4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Moderátor: Burák

Uživatelský avatar
philippe
Příspěvky: 46
Registrován: 15 led 2009 14:17
Bydliště: France (Amiens)
Kontaktovat uživatele:

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od philippe »

I may be wrong to understand with the translation

the seller just wants a deposit, for you keep the car

I'll call him tonight to explain that in Czech Republic, the payment is only in cash or bank transfer

I've already written that the time is too short by Saturday (whether to receive by airmail or by transfer) :roll:

I will tell him he can have confidence that I know you personally ;)

if he agrees to wait for your coming (Saturday)

I inform you
Philippe
- Murena 2.2L / - Yamaha R1 / - WV Golf II 1.8 / - Rover 111 / - Honda Varadero 125

ObrázekObrázek
Pièces à Vendre...

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od paja »

I am not sure about that bank check, but I have no experience with it. Let's do it this way. If he is able to sell it till friday, let him do it, if not, I come on saturday...
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Talbot »

We will go there with Mercedes W124T 300D with trailer for Messagére, so when we start from Prague at 4:00 AM (morning), we can be at Lyon at cca 6:00 PM (evening). But it is a lot of kilometers, so we could be a little late or maybe faster. The best will be when he will send us his phone number and we can call him when we will be near Lyon. Also we don't have his complete adresse.

Uživatelský avatar
philippe
Příspěvky: 46
Registrován: 15 led 2009 14:17
Bydliště: France (Amiens)
Kontaktovat uživatele:

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od philippe »

the seller is waiting for you Saturday around 18h ;) :)

Guy PEROL
6 impasse PAUL VALERY
69960 CORBAS
(Highway A46 exit 14)

his phone number :
0689225918 (GSM)
0472512748 (house)

(International dialing :
0033689225918 (GSM)
0033472512748 (house))

to ensure the car:
year : 1983
registration number : 9694 ME 07

if you need more information ask me (I will call the seller)
Philippe
- Murena 2.2L / - Yamaha R1 / - WV Golf II 1.8 / - Rover 111 / - Honda Varadero 125

ObrázekObrázek
Pièces à Vendre...

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Talbot »

That's perfect! We will be there! ;)

Simcaklub, Pája: I think that the best will be to start at 3:00 morning from my homeplace, Pája can leave his car near by my garage and we will have some minutes as a reserve ;)

Thank You very much Philippe ;)

Michal

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Michal »

Michale já nejsem schopnej ve 3 někde bejt ani omylem. Musím vstát, přendat auta, vytáhnout plato, zapřáhnout ho, přijet. Ve 3 ráno to fakt nedám. Ale můžeme se sejít ve 4 u mne. Auta Vám dám k sobě ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Talbot »

No tak se Michale budeš muset jednou přemoct, připravit si všechno večer a vstát ve dvě. Protože jinak to dopadne tak, že vyjedeme v pět. V Německu budou všude omezení rychlosti na 100 a 80km/h, jak je v poslední době zvykem. Taky se může stát, že nás budou za hranicema kontrolovat němci, určitě nebudeme moct jet nějak moc rychle a pokud pojedeme ve Francii po dálnici, budou nás zdržovat mýtnice, nezapomeň na tankování, čůrání, apod. Vzhledem k tomu, že se stmívá už po 19. hodině, tak je totálně k ničemu tam přijet za tmy, protože už na tý kastli nic neuvidíme, takže kvůli tomu, že Tobě se nebude chtít vstávat, tam Pája nic neuvidí a pak se druhej den ráno půjde někam oběsit, co to koupil.
Při průměrný rychlosti 80km/h máme těch 1100km skoro na 14hodin cesty, tzn. vyjedeme později než ve 4:00 = jsme tam za tmy. A to nemluvím o tom, že průměr 80km/h s vlekem je docela hodně.
Těch zkušeností, kdy se kvůli počátečnímu zanedbání něčeho, pak řeší zbytečný problémy už tady nebylo málo, že jo. Tak tomu zkusíme jednou předejít, abys pak zas nemusel říkat: "Já za to nemůžu, co mám teď dělat?"
Takže buď ve tři u mě, nebo budu ve dvě u Tebe s budíčkem :twisted:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci :D přeju vám šťastnou cestu a úspěch s dovozem z Francie! :lol: Nejradši bych jel s vámi a jel za vámi tou šlapací Matrou Rancho! :lol: :o
Zlomte vaz a ahoj! Simcamicalement Ivan Simca KH :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
philippe
Příspěvky: 46
Registrován: 15 led 2009 14:17
Bydliště: France (Amiens)
Kontaktovat uživatele:

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od philippe »

Michaltalbot píše: Thank You very much Philippe ;)
anything ;)

good road
Philippe
- Murena 2.2L / - Yamaha R1 / - WV Golf II 1.8 / - Rover 111 / - Honda Varadero 125

ObrázekObrázek
Pièces à Vendre...

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od paja »

Thumb up. :!:
Thank you, Philippe.
Obrázek

Michal

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Michal »

Osobně si myslím, že kdybychom Rancho kupovali v neděli ráno v 8 bylo by to podstatně jednodušší, než se takhle honit :idea:. Nemuseli bychom se tak honit. Protože takhle to budeme ráno hrotit a stejně to nemusíme stihnout

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Talbot »

Tak s Michalem jsme se konečně dohodli :twisted: Pájo, buď u mě kousek po půl třetí, aby jsme stihli ještě zaparkovat to Tvoje auto a přesně ve 3:00 budeme čekat na chodníku na Michala, který, jak mi teď po telefonu slíbil, bude u nás přesně ve 3:00:00 maximálně ve 3:00:01 a vyrážíme! :)

Michal

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Michal »

pokud vstanu, pokud nespadnu spící cestou po schodem, pokud se mi spícímu podaří zapřáhnout plato a pokud spící nenabourám a pokud pak již probuzenej Michala nezabiju :twisted:

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od paja »

To je hezké, hoši, že se takhle bijete kůli mě. :)
Abych se přiznal, představa, že budu muset vstávat ve 2, mě teda naplňuje obavou, aby se to vstávání vůbec podařilo. Do pátku mam pěkný hoňky a když uštvanej zalehnu v 10 a za 4 hoďky znovu vstávačka... No nevim.
Obrázek

Michal

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Michal »

před 23h neusnu, ani kdybych dělal nevím co a v autě spát taky neumím. Můj sotware je mezi 02.00 - 03.00 totálně vypnut a nejsem si jist, jak dopadne restart. Ani na žádný pááárty tento čas nejsem mezi živými :?

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Talbot »

Hele vy dvě bábovky, mě je to fuk :roll: Tak si s tím bezproblémovým prodávajícím domluvte jinej termín, nebo tam doražme klidně v 10 večer a baterkou si prohlížejte stav karoserie, MĚ je to fuk. Ono je úplně jedno, jestli se vstává ve 2:00 nebo ve 4:00 to vyjde úplně na stejno, ale řešit tam něco v šest večer a nebo v osm večer, to už je sakra rozdíl. A jestli tam dorazíme až v neděli ráno, tak to je ještě větší nesmysl, protože jsem ještě neviděl francouze, kterej by o víkendu vstával v 8:00, takže počítejte, že to Rancho začneme řešit tak v 10:00 a pro Arondu vyrazíme kolem poledne. To jsem na vás pak zvědavej, jak poletíte s platem a Ranchem s vozíkem, protože zase do 18:00 musíme být u Nice... :roll: Takže místo, aby jsme se v neděli v klidu přesunuli a třeba se cestou podívali do Marseille nebo Monaca, tak poletíme jak paka, aby jsme stihli Arondu. A to všechno jen proto, aby jste si v sobotu ráno o hodinku, dvě přispali :roll: to mi teda moc chytrý nepřijde ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Talbot »

A neštvěte mě, jde o vaše auta, ještě abych vás já nutil k tomu, abyste něco udělali pro sebe!
PS: a vůbec, já tam pak nebudu tři dny ve stresu, kvůli tomu, že se nedokážete zapnout ve 2:00, jsem k dispozici do 3:30 později už nikam nejedu, adresy máte 8-)

Michal

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Michal »

:lol: :lol: :lol: hele, přece ti to nemůžeme tak snadno odkejvat, viď Pájo. Vždyť víš, že jsme bez tebe úúúúplně namydlený. Hele nemáš poblíž baráku nějakej hotel...já že bych přijel v pá a mohl spát o 50minut déle :lol:

Ono, jak koukám na mapu, bude taky nářez dojet zpět. Je to 1300km s naloženým platem přes "brenner". :?

Ale co, nějak to dopadne, my to dáme. :P

Nebo taky "živý nás nedostanou" :?

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Talbot »

No hurá - konečně se probral Michal Primák tak jak ho znám! Prostě to dáme a žádný potíže nás nezastaví! Kua, už jsi mě vyděsil, že jsi zdědkovatěl :lol:

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od paja »

Dyť jooo, pravdu máš, předsedo...
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Burák »

jo, přes Brenner, tak to, já myslel, že se někde na trase Marseille-lyon, Mulhouse- Beroun v nedělu potkáme 8-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Talbot »

Burák: přes Brenner pojedeme zpátky, ale cestu tam pojedem vrchem. Počítám, že v 5:00 budeme na hranicích, přes Německo pojedeme cca 6 hodin, takže záleží jak Ti to vyjde ;)

Michal

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Michal »

v neděli budeme na trase Lyon-Monaco

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Talbot »

Michale, mazej chrnět, já jdu taky :twisted: dneska půjdeš spát v 22:30, zítra ve 22:00 a v pátek usneš krásně v 21:00 :lol:

Michal

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Michal »

Ano tati, dopiju pivo a jdu do postele, abych mohl kolem půlnoci jít spát :lol:

Odpovědět