Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Grave1501
Příspěvky: 281
Registrován: 18 led 2009 21:01
Bydliště: Strančice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od Grave1501 »

Moje řeč- Už jsem to říkal ze začátku, že by to tak bylo přehlednější ... mě se líbí, jak je to na Peugeot clubu
http://www.peugeot-club.com/forum/
Simca 1301 LS '68; 1301 Special '73; 1501 GLS '66
Peugeot 405 GR 74KW '94 / Škoda Felicia combi 1,9D '96
Jawa 50/555; 50/20; 175/356 '57; 250/11 '49; 250/353 '62; 350/634 '74; + PAV 40

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Grave1501 píše:Moje řeč- Už jsem to říkal ze začátku, že by to tak bylo přehlednější ... mě se líbí, jak je to na Peugeot clubu
http://www.peugeot-club.com/forum/
Ahoj kluci! :grin: Co se týče klubu Peugeot, možná že mají lepší fórum :mrgreen: , taky je jich víc! Ale to už jsme tady řešili, myslím. :roll:
Ale je to klub úplně jiných lidí, :roll: klub majitelů Pažoutů od r. cca 1990 a výše! :o Peugeot se začal do ČSSR dovážet v okamžiku, kdy zanikla Simca i potažmo Talbot a ve Strašnicích servisovali Peugeoty 309 D. :mrgreen: Čili, jak známo Talbot Arizona! :lol: Ty se prodávaly pouze v Tuzexu a bylo jich pár. Nápor začal po převratu, to se jich dovezlo z Německa hodně, včetně benzinových verzí, které tady předtím nebyly. Dřívější modely se tady téměř nevyskytovaly a asi už jsou dávno v RIP, že. A že bych jako majitel Peugeota z roku 2010 a podobně šel do klubu, tak to ani náhodou, to je podle mě ujetý dost! :lol: Že by klub Peugeot sdružoval lidi, jako jsme my a máme auta stará 30, 40 a taky 50 let, to teda opravdu ne! :o Tak co se vám u nich tak líbí? Mě nic! :roll: ahoj Ivan
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od Talbot »

Ivane, tady jsi hodně mimo Obrázek Peugeot forum znám dobře, dokonce i dost lidí z Peugeot klubu. Je to skvělá parta lidí, stejně jako všude různých kvalit, ale není na místě je nebrat vážně. Sdružují příznivce starých typů od 204, přes 309, 505 a 604 až po poslední modely. Byl jsem i na jejich srazu a bylo to perfektní. Marcel, kterej se občas mihne i na našem fóru je tam doma a spolu s dalším "pežoťákem" Driverem se zúčastnili i srazu značkových klubů v Třebáni, atd. Nevím proč by nemohla fungovat parta lidí jejichž společným zájmem nejsou stará, ale nová auta, jak jsi na tenhle ujetej názor přišel???

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od Burák »

Trochu zbytečnej příspěvek, ne? :?
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od Talbot »

Burák píše:Trochu zbytečnej příspěvek, ne? :?
Jak to myslíš?

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:Trochu zbytečnej příspěvek, ne? :?
Ahoj Bu. Každej příspěvek se může někomu zdát zbytečnej, ne? :mrgreen: A k Michalovi, určitě máš víc pravdy, než já, protože ten Peugeot klub opravdu neznám. Jen jsem se tam před časem díval a byly tam samý mladý auta, nic víc! :o Prostě jsem tam starý Pažouty nenašel, tak jsem to pustil z hlavy. :twisted: Až Jarda se zmínil o tom jejich fóru a už byl námět ke zbytečnému, jak píše Bu,( nemá náhodou Pažouta?) příspěvku! :mrgreen: A je oheň na střeše! :lol: ahoj Ivan, dobrou noc, kloučkové!
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od Burák »

Myslim to tak, že tady bylo o tom, že na Peugeot foru se líbí Jardovi řazení. Když budu chtít, najdu 50 důvodů. proč chodit raději na Předsedovo forum, než sem. Nemyslíte? ¨
P.S. Ivane, divil by ses. Existují kluby Fiat Marea, čí Škoda Fabia a maj svý srazy např. Ať dělaj jak umí, ovšem já bych tam rozhodně nejel.
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:Myslim to tak, že tady bylo o tom, že na Peugeot foru se líbí Jardovi řazení. Když budu chtít, najdu 50 důvodů. proč chodit raději na Předsedovo forum, než sem. Nemyslíte? ¨
P.S. Ivane, divil by ses. Existují kluby Fiat Marea, čí Škoda Fabia a maj svý srazy např. Ať dělaj jak umí, ovšem já bych tam rozhodně nejel.
Ahoj kluci! :grin: Já myslím, že se hádáme o suchý z nosu! :mrgreen: Já se počítám k Simkařům, chodím na Simca stránky i fórum, mě to takhle docela vyhovuje. :grin: Protože byl Jarda delší dobu mimo, tak nečetl tu debatu o tom řazení na fóru Peugeot klubu atd. Důvody proto nic neměnit vyjmenoval tady Michal Vítek, myslím, že se to vyřešilo uspokojivě. A že u toho Jarda nebyl? :mrgreen: Nebyl, no! A jede se dál, kdo chce fóra jiných klubů, ten si je najde, jasně, že vím, že existují třeba kluby čehokoli, lidi mají různé zájmy. A tak to má být, tak je to správné! :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od Talbot »

Ne, mě šlo o to, že jsi Ivane napsal, že to, že existuje klub majitelů nových a zánovních Peugeotů Ti připadá "ujetý" a takový tvrzení mi vadí a urážíš tím spoustu lidí, které ani neznáš.

Uživatelský avatar
Grave1501
Příspěvky: 281
Registrován: 18 led 2009 21:01
Bydliště: Strančice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od Grave1501 »

Já už bych to nerozebíral...
Simca 1301 LS '68; 1301 Special '73; 1501 GLS '66
Peugeot 405 GR 74KW '94 / Škoda Felicia combi 1,9D '96
Jawa 50/555; 50/20; 175/356 '57; 250/11 '49; 250/353 '62; 350/634 '74; + PAV 40

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michaltalbot píše:Ne, mě šlo o to, že jsi Ivane napsal, že to, že existuje klub majitelů nových a zánovních Peugeotů Ti připadá "ujetý" a takový tvrzení mi vadí a urážíš tím spoustu lidí, které ani neznáš.
Ahoj Michale! :grin: Asi jsi mne špatně pochopil, to, co jsem napsal není tvrzení, ale názor! :mrgreen: Nevím, proč Ti můj názor vadí, já tím nikoho neurážím, to jen Ty si všechno bereš moc osobně! A můj názor vychází z toho, že sdružování se majitelů nových aut mi připadá ujetý, zdůrazňuju-- mě připadá, nic víc. Já vycházím z pozice našeho klubu, kdy my jsme sdruženi v tomto klubu za účelem pomoci, studia starých aut, renovace atd. :roll: A prostě nechápu, proč člověk, kterej si koupí banální tuctový auto, kterejch jsou plný ulice, jde do klubu majitelů stejně novejch( starejch) aut a tam si povídá o tom, že ráno jel do servisu a odpoledne byla oprava hotová a zase jezdí, jako včera! :lol: Bo všechno na ty auta je, nebo není potřeba je opravovat, protože jsou nový. Taky si myslím, že nemůžu urazit někoho, kdo ani neví, že se o něm tady na našem fóru zrovna vede debata. Ale obecně, ne o tom konkrétním člověku, tak jaké urážení? :roll:
Chápu kluby aut cabrio, off road, tuning a podobný zvláštnosti, které ty lidi dávají dohromady. Taky chápu kluby jako Škoda, Fiat, Ford a tak dále, je jich mnoho. Ale naprosto nechápu, proč bych měl jí do klubu SEAT, nebo třeba Cordoba, myslím si že to nikoho mimo mne nezajímá, jak mi ta Cordoba jezdí, to je všechno! :lol: Je to přijemný nový auto(r.v. 1999), dobře jezdí, to jo. Ale není to Simca a tak je to daný! :lol:
Tak nebuď naštvanej, že mám občas na věci jinej názor než Ty! :lol: ahoj Ivan
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od paja »

No hele, dám takovej příklad: Blbla mi navigace na Audině, oprava ve značkovom servisu cca za 800€, skočil jsem na fórum Audi a hle za tejden jsem odjížděl od borce s opravenou navigací za 1200Kč . Nebo Multina - furt jsem váhal, jestli jo nebo ne, tak skočim na fórum Multipla a už mi vrčí na dvoře. ;) :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od Ivan Simca KH »

paja píše:No hele, dám takovej příklad: Blbla mi navigace na Audině, oprava ve značkovom servisu cca za 800€, skočil jsem na fórum Audi a hle za tejden jsem odjížděl od borce s opravenou navigací za 1200Kč . Nebo Multina - furt jsem váhal, jestli jo nebo ne, tak skočim na fórum Multipla a už mi vrčí na dvoře. ;) :lol:
Ahoj kluci! :grin: Vidíš Pájo, tohle by mně nenapadlo, ale je to asi tak. :mrgreen: Prostě lidi se sdružujou, aby si pomáhali, to je velká pravda a z tohodle pohledu je i klub novejch aut smysluplnej a ne tedy ujetej, jak jsem to ve své "mladické nerozvážnosti" nazval já! :lol: Ale tím spíš jsem za to fórum vděčnej, že si tady vyříkáme a prodebatujeme věci, na který obvykle není čas! :) Už se těším na sraz, ahoj Ivan
Obrázek

Uživatelský avatar
Grave1501
Příspěvky: 281
Registrován: 18 led 2009 21:01
Bydliště: Strančice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od Grave1501 »

Ještě jednu věc. Já jsem i v Peugeot clubu, mám poměrně nové auto z roku 1994 a rád si s tima lidma pokecám, zajdu na pivo, když maj nějakou akci v Praze nebo okolí, tak se taky jedu podívat a rád se zúčastním. Ten, kdo neví která bije, asi neví, že i mezi ostatními značkami se nachází zajímavé kousky a jejich majitelé se chtějí podělit o zkušenosti, opravy (vlastnoruční - a že jich něni málo), rady, zážitky, co je na tom? Je to ujetý? Myslím, že by měl někdo nejdřív ochutnat i jiné ovoce dřív, než ho začne hodnotit. To je něco jako urážet kohokoliv a číkoliv koníček jen proto, že mu nerozumíme a říkat mu, že je ujetej. Taky jsem ujetej, když se jdu podívat za lidma a fandim i některejm novějším autum, baví mě to a mám to rád. Leckteří to mají jako srdcovku jako my máme Simky, i já mám rád jiná i auta a nevidím nejmenší důvod považovat to za ujetost ... když mě zajímá a chci se svézt nebo obdivovat Peugeota 205, 405 MI16, T16 nebo i 607 3.0 V6. Každý auto má něco do sebe a jestli se někomu líbí a chtěj se cházet, tak ať se scházej, nejsou to o nic horší lidi, než my. HAWK!
Naposledy upravil(a) Grave1501 dne 16 dub 2011 17:16, celkem upraveno 1 x.
Simca 1301 LS '68; 1301 Special '73; 1501 GLS '66
Peugeot 405 GR 74KW '94 / Škoda Felicia combi 1,9D '96
Jawa 50/555; 50/20; 175/356 '57; 250/11 '49; 250/353 '62; 350/634 '74; + PAV 40

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od Talbot »

Já Ti Tvůj názor neberu, ale nemůžeš napsat, že je to ujetý, to už je prostě urážka. Osobně si to neberu, proč taky. Pokud vím, tak i původní Simca klub vznikl v době, kdy byly Simky nový auta. Nejde přece jen o rady, pomoc, renovace a obchod s dílama, jde o to, že ty lidi si chtějí pokecat o něčem co je spojuje, kamarádí mezi sebou a je jim tak dobře. Kdyby např. Michal prodal všechny auta a koupil si Ferrari, tak se s ním taky nebudeš bavit, protože už si nebudete mít co říct? Takhle to přece nejde brát.

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci! :grin: Nevím,zda jste četli můj příspěvek o jeden výše, ale asi ne. :mrgreen: Nasypal jsem si popel na hlavu málo? :roll: Mám přidat, mám klečet na kolenou, co mám udělat? :o Nikoho jsem neurazil, aspoń to nebyl úmysl někoho urazit, tak co se stalo? Už před tím jsem psal, že je mi šumák, čemu kdo fandí, schází se a pokecá atd., tak vo co jde? Je mi líto, že tahle debata vůbec vznikla, asi budu muset ubrat v tom, že si můžeme pokecat, protože tohle teda pokec není, to se na mě zlobte, jak chcete! :twisted: ahoj Ivan :roll:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od Talbot »

12000 8-) nešlo odolat

Michal

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od Michal »

Jinak co se týče vzhledu a rubrikování fora. Je to možné - nicméně za cenu vytvoření zcela nového fora. Toto forum to při současném nastavení neumožňuje. Nové forum by znamenalo ztrátu vše příspěvků ( což by byla nedozírná ztráta) a další výdaje.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od Talbot »

Já za sebe říkám, že žádný změny nepotřebuju, jsem spokojenej s tím jak to je.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od Burák »

Samo že by to šlo, ale bylo by to práce.
Obrázek

Uživatelský avatar
JD_Simca
Příspěvky: 108
Registrován: 13 úno 2009 10:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od JD_Simca »

Protože na fóru se vyskytují diskuze, které nemají se Simcami nic společného a jsou osobního charakteru a návštěvníka, který sem přišel kvůli autům, mohou spíše odpudit, navrhuji tyto diskuze, pokud se ještě někdy vyskytnou, a doufám, že NE, přesunout do zvláštního topicu, který nebude pro běžné návštěvníky vidět ( pokud to jde), ať to nám všem, Simcám a fóru nedělá ostudu.
Simca 1301 EL 1969
Talbot 1510 1982

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od Talbot »

Jsem pro... Na jednom fóru se takový topic jmenuje Trestná lavice/Věčné spory. Tam by se daly tyhle věci přesouvat a koho to vyloženě nezajímá, nemusí ho podobné věci obtěžovat.

Michal

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od Michal »

dobrý nápad. Bohužel toto forum to nedokáže. Ale Bu to může odstranit a my si to s Michalem vyřídíme v sobotu po testacích

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od Burák »

Pochopitelně, že toto forum by to dokázalo. Je to otázka nastavení. Neni to uplně jednoduchý. Takoví debatující by se museli zařadit do skoupiny a této přiřadit určitá práva. Ale podle mně to neni potřeba. Daleko víc by bylo třeba, aby si zučastnění nejdřív promysleli, co chtěj říct a jakej to bude mít dopad.
Obrázek

Uživatelský avatar
JD_Simca
Příspěvky: 108
Registrován: 13 úno 2009 10:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové Fórum - připomínky, náměty na zlepšení, atd ...

Příspěvek od JD_Simca »

Byl to jen námět na " uklizení", ale právě o technické stránce fora nic nevím.
Bu, naprosto souhlasím, záleží na účastnících.
Simca 1301 EL 1969
Talbot 1510 1982

Odpovědět