4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Moderátor: Burák

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Talbot »

To je nafta, ta bude tak akorát zajetá ;) navíc ten 2,3l blok by měl být stejný s Peugeotem 505 nebo Sierrou. Když jsem kupoval mojí Tagoru 2,2 měla 179.000km a bez výbrusu vydržela dalších 300t. Jediný proč zaklepala bylo, že jsem nekontroloval olej a jezdil plnej knedlík Praha - Ústí zatímco ve vaně byly 2 litry oleje :roll:

Michal

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Michal »

mám motor dt ;) komplet s turbem a pod

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od paja »

Ach zooo. 8-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Talbot »

simcaklub píše:mám motor dt ;) komplet s turbem a pod
No tááák, tož to su klidné, doktore že si klidné? Tož to zme klidní :P

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od paja »

Hallo Philippe, I hope you have good news for me. ;) :)
Obrázek

Uživatelský avatar
philippe
Příspěvky: 46
Registrován: 15 led 2009 14:17
Bydliště: France (Amiens)
Kontaktovat uživatele:

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od philippe »

sorry still no news of the seller
Philippe
- Murena 2.2L / - Yamaha R1 / - WV Golf II 1.8 / - Rover 111 / - Honda Varadero 125

ObrázekObrázek
Pièces à Vendre...

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Talbot »

So, seller of Tagora DT wrote to me, that he will send me more pictures and details tomorrow so I hope that we will make a deal. Also Michal (Simcaklub) won the Aronde Messagere and now I'm communicating all details for next week-end. The last thing we need to know is if the Rancho will be available to buy for Pája. Are there some news, Philippe?

Michal

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Michal »

ty vole on je tam rush super :o

Uživatelský avatar
philippe
Příspěvky: 46
Registrován: 15 led 2009 14:17
Bydliště: France (Amiens)
Kontaktovat uživatele:

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od philippe »

sorry still no news of the seller this morning :( , I'll try to re-contact
Philippe
- Murena 2.2L / - Yamaha R1 / - WV Golf II 1.8 / - Rover 111 / - Honda Varadero 125

ObrázekObrázek
Pièces à Vendre...

Uživatelský avatar
Marcel
Příspěvky: 201
Registrován: 12 led 2009 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Marcel »

Michaltalbot píše:To je nafta, ta bude tak akorát zajetá ;) navíc ten 2,3l blok by měl být stejný s Peugeotem 505 nebo Sierrou. Když jsem kupoval mojí Tagoru 2,2 měla 179.000km a bez výbrusu vydržela dalších 300t. Jediný proč zaklepala bylo, že jsem nekontroloval olej a jezdil plnej knedlík Praha - Ústí zatímco ve vaně byly 2 litry oleje :roll:
Ten motor v TD je stejný, klidně na něm můžeš najet mega jako jeden soused.
U normálního diesela se dá najet půl mega na první těsnění pod hlavou. U td si tím jistý nejsem.
Jak je na tom poznáš podle zvuku docela dobře.
Obrázek SPARE PARTS ILLUSTRATED DOCUMENTATION ;) Obrázek MIKROFICHE KODAK - CITROËN CX :roll:
MIKROFICHE PEUGEOT 305 - 404 - 504 - 505 - 604

305 SR
604 Ti

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Talbot »

Well, I received a lot of photos of the Tagora DT and I decided that I will not buy this car. Its not so bad and price is very reasonable, but the most important thing for me - carrosserie, is in very average condition. There are some points which have to be repaired immediately and repair of them is very complicated. And I really don't need next car for work ;)
Philippe: I wrote the answer to seller in french, did I wrote it gently to him?

Bonsoir Bernard,

merci beaucoup pour les photos. Mais la carrosserie n'est pas trés beau. Elle n'est pas mauvaise, mais elle a besoin urgent de refaire complete des quelques parties. Donc merci beaucoup encore une fois pour votre droiture, mais Je suis désolé, Je ne vais pas acheter ce voiture.
Je vous souhaite beaucoup de succès avec la vente.

Cordialement,

Michal

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Talbot »

Tak Tagoru DT kupovat nebudu, ta kastle má klasický neduhy a je na ní dost práce, škoda...

Ale na pondělí mám dovolenou, takže minimálně pro tu Arondu jedeme! Ještě zkusím něco pohledat :twisted: když už se tam jede ;)

Uživatelský avatar
philippe
Příspěvky: 46
Registrován: 15 led 2009 14:17
Bydliště: France (Amiens)
Kontaktovat uživatele:

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od philippe »

the rancho is not sold ;)

but the seller wants a bank check to book the vehicle, he will not cash it
Philippe
- Murena 2.2L / - Yamaha R1 / - WV Golf II 1.8 / - Rover 111 / - Honda Varadero 125

ObrázekObrázek
Pièces à Vendre...

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Talbot »

philippe píše:the rancho is not sold ;)

but the seller wants a bank check to book the vehicle, he will not cash it
First part of this message is good. The second part... :roll: what kind of bank check is he thinking about? We don't play with bank checks here in CZ, we have cash or bank transfer. But do You think that it is normal to send some money before seeing the car to the seller? I don't think so. Or maybe, when seller will come to us to show the car, but when we will come to France, with money which he can control in some shop with UV lamp, I don't think that is fair to require some money in advance. That could be, that Rancho is not as good as it looks like on the pictures and what happend then? Seller will have money from Pája and he will must to buy it? Sorry but that's not serious :?
But that's only my point of view, maybe that Pája will be able to send him money in advance.
Naposledy upravil(a) Talbot dne 14 zář 2009 21:32, celkem upraveno 1 x.

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od paja »

So boys, how about that saturday? ;) It seems, the trip is geting near. :lol: :twisted:
Philippe, how should I understand it? Am I supposed to pay a deposit or to pay all in advance. Does he want to get money via noncash?
Naposledy upravil(a) paja dne 14 zář 2009 21:43, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od paja »

I had been late with my unswer, :oops: but Michal expresed my opinion very well. I am willing to send a deposit forward, but not all the money.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Talbot »

Pája: Aronde Messagere is sure and arranged to sunday evening. Tagora is out because of condition of its carrosserie. Rancho...? We will see. I have a holidays on monday, so 3 days must be enough for everything ;) I will try to find something to buy, when we will be there :twisted:

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od paja »

Ty brďo, Michale, to vypadá ňák podezřele... Kupec to nevzal, teď chce peníze dopředu, i ta cenovka je nápadně dobrá...
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci, :D serte na něj, dojeďte tam, systém vidím, kupuji, nebo nekupuji, prosrat naftu, nebo benzin, než prosrat prachy, to musíte zvážit, co je menší zlo! :o Ale já bych Frantíka potrápil, chceš, nechceš? :roll: Ta sada je moc pěkná, ale platit předem za něco, co jsem neviděl " on my own eyes"? :roll: No uvidíme, jak to dopadne, doufám, že dobře! :lol:
Ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Talbot »

Hele, nikam nic dopředu neposílej, vždyť nemáme ani jeho adresu. Myslím, že jsem to napsal celkem jasně, už mě začínají trochi srát - ten od tý Aronde mi taky v každým druhým mailu psal, že chce potvrzení, že přijedem, že má další zájemce. Tak jsem ho s potvrzením slušně poslal někam a napsal jsem mu, že Michal tu Aronde vyhrál na ebay, což je závazný jak pro Michala, tak i pro něj coby prodávajícího! Tak se srovnal a napsal, že nás teda bude čekat v neděli. Na druhou stranu, ten prodávající Tagory byl hodně vstřícnej, poslal mi i fotky podběhů a všech detailů a teď mi ještě psal odpověď na můj mail, že to teda nechci, kde se omlouvá, že mě jeho Tagora zklamala... Ten od toho Rancha je asi nějakej vocas, ale uvidíme, jestli to má dopadnout tak to dopadne ;) a jestli ne, tak se objeví jiný, kde bude třeba telefon a vyřídíme si to sami.

Michal

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Michal »

Mne akorát štve, že v tý Messagere jení původní motor :x

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Talbot »

simcaklub píše:Mne akorát štve, že v tý Messagere jení původní motor :x
Vole, buď rád. Žádnej top stav to není a bude to spíš kuriozita s tou samolepkou Simca Service ;) a aspoň to pojede, vždyť co lovím z paměti, tak Rush Super má skoro 70 koní!

Michal

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od Michal »

Schroupu to, ale za origoě bych byl radši. Ale on se tenhle motor bude hodit, třeba se s Bu pustíme do toho Monaca 8-)

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: 4 Tagora sor sale (1 GL / 2 GLS / 1DT)

Příspěvek od paja »

Michaltalbot píše:Hele, nikam nic dopředu neposílej, vždyť nemáme ani jeho adresu. Myslím, že jsem to napsal celkem jasně, už mě začínají trochi srát - ten od tý Aronde mi taky v každým druhým mailu psal, že chce potvrzení, že přijedem, že má další zájemce. Tak jsem ho s potvrzením slušně poslal někam a napsal jsem mu, že Michal tu Aronde vyhrál na ebay, což je závazný jak pro Michala, tak i pro něj coby prodávajícího! Tak se srovnal a napsal, že nás teda bude čekat v neděli. Na druhou stranu, ten prodávající Tagory byl hodně vstřícnej, poslal mi i fotky podběhů a všech detailů a teď mi ještě psal odpověď na můj mail, že to teda nechci, kde se omlouvá, že mě jeho Tagora zklamala... Ten od toho Rancha je asi nějakej vocas, ale uvidíme, jestli to má dopadnout tak to dopadne ;) a jestli ne, tak se objeví jiný, kde bude třeba telefon a vyřídíme si to sami.
Ale jo, já jsem zvyklej poslat nějakou zálohu (do 100€), když o něco hodně stojim a chci aby mi to někdo schoval, ale tohle se mi prostě nezdá. Jsem intuitivní člověk a intuice mě zklame málokdy, no a z tohodle mam blbej pocit. :(
Obrázek


Odpovědět