Anketa

Moderátor: Burák

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa

Příspěvek od Burák »

My jako dycky pátek a spaní v parku
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Anketa

Příspěvek od Talbot »

Ten Slavkov je 26.6.10?

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa

Příspěvek od Burák »

jj
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Anketa

Příspěvek od Jiří Lefner »

Jo, Michale jed také ,je to tam špica. Beroun a Praha si dejte sraz a společně dojedte ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Anketa

Příspěvek od Talbot »

Jo mě to právě taky zajímá... ;) už minulý ročníky jsem prohlížel fotky a různý reportáže na netu.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa

Příspěvek od Burák »

Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! A jsem tu zas! :grin: Tohle není Apríl, to je dobrá zpráva pro všechny! Rád bych zhodnotil páteční schůzku, když dovolíte. Můžu nám všem poblahopřát, zvítězili jsme všichni a s námi zdravý rozum, vůle ustoupit, naslouchat druhému a také jasné zhodnocení situace! Také jasné návrhy na řešení se setkaly s kladným přijetím a tak zůstáváme dobrovolným spolkem lidí se stejným koníčkem a tím je SIMCA ! Naděje, že plány budou uskutečněny je veliká a tak na závěr přeju nám všem krásnou sezónu, mnoho šťastných kilometrů za volanty našich miláčků a SimcAmicalement Ivan Simca KH :lol:
Obrázek

Michal

Re: Anketa

Příspěvek od Michal »

Ahoj

jsem zpět z hor (bylo to super 8-) ) a od pátku poprvé koukám na forum.
Setkání hodnotím taky v pohodě, jenom se nemohu zbavit dojmu, že vše šlo řešit v klidu a nebylo nutné rozesílat členům klubu emaily plné lží, pomluv a urážek. Pro to, co jsme za těch několik dost let zažili, jsem ty emaily v pátek nečetl veřejně nahlas, ale dost hořký pocit po jejich přečtění zůstal a asi již zůstane.

Ale show must go on

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Anketa

Příspěvek od Talbot »

Michal píše:Ahoj

jsem zpět z hor (bylo to super 8-) ) a od pátku poprvé koukám na forum.
Setkání hodnotím taky v pohodě, jenom se nemohu zbavit dojmu, že vše šlo řešit v klidu a nebylo nutné rozesílat členům klubu emaily plné lží, pomluv a urážek. Pro to, co jsme za těch několik dost let zažili, jsem ty emaily v pátek nečetl veřejně nahlas, ale dost hořký pocit po jejich přečtění zůstal a asi již zůstane.

Ale show must go on
Nechci tady znova otvírat nepříjemnou debatu, ale nechápu smysl podobných poznámek. Všichni jsme se shodli na tom, že se udělá tlustá čára a pojede se dál. Jelikož jsi mi mailem napsal, že se chceš sejít a ještě všechno dořešit a já Ti už odepsal, tak nevidím důvod proč to dál tahat sem na fórum. Nikdo nikomu nerozesílal žádný maily tak jak Ty píšeš, zítra tu diskusi, která místo tady na fóru běžela po mailech vzájemně a dobrovolně mezi X lidma, vezmu s sebou a můžeme to probrat bod po bodu. Tohle je topic o nápadech a podnětech, ne?

Uživatelský avatar
JD_Simca
Příspěvky: 108
Registrován: 13 úno 2009 10:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa

Příspěvek od JD_Simca »

Na něčem jsme se shodli v pátek a myslím, že Ivanův příspěvek je naprosto zbytečný a do jisté míry i provokativní a může přivolávat další zbytečnou diskuzi. To by bylo lepší počkat na apríl.
Michalové, osobní zaležitosti si vyřiďte soukromně, prosím.
Pojďte se bavit o autech, nebo o konstruktivních věcech a ne ztrácet čas!
Na můj příspěvek, prosím, nereagujte a pokud ano, tak soukromou zpravou...tenhle topic je přece o něčem jiném :!:
Simca 1301 EL 1969
Talbot 1510 1982

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Anketa

Příspěvek od Talbot »

Napadla mě jedna věc, která by mohla přilákat víc členů Simca klubu na fórum. Na jarním srazu bych oznámil, že na fóru bude probíhat soutěž. Vyhodnocení soutěže proběhne na podzimním srazu, aby to bylo pro všechny dosažitelný a transparentní. Ceny bych udělal pokud možno co nejhodnotnější, nějakou autokosmetiku, velkou pixlu oleje, členství v klubu na rok zdarma, nebo tak něco, aby to lidi motivovalo se na forum zalogovat a zapojit se. Zároveň bych připravil jednoduchej návod pro úplný laiky, jak se přihlásit a přispívat na forum.
A k tý soutěži - založil bych topic Soutěž pro členy Simca klubu, kde bych každý týden zveřejnil jednu otázku, případně fotku auta k poznání, apod. Byly by tam lehké i těžké otázky, aby měli šanci i ti, kteří v tom neleží denně jako my, ale bude to o tom, že bod získá ten, kdo první odpoví správně, takže v případě lehkých bude mít šanci i ten, kdo prostě jen bude dost často na fóru a ten, kdo má hodně práce, bude mít zase šanci nahnat body na těch těžších otázkách. Kdo bude mít před podzimním srazem nejvíc bodů, bude na sraze vyhlášen jako vítěz. Bude to tak motivace i pro ty, kteří se nezúčastnili. Já, coby tvůrce otázek, se samozřejmě účastnit nebudu. Co vy na to?
Naposledy upravil(a) Talbot dne 15 bře 2010 11:03, celkem upraveno 1 x.

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Anketa

Příspěvek od paja »

Dobrej nápad. ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! :grin: Dobrej nápad! :o Ahoj Simcamicalement :lol: Ivan Simca KH :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa

Příspěvek od George »

No a pája už má první bod :evil:
Jako první správně odpověděl na otázku co vy na to :lol:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Anketa

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ano,nápad je to dobrý ,ale přesto si myslím a už to zde píšu po několikáté,že kdo nemá tak silný vztah k Simkám a nechce jet ,tak NEPOJEDE i kdyby dostal večeře zdama a pivo k tomu. Kdo chce tak na sraz pojede a těší se jak malý děcko už týden před srazem a je mu jedno co dostane ,ale to,že je mezi svými a Simkami je pro něj nejduležitější. Nás je takových 25-30 :!: Víc ne :cry: Ahoj Jirka

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Anketa

Příspěvek od Talbot »

Jirko, částečně máš pravdu, ale jsou lidi, kteří mají Simku v srdci a jsou lidi, kteří jí mají jako jednu z mnoha zálib. A z těch několika různých zálib každý preferuje tu, která mu přináší víc zábavy a potěšení. No a to je právě to, co můžeme ovlivnit. Čím atraktivnější to uděláme, tím víc budou tihle "multiznačkoví" trávit čas na našich akcích a třeba časem víc propadnou právě Simkám ;)

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Anketa

Příspěvek od paja »

Musim říct, že je to dobrý i pro takový jako jsem já. Ty, co se zajímaji akorát o ty svoje typy a informace o dalších k nim přicházeji uplně náhodně, nevyhledávaji je. Si myslim, že tohle je dobrá cesta jak se nenásilně něco dozvědět. 8-)
Mimochodem, Jirko, jak jsi zmínil tu večeři a pivo, tak hned přede mnou vyskočil párek s hořčicí a pivo v kelímku a dostal jsem na to neuvěřitelnou chuť, páč už jsem to neměl teda hodně dlouho. Jdu něco podniknout. Mňam. ;) :lol:
Obrázek

Michal

Re: Anketa

Příspěvek od Michal »

Proč ne, není to nic proti ničemu. Když si to vezmeš na triko, pomůžu ti dodáváním podkladů. Účastnit se nemusím ;)

Uživatelský avatar
Čenda
Příspěvky: 334
Registrován: 15 led 2009 15:49
Bydliště: Beroun

Re: Anketa

Příspěvek od Čenda »

Když budeš dávat otázky na fórum kolem 22 hodiny,
tak bych mohl mít také šanci, na něco odpovědět. :lol: :lol:
Jinak, nápad je to dobrej. 8-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Anketa

Příspěvek od Talbot »

Čendo, to se vůbec neboj. Jsem na fóru během dne dost často a v rozpětí někdy od třeba 6:00 a někdy zase až do 3:00, takže časy se budou pokaždé měnit ;)
Musíme se nějak složit na co nejzajímavější ceny, aby to motivovalo co nejvíc lidí! Schválně sem napište, co by vás přimělo zalogovat se na nějaký fórum a účastnit se tam soutěže. Napadá mě pár "balíčků":
- balení 4L oleje Shell 15W40, 3L vody do ostřikovačů, houba Sonax, sprej na pneumatiky
- sada nových pneumatik Firestone na Vaší Simku nebo Talbota
- členství v klubu na rok zdarma, klubová kšiltovka, tričko, vlaječka
- stylová Flash paměť ve tvaru Formule1, kšiltovka, triko, montérky - vše od Bridgestone
- další návrhy ???

Když jsem si to vymyslel, jsem ochotnej se na tom finančně podílet, pokud by to klub nechtěl celý platit z klubový kasy, případně pokud někdo máte nějaký možnosti...?

Michal

Re: Anketa

Příspěvek od Michal »

Klubová kasa by něco vyčlenit mohla. Osobně výhra by mne nemovitovala k účasti, pokud bych se nechtěl účastnit " z přesvědčení" . Např. ve vánoční dobročinný aukci mne nemotivuje vydražená knížka od Gorbačova ani tahací harmonika nebo nádražní hodiny....ale účastním se z přesvědčení. Tipuju, že soutěže se budou účastnit opět pouze účastníci fora. Tím tento nápad neshazuju, jen říkám svoji zkušenost. Ale jsem pro, protože každá "reklama" je vítaná

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa

Příspěvek od George »

Mně by asi taky bylo jedno, jaká bude cena, bude-li nějaká. Spíš bych se zúčastnil jen tak pro zábavu, abych viděl jak jsem blbej :lol: (nebo geniální). Ale samozřejmě, že nějaká odměna určitě potěší.

Ale hodnocení bych víc promyslel. Aby byly nějaké body soutěžícímu připočteny za správnou odpověď a další body by byly připočteny za rychlost. Protože opravdu ne každej může po půlhodině kontrolovat fórum, jestli náhodou není nová otázka. A pak by se to i klidně mohlo vyhodnotit samostatně. Tzn. ten kdo má nejvíc správných odpovědí a ten kdo má nejrychlejší odpovědi. No nevím, prostě by to chtělo ještě doladit.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Anketa

Příspěvek od Talbot »

Prostě to zkusíme a uvidíme ;)

Jiří Lefner

Re: Anketa

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michal píše:Klubová kasa by něco vyčlenit mohla. Osobně výhra by mne nemovitovala k účasti, pokud bych se nechtěl účastnit " z přesvědčení" . Např. ve vánoční dobročinný aukci mne nemotivuje vydražená knížka od Gorbačova ani tahací harmonika nebo nádražní hodiny....ale účastním se z přesvědčení. Tipuju, že soutěže se budou účastnit opět pouze účastníci fora. Tím tento nápad neshazuju, jen říkám svoji zkušenost. Ale jsem pro, protože každá "reklama" je vítaná
Michale,
a to je to co tady melu po nekolikáté! Motivace by neměla být výhra nebo žranice :lol: ale to, že ten dotyčný přijede a chce přijet a být mezi svými a Simkami. Nás skalních chodí ta 20 až 25 :cry: Je mě jedno jestli to je 100 nebo 300km. protože se těším . A jak jsem již psal tak máme tak 40 členu klubu ,ostatní o klub zájem nemají a nebo Simky už nemají a to se stačí podívat kdo má zaplacený členský příspěvek i když uplně aktuální to bude po jarním srazu...Ahoj všem Jirka

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa

Příspěvek od Burák »

Jirko, tady se ale přece bavíme o motivaci chodit na forum :?
Obrázek

Odpovědět