Simky ve filmech

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Paolo »

Včera dávali na TV Barrandov film starý český Vražda po našem (nevim jestli to už někdy někdo nezmiňoval) Jeden z hlavních hrdinů tam jezdí v Simce 1300, auto je tam často vidět i v honičce po Praze, nakonec bourá a shoří, trnul jsem, jestli jí opravdu krešli kvůli tomu filmu ale jako hořící už je tam jiný auto...
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ahoj všichni, ted se dívam na stary český film z 60let na Nova cinema ,jeden z nich je vrah a byla tam bílá Simca 1300 :!: :idea: ;)

Jiří Lefner

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ahoj všem ,ted se dívám na stary český film na Barandově s Menšíkem Bouřlivé víno , kde herec R. Jelínek jezdí se Simkou 1301special modré barvy!!!!!

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Klocák »

Jirko, jen pro doplnění - Simca byla v záběhu :lol:
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Jiří Lefner »

Klocák píše:Jirko, jen pro doplnění - Simca byla v záběhu :lol:
Je vidět,že nejsem sám ,kdo se dívá na pořádný a kvalitní filmy a ne na americké braky :lol:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Burák »

Jirko, teda zrovna kvalitní... Tenhle film je bolševická agitka nejhrubšího zrna :P Ale Simca pěkná
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od paja »

Ještě že odpadlík frnknul zpátky do prohnileho kapitalismu Renaultem a Simku tady nechal budoucím generacím. ;) Teda už po záběhu... :lol:
Tak schválně, kdo se ještě díval? :lol:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Jiří Lefner »

paja píše:Ještě že odpadlík frnknul zpátky do prohnileho kapitalismu Renaultem a Simku tady nechal budoucím generacím. ;) Teda už po záběhu... :lol:
Tak schválně, kdo se ještě díval? :lol:
Pájo , kde jso ty krásné české filmy s pleádou národních umělcu ,kteří už bohužel umírají a máme zde povl typu Kotek,Mádl... :evil:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Burák »

Já ne, dávali to na podzim.
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od paja »

Ale no tak Jirko, od čeho jsou dýfka? Jako správnej simkař už bys měl mít studio Verbatim zaplněný francouzskou klasikou... ;) 8-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Burák »

Playtime např.
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Jiří Lefner »

paja píše:Ale no tak Jirko, od čeho jsou dýfka? Jako správnej simkař už bys měl mít studio Verbatim zaplněný francouzskou klasikou... ;) 8-)
Mám ,mám :lol: :lol: :lol:

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od paja »

Tak co řešíš ňákou Madlu s Kokotkem? Pamatuj, youngtimery máme v garážích... tyhle ať si adorujou naše děti. I když v tomhle případě bych asi vystavil zákaz. :? :evil:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Talbot »

To je jasný, starý auta v garážích, v autech kazeťáky (striktně odmítám dát do Talbota nebo Simky CéDéčko), stará muzika, prospekty, modýlky, atd. nevím jak vy, ale já co nejvíc života trávím v takový "bublině", kdy si moc nepřipouštím to, že už máme rok 2010 :shock: o to horší je pak ten šok, když se člověk občas na chvíli musí probrat do reality :lol:

Jiří Lefner

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ahoj děcka, ted se dívám na Barandov a dávají tam špičkový český film s Menšíkem Zralé víno a Kopecký tam jezdí se Simkou 1307. :shock:

Jiří Lefner

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ted na čt 1 běží Pan Tau taxikář a je tam bílá 1301 ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Talbot »

Dneska večer na ČT2 bude film s Belmondem - Tělo mého nepřítele z roku 1976 ;)

Michal

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Michal »

Konečně použitelná informace :mrgreen: a ne JIrkovo "teď to dávali, vy neviděli a já jo, heč" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jiří Lefner

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michal píše:Konečně použitelná informace :mrgreen: a ne JIrkovo "teď to dávali, vy neviděli a já jo, heč" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nejsem sobec :lol: Problém je v tom,že čumím na staré filmy a kdyýž vidím Simku tak letím k PC ,abych vám to všem sdělil. Mám rád filmy z 60 a 70let protože tam cítím Simky a hlavně tam hrají špičkoví herci -národní umělci. Z dnešních filmu je mi smutno a na blití :evil: Ahoj Jirka

Michal

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Michal »

Já vím, ale já to nikdy nestihnu :mrgreen:

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Paolo »

Viděl jsem v dokumentu o českém Bigbítu ukázku z původního klipu Olympic - Otázky a tam jsou záběry s bílou Simkou.
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Burák »

Budu jak Jirka. Včera dávali český film Hra bez pravidel. Krom pěkný P60 na začátku a 1300 tam podle mého názoru stála na ulici i Plein Ciel :shock:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Jiří Lefner »

Burák píše:Budu jak Jirka. Včera dávali český film Hra bez pravidel. Krom pěkný P60 na začátku a 1300 tam podle mého názoru stála na ulici i Plein Ciel :shock:
Honzo,ten film mám nahraný na VHS ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Talbot »

Burák píše:Budu jak Jirka. Včera dávali český film Hra bez pravidel. Krom pěkný P60 na začátku a 1300 tam podle mého názoru stála na ulici i Plein Ciel :shock:
Taky jsem to viděl, toho Plein Ciel jsem si sice nevšiml, ale jinak to byl skvělej film, na tom Barrandově jdou občas moc dobrý filmy.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Burák »

Na ulici v Praze v jednom záběru za Adamírou. Jirka je takovej filmofil. Tak by to mohl vysledovat Je to, myslim, půlhodiny před koncem ;)
Obrázek

Odpovědět