Anketa

Moderátor: Burák

Michal

Anketa

Příspěvek od Michal »

Zakládám toto téma jako "studnici nápadů", podnětů a užitečných příspěvků ke zlepšování činnosti klubu, akcí apod. S čím jste spokojeni, s čím nespokojeni, co Vám v klubu schází a co Vás v klubu baví.

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Anketa

Příspěvek od Klocák »

Michale, fórum je celkem O.K. - ale co se týče klubových stránek, tak co zavést "Sčítání nebo garážování" Simek jako je to na jiných fórech? Už jsme to tady otevírali, debata "skončila neslavně", ale zkušenosti kamarádů z jiných fór hovoří jasně - návštěvnost se zvýšila a "rekrutovali" se noví členové :mrgreen:
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa

Příspěvek od Burák »

Su pro
Obrázek

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa

Příspěvek od George »

No garážování bych taky uvítal, ale spíš ve skutečnosti než na webu :lol:

Na stránkách klubu bych doplnil ve vozech členů podrobnosti o jednotlivých autech. Např. rok výroby, přesnější označení typu, obsah apod. Nevím jestli to jde nějak jednoduše udělat, ale třeba při kliknutí na obrázek by se otevřel i s prodobnějším popisem.
Dneska když se tam někdo neznalý podívá, tak sice vidí 31× Simca 1301 - 1501, ale která je která, která je třeba Speciál, která je starší a která novější apod. to z toho nikdo nevypátrá.
Obrázek

Michal

Re: Anketa

Příspěvek od Michal »

Takže postupně.
1, Garáž. Technicky řešitelné to je. Jenže člověk, který toto měl uděělat je totálně neschopnej a nespolehlivej. Mohu zjistit, zda se to dá neaimplementovat na stávající stránky. Pokud to současný webmaster bude umět vyrobit, odahaduju to na pár tisíc. Kolik myslíte, že členů využije tu možnost něco ke svému vozu umístit? Nebude to opět nás pár? Neztratí to potom smysl?

2, Podrobnosti k jednotlivým typům zní logicky. Asi by se to dalo. Řešil jsem něco podobného v práci a je potřeba určitý typ externího serveru. Poptám se.

3, Seznam členů vysvětlím. Bordel si v tom dělají členové sami. Seznam je všech lidí, kteří prošli klubem. Aktuální členové jsou tučné. V tom problém nevidím. Ve vozech členů bude vždy jiný počet, bo třeba já jich mám několik, Bu též apod.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa

Příspěvek od Burák »

Diskuse v tomto místě nabrala špatný směr formou i obsahem. Proto nebude dále zveřejněna. Pro případné dohady je ovšem uložena. Díky za pochopení. Zanechány byly pouze konstruktivní a "nezávadné" příspěvky
Obrázek

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa

Příspěvek od George »

Michale P.
Naříkáš, že máš zase časopis zpátky, ale kdyby si myslel na moji loňskou nabídku (http://simcaklub.cz/forum/viewtopic.php ... s&start=25), mohl jsi mít o polovinu práce míň ;) .
Jasně jsem nabízel, že mi stačí poslat hromadu výstřižků, rukopisů, fotek apod. a přivezu hotový časopis. Jestli se ti nelíbilo provedení nebo cena tak to bych pochopil, proč už nechceš, abych to dělal, ale vloni jsem všude slyšel jen slova chvály. Mně nejde o to, že bych to chtěl dělat, abych byl slavnej nebo abych zbohatnul. Já jsem se k tomu nabízel proto, že to umím udělat, mám k tomu podmínky a prostředky, když se tím vlastně živím (ale pozor, taky dělám parte :lol: ) a myslel jsem si, že by to pomohlo.
Nevidím do problémů okolo dalších akcí, nemůžu hodnotit, co je pravda a co není. To si opravdu musí každý srovnat sám se sebou.

No a až bude po tomhle velkém třesku, tak bych měl nápad na zlepšení práce klubu :lol:
Myslím, že by bylo dobrý vydávat klubový časopis :lol: :lol: :lol:
Ale vážně, nemám na mysli tu formu jakou je to vydáváno dnes, aly myslím, že by měl být 4x za rok rozeslán všem členům informační zpravodaj.
Stačil by třeba jen jeden list nebo dvojlist, ve kterém by bylo stručně popsáno, co klub a jeho členové dělali a co se v příštím čtvrtletí chystá. Žádný slohový práce, prostě jen takový stručný shrnutí, byli jsme tam a tam, koupili jsme pro klub to a to. Příští sraz je v Horní Dolní a do konce měsíce nezapomeňte poslat příspěvky na účet apod.
A to všechno protože si myslím, že je spousta lidí, členů klubu, kteří na internet vůbec nechodí a takhle by se jim připomnělo že jsou členy klubu, ale taky ty lidi by měli něco hmatatelnýho, že se o ně klub stará, že jim něco dává. A myslím si, že i někteří, kteří již Simcu dnes nemají by měli radost a zaplatili by příspěvky, aby mohli být v klubu i nadále. (Ono je taky otázka, proč je jednou z podmínek členství vlastnění auta)
To jsem se zase rozkecal :oops: , tak pardón, jdu radši něco dělat.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Anketa

Příspěvek od Talbot »

George: mám Ti prý vyřídit, že Tvoje slova by se měla tesat do kamene a s tím i já souhlasím. To platí k oběma Tvým posledním příspěvkům. Btw: časopis jsem původně dělal 4 krát ročně cca 30 stran, vše na vlastní náklady. Pak jsem to nestíhal a časopis vycházel 2x ročně, pak jednou ročně. Pak to převzal Michal a já dodával jen stěžejní články a účty za tisk + kopírování jsem ve prospěch klubové kasy nechával proplácet v jedné spřízněné firmě, takže klub neměl s časopisem žádné náklady. Následovalo vydávání jednou za 2 roky (to byly ty "speciály 2006-2007") a pak konec. Až jsem to nevydržel a vloni (s Tvojí pomocí) zase udělal časopis - "Speciál 08-09", který měl jako zpětně "zachránit" i rok 08, kdy Michal nevydal nic. Samozřejmě mám spoustu materiálů, např. k nákladním Simkám (který jsem koupil teď na Retromobile), k historii Simek, atd. Ale za situace, kdy mě Michal přesvědčil, že já se svými názory vlastně stojím nejen proti němu, ale proti všem, jsem samozřejmě neměl chuť se do čehokoliv pouštět. Vím, že teď časopis bude, hlavně díky Ivanovým cestopisům, ale jsem zvědav na další čísla a na jejich obsah. Čtvrtletní věstník je dobrý nápad, ostatně obeslání všech členů je taky na programu, mávnutí rukou, že všechno je na internetu nebo na fóru, taky dost lidí neuspokojuje... Nicméně časopis by, minimálně ve stávající formě, měl aspoň jednou ročně zůstat.

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Už aby bylo 17:00h!

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa

Příspěvek od George »

Michaltalbot píše: Nicméně časopis by, minimálně ve stávající formě, měl aspoň jednou ročně zůstat.
No však tak jsem to myslel. Časopis ve stávající formě by samozřejmě zůstal jednou nebo lépe 2x ročně, ale k tomu by byly pravidelně (třeba čtvrtletně nebo i častěji) aktuality z klubu, aby členové věděli, že se o ně klub zajímá.

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa

Příspěvek od Burák »

Čo by to bolo za putyku, kdyby se v něj chlapi něpobili... Ne, dopadlo to nad očekávání dobře. Prostě je lepší řešit věci bez plamene u zadku.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Anketa

Příspěvek od Talbot »

Jo jo, setkání dopadlo výborně, jsem rád, že se pak vyříkalo i pár dalších věcí a souhlasím s tím, aby i tohle vlákno bylo promazáno a jelo se dál.
Čenda: odjel jsi moc brzo, chvíli po té jsme si to nakonec i s Klocákem vyříkali a rukou dáním potvrdili vzájemný smír.

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Anketa

Příspěvek od paja »

To se čte s mimořádnym potěšením, včera večer jsem si přečet příspěvky za poslední tejden a moc jsem tomu nevěřil. ;) Zas tu chybí ten palec nahoru, už s tim kua něco udělejte. :!: :)
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Anketa

Příspěvek od Jiří Lefner »

Pájo,byl jsem také potěšen a jsem tomu rád,že to tak dopadlo i když jsem chvílemi nebyl ve formě ,mám velmi nízky tlak a motala se mi hlava a blbě se mi jelo domu :cry:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa

Příspěvek od Burák »

Takže po dohodě ze včerejšího večera jsem všechno, na čem jsme se dohodli, promazal. Mám to ovšem zálohované, kdyby někdo z účastníků potřeboval. Doufám, že s tím, tak jak to teď je, souhlasíte. Díky Bu
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Anketa

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ano super ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Anketa

Příspěvek od Talbot »

Buráku, pát 26. úno 2010 11:30:42 - tohle klidně taky, nemá to už návaznost a po včerejšku už ani smysl ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Anketa

Příspěvek od Talbot »

A k tématu - prý už se to v minulosti zrealizovalo, ale navrhuju, aby se společně vybrala nějaká velká všeznačková akce a tam bychom vyrazili společně. Myslím, že pro propagaci značky (a vlastně i klubu) by to mělo velký efekt, kdybychom se sešli někde na cestě a na místo dorazili v jedný velký koloně, to by nemohlo zůstat bez povšimnutí.

Uživatelský avatar
JD_Simca
Příspěvky: 108
Registrován: 13 úno 2009 10:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa

Příspěvek od JD_Simca »

Tenhle nápad s hromadným příjezdem a parkováním u sebe se mi líbí, upoutá to pozornost a taky se nebudeme muset hledat, hlavně budeme vystupovat jednotně ;)
Nemá asi cenu jet celou cestu v koloně vzhledem k různým výkonům aut, ale sejít se na domluveném místě a na akci přijet jako jeden.
Simca 1301 EL 1969
Talbot 1510 1982

Jiří Lefner

Re: Anketa

Příspěvek od Jiří Lefner »

To je dobry nápad a zrovna 27.3 . je sraz veteranu v Mořicích u Prostějova a ja tam pojedu. Kdo jede se mnou? Loni jsem tam byl a bylo tam dost aut a jediný já se Simkou. Ahoj

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa

Příspěvek od Burák »

Já bych byl rozhodně pro Oldtimer festival Slavkov
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Anketa

Příspěvek od Talbot »

Nebo taky má být nějaká velká veteránská akce v Brně, musel bych najít detaily na netu, ale Ty asi víš co myslím, ne?

Jiří Lefner

Re: Anketa

Příspěvek od Jiří Lefner »

Na výstavišti v Brně je vždy Jarní burza ,myslím začátkem dubna

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa

Příspěvek od Burák »

Ale to je dost otrava, tam vystavovat auta, tam se musí večer předem atd. Jak řikám, já na Slavkov jedu takjakotak, Čenda taky, vloni tam byl i Jirka, předloni kluci Werthaimů
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Anketa

Příspěvek od Talbot »


Jiří Lefner

Re: Anketa

Příspěvek od Jiří Lefner »

Honzo, Slavkov je mega akce a tam jet je povinnost a já doufám,že POJEDETE ! Vezmi jednoho i druhého Michala ,ani jeden tam loni nebyl. Já to mám kousek. Pokud budu zdráv ,dojedu

Odpovědět