Simky ve filmech

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. :grin: Tak ve Světě Motorů je dvojstrana do filmů nejobsazovanějších aut západní výroby. :roll: Naše oblíbená značka dopadla velmi dobře. :o CH 180, Simca 1301/(1501?) a Simca 1307/1308. :lol: To je stejně, jako Fiat, ale ten tam má jen malé modely. Možná, že kdyby si pan redaktor dal práci a započítal ještě Simky 1300 ve filmech, asi by ten Renault 16 první být ani nemusel! :lol: Ale i tak je to dobrá bilance, že? :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Talbot »

Teď od 20:00 na ČT2 skvělý film s Belmondem - Ho!
Jsou tam nejen Simky, ale i krásné jízdní záběry se speciály Matra na okruhu a taky pár M530, rozhodně doporučuju to nepromeškat!!!

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Talbot píše:Teď od 20:00 na ČT2 skvělý film s Belmondem - Ho!
Jsou tam nejen Simky, ale i krásné jízdní záběry se speciály Matra na okruhu a taky pár M530, rozhodně doporučuju to nepromeškat!!!
Ahoj kluci. :grin: Měl jsem ten film v merku od pátku. :roll: Nikdy předtím jsem ho neviděl, ale byla to bomba. :o Film dost masakr, ale Simek, jako hub dneska v lese! :lol: No a ty Matry na okruhu Monthléry? :twisted: Hned jsem si vzpomněl na Tebe Michale. :lol: 8-) No, dvojka ČT dává francouzský filmy z let 70. jako na pásu! :lol: Ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. :grin: Právě skončil na dvojce perfektní film "Rvačka v Panamě" s Jeanem Gabinem v hl. roli! :o Panama tam nebyla vůbec, :roll: ale v Paříži jedna Simka za druhou! :lol: Pěkný, pěkný, pěkný! :o Gangsterka jako sviňa. :o ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Talbot »

Jo jo, mě by stačily dva TV programy, ČT2 a Sport5, kde občas dávají starý záznamy z aut.soutěží a F1. Jinak všude jinde jen samý sračky, dementní seriály, furt dokola vaření, reality show, atd... :roll:

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od paja »

Takhle v detailu jsem ještě v žádnom jinom fr. filmu ty Simky neviděl. V jednu chvíli jsem tam moh dokonce študovat průběh spáry kolem dveří... :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Burák »

Sport5 dobry zaznamy, zabity prisernym komentarem prednaseny jeste horsim redaktorem...
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Ivan Simca KH »

paja píše:Takhle v detailu jsem ještě v žádnom jinom fr. filmu ty Simky neviděl. V jednu chvíli jsem tam moh dokonce študovat průběh spáry kolem dveří... :lol:
Ahoj kluci. :grin: No ono hoši ve filmu z r. 1965, ( to jsem právě šel do civilu) ještě třeba Simky Aronde a P60 byly docela mladý holky, že? :lol: Zrovna tak Vedette a Ariane byly v plný službě, žádný starý krámy! :lol: Pájo, jaký spáry kolem dveří jsi měl na mysli? :roll:
ahoj Ivan ;)
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od paja »

Jak tam najela ta 1300 do detailu z předního 3/4 pohledu, tak tam bylo pěkně vidět do spáry pod okapničkou.
To je jen taková úchylka... :roll: :lol:
Ale řeknu Ti, Ivane, v tom roce 1965 se dostat do Francie, resp. dostat se do r. 1965 a do Francie, když Francie ještě patřila Francouzum, když po Riviéře se proháněly v bourákách hvězdy francouzskeho filmu a ne rusáci, když Saint Tropez nebylo zprofanovaný a vůbec v tý atmosféře 60. let v celý Evropě... to nevim co bych za to dal.
Ale aspoň že si to člověk může vychutnat v takovejhle filmech a zaplať pámbu za tu ČT2.
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. :grin: Pájo, v tom s Tebou naprosto souhlasím. :roll: Ono to bylo ještě do půlky 70. let tak, jak píšeš. Jó, když Louis de Funés řešil, jestli "Stehýnko, nebo křidýlko".To byla ještě ta doba, kterou myslíš? :roll: Dneska řešejí, zda smějí, nebo nesmějí nosit na palici burku, nebo co? No a asi v r. 2005 jsme s Vlastou jeli v Paříži metrem a byli jsme v celým (plným) vagonu jediní bílí lidé! :lol: Jó, kdo chce kam? :roll: Toš asi tak!ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Talbot »

Jo, vrátit se do 60.let do Francie, tak to byl vždycky můj sen, alespoň částečně se mi to povedlo nedávno v Drážďanech v muzeu DDR :grin: nebyla to sice Francie, ale cesta do historie naprosto dokonalá, takže aspoň něco.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Burák »

Dnes ve Vypravej Julie a Kombik ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:Dnes ve Vypravej Julie a Kombik ;)
Ahoj Bu a všichni. :grin: No tak já jsem se bohužel díval na Jakuba Wágnera, jak loví příšerný monstra. :roll: Tentokrát v Indii. Ale on ryby nejí, :o takže ani neví, o co přichází, když by si dal takovýho báječnýho českýho kapra!! :lol: Ale to jsem zjevně mimo mísu, že? :mrgreen: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Burák »

Trochu a on taky ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. :grin: Tak včera na dvojce Marcello Mastroianni jezdí celej film v Simce Vedette 1. generace! :o Móc pěkný!!! :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Talbot »

A v kolik to bylo, jak se to jmenovalo?
Ty TV se zase vyznamenaly. Když se chce člověk aspoň na něco dívat, tak jsou všude dementní seriály nebo americký slátaniny a včera najednou v jeden čas na ČT2 Profesionál, na Artu dávali Truffautovo Muž, který miloval ženy a na Smíchově byl Piérre Richard v Ráně deštníkem. Bohužel Truffauta jsem zjistil až později, takže jsem z toho moc neviděl, ale i to málo bylo dokonalý. Tak teď zas budou všude dávat půl roku kulo...

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Burák »

Po Profesionálovi to dávali na čt2 http://www.csfd.cz/film/25618-bud-zdrav ... ie/?type=1 Nebyla to Vedette, ale Ariane, podle mě ;)

Vzhledem k tomu, že Piera Richarda skutečně nesnáším, a na titulky jsem byl línej koukat, já měl volbu jasnou :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. :grin: No, bylo to, jak píše Bu, hned po Belmondovi, jmenovalo se to Buď zdráv umělče. Dávali to k nedožitým 90. narozeninám Marcella Mastroianniho. Bu, mě se zdálo, že to má vpředu ty vysoký svislý členy na nárazníku, :roll: ne ty nízký placky, který byly na Ariane, ale i na nejchudších Simkách 1300. :o Ale nehádám se, je to možný. :lol: ahoj Ivan ;)
P.S. Bu, ty bys je měl mít na kombíkovi na zadním nárazníku, ne? Aby šly sklopit ty zadní dveře! :lol: IK
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Burák »

Dávají tu nechutnou bolševickou agitku Bouřlivé víno. Ovsem s modrým Speciálem ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Talbot »

Ted CT2 Belmondo ;)

Uživatelský avatar
Rancho-SO
Příspěvky: 223
Registrován: 29 bře 2009 21:02
Bydliště: ¨Sokolov

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Rancho-SO »

Právě začal na ČT 2 můj oblíbený Dobrodruh ;) a Michal je rychlík :grin:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Burák »

No, mi tenhle tak moc neba, Profesional je jina liga. Ale Horizon s majakem a rozstrilenej Chrysler ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Rancho-SO
Příspěvky: 223
Registrován: 29 bře 2009 21:02
Bydliště: ¨Sokolov

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Rancho-SO »

Tak jasně - Schnaider je Schnaider a pak, nějaký Rancha k tomu :)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. :grin: Dívali jsme se od začátku, prostě Dvojka v neděli večer nikdy nezklame! :twisted: Já jsem tam zahlíď Simek několik, ale Belmondo v Horizonu, to byla pecka. :roll: A to Cháčko nakonec? Holt Jean-Paul trefil nádrž, no! :o Co na to říct? Škoda Chryslera a boj s drogami je "Never ending story", bohužel. :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Talbot »

A pak ještě dvě Samby na začátku, jak honí toho mladýho pardoucha na tom mostě, u garáže toho jeho kamaráda boxera stojí zelená 1307 a ve městě se pak mihne nějaká ta 1100 a světle hnědý Horizon ;)

Odpovědět