatiče, ale dáváme jen my touhle diskuzí. Pojďme se bavit, že kdo nesplnil nějaké podmínky členství není člen a je jedno jestli nemá Simcu nebo nezaplatil členský příspěvek, prostě nesplnil podmínky členství ( Vlastnictví vozu výše uvedené značky, Vyplnění klubové přihlášky, Uhrazení členského poplatku 250,-Kč za kalendářní rok, K přihlášce je nutno přiložit fotografii vozu).
Grafická úprava je už vedlejší, na té se snad 3 simcaři domluví ;)
Simca 1301 EL 1969
Talbot 1510 1982

Michal

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Michal »

nechci dělat soudce, kdo je neplatič, kdo prodal auto, kdo umřel a pod.

Prostě jsem to před 12 lety rozdělil na člen a nečlen. Přijde mi to naprosto jednoduchý.


Ale pokud s tím máte problém, tak víš co, Bu, máš admin. práva, tak si to změňte

Já se na to můžu ........

Jeden vymejšlí pí.oviny a přidělává ostatním zbytečnou práci, druhej si bere svévolně časopisy, vůbec se mi nelíbí směr, kterým to poslední rok směřuje. A to nic nemění na tom, že sraz byl skvělej.

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci! :grin: Tak aby bylo jasno, že pro časopis do Dobrušky dojedu jsem řekl v hospodě na srazu před všemi přítomnými, a Tobě Michale jsem řekl, že si pro členy v okolí nechám nějaký výtisky! :mrgreen: A toho Honzu Veselého jsem do klubu vrátil loni a zaplatil jsem Ti za něj Kč 250,- na tento rok!!! Doufám, že to nepopřeš!:mrgreen: Že není Mokroš členem musím zjistit. Já nedělám časopis na kšeft, jak si myslí JD, jediné vysvětlení pro mne je-Každý tele soudí podle sebe! :twisted: Je přece snadno spočítatelný 10 výtisků - přidělené, zbytek vrátím, jasný?
Je jasné, že v Čechách stále platí, že za každý dobrý skutek bude dotyčný náležitě potrestán! :twisted: Děkuji vám "kamarádi"! Ivan
P.S. Burák mi volal, že jede do toho kraje až když jsem byl na cestě, časopisy jsem mu řádně předal, tak vo co jde? :roll:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Talbot »

Michale, dokážeš respektovat to, že já, coby její manžel, odmítám to, aby tam jméno Marušky bylo ve stejným formátu jako je formát neplatiče?

Uživatelský avatar
JD_Simca
Příspěvky: 108
Registrován: 13 úno 2009 10:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od JD_Simca »

Budu rád mile překvapen, jen tahle situace mi přišla velmi nestandardní... Hlavně že se to vyjasnilo!
Potrefená husa se vždycky ozve :twisted:
Simca 1301 EL 1969
Talbot 1510 1982

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Talbot »

Michal píše:nechci dělat soudce, kdo je neplatič, kdo prodal auto, kdo umřel a pod.

Prostě jsem to před 12 lety rozdělil na člen a nečlen. Přijde mi to naprosto jednoduchý.


Ale pokud s tím máte problém, tak víš co, Bu, máš admin. práva, tak si to změňte

Já se na to můžu ........

Jeden vymejšlí pí.oviny a přidělává ostatním zbytečnou práci, druhej si bere svévolně časopisy, vůbec se mi nelíbí směr, kterým to poslední rok směřuje. A to nic nemění na tom, že sraz byl skvělej.
Ivan dá za časopisy peníze do kasy, to Tvoje "jeden" jako obvykle není vůbec jeden, pokud vím, tak Jirka už tady seznam v týhle podobě reklamuje asi rok, Bu je taky pro to, aby se to rozlišilo a fakt nevím o jaký strašný práci to tady mluvíš? :) To, že se Ti nelíbí, že už není všechno jen podle Tvýho plně chápu, ale holt se s tím budeš muset smířit ;)

Naopak za poslední rok klub zase chytil zcela nový dech, účast na srazech roste, časopis zase vychází dvakrát ročně (zatímco v posledních letech před změnami vycházel jednou za dva roky) a forum letošní zimu žilo (na rozdíl od údajné a prý na všech ostatních fórech zcela běžné zimní okurkové sezony v loňské zimě, kdy tady nebyl nový příspěvek třeba týden), srazy jsou precizně připravené a lidi jsou nadšený, zmizely "skupinky" a celkově jsou všichni spokojení :grin:

Michal

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Michal »

její jméno je tam ve formátu nečlena, ne neplatiče

nebo ti ji vymažu úplně, dáš pokoj??

Maruška i tvoji rodiče jsou mi sympatiční a mám je svým způsobem rád, ale trochu zbytečně vyvádíš. Jednou jsi se vehementně dohadoval, že musí být srazy tam, kam dojede tvůj táta, teď ti zase vadí jméno Marušky jako bývalého člena. A vůbec si neuvědomuješ, že v klubu nejde o tebe, tátu, Marušku apod, ale o X členů a bývalých členů.

Nebudu to nějak barevně rozdělovat, protože si opravdu netroufám určovat, kdo auto jen prodal a kdo je neschopen uhradit včas členství či kdo umřel. Navíc to považuji za zcela zbytečnou věc, která někomu (v tomto případě mě) jen přidělá práci navíc bez reálného opodstatnění.

Nicméně jak jsem napsal výše. Pokud Bu chce, ať to změní.
Ale spolupráce v klubu v některých ohledem je mi velmi silně proti srsti a pokud to takhle půjde dál, dopadneme jako některé kluby, které se kvůli takovejmhle žabomyším válkám rozpadli. Pokud to bude pokračovat dál, zvážím své setrvání ve vedení klubu. A to není momentální zlost, ale tyhle myšlenky mám už více než rok.

Tvůj pohled je trochu zkreslený. Časopis je, protože ho děláš. Dřív jsi třeba slíbil, že ho uděláš a týden před srazem jsi řekl " Holt jsem to nestihl". Kvalita časopisu jednoznačně poklesla. Sice je tam skvělý seriál "Simca a její velcí muži", ale je doplněn omáčkou o Ivanovým cestování, které moc o Simce není.
Účast na srazech roste, ale byl bych opatrný v připisování zásluh za tuto skutečnost.

Michal

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Michal »

za Veselého jsi mi dal na minulý rok, ne na letošní. Kdo je Mokroš? Nikdy jsem o něm neslyšel a nikdy členem nebyl.

Dobrý skutek je podle mého vždy nezištný.

Jiří Lefner

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michal píše:za Veselého jsi mi dal na minulý rok, ne na letošní. Kdo je Mokroš? Nikdy jsem o něm neslyšel a nikdy členem nebyl.

Dobrý skutek je podle mého vždy nezištný.
Já jsem o Mokrošovi také neslyšel. Jinak Michale jestli Ti mohu už podruhé poradit nech si posílat členské příspěvky jen na učet a do určitého data a máš klid a hlavně přehled ;)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Jiří Lefner píše:Honzo,a na co tam budou lidi co v klubu nejsou a nevlastní Simky? Jinak já se nechci dohadovat a není to moje priorita ale je v tom potom bordel. Třeba nyní Ivan rozdal časopisy lidem co v klubu nejsou
Milý Jirko Lefnere! :mrgreen: Neber si mne laskavě do huby, když o tom nic nevíš! :twisted: Nic jsem nikomu nerozdal, časopis se řeší někde jinde, tak nejdřív přemejšlej, než na někoho hodíš hnůj! :o Já jsem se vrátil domů v jednu odpoledne a Ty už večer víš, komu jsem co rozdal! :o Je třeba Tvého génia nějak využít, to se jen tak nevidí! :lol: nazdar Ivan :twisted:
Obrázek

Michal

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Michal »

na účet to poslalo max 12 lidí :?

Jiří Lefner

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michal píše:na účet to poslalo max 12 lidí :?
Nech si to posílat od všech na učet a neber členské příspěvky hotově . Jak jsem již psal 5 lidi Ti to da na jednom setkání,6 lidi na druhem setkání a 7 lidi na srazu a to je na hovno. At každy pošle 250kč jen na učet a je po dohadech. Dnes má každy internet a nebo číslo učtu... ;)

Jiří Lefner

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ivan Simca KH píše:
Jiří Lefner píše:Honzo,a na co tam budou lidi co v klubu nejsou a nevlastní Simky? Jinak já se nechci dohadovat a není to moje priorita ale je v tom potom bordel. Třeba nyní Ivan rozdal časopisy lidem co v klubu nejsou
Milý Jirko Lefnere! :mrgreen: Neber si mne laskavě do huby, když o tom nic nevíš! :twisted: Nic jsem nikomu nerozdal, časopis se řeší někde jinde, tak nejdřív přemejšlej, než na někoho hodíš hnůj! :o Já jsem se vrátil domů v jednu odpoledne a Ty už večer víš, komu jsem co rozdal! :o Je třeba Tvého génia nějak využít, to se jen tak nevidí! :lol: nazdar Ivan :twisted:
Mily Ivane, reagoval jsem na to jak jsi napsal komu jsi časopisy schoval . Schoval jsi je pro 4 lidi co členy nejsou tak tady nepiš,že na Tebe kydám hnuj. Chci jen,aby byl SEZNAM členu seznamem platících členu a členu,kteří mají Simku. Vedle bych případně dal seznam členu,kteří prošli klubem. Ale nemíním se zde kvuli pičovinám hádat na to já seru ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Burák »

No, já bych to, Jirko, nekomplikoval. Čim víc pravidel a příkazů vymyslíme, tim míň budou lidi ochotni (v tomhle případě) platit. Nechci sem tahat politiku a uvádim to jen jako příklad a nechci aby se toho někdo chytil, či na to reagoval.. Podivej na naši státní správu, např. třeba jen na pravidla silničního provozu. Je jich tolik nejasnejch, nesmyslnejch a protiřečících si, že na ně většina lidí sere. A to ale přeci špatně, ne? Je to blbý, ale spousta lidí tim klubem nežije tak, jako ty.
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michal píše:za Veselého jsi mi dal na minulý rok, ne na letošní. Kdo je Mokroš? Nikdy jsem o něm neslyšel a nikdy členem nebyl.

Dobrý skutek je podle mého vždy nezištný.
Michale, abych za Veselého dával v listopadu na rok 2010 jsi sám odmítl a dal jsi mu to na rok 2011! Pamatuju si to zcela přesně! :mrgreen:
Prostě od teď na každej prd budeš psát stvrzenku! :twisted: Jinak v tom výčtu, komu beru časopis, jsi nějak pozapoměl na V. Herynka, který byl na srazu i s manželkou, ale já ho na seznamu mám! :twisted: Mudr. Mokroše vyjasním, případně vyberu členství, pokud o to budeš ještě stát! :twisted: A o zištnosti/nezištnosti jsem tady nezačal já, ale někdo úplně jinej a nebudu už to rozebírat, protože je mi z toho hoši opravdu nanic, to mi věřte! :evil: Ani jsi se nepochlubil, že Ti Česká pošta přepravuje zásilky zadarmo! Dej mi kontakt, určitě to využiju! :lol:
nazdar s úctou váš nasranej Ivan :twisted:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Talbot »

Tak jí smaž úplně, to je pořád ta lepší varianta. Nicméně pokud to Burák upraví podle našich návrhů myslím, že to bude jen ku prospěchu věci, protože pokud by se nějak zvýraznili neplatiči, může to mít jen pozitivní dopad. Ale přijde mi, že to Ty v tom nevidíš, bereš to zase jen a jen jako můj útok proti Tobě. A opět se pleteš. Stejně jako s těmi srazy vs. můj táta. Navíc to sem píšeš, i když jsme si mezi sebou jasně vyjasnili, že nešlo o mýho tátu, ale že jsem to použil jen jako příklad, že někteří lidé nechtějí jezdit furt jen na Moravu. A jako příklad jsem uvedl tátu. Ty jsi se toho chytil a, stejně jako teď, se tím snažíš moje názory posunout do čistě sobecký roviny, i když to tak není. Jak jsi sám viděl, o mýho tátu konkrétně vůbec nešlo, pravdou je to co jsem říkal - že jsem ho uváděl jen jako příklad. Na Seč, kterou měl velmi blízko, nejel, zatímco do Klatov, které měl přes 200km, ano. A to samý tady v tom případě - já jsem si týhle absurdity všimnul u Marušky a jak od začátku říkám, vadí mi, aby byla, byť omylem, kvůli nejasnýmu značení, považována za neplatiče. Nicméně, i když jí smažeš úplně, stejně jsem pro, aby to Burák předělal a barevně rozdělil, podle našich návrhů, třeba to pro něj nebude taková strašná práce jako pro Tebe.

A nevyhrožuj, pokud chceš z vedení odejít, je to Tvoje rozhodnutí, klub se kvůli tomu určitě nerozpadne. Klub jsi založil a dlouho, s pomocí několika z nás členů, i spravoval. Bohužel ale časem začala úroveň klubu, srazů a vztahů v klubu, jaksi klesat a bylo to způsobeno i nezájmem členů o dění v klubu. Za ten nezájem jsi byl nepřímo zodpovědný, protože jednosměrnými nařízeními se skupina lidí vést nedá, takže přestávali jezdit na akce a účastnit se dění v klubu. Po loňských změnách zase vidí, že mají šanci se na dění v klubu podílet a tomu je třeba připisovat ty zásluhy, ne nějakým konkrétním jednotlivcům. Ať už to připouštíš nebo ne, spousta lidí zase jezdí a je to jen díky vyrovnanější atmosféře a pozitivní motivaci. Nemá smysl se vyjadřovat k Tvojí kritice časopisu, fakt nelze srovnávat jeho úroveň z dob, kdy byl čistě v Tvé režii (pokud si namátkou vybavím poslední speciál z r. 2009, kdy, nebýt té "omáčky o Ivanovým cestování, který o Simce moc není", by časopis vůbec nevznikl) a nyní.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Burák »

Tak asi takhle, já jsem to upravil. O dalších lidech nevím. Popřípadě mi klidně SZ písněte, zda víte o někom podobným a je to. Souhlasíte s tím v této formě?

A asi takhle. Přijde mi to jako žabomyší válka. Uplně nesmyslná. MichaluTalbotovi záleží na tom, aby Maruška nevypadala jako neplatič - myslim, že by nikoho nenapadlo ji tak brát, stejně tak ale nechápu, proč Michal tak vyvádí, že je to neudělá. Kluci mám vás rád, ale neba mi dělat pořád smírčího soudce mezi dvěma kohoutama na jednom smetišti. Víte, mi dneska umřel děda, ten, po kterým mám svou Simkařskou nemoc. A ten mi vždycky učiul, než se na někoho naštvu, podívat se na věc z jeho pohledu. Vono to neni občas od věci. Jako pro mně neni důležitý, kdo z bývalých členů již není v klubu. Daleko duležitější je fakt, kdo v klubu je a kdo z těch lidí by mohl pro klub něco udělat.
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Jiří Lefner »

Burák píše:No, já bych to, Jirko, nekomplikoval. Čim víc pravidel a příkazů vymyslíme, tim míň budou lidi ochotni (v tomhle případě) platit. Nechci sem tahat politiku a uvádim to jen jako příklad a nechci aby se toho někdo chytil, či na to reagoval.. Podivej na naši státní správu, např. třeba jen na pravidla silničního provozu. Je jich tolik nejasnejch, nesmyslnejch a protiřečících si, že na ně většina lidí sere. A to ale přeci špatně, ne? Je to blbý, ale spousta lidí tim klubem nežije tak, jako ty.
Honzo,máš zajisté pravdu ale věř mi,že v tomto případě je opravdu třeba ,aby členové posilali peníze na učet kvuli pořádku . Michal by to dělal hlavně pro sebe,,, přece nejsme malé děcka,abychom nesvedli poslat penize přes učet nebo převodem. ;) Jinak já na tom netrvám,jen to myslím dobře

Uživatelský avatar
JD_Simca
Příspěvky: 108
Registrován: 13 úno 2009 10:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od JD_Simca »

Můžeš tam, prosím, dát ještě vysvětlivky k tomu označení?
Simca 1301 EL 1969
Talbot 1510 1982

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Burák »

Dyk jsou v záhlaví
Obrázek

Uživatelský avatar
JD_Simca
Příspěvky: 108
Registrován: 13 úno 2009 10:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od JD_Simca »

Díky! Promiň, přehlídnul jsem to!
Simca 1301 EL 1969
Talbot 1510 1982

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Talbot »

Souhlas, pokud vím, tak Jakubínští po prodeji Solary už žádnou další Simku nemají. Libor Kouřimský sice Simku má, ale jak jsem vloni mluvil s jeho rodičema, tak bych ho považoval za odhlášenýho. Krejčí Simky má, ale taky je spíš odhlášenej než neplatič. Kořínek I. asi taky členem už nebude. Pavel Rod - auto renovuje a ještě hodně let bude, jinou Simku (pojízdnou) nemá, takže bych ho taky spíš "dočasně" odhlásil, než aby byl za neplatiče. Co je třeba s Vojtkulákem, i když si ho pamatuju, netuším. To je tak vše, co mě napadá.
Naposledy upravil(a) Talbot dne 26 dub 2011 23:35, celkem upraveno 3 x.

Odpovědět