Anketa

Moderátor: Burák

Jiří Lefner

Re: Anketa

Příspěvek od Jiří Lefner »

Burák píše:Jirko, tady se ale přece bavíme o motivaci chodit na forum :?
Honzo, nějak mě to ušlo ,máš pravdu :?

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa

Příspěvek od George »

Tak mě teď napadá, že by to mohlo fungovat třeba takhle. Tady na fóru se zveřejní otázka a na ní je možné formou SZ odpovídat třeba 12 hodin. A potom se tady objeví správná odpověď a seznam těch co správně odpověděli a v jakém pořadí.
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa

Příspěvek od Burák »

S tim bych taky souhlasil
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Anketa

Příspěvek od paja »

Hlavně aby to nebylo cinklý. :!: 8-) :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa

Příspěvek od George »

Na co ty hned nemyslíš :lol:
Nechci slevu zadarmo. :grin:
Obrázek

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Anketa

Příspěvek od Klocák »

Nespravedlonost nejhrubšího zrna :shock:
To budou mít zase výhodi Ti, co celej den seděj u počítače :roll: a my co každodenně nasazujeme holý žovoty na českých dálnicích při obchodních cestách máme zase smůlu :(
Ale mě to neva, já si tričko i členský příspěvek rád zaplatim :mrgreen:
P.S. A teĎ vážně : pokud se tato soutěž rozeběhne, myslete na to, že ne všichni jsou schopni (nebo i ochotni) se připojovat na net několikrát denně, tím můžete taky spoustu účastníků odradit.
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa

Příspěvek od Burák »

Navrhuju to zveřejnovat v "simčí" časy. v 5, 6, 8, 9, 10:00 (05,06), 11:00 (50), 12:00, 12:50 13:00 (01,07,08,09), 15:00 (01,10), 16:00 (10) :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa

Příspěvek od George »

Klocák píše: myslete na to, že ne všichni jsou schopni (nebo i ochotni) se připojovat na net několikrát denně, tím můžete taky spoustu účastníků odradit.
Právě proto navrhuju hodnotit zvlášť nejvíce správných odpovědí a zvlášť nejrychlejší, aby měl šanci i ten, kdo se připojí třeba až večer. Když to bude dobře promyšleno, tak by to asi mohlo spíš přilákat další lidi k návštěve fóra.
Obrázek

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Anketa

Příspěvek od Klocák »

No já jen z vlastní zkušenosti, kolikrát po nás naši "manažéři" chtějí vyplnit nějaký dotazník nebo anketu! . . . .pak přidají informaci, že výhru je možno vyzvednout na recepci nejdéle do 14 hod. nebo výhru získává prvních 10 lidí, kdo odevzdá vyplněný dotazník, atd. . . . pak je ale reakce všech "co nejdsou pravidelně" v kanceláři taková, že tyto emaily a požadavky smažou a s vyplňováním se nezdržují :(
Já tu myšlenku nezatracuju, ale jen by to tomu chtělo "rozumnou štábní" kultůru :!:
Protože, pak by všechn ovyhrál Ivan, který jako "pracující důchodce" pořád sedí u netu :mrgreen:
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Jiří Lefner

Re: Anketa

Příspěvek od Jiří Lefner »

Děcka, já si myslím ,že je to blbost ,protože jak psal Michal K tak to vyhraje Ivan nebo Michal V protože tito DVA :lol: jsou nalepeni na netu :mrgreen: a navíc tito dva členové mají perfektní znalosti takže si s námí ostatnimí vytřou podlahu :lol: Jo,zapoměl jsem na Buráka -to je to samý :twisted: :twisted: :lol: Já jsem se puvodně mylně domníval,že jde o soutěže na srazu . Ahoj všem

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni a Klocáku extra! :grin: Blbosti nekomentuju :mrgreen: , ale není čeho se bát, neb moje znalosti jsou, jak známo chabé!!! :lol:
Doufám, že jsem vás uklidnil! :o ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Anketa

Příspěvek od Jiří Lefner »

No ,co jsem říkal , první je tady ,jen co jsem to dopsal :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Anketa

Příspěvek od Talbot »

Prostě Česká klasika - co člověk to názor. Jirko, já jsem si to vymyslel, tudíž se nebudu účastnit samozřejmě. Otázky do SZ taky nejsou ideální, protože pak se objeví někdo, kdo bude pochybovat o tom, jestli jsou výsledky ověřitelné, což je problém, protože systém uchovává max.50 soukr.zpráv. Nikdo nemusí čučet furt na net, ani není předem daný, že všechno uhodne Burák, Michal nebo Ivan. Jak jsem již psal, otázky budou lehké i těžké a rozhodně nebudou jen ze "Simčího oboru", takže se třeba může stát, že nějaká zeměpisná otázka tady bude viset třeba měsíc, než jí někdo zodpoví správně a nebo naopak tam zrovna dám lehkou otázku pár minut před tím, než se připojí třeba právě Jirka Lefner a šup, bude mít bod.
Zatím ale nikdo nenapsal další návrhy cen pro vítěze ;)

Michal

Re: Anketa

Příspěvek od Michal »

Každopádně za zkoušku to stojí. V nejhorším případě se to nepovede, nic horšího se stát nemůže. Jsem sice skeptik, ale jsem pro.
Mohu přidat nějaké suvenýry, které jsou zrovna ve výrobě a které se budou objednávat příští týden

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! :grin: Dnes jsem se svezl ve dvou Simkách a jsem rozhodnut kývnout na všechny návrhy! :o Ale vážně, zkusit se to může, je to oživení fóra, v podstatě je to sranda, né? :lol: Jak Češi rádi říkají, když nejde o život, tak jde o h...o! :lol: Jak píše Michal, buď se to podaří, a nebo ne, nic horšího nehrozí! :grin: Ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

Odpovědět