Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Moderátor: Burák

Odpovědět
Michal

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od Michal »

S Burákem jsme pořešili nějakou úpravu fora do sekcí, jen ještě pořešit čas.
Hodně se mi líbí tohle, mohlo by to být součástí:
http://www.bmwklub.cz/modules.php?name= ... forum&f=73

havlik
Příspěvky: 109
Registrován: 11 led 2009 21:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od havlik »

Sice nevim co jste poresili a vymysleli.
Ale znovu predhazuju napad se sekci dejme tomu "Garáž" asi je blbost to nějak dělit na modely protože zase tolik lidí sem nechodí a nepřispívá, kde by si každý udělal pro svuj vůz kartu a do té by přídával fotky z renovace řešil by různé problémy, atd jak se dělá v tematu renovace aneb.... Protože vlastně spousta lidí tu má zajímavé auta o který vim jen maximalně ze srazů a případně těch malých fotek co máte u příspěvků či těch co jsou v seznamu klubů.
Ale třeba už tohle zahrnuje vaš plán na předělání tak jako bych nic neřekl:)
Obrázek

Michal

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od Michal »

no, pořešený to máme, ale chtělo by to najít na překopání čas

Jiří Lefner

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od Jiří Lefner »

mě vyhovuje tento stav jaky je. Nemam rad změny ;)

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od Klocák »

Havlík má recht - taky mi "garáž" chybí :!: 8-)

A Jirko, neboj - můžeš tam mít fotky jenom z "leštění" :mrgreen:
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od Talbot »

Nejsem proti, ale účastnit se nebudu. Je to jen proto, že když jsem si nedávno zadal do vyhledávače svůj původní nick a dohledal o sobě prakticky všechno včetně jména a bydliště, fotky všech aut a členů rodiny, plus stopy na fóra kam píšu např. to, kdy jsem kde byl a hlavně kdy jedeme třeba na sraz do zahraničí a jak dlouho teda nebudu doma, jaký auta mám a kde stojí, apod. tak mi z toho vůbec nebylo dobře. Smazal jsem všechny videa na YT, všechny fotky na swebu a odstranil informace z profilů na fórech. V dnešní době člověk nikdy neví a je lepší, když se to případnýmu slídilovi moc neusnadňuje.

Např.: zadám-li do vyhledavače na seznamu třeba Klocák, hned na první stránce najdu odkaz na stránky, kde je jeho celé jméno a bydliště. Když zadám jméno, dostanu se po chvilce k jeho pracovnímu mailu, kdybych pátral dál, najdu určitě i mobil :evil: A podobný je to s ostatníma, (Jirka Lefner má v profilu dokonce kompletní adresu :shock: ) někde je to složitější, ale i tak je ten internet prostě nebezpečnej. My si tady sice připadáme v klidu, mezi svejma, ale nikdy nevíme, kdo tady z toho může čerpat informace. Nemluvě o RZ, kdy stačí malá známost a dá se zjistit taky leccos, nemluvě o fingovaných poj.událostech, apod.

Tak víc opatrnosti ;) jak říká klasik: "to, že jsem paranoidní, ještě neznamená, že po mě nejdou" :lol: ;) 8-)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! :grin: Já osobně souhlasím s Michalem, nejsem tak zručnej, abych uměl vyhledat to, o čem píše Michal. :roll: To ale neznamená, že to neumí nějakej hajzl! :o Dále teprve teď, po prvotním nadšení, jak jsou ty naše děti( vnoučata) chytrá, :twisted: zjišťují rodiče a další lidé, jak velmi je nebezpečný takový Facebook! :mrgreen: Hlavně jak se děti chlubí, kdy a kam jede rodina na dovču atd. :twisted: Není to prdel svěřovat svoje data a podobně na tyhle nevyzpytatelné sítě! :o Taky si někdy říkám, že to a ono jsem tam psát nemusel a tak podobně! :roll:
ahoj Ivan ;)
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ivan Simca KH píše:Ahoj všichni! :grin: Já osobně souhlasím s Michalem, nejsem tak zručnej, abych uměl vyhledat to, o čem píše Michal. :roll: To ale neznamená, že to neumí nějakej hajzl! :o Dále teprve teď, po prvotním nadšení, jak jsou ty naše děti( vnoučata) chytrá, :twisted: zjišťují rodiče a další lidé, jak velmi je nebezpečný takový Facebook! :mrgreen: Hlavně jak se děti chlubí, kdy a kam jede rodina na dovču atd. :twisted: Není to prdel svěřovat svoje data a podobně na tyhle nevyzpytatelné sítě! :o Taky si někdy říkám, že to a ono jsem tam psát nemusel a tak podobně! :roll:
ahoj Ivan ;)
Taky si myslím. Myslím si ,že tak jak to je ,je vyhovující.Jsem konzervativní a nemám rád novoty .

Michal

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od Michal »

v tomhle státě o tobě zjistím cokoliv i bez tvého nicku.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od Burák »

Jirko, co to kecáš? Tady se nic nemění.

Já teda paranoidní nejsem, nikde adresu nemám. Facebook ze zásady nepoužívám.
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od Jiří Lefner »

Burák píše:Jirko, co to kecáš? Tady se nic nemění.

Já teda paranoidní nejsem, nikde adresu nemám. Facebook ze zásady nepoužívám.
Já myslel,že ano..tak to je dobře . Já na PC moc nejsem tak nechci se sem dostávat nějak komplikovaně ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od Burák »

A jak to souvisí s osobními daty a facebookem?
Obrázek

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od Klocák »

Všichni máte tak trochu pravdu - o problémech s internetem nemá cenu diskutovat ! Ale :
a) 2 MichalTalbot : Michale, každý zná tvoje auta, každý kdo se o tom bude chtít ujisit se může přijet podívat na Simcasraz, protože je jasný, že jako fanda značky, dlouholetý člen klubu a jeden z nejaktivnšjších přispěvatelů se na sraz vyprvíš! Každý kdo se připojí na naše stránky tak i bez "detailních" info v tvém profilu si snadno zjistí, co máš v plánu nebo si podle jména, přezdívky "vygůglí" další info taková je prostě doba . . . co se týče dalších informací, třeba můj mobil, ten si zjistí každej, kdo o to bude mít zájem - protože je služební ! Ten je bohužel veřejný :cry: Mám ale i soukromý, který zná opravdu jen pár (max 10 včetně rodiny) lidí, vsadim se, že ho na netu nenajdeš :lol:
b) 2 Ivan : Ivane, idkyž nechceš na foru garáž, kde by si měl "zaparkovány" svoje vozy, tak každý si bezproblémů zjistí co máš v plánu. Stačí si projít tvoje příspěvky, reportáže na fóru - o tom, kdy a kam jedeš a jak se na tu "cestu" těšíš . . . pak opravdu není problém třeba "vykrást" tvoji mototechnu ;)
c) Stejně jako Burák, tak já Facebook a podobný "vilomeniny" nepoužívám - ale zase nechci zůstat úplně "offline", takýe to, že měkde uveřejním svoje vetráby měl nechává v klidu i zhlediska pojišťovacího podvodu. Protože jakoukoli moji RZ si může kdokoli zjisitit buď na srazu nebo si chvíli počká před barákem až někam pojedu /ikdyž teda fakt nevím, co by si u nás kromě dluhů vzal/ :mrgreen:
d) Stejně tak není problém si cokoli vytipovat podle fotek, že třeba kluci Werthaimovi, Z. Nohejl nebo V. Beran se Simcouna akce jedou, ikdyž nejsou na fóru aktivní . . . .
e) Neba Vlastík - stačí zpráva na fóru, že organizuje "Simcarallye". tzn., na 100% se bude akce účastnit . . . co víc si m§že nenechavec přát za info :!:
f) Většina z vás má ve vozech členů fotku auta i s RZ (nebo na fotkách ze srazů), takže nevim v čem je problém s garáží, když tam přidám fotky například z renovace auta, kde bude Simca většinou bez RZ nebo nějkaou hezkou fotku třeba s dětma . . .
g) Jak píše Michal, i bez informací ve vašem profilu si dovedu zjistit info. který se nechá "jakkoliv" zneužít ! Ale pak můžeme zrušit klidně celý fórum :shock:
h) A že má Lefner "obchoďák v Bílovicích" ví každej, kdo chce nakoupit potraviny levně, kvalitně a u milé obsluhy :mrgreen:
Naposledy upravil(a) Klocák dne 26 črc 2011 22:23, celkem upraveno 2 x.
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od Burák »

A mazat značky, jako francouzskej klub, bo ksichty z googlemaps, mi přijde fakt uchylný
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci! :grin: Tak já mohu říci, že to všechno je pravda a před určitými fakty asi není úniku. :twisted: A o tzv. garáži moc nevím, tak o tom ani nevedu diskuzi, jen si myslím, že jestli to kluci chcete, tak to udělejte a basta! :lol: A kdo si tam prezentaci bude chtít dát, tak to udělá a ten, co ne , tak ne! :twisted: Tak v čem je problém? :roll: Jinak o těch věcech, co zmínil Klocák, to asi není absolutní ochrana možná nikde a nikdy! :mrgreen: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od Burák »

Ivane, naprostej souhlas.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od Talbot »

Napsal jsem svoje důvody proč se do "garáže" nezapojím, nikomu je nenutím, jen abyste věděli, že to není třeba z nějaký paličatosti nebo šprajcu.

Jenom k těm datům ještě, Klocák má pravdu, ale myslel jsem to trošičku jinak. Nejde o nějaké náhodné čmuchálky nebo tipaře, ti si nejspíš stejně najdou někoho, kde je přece jen trochu víc co brát. Ale o někoho, kdo by chtěl prostě záměrně konkrétnímu člověku zkomplikovat život. MichaleP, pamatuješ si na Tvůj strach z informovanosti toho pána od motorek, tenkrát jsem Tě uklidňoval, že to jsou všechno zjistitelný data, že není žádnej nebezpečnej mafián... Nedávno mě zprasil jeden šmejd na silnici, ale tak, že jsem se málem s Murenou totálně rozsekal, musel bejt sfetovanej, protože to co pak předváděl dál, to jsem za svoji šoférskou kariéru fakt ještě neviděl. Samozřejmě to skončilo ukopnutým zrcátkem, protože se zase nenechám někde tahat po bengárnách za ublížení na zdraví a omezování os.svobody, ale červíček pak hlodá - když si zadám do vyhledávače Matra Murena, hned se objeví odkazy s mým autem, často i s mým starým nickem, aby se pak takovej člověk plnej pomstychtivosti koukal na YouTube na to jak vypadá moje dcera, nebo ostatní auta, příp. kde nás najde, to mě teda fakt nenechává v klidu. Takže tak nějak o těchto případech mluvím, na FB samozřejmě nejsem, RZ mazat budu, v tom se Frantíkům nedivím, navíc je to určitým způsobem korektní i k ostatním, protože uveřejnit fotky auta někoho i s jeho RZ, když on si to třeba vůbec nepřeje, není asi úplně vhodný, a od určitý doby si dávám taky docela pozor na to co kde píšu.

Michal

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od Michal »

Já tvoje důvody chápu a respektuji je. Já to nemohu udělat ani kdybych chtěl. Už kvůli klubu, firmě atd

Michal

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od Michal »

Bohužel se vrátily spamové útoky na forum. Úpravou administrace je sice vy nevidíte, ale my je s Burákem mažeme někdy i třikrát denně. Nějaké dva měsíce to mažeme, včetně uživatelů, ale objevují se nové a nové a hlavně ve větším množství.

Proto jsme nuceni upravit registrace, tzn., že registraci je nutno schválit adminem (já a Bu). Protože žádosti o schválení chodí na email, na který chodí i spamy přes roboty, asi se, alespoň prozatím, nevyhneme, aby nový uživatel fora o schválení své administrace požádal na klubový email. :(

pokusím se s tím, v rámci aktualizací, něco udělat, snad se to podaří :?

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od Talbot »

A registrace přes takový ty políčka s rozmazaným písmem, nebo přes výpočet jednoduchýho výsledku, jako to má třeba CSF, by nepomohla? Nevím teda jestli to tohle forum umožňuje, ale třeba by se přes to spam nedostal.

Michal

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od Michal »

no, ono je tohle forum docela starej typ a umožňuje administrátorsky docela málo nástaveb. Na spoustu věcí, které bychom chtěli bychom museli vytvořit zcela nové forum :(

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od Talbot »

Kdo by chtěl používat i smajlíky, který tady chybí, jako např: Obrázek Obrázek Obrázek tak je najde na týhle adrese: http://emoticons.sweb.cz/icq.html
Vkládají se jako obrázek a má to ještě jednu výhodu, jejich počet tak není omezen na 10ks, Ivane ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Michal

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od Michal »

no to jsi mu zase řekl věc :?

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od Talbot »

To je info pro všechny ;) a je fakt, že některý smajlíky tady prostě chybí Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od Talbot »

Michale, Bu: psal mi Mirek, že mu stále nepřišel potvrzovací mail ke vstupu na forum, koukněte na to pls.

Odpovědět