Renovace našich Simek, aneb jak nám to jde od ruky

Moderátor: Burák

Odpovědět
Jiří Lefner

Re: Renovace našich Simek, aneb jak nám to jde od ruky

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michaltalbot píše:Ten lak je fakt nádhernej. Jirko, zeptej se prosím toho Tvýho lakýrníka jestli by měl čas na dvoudveřovou Aronde, která je po profi vyvaření, odstrojená, připravená k laku. A kolik by za to cca chtěl. Děkuju předem.
Michale, byl jsem u něho a vše jsem mu popsal a říkal,že do 27 tis Ti to udělá. Rekl jsem mu,že máš vše nachystané a odstrojené po profi vyvaření. Takže pokud chceš tak mi dej vědět a vše zařídím. Terminy dodržuje. U mě měl zpoždění 3 dny a moc se mi omlouval. Bude to bez dokladu ..ahoj Jirka

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Renovace našich Simek, aneb jak nám to jde od ruky

Příspěvek od Talbot »

Tak do toho jdu :shock: během týdne Ti zavolám a domluvíme se konkrétně - děkuju!

Michal

Re: Renovace našich Simek, aneb jak nám to jde od ruky

Příspěvek od Michal »

to je super, asi tam taky pár aut pošlu :)

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Renovace našich Simek, aneb jak nám to jde od ruky

Příspěvek od paja »

Jiříku, pa rá da :!: :shock:
Prostě na lesky je tady Jirka... 8-) ;)
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Renovace našich Simek, aneb jak nám to jde od ruky

Příspěvek od Jiří Lefner »

paja píše:Jiříku, pa rá da :!: :shock:
Prostě na lesky je tady Jirka... 8-) ;)
Děkuji ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Renovace našich Simek, aneb jak nám to jde od ruky

Příspěvek od Burák »

Jen ho nezahlťte prací, to kurví kvalitu i ceny. 8-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Renovace našich Simek, aneb jak nám to jde od ruky

Příspěvek od Talbot »

Burák píše:Jen ho nezahlťte prací, to kurví kvalitu i ceny. 8-)
Přesně tak!

Jiří Lefner

Re: Renovace našich Simek, aneb jak nám to jde od ruky

Příspěvek od Jiří Lefner »

Burák píše:Jen ho nezahlťte prací, to kurví kvalitu i ceny. 8-)
Honzo,to máš pravdu ale já tam ve čtvrtek jedu se Simkou a řeknu mu to,že bude mít kšefty ze Simca klubu ale v této cenové relaci a že si musí uvědomit,že jedete z Prahy. Jde o to,aby tu cenu držel okolo 30tis . Hodně také záleží v jakém stavu tam dovezeš Simku.

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Renovace našich Simek, aneb jak nám to jde od ruky

Příspěvek od paja »

Jiří Lefner píše:... a že si musí uvědomit,že jedete z Prahy...
:lol: :lol: :lol:
To bych možná radši zakecal.
Obrázek

PeS
Příspěvky: 259
Registrován: 09 dub 2009 22:29
Bydliště: Praha, MB, KO, KH, BN

Re: Renovace našich Simek, aneb jak nám to jde od ruky

Příspěvek od PeS »

Ty jo, to s těma lakama zní opravdu dobře, jestli je to fakt dobře udělaný (jako že asi jo, když se to líbí i Jirkovi :grin: ), tak za takovou práci je to dobrá cena. A myslim si, že pro kvalitu se vyplatí si dojet do Brna, dyť to zas taková dálka néni... prací ho snad nezahltíme, já už začínám šetřit na lak na Arianu, takže se mnou může počítat tak za 2-3 roky :roll: :grin: Ale o těch pražácích bych mu fakt radši neřikal :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Renovace našich Simek, aneb jak nám to jde od ruky

Příspěvek od Talbot »

Tak jsem si dneska přivezl Tagoru DT z lakovny. On totiž ten mamrd, co mě tak potrápil s nárazníkem na Mercedes, to jen zprostředkovával a tak jsem se pak skontaktoval s tou lakovnou, co mi dělala Tagoru, napřímo a jel se tam podívat. Auto už bylo týden hotové, akorát, že na mě neměli telefon. Taky kvůli tomu jsou tam některý věci bohužel udělaný blbě, ale tohle je auto na expedice a ne na soutěž elegance ;) Prostě nalakovali celý boky, ale nevěděli jestli bych souhlasil s navýšením ceny při vyklepávání důlků, které byly na místech, která se původně lakovat neměla, ale jelikož to potřebovali stříknout, tak to stříkli i s těma důlkama :| no naštěstí to jsou věci, který půjdou vytáhnout dodatečně, takže mě to zas tak nemrzí, akorát už slyším ty komentáře :lol: jinak cena za prakticky celý auto (nelakovala se přední kapota, střecha, zadní kapota a zadní čelo) byla 14.000,-Kč, což je slušný. Lak je pěknej, akorát se pak ještě budou muset opravit nějaký drobnosti. Holt, kdyby mi mohli zavolat, tak bych jim řekl ať to klidně stojí o 5tis víc, ale pohrajou si s tím. Jenže v dnešní době, kdy si někteří imbecilové nechávají vracet v servisech drobný do koruny, holt nechtěli riskovat problémy s navýšením ceny o 30%, jenže to by jim ten pičus co to zprostředkovával nesměl odmítnout dát kontakt přímo na mě :evil:
Tak o víkendu se bude nastrojovat a čistit a opravovat přívod nafty, vylaďovat interiér a všelijak šlechtit, aby bylo auto zase k světu. Do srazu pak ještě musím stihnout opravit servořízení a přezout na letní + elektrony z P505. No a pak jen vyzvednout u Jurgena novej výfuk a v podstatě je to připravený na Albánii, jak jsi na tom Ty, Michale? :twisted:

Michal

Re: Renovace našich Simek, aneb jak nám to jde od ruky

Příspěvek od Michal »

Zítra vyndavám motor ze Solary a v pondělí chci dát Kaslovi ojnice. Jakmile budou, sesadím to. Mezitím odstrojím věci na lak. A musím poslat karbec na repas a vyměnit zadní péra. Toť vše

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Renovace našich Simek, aneb jak nám to jde od ruky

Příspěvek od Talbot »

Michale, jestli budeš chtít pak tu Solaru olakovat, ten Kostelec Ti můžu doporučit. Mě tam třeba v tý ceně opravovali i zatmelení potahu jedněch dveří, kterej někdo kdysi měnil a ta "žvejkačka" zevnitř se odlepovala + bylo v ceně i rozleštění kapot a střechy. Zítra udělám fotky.

Michal

Re: Renovace našich Simek, aneb jak nám to jde od ruky

Příspěvek od Michal »

na fotky jsem určitě zvědav, mám ještě typ na lakovnu tady ve vedlejší vesnici, tak se tam chystám to okouknout.

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Renovace našich Simek, aneb jak nám to jde od ruky

Příspěvek od Klocák »

Tak díky Čendovi moje "patnáctka" už zase svítí, bliká, troubí, stírá atd. :!: Tzn. je zde reálná šance, že do Běšin ji stihnu kompletně oživit :shock:
Já prostě těm skřítkum v drátech nerozumim :( Ale Čenda je dokázal usměrnit správnym směrem :lol:
Takže Čendo ještě jednou díky a Áje díky za hlídání naší malé Simkařky :mrgreen:
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Renovace našich Simek, aneb jak nám to jde od ruky

Příspěvek od Talbot »

Tak Tagora je nastrojená, ještě zbývají boční lišty, který byly pomačkaný a musím je vzít z jinýho auta, a interiér. Ten původní je na tom moc špatně, tak to musím nějak vylepšit z těch zbytků co mám na chalupě. Taky už to zase pěkně běží, kadle-kadle-kadle-kadle :lol: já vlastně budu mít na srazu jedinej nafťák :shock: a asi to tak ještě dlouho zůstane :lol:
A na Mureně je nový řízení, komplet. Takže ještě v pátek na rozleštění a příští víkend hurá do Běšin.

Jiří Lefner

Re: Renovace našich Simek, aneb jak nám to jde od ruky

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michaltalbot píše:Tak Tagora je nastrojená, ještě zbývají boční lišty, který byly pomačkaný a musím je vzít z jinýho auta, a interiér. Ten původní je na tom moc špatně, tak to musím nějak vylepšit z těch zbytků co mám na chalupě. Taky už to zase pěkně běží, kadle-kadle-kadle-kadle :lol: já vlastně budu mít na srazu jedinej nafťák :shock: a asi to tak ještě dlouho zůstane :lol:
A na Mureně je nový řízení, komplet. Takže ještě v pátek na rozleštění a příští víkend hurá do Běšin.
Michale ,tak to budeš uplně chrochtat blahem a s Tagorou lítat po Praze jak Bu s 1308 :lol:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Renovace našich Simek, aneb jak nám to jde od ruky

Příspěvek od Burák »

My s Havlikem dali agregát do 1000. Má to 3 vady. Nechce se hejbat starter (přestože šel), nemužem najít vejfuk (přestože byl) a nechytá, (přestože chytala)

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Renovace našich Simek, aneb jak nám to jde od ruky

Příspěvek od Talbot »

Jirko, Ty si děláš srandu, ale já s tím autem fakt jezdím strašně rád. Je to takový příjemný, tichý a docela to tahá pěkně, rozhodně to jede líp a svižnějc než mercedesí naftovej třílitr :twisted:
Akorát mě asi čeká ještě spojka, při rozjezdu na jedničku to tak jako poškubává, rozjezd je takovej trhanej i když se člověk rozjíždí opatrně :?

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Renovace našich Simek, aneb jak nám to jde od ruky

Příspěvek od Talbot »

Bu: první a třetí problém se poddá, resp. se dá vyřešit, ale kam jste zaseli vejfuk, to mi řekni... Vždyť to není kulička do ložiska!

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Renovace našich Simek, aneb jak nám to jde od ruky

Příspěvek od Burák »

Tve, snadno. Dyk jsem 4 měsíce hledal převodovku. Ve firmě muže bejt kdekoliv. Doufám, že ho někdo nevyhodil :?
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Renovace našich Simek, aneb jak nám to jde od ruky

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Klocák píše:Tak díky Čendovi moje "patnáctka" už zase svítí, bliká, troubí, stírá atd. Tzn. je zde reálná šance, že do Běšin ji stihnu kompletně oživit
Já prostě těm skřítkum v drátech nerozumim :( Ale Čenda je dokázal usměrnit správnym směrem
Takže Čendo ještě jednou díky a Áje díky za hlídání naší malé Simkařky
Ahoj všichni! :grin: Tak já se musím připojit ke Klocákovi, :mrgreen: neboť nežli Čenda s Ájou dorazil k Michalovi, :o stačil ještě na mé "Lízince" (Simca 1300 L) vyndat přední a zadní okno a přezout do nových rámů s chromovým obložením! :o Čímž mi umožnil zakončit proces změny modelu z verze L na verzi GL. :lol: GLka se u nás, pokud vím nevyskytuje, protože všechny třináctistovky se dovážely v té nejchudší verzi. :twisted: Tímto chci Čendovi moc poděkovat za jeho pomoc a práci! :) A současně zdůraznit, že členové klubu můžou být jisti, že Honza, jakožto člen klubu je v tomto naprosto nenahraditelný! :o Čendo díky a zdraví Ivan
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Renovace našich Simek, aneb jak nám to jde od ruky

Příspěvek od Talbot »

Na základě vlastní několikanásobné zkušenosti se musím připojit ke chvalozpěvu na Čendu a jeho šikovné ruce. Mě přesklíval Murenu, vysklíval Grand Large a Simku 8, tátovi zasklíval Hillmana a pak ještě přesklíval hardtop na Mercedesu. Všechno rychlá a čistá práce, Čenda je opravdu šikovnej kluk!

Jiří Lefner

Re: Renovace našich Simek, aneb jak nám to jde od ruky

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michaltalbot píše:Na základě vlastní několikanásobné zkušenosti se musím připojit ke chvalozpěvu na Čendu a jeho šikovné ruce. Mě přesklíval Murenu, vysklíval Grand Large a Simku 8, tátovi zasklíval Hillmana a pak ještě přesklíval hardtop na Mercedesu. Všechno rychlá a čistá práce, Čenda je opravdu šikovnej kluk!
To,bez diskuse! Honza je kapacita ...sami jste viděli jak mi přezul skla ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Renovace našich Simek, aneb jak nám to jde od ruky

Příspěvek od Talbot »

Burák píše: Obrázek
Btw: obě auta jak z prospektu, krása Obrázek

Odpovědět