Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2012

Moderátor: Burák

Odpovědět
Jiří Lefner

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michaltalbot píše:No s tím placením, musíme vymyslet něco, co ty lidi bude motivovat, aby to platili včas. Teď plácnu - třeba, že by to po 30.4. už nešlo zaplatit a kdo do tý doby nezaplatil, nebude mít časopis zdarma a vjezd na oba srazy + rallye bude mít á 50,- Kč (čímž se dostaneme na 250,-Kč ročně a pak je to v podstatě jedno). Jenže pak je otázka, jestli by se ty lidi radši na ten sraz navyprdli, což bysme nechtěli, ale to je zase otázka atraktivity těch srazů a časopisu. Na pozdě platící si Michal stěžuje už dlouho, musíme s tím na setkání něco vymyslet.
No,Michale tak by to šlo udělat. A mít strach jestli nám neplatící členové utečou? Proc? Kdo chce být v klubu tak musí zaplatit směšných 250kč ale není možné se stále doprošovat ,aby zaplatil. Musí být určitá pravidla a ty se musí dodržovat . Já být Michalem P.tak budu vyžadovat platbu do určitého data a to pouze na učet klubu a pod členským číslem,aby byl přehled o platbách. Ale,aby mě 5lidi platilo na prvním setkání ,7lidí na druhém setkání ,8lidí na učet a 16lidí na srazu tak to by mě hráblo ale je to jeho věc.. ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Burák »

Časopisy jsou díky Georgovi a Ivanovi na světě. Resp. u Michala, takže v nejbližší době budou rozeslány všem členům.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Talbot »

Setkání je teďka v pátek?

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Burák »

Michaltalbot píše:Ale jo, jak říkám - něco se s tím musí udělat. Můj návrh byl udělat seznam pouze řádných členů, tzn. čísla nejdou po sobě, ale jsou tam pouze ti, kteří mají auto i zaplaceno. Nicméně jo, můžeme se domluvit i jinak, nemusí to bejt nutně podle mýho návrhu, jen to prostě nemůže zůstat jak to je, protože pak někdo, kdo už v klubu není, vypadá jako obyčejnej lempl, kterej neplatí příspěvky.
Co třeba udělat aktivní členy tučně černě, neplatiče tučně červeně (aby to bylo jasně vidět) a lidi, kteří už nemají auto, nebo nejsou v klubu, tak netučně černě, třeba...???
Jinými slovy totéž. ;)

Jirko, nekomplikuj to, nejsme tu inkvizice ;)
Obrázek

Michal

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Michal »

Kompromisní návrh je na první stránce. Jinak až bude zase některý majitel krásné Simky 1501 řvát, že blbě šéfuju klubu, protože jsem ho zhasnul, tak se může podívat na seznam. Je konec dubna a ....nic

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Talbot »

Michale, to co jsi s tím udělal není žádnej kompromisní návrh, pouze jsi to nechal jak to bylo a v textu nahoře jsi to poněkud upřesnil. Já i Burák jsme navrhovali rozdělení na 3 skupiny - řádní členové, bývalí členové, neplatiči. Ty jsi nijak nerozlišil neplatiče od bývalých členů, což je nefér jak k bývalým členům, protože vypadají stejně jako neplatiči, tak to vlastně schovává neplatiče, kteří vypadají jen jako bývalý členi. Mrzí mě, že se nedokážeš přenést přes svojí paličatost a respektovat návrh většiny vedení klubu (já a Bu)

Můj návrh:
Udělat aktivní členy tučně černě, neplatiče tučně červeně (aby to bylo jasně vidět) a lidi, kteří už nemají auto, nebo nejsou v klubu, tak netučně černě, třeba...???

Burákův návrh:
Aktivní členové - normální písmo
Neplatiči resp. lidé neodhlášení a tedy neplatící -tučné
Lidé, již prokazatelně bývalí členové (umrtí, definitivní prodej) - lidé momentálně řádně odhlášeni z klubu - třeba zeleně

Tvůj návrh - viz. "změna"

Já s tím takhle nesouhlasím, stále to vypadá jakoby Maruška pouze neměla zaplaceny příspěvky, ujišťuju Tě, že nedám pokoj, dokud to nerozlišíš (neplatič x býv.člen).

Michal

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Michal »

Můj návrh:
Udělat aktivní členy tučně černě, neplatiče tučně červeně (aby to bylo jasně vidět) a lidi, kteří už nemají auto, nebo nejsou v klubu, tak netučně černě, třeba...???

Tvůj návrh je nesmysl.
Dám ti jednoduchej příklad. J.Veselý měl Simku, pak neplatil, pak platil, pak prý prodal, pak zaplatil, pak nezaplatil.
Nikdo z členů mi nehlásí (a nechci to) prodej auta. Je to prostě blbost.

Bu svůj návrh změnil.

Nikde jsme se nedohodli, že o každý věci budeme mezi sebou hlasovat. Kdybys nevymejšlel blbiny a radši dodal Daniele věci k testacím, o které tě žádá už čtvrt roku.

Na tvoje ujištění kašlu. Nebudu skákat jak ty pískáš!!!

Uživatelský avatar
JD_Simca
Příspěvky: 108
Registrován: 13 úno 2009 10:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od JD_Simca »

V jednom topicu se řeší jak má vypadat seznam členů a hledají se tu mrtvé duše a na druhou stranu se vydává časopis za peníze klubu ( tedy i z příspěvků platících členů) a rozdává se podle toho, jak kdo chce, popř. na kšeft?! Když chceme, aby to k něčemu vypadalo a mělo to nějaký řád, tak to pojďme dělat pořádně, prosím.
Pokud ne, tak se u tebe Michale stavím pro pár výtisků navíc pro strýčka příhodu :roll:
Simca 1301 EL 1969
Talbot 1510 1982

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Burák »

Pánové klííííd !!! Myslim, že tu řešíme píčoviny. NEchápu, proč bychom se kvuli takovejmhle věcem měli hádat.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od Talbot »

Ivane, počítám s tím, že od lidí, kteří nejsou v klubu vybereš za časopis á 50,-Kč. Časopis je opravdu spíš prodělečná záležitost, je velmi drahý (sám máš zkušenost s ročenkou) a tak absolutně souhlasím s Michalem, že nebude rozdáván zdarma. Tzn. jak píše - 6ks se dostane do rukou členům (Ty, Tarnai, Klocák, Malý, já, táta), zbývající 4 ks buď vem na setkání, nebo dej do klubový kasy 200,-Kč a ty lidi si pak zkasíruj.

Uživatelský avatar
JD_Simca
Příspěvky: 108
Registrován: 13 úno 2009 10:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od JD_Simca »

Rád bych se zeptal, jaký je rozdíl mezi neplatičem a bývalým členem klubu? Chápu to, že kdo neplatí, není členem klubu.
Jinak myslím, že se jedná o mnoho povyku pro nic... :roll:
Simca 1301 EL 1969
Talbot 1510 1982

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Burák »

No já bych řekl že takový, že neplatič je ten, kdo na to sere a třeba má i auto. Oproti tomu, Marušku, nebo i ty zemřelé bych chápal jako řádně odhlášené členy a tudíž by si asi zasloužili trochu jiný statut.
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Jiří Lefner »

JD_Simca píše:Rád bych se zeptal, jaký je rozdíl mezi neplatičem a bývalým členem klubu? Chápu to, že kdo neplatí, není členem klubu.
Jinak myslím, že se jedná o mnoho povyku pro nic... :roll:
souhlasím a už jsem to psal na začátku. Znovu navrhuji ,aby byl seznam pouze platících členu,kteří platí příspěvky se svými čísly,aby to Michal neměl složity.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Burák »

S tim nesouhlasim!
Obrázek

Uživatelský avatar
JD_Simca
Příspěvky: 108
Registrován: 13 úno 2009 10:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jarní, 23.sraz Simca klubu

Příspěvek od JD_Simca »

Jestli to je tak, tak to jsem rád, že je vše v pořádku a klub a jeho vedení funguje správně :)
Nerad bych, aby tenhle topic o tak povedeném srazu ( za který organizátorům moc děkuji, byl výborný! ), končil takovou černou kaňkou.
Simca 1301 EL 1969
Talbot 1510 1982

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Talbot »

Michal píše:Můj návrh:
Udělat aktivní členy tučně černě, neplatiče tučně červeně (aby to bylo jasně vidět) a lidi, kteří už nemají auto, nebo nejsou v klubu, tak netučně černě, třeba...???

Tvůj návrh je nesmysl.
Dám ti jednoduchej příklad. J.Veselý měl Simku, pak neplatil, pak platil, pak prý prodal, pak zaplatil, pak nezaplatil.
Nikdo z členů mi nehlásí (a nechci to) prodej auta. Je to prostě blbost.

Bu svůj návrh změnil.

Nikde jsme se nedohodli, že o každý věci budeme mezi sebou hlasovat. Kdybys nevymejšlel blbiny a radši dodal Daniele věci k testacím, o které tě žádá už čtvrt roku.

Na tvoje ujištění kašlu. Nebudu skákat jak ty pískáš!!!
Tři se froté ručníkem...

Nikde nevidím, že by Bu svůj návrh změnil. Je to 2:1 pro trojí rozlišení a dokud tam bude Maruška vypadat jako neplatič, tak Ti říkám, že budu proti tomu, aby to tak bylo. Nemáš nejmenší právo na to, aby tam její jméno takhle veřejně viselo! A už vem konečně na vědomí, že o klubu nerozhoduješ jen Ty sám.

A netahej do toho testace, já je s sebou v Běšinách měl a nezapomněl jsem na to.

JD: jde mi o to, že když jsem se na to po poslední aktualizaci podíval, bylo tam (a je to tam stále), že platící jsou tučně a neplatiči netučně. Maruška je tam netučně, tedy vypadá jako neplatič a to mě krajně sere. Maruška není žádnej neplatič, prostě už není členem klubu, protože auto prodala. Proto chci aby se to rozlišilo, protože teď to rozlišený není a když se na to někdo cizí podívá, tak si řekne: "hm neplaticí jsou netučně, to jsou ale šmejdi, že neplatí" a oni jsou v tom kromě Marušky i lidi, který už členi dávno nejsou, třeba i proto, že umřeli! :o a Michal, zabejčenej jak oslík, na tom bude trvat a neudělá to jen proto, aby náhodou neudělal něco podle mýho, přestože i Burák (na kterýho ale dá) navrhoval to samý co já - viz. předchozí příspěvky.
Naposledy upravil(a) Talbot dne 26 dub 2011 22:04, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Talbot »

Burák píše:No já bych řekl že takový, že neplatič je ten, kdo na to sere a třeba má i auto. Oproti tomu, Marušku, nebo i ty zemřelé bych chápal jako řádně odhlášené členy a tudíž by si asi zasloužili trochu jiný statut.
No a přesně to říkám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Michale??? :roll: :roll: :roll:

Jiří Lefner

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Jiří Lefner »

Honzo,a na co tam budou lidi co v klubu nejsou a nevlastní Simky? Jinak já se nechci dohadovat a není to moje priorita ale je v tom potom bordel. Třeba nyní Ivan rozdal časopisy lidem co v klubu nejsou

Michal

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Michal »

Zde je uveden seznam všech lídí, kteří prošli klubem.
Tučně zvýrazněné jméno znamená AKTUÁLNÍ členství - tzn. uhrazení členského příspěvku na aktuální kalendářní rok a vlastnictví Simky. Naproti tomu světlé jméno znamená, že osoba již není vedena jako člen klubu a to z důvodu prodeje či zániku své Simky, neuhrazení příspěvku, úmrtí či jiného důvodu.

co na tom nechápeš???

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Burák »

Já akorát nechápu ty kvanta emocí kolem toho :?

Jirko, třeba proto, aby ostatní věděli, že byli členy klubu, popř třeba mezitim umřou, aby se na ně vzpomnělo, nebo tak. Přesně třeba jako ten pán, co teď chtěl jet do Běšin, snadno se mrkneš, kdo to je a nikdo se nemusí 5x ptát? :?
Obrázek

Uživatelský avatar
JD_Simca
Příspěvky: 108
Registrován: 13 úno 2009 10:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od JD_Simca »

Držel bych se tématu a nechodil do osobní roviny, jen to vše zavede do slepé uličky. Michale V. chápu, že se zastáváš Marušky a nechceš, aby vypadala jako neplatič. Vidím problém v tom, že se tu nerozlišuje odhlášení z klubu a neplacení příspěvků. ( Grafickou podobu nechávám stranou, to tu nikam nevede)
Simca 1301 EL 1969
Talbot 1510 1982

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Burák »

Přesně tak. Dyk to takovej problém neni, ne?
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Talbot »

Michal píše:Zde je uveden seznam všech lídí, kteří prošli klubem.
Tučně zvýrazněné jméno znamená AKTUÁLNÍ členství - tzn. uhrazení členského příspěvku na aktuální kalendářní rok a vlastnictví Simky. Naproti tomu světlé jméno znamená, že osoba již není vedena jako člen klubu a to z důvodu prodeje či zániku své Simky, neuhrazení příspěvku, úmrtí či jiného důvodu.

co na tom nechápeš???
Možnost chápání týhle varianty ve spojení se světle provedeným jménem Marušky mi vadí. Udělej to třeba jak psal Burák, ty barvičky jsou mi volný, na svojí variantě nebazíruju, ale změň to!

Uživatelský avatar
JD_Simca
Příspěvky: 108
Registrován: 13 úno 2009 10:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od JD_Simca »

Michal píše: ... osoba již není vedena jako člen klubu a to z důvodu prodeje či zániku své Simky, neuhrazení příspěvku, úmrtí či jiného důvodu.

Když je to definováno takhle, tak je to jedna kategorie prostě nečlenů. A záleží na osobní důvodu, proč je kdo nečlen. Jen se to tu nesmí podávat tak, že kdo není zvýrazněný je neplatič, ale nečlen.
Simca 1301 EL 1969
Talbot 1510 1982

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Seznam členů Simca klubu - aktualizace 2011

Příspěvek od Talbot »

Jiří Lefner píše:Honzo,a na co tam budou lidi co v klubu nejsou a nevlastní Simky? Jinak já se nechci dohadovat a není to moje priorita ale je v tom potom bordel. Třeba nyní Ivan rozdal časopisy lidem co v klubu nejsou
Ještě nerozdal, neboj :)

Odpovědět