4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Moderátor: Burák

Michal

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Michal »

Kolem Monaca jsou dvě kola. Mrkni na to, je to na Leboncoin. A ne že si zase vezmeš to lepší

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Talbot »

Koukal jsem na to včera, líbilo se mi tam nějaký modrý s bílým sedlem, ale musím se tam ještě zítra kouknout a provolat to.

Michal

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Michal »

provolej to, jsou tam celkem tři

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Talbot »

Tak s telefonem jsou tam jen dvě. Jedno modrý za 45,-E a jedno stříbrný za 30,-E. Na to modrý jsem koukal už v pondělí, to se mi bude hodit k Tagoře :twisted: Dneska jsem si pořídil jinej telefon a dal do něj svojí kartu, tak tam zítra zavolám a domluvím to. To modrý by mělo být přímo v Nice a to stříbrný někde u Marseille. To by byla hlína tam koupit kola Talbot a projíždět se na nich po Cote d'Azur :twisted:

Michal

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Michal »

super, to by byly fotky :lol: :lol:

Jinak MB je po servisu, má nový náplně, brzdy apod, dneska jsem ho důkladně provětral (Znojmo a zpět :twisted: ), pokud to zítra stihnu, chci ještě novou hudbu a nějaký el. blbiny (třeba funkční ostřikovač by se hodil).
Bude to nabytý, protože musím koupit rakouskou známku na plato a zjistit mýtný pro plato. Pak mám dvě schůzky, vyyzvednout plato, odvýzt Rancho, přivést třináctku, sbalit, umejt auto...a ráno, brrr, mně je blbě jen si to představím :mrgreen:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Talbot »

Rakouskou známku nemusíš kupovat tady. Tam pojedeme přes Německo a až zpátky přes Rakousko, určitě půjde známka koupit ještě než najedeme na dálnici, nebo na poslední benzince v Itálii, s tímhle nebývá problém.
Na novou muziku se vyprdni, stejně budeme celou cestu krafat jako vždycky. Hlavně to pořádně vydrbej zvenku i zevnitř ;)
Myslím, že mýtný se plata ještě netýká, zatím je mýto jen pro vozidla s celkovou hmotností nad 7t. Chtějí to udělat i nad 3,5t ale snad až od novýho roku.
Včera jsem šel spát asi v devět a dneska jsem se vzbudil krásně v 6:00 sám od sebe. Dneska půjdu spát v osm a zítra nebudu moct dospat a ve 2:00 vyskočím jak rybička :D škoda, že mi nevyšla ta Tagora :cry:

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od paja »

Michale, moh bys brnknout i na tohle Rancho?
http://www.leboncoin.fr/vi/63053437.htm?ca=22_s
Kdyby tamto nevyšlo a tohle bylo pojízdný a majitel změnil názor, tak bych ho vzal. Je to blízko od sebe.
Jinak už začínam mít předstartovní horečku. ;) (Moje břišní dutina jí asi měla už v noci, páč jsem tuto pros..al. :roll:)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Talbot »

Dopr... na dvou telefonech jsou záznamníky třetí nikdo nebere :? teď jsem to ještě zkoušel a prd. Tak snad budeme mít víc štěstí zítra a pozítří.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Talbot »

Tak prdi, zabalím a jdu spát, nejpozději ve 20:30 musím prdět do peřin :P doporučuju to samý, ve 2:30 očekávám Páju (až budeš dole, pošli sms prosím) a ve 3:00 stojíme uprostřed toho náměstíčka tady a máváme na Michalův Mercedes s platem.

Michal

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Michal »

Uf, dopoledne práce, odpoledne vyzvednout plato, odvézt rancho do garáže, koupit 1300, složit ji, Pavel mi dal hudbu, opravili jsme ostřikovače, dali anténu, mám zaparkováno. Teď večeřím, ještě bleskově sbalit, vykoupat. Stejně neusnu před půlnocí, takovej stres poslední týden :| . Jo a auto je špinavý, nevyluxovaný. Takže si Michale vezmi tepláky :lol: :lol: :lol: , na to už kašlu :twisted:

Nepříjemný zjištění ale je, že na fr a it dálnicích platíš mýtný dle celkový hmotnosti. TZn., že za osobák platíš cca 100km / 7E a s platem 19E :evil: , i s prázdným :evil: . Takže to ježdění po Francii se dost prodraží

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od paja »

Bezva vejlet, ale stál mě tak 2 roky života a Rancho stojí u Brescie. :lol: Michale, kdyžtak sem dej fotku od tý benzínky. ;)
Mesager už byl doručen a myslim, že čeká, až se šťastný majitel probudí. 8-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Talbot »

Fotky dám na rajče a sem pak fláknu odkaz. Škoda, že jsem nevyfotil ten mrdník u prodávajícího doma.
No musíš ještě trochu trénovat no :twisted: ale myslím, že pár fíglů jsi se naučil, takže příště už Tě určitě takový kraviny jako startér, volný kontakty na baterce nebo 5mm vůle na ventilech, nevyvedou z míry :lol:

Michal

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Michal »

Dop...e, já bych spal. Už ale sedím v kanclu zavalenej šedesáti mejlama :? :? :? .
Někdy napíšu víc a dodám fotky.

Každopádně Messagere je doma :P :P :P

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od paja »

No tyhle věci mě ještě zas tak nerozhodlily, ale ve chvíli, kdy máš propadlou technickou, ale naopak to nemáš pojištěný, kdy nedobíjí altík, kejve se ti brzdovej pedál na urvanom náboji, jedeš na zpuchřelejch gumách, hledáš kvalty, chcípá ti to, při přidání plynu v tom mlátí, u benzínky ti vyteče nádrž a pak na tebe při cestě do Monaka každej druhej mává s vytřeštěnejma očima, policajt si tě všimne z protiproudu a ještě se za tebou otáčí, pak, když vy odjedete do Monaka a já, při snaze najít nájezd zpátky na dálnici, dojedu k mýtnici s jedinou bránou, která ti nebere ani mince ani bankovky ani kartu a z helpu ti raděj ve francouzštině vhoďte minci nebo vložte bankovku nebo kartu, chcípne ti motor a už ho nenatočíš a za tebou nervózní frantíci ti pomůžou tak max. vytlačit auto zpátky a pak projedou na ty jejich tele...něco, víš, že máš v baterce proud tak na 30km, kterej ti s bídou stačí tak na dojezd k místu našeho srazu, a že když se vrátíš hledat jinej nájezd, že můžeš najet daleko víc než těch 30km, no řeknu ti, to už jsem byl trochu v pasti. Ale ta úleva, potom, když se po prokletí celý tý naší zas.aný civilizace, najednou ta brána otevřela a já, po průjezdu serpentýnama okrajem Monaka s kuckajícím Ranchem a pískajícíma brzdama, jsem se dostal až před italskou mýtnici, byla obrovská. A to jsem si uvědomoval, co mě ještě čeká. To, když mi pak bouchla ta zadní guma a ta rezerva tam nešla, už jsem bral jako vysvobození a dojezd 23km čtyřicítkou (vlastně ke konci už jsem jel 60) po dálnici na disku bez gumy, bez světel, už skoro za tmy, byl už jen taková úsměvná historka na závěr.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Talbot »

A kde jsou ty potíže? 8-)
Baterky jsi měl 2 a jak jsi pak viděl, proudu v nich bylo habakuk + ta nová co jsme koupili + možnost dobíjení v Mercedesu = jistota dojetí až domů. I přes to, že jsi jednu přepóloval, stačilo jí žárovkou vyzkoušet jak jsem to udělal já a viděl jsi hned, že jí nic nebylo ;) Navíc jak jsi sám viděl, na startér nakonec jen stačilo zaťukat a startovalo to jak nový ;) propadat rezignaci kvůli volnýmu kontaktu bylo taky zbytečný - otázka otočení kontaktu vzhůru nohama = vyřešeno za 1 sec. Na tý benzince kde vyteklo půl nádrže jste tam na to koukali jak husy do flašky půl hodiny taky úplně zbytečně, stejně to z toho teklo po litrech jak jsi se rozjel. Francouzi na Tebe koukali nejspíš právě kvůli tomu, protože naše info "už je to dobrý, skoro to neteče" v překladu znamenalo: "hlavně už jeď a neboj se furt, že to bouchne" :lol: škoda, že jsi po defektu rozválel i tu origo rezervu, protože u pumpy jsme jí mohli opravit latexovým sprejem, měli jich tam dost, stačilo vzít rezervu a stopnout si někoho, jako já v Holandsku, místo ručního zouvání gumy přesekáváním ocelový kostry a následný jízdě po disku, což ve finále znamenalo 2 hodiny zbytečný práce a definitivní konec jízdy. Ale hlavně, že už jsme doma, kdo ví co by ještě následovalo ;) Btw: kontroloval jsi cestou hladinu oleje?

Michal

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Michal »

Hlavně že jsme doma. Ale mooooře, hotelovej bazén a sejry byly fajn. A žážitků je taky dost. Třeba cesta z "vrcholků" Alp do pekla :mrgreen:

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od paja »

Jj, výborný rady od někoho, kdo v tom nemusel sedět (nádrž). 8-) Ta originál rezerva rozválená neni, rozválený bylo to bouchlý kolo. Ale máš pravdu, že jsem se naučil pár fíglů, jako že třeba, když to startuje výborně a pak pomalu hůř a hůř, až to ani neťukne, že je potřeba hledat taky jinde, než tam kde se to nabízí, tj. v ubývající nedobíjený baterce. A s tim starterem a kontaktem tě to napadlo, až když jsme tam zkusili dát novou, zaručeně dobrou baterku, na kterou Michal natočil Mercedesa. ;)
Obrázek

Michal

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Michal »

ale kluci.... ;)

Uživatelský avatar
Marcel
Příspěvky: 201
Registrován: 12 led 2009 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Marcel »

Jak to tu čtu, tak to vypadá jak noční můra někde v Elm Street... Zfilmujete to? :twisted:
Obrázek SPARE PARTS ILLUSTRATED DOCUMENTATION ;) Obrázek MIKROFICHE KODAK - CITROËN CX :roll:
MIKROFICHE PEUGEOT 305 - 404 - 504 - 505 - 604

305 SR
604 Ti

Michal

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Michal »

Ne, ale sepíšeme to. Ale zase chvílema to bylo jako Šimon a Matouš na riviéře :mrgreen:

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od paja »

Mam fotky "Šimona" i "Matouše", večer je sem ciknu. ;)
No vidíte, a máte po problému s nickama. Stačí si vybrat kterej je kterej. :lol:

To je jednoduchý, já jsem modrookej blonďák a Maruška Michala vykrmí :lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil(a) paja dne 22 zář 2009 17:58, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od George »

:lol: Akorát budu mít zmatek v tom jestli je Michal Šimon a Matouš Michal a nebo naopak.
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od paja »

No, v každom případě jeden bude muset pořádně přibrat. ;) Ale to se čerstvemu ženáčovi po pár měsících určitě snadno podaří, podle toho, co jsem viděl, co dostává za SMSky. :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Talbot »


paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od paja »

Obrázek

Odpovědět