Simky ve filmech

Moderátor: Burák

Odpovědět
Michal

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Michal »

nemáš bydlet v horách, já tu mám jen 10° :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj! :grin: Tak ten film Paša se mi nenahrál, chyba asi v zapojení! :mrgreen: Tak místo filmu čumím ven, jak padaj zase ty bílé sračky! :mrgreen: ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Paolo »

Právě zbořili novýho speciála ve Vyprávěj :roll:
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od paja »

Zrovna jsem si řikal, proč, když všechny auta tam jezděj v bezvadnom stavu, zrovna ten Speciál měl zvlněnej bok, neorigo mlhovky a i ten lak nic moc.... :lol:
Ví někdo čí to byl?
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Burák »

byl jetej, bylo to vidět, ale třeba to žigo, to vypadalo jak nový
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Jiří Lefner »

Film Vyprávěj je hrozný škvár. Když už komunistický filmy tak origo a dobový ,ne tenhle hnus :twisted:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Burák »

Tojo, nejlepší jsou ty propagandistický, že :?
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Jiří Lefner »

Honzo,jde o to,že v nich hráli umělci ,kteří už bohužel nejsou mezi námi . Chtěl jsem tím říct,že mám rád dobové filmy a filmy natočené v dané době. Každý režim má svou propagandu. Dnešní režim je sice svobodnější ale nemá morálku a všichni nahoře nehorázně kradou a to komunisti byli učni. Ale to sem nepatří..Dnešní herci většinou stojí za hovno a nedá se na to dívat. Ještě,že mám natočené staré české a francouzské filmy s opravdovými herci ! A ty Simky co tam jsou... ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Talbot »

Jirko, já myslím, že to vidíš moc "černobíle" (abych se vyjádřil filmovou terminologií :lol: ) - dneska je taky dost dobrých herců, např.: Macháček, Trojan, Vilhelmová, Brodská, Cibulková, Dušek, Prachař, Etzler...? Je fakt, že se dělaly vtipnější komedie, ale dneska se zase dělá dost filmů, který Tě donutí k zamyšlení. Předevčírem jsem v podstatě náhodou na ČT2 viděl film Pokoj v duši a pořád na něj musím myslet, je to úžasnej film, doporučuju.

Jiří Lefner

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michaltalbot píše:Jirko, já myslím, že to vidíš moc "černobíle" (abych se vyjádřil filmovou terminologií :lol: ) - dneska je taky dost dobrých herců, např.: Macháček, Trojan, Vilhelmová, Brodská, Cibulková, Dušek, Prachař, Etzler...? Je fakt, že se dělaly vtipnější komedie, ale dneska se zase dělá dost filmů, který Tě donutí k zamyšlení. Předevčírem jsem v podstatě náhodou na ČT2 viděl film Pokoj v duši a pořád na něj musím myslet, je to úžasnej film, doporučuju.
Michale,tyto herce ještě mužu ale v minulé době Hoger,Sovák,Kopecký,Somr,Kemr,Hrušínský,Menšík,Voska,Cupák,Moravec,Němec,Munzar,Haničinec,Hlaváčová,Horníček,Werich,Filipovský,Lukavský-to je ELITA. ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Burák »

O to hůř. Když dobří herci hrajou ve sračkách. Je fakt, že někteří neměli moc na výběr. Koukám na filmy, který o něčem jsou, ne o to, kdo v nich hraje. Je spousta starejch dobrejch filmů, ale taky spousta příšernýho hnoje. A ani Simcy to nezlepší...
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ted se dívám na Ženu za pultem a vidím Vinkláře jak sedí ve zlatém Chrysleru.

Jiří Lefner

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Jiří Lefner »

Právě sleduji film Jáchyme hod ho do stroje a v autoservisu je plakát SIMCA 1100 LS kombi ,bílé barvy. ;)

Michal

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Michal »

a tři plakáty R2 ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Burák »

Právě sleduju Past a vidim jaký má Cathrin Zeta-Jones pěkný kozy ;)
Obrázek

Michal

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Michal »

si vůl :mrgreen:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Burák »

Taky referuju, co vidim :grin:
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:Taky referuju, co vidim :grin:
Bu souhlas! :lol: ahoj Ivan ;) A je to zase mimo mísu! :lol:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Jiří Lefner »

Na Barandově dávají Pumpaři od Zlaté podkovy a v hlavní roli je Chrysler.

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Klocák »

A poznali jste Ivana, jak jede na pumpu s cisternou Benzínu? :mrgreen:
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Uživatelský avatar
Čenda
Příspěvky: 334
Registrován: 15 led 2009 15:49
Bydliště: Beroun

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Čenda »

Včera jsem se kochal Cháčkém ve filmu Pumpaři od Zlaté podkovy a
i občas se dá zahlídnout Simca. 8-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Klocák píše:A poznali jste Ivana, jak jede na pumpu s cisternou Benzínu? :mrgreen:
Ahoj! :grin: Ta pumpa byla v místech, kde je dnes kruhák a já jsem tam opravdu jezdil s cisternou! :mrgreen: Ten film je ovšem točen na pumpě ve Velké Chuchli,( vyslovuje se Čučli ! :lol: ) jen pro upřesnění. :o A v té době jsem už u Benziny nejezdil! :lol:
ahoj a hezký Vánoce! a Simcamicalement Ivan Simca KH ;)
Obrázek

J.R.
Příspěvky: 24
Registrován: 14 kvě 2010 01:15
Bydliště: Praha

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od J.R. »

Ano tento film,,Pumpaři od Zlaté podkovy,,mám rád,jak kvůli hereckému obsazení-vinklář,Moravec,Přeučil,Slunéčková a další,tak i kvůli Chrysleru 180 a Mercedesu 115 ve kterém stále vyhrává Karel Gott.A potom je tam několik hlášek,které zlidověli-viz Vinklářovo poučení,,když žereš,nesmíš přitom mlaskat,,co je vokatý,lidi zajímá kdes na to vzal,, a nebo Krampolovo ohodnocení Chryslera-,,stím bych nejel ani pro rohlíky,,méda béda to není,,
Jinak tento film je dle skutečnosti,jen trochu upraven,tedy autor,který za tuto akci šel ve zkutečném životě sedět-Dalibor Janek-automobilový zavodník,který od 77 roku,tedy po propuštění,pracoval jako redaktor v časopise Svět motorů a později vydával různé knihy-učebnice bezpečné jízdy autem.Ve zkutečnosti šel sedět za kšeftování s těmi poukázkami na naftu,ve filmu má jinou roli ,,hodného,,onoho tajného policistu,kterého hraje Bartoška.Ještě jednou se ,,proslavil,,začátkem 90 roku,kdy se pokusil ,,ukrást-zprivatizovat,,časopis Svět mortorů,kdy vystupoval jako ten jediný pravý majitel časopisu,ač jím nikdy nebyl a tehdy také jeho ,,konkurence,,tedy ti opravdoví redaktoři časopisu-prozradili jak po celou dobu předrevoluční doby-naposledy v září 89 stále psal na vyšší místa,že by chtěl nějakou vyšší funkci,nebot on je ten jediný pravý ,který nikdy nesešel z cesty uvědomění a ani v 68 ho nezvyklali.Jenže i tehdejší páni,mu odpovídali,že dík své,,kriminální,,epizodě nemůže zastávat důležité místo.
Tolik jen k pozadí tohoto,jinak povedeného krimifilmu.Jinak tehdy u soudu ho zastupoval exoffo právník,který je mercedesář.

Jiří Lefner

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Jiří Lefner »

J.R. píše:Ano tento film,,Pumpaři od Zlaté podkovy,,mám rád,jak kvůli hereckému obsazení-vinklář,Moravec,Přeučil,Slunéčková a další,tak i kvůli Chrysleru 180 a Mercedesu 115 ve kterém stále vyhrává Karel Gott.A potom je tam několik hlášek,které zlidověli-viz Vinklářovo poučení,,když žereš,nesmíš přitom mlaskat,,co je vokatý,lidi zajímá kdes na to vzal,, a nebo Krampolovo ohodnocení Chryslera-,,stím bych nejel ani pro rohlíky,,méda béda to není,,
Jinak tento film je dle skutečnosti,jen trochu upraven,tedy autor,který za tuto akci šel ve zkutečném životě sedět-Dalibor Janek-automobilový zavodník,který od 77 roku,tedy po propuštění,pracoval jako redaktor v časopise Svět motorů a později vydával různé knihy-učebnice bezpečné jízdy autem.Ve zkutečnosti šel sedět za kšeftování s těmi poukázkami na naftu,ve filmu má jinou roli ,,hodného,,onoho tajného policistu,kterého hraje Bartoška.Ještě jednou se ,,proslavil,,začátkem 90 roku,kdy se pokusil ,,ukrást-zprivatizovat,,časopis Svět mortorů,kdy vystupoval jako ten jediný pravý majitel časopisu,ač jím nikdy nebyl a tehdy také jeho ,,konkurence,,tedy ti opravdoví redaktoři časopisu-prozradili jak po celou dobu předrevoluční doby-naposledy v září 89 stále psal na vyšší místa,že by chtěl nějakou vyšší funkci,nebot on je ten jediný pravý ,který nikdy nesešel z cesty uvědomění a ani v 68 ho nezvyklali.Jenže i tehdejší páni,mu odpovídali,že dík své,,kriminální,,epizodě nemůže zastávat důležité místo.
Tolik jen k pozadí tohoto,jinak povedeného krimifilmu.Jinak tehdy u soudu ho zastupoval exoffo právník,který je mercedesář.
Ano herecké obsazení je super!! Jenže to už málokdo z mladých ocení... :( Radši Kotka ,mádl a podobný povl

Jiří Lefner

Re: Simcy ve filmech

Příspěvek od Jiří Lefner »

Dnes na Barandově ve 20hod je super film Zlatá svadba s národním umělcem B.Záhorským a ukázkách jsem viděl Simku , myslím v zahradě..

Odpovědět