Národní sraz Francie

Moderátor: Burák

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Národní sraz Francie

Příspěvek od Talbot »

Kdybys taky do všeho nešťoural... :roll: měl jsi si jen připravit auto a ne se pustit do kompletní renovace ;)

Michal

Re: Národní sraz Francie

Příspěvek od Michal »

Ty prahy byly omatlané viditelně a přece si nebudi na srazu dělat ostudu. Myslíš, že někdo ví, že jsem to nedávno koupil? Každý si bude myslet, že jsem si to opatlal kytem sám. To bych nesnesl :o

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Národní sraz Francie

Příspěvek od Talbot »

No nevím, oni jezdí kolikrát na srazy s horšími auty a všichni jsou hlavně vykulený z toho, že jsme přijeli po vlastní ose z takový dálky, znáš to ;)

Michal

Re: Národní sraz Francie

Příspěvek od Michal »

To sice jo, ale známš mně :lol:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Národní sraz Francie

Příspěvek od Talbot »

simcaklub píše:To sice jo, ale znáš mně :lol:
Znám, všechno akorát rozšťouráš :lol: :lol: :lol: sorry, to nešlo nenapsat :lol:

Michal

Re: Národní sraz Francie

Příspěvek od Michal »

Kolik z nás by si dokázalo poradit z milionkrát bouranou tisícovkou bez přístupu k dílům nebo se zkříženým shnilým kombíkem? Vím, že mi to máš trochu za zlé, že jsem nepostavil od A do Z žádnou Simku, ale když se podíváš na vozy členů, tak min. 15% aut žije díky mně a moje "renovace" jsou spíš šílené záchranné práce než běžné zprovoznění auta :x

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Národní sraz Francie

Příspěvek od Talbot »

Michale, v klidu, víš, že si vážím Tvé práce a toho co pro Simky děláš ;) tohle ber jen jako takový chlapský rejpání a když sis tak pěkně naběh' ;)

Michal

Re: Národní sraz Francie

Příspěvek od Michal »

Já vím. ;) Samotnýho mně sere ta ztráta času a peněz třeba u kombíka. Ale kdyby ten přiblblej karosář tenkrát dotáhnul svoji práci do konce, možná by kombík dneska vítězil na srazech. Aronde dodělám, ale ne do května

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Národní sraz Francie

Příspěvek od Talbot »

Spíš je mi líto tý tisícovky, nebyla bouraná a ani nijak moc shnilá, byla jen poskládaná z několika aut. Základ byl nejspíš rok 69, ale přední čelo tam někdo dal ze starýho typu, atd. Ale pro záchranu auta bohatě stačilo, kdybys přehodil čelo z tý bílý a polil to barvou. To auto bylo tak jednoduchý, že bys ho z těch dvou určitě složil. Sice by to nebyl výstavní kousek, ale mohla žít... :cry:

Michal

Re: Národní sraz Francie

Příspěvek od Michal »

Když se sundalo těch 7 vrstev laku a kytu tak
byly zmuchlaný přední podběhy, kapota, špatné obě čela, motor se přehříval, elektrika skoro KO. Neexistoval žádný přístup k dílům, zkušenosti minimální apod

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Národní sraz Francie

Příspěvek od Talbot »

No, prostě normální stav každýho druhýho starýho auta :lol: jsi neměl ty vrstvy laku sundavat :lol:

Michal

Re: Národní sraz Francie

Příspěvek od Michal »

Je vidět, že si to auto už nepamatuješ :)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Národní sraz Francie

Příspěvek od Talbot »

Pamatuju, měl jsem ho rok a půl a celkem dost toho na něm udělal, ale to je fuk, stejně už to nejde vrátit.

Michal

Re: Národní sraz Francie

Příspěvek od Michal »

jenže 5 let předtím, než jsem ho zničený koupil já :cry:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Národní sraz Francie

Příspěvek od Talbot »

Mě na Mureně taky čeká celkem hodně věcí, který musím udělat před cestou:
- vyměnit těsnění mezi motorem a olejovou vanou (což bude výživný, protože motor na vaně sedí a ještě tím prochází polosa :? )
- přetěsnít karburátory
- vyměnit olej
- vyměnit pérka na destičkách, aby nechrastily
- vyvážit kola
- vyměnit silentbloky na předním stabilizátoru
- nechat to zase vyleštit

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Národní sraz Francie

Příspěvek od Talbot »

Tak ohledně informací o srazu - ve Flash info, který jsem si přivezl, jsem našel vložených 5 listů instrukcí ke srazu, program, přihlášky k výletům, včetně objednávky ubytování v campu, atd. Je to oboustranně, tedy 10 stránek, takže scanovat to nebudu, kdo chce, tak se ozvěte, někde se potkáme a můžete si to okopírovat, nebo na setkání na konci února.

Michal

Re: Národní sraz Francie

Příspěvek od Michal »

Já určitě

Michal

Re: Národní sraz Francie

Příspěvek od Michal »

Jinak je to k dispozici zde ke stažení :lol:
http://www.clubsimca.fr/manifestations/ ... a_2009.php

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Národní sraz Francie

Příspěvek od Burák »

No super. To aspoň ty hlavní věci nemužou napsat v nějakým, normálním lidem srozumitelným, jazyku? :P Tle abych to stačil do začátku srazu přelouskat :lol:
Obrázek

Michal

Re: Národní sraz Francie

Příspěvek od Michal »

Michae, vysosneš z toho něco důležitýho?
http://www.clubsimca.fr/manifestations/ ... a_2009.php

Michal

Re: Národní sraz Francie

Příspěvek od Michal »

Připomínám účastníkům srazu ve Francii, že je třeba zaslat objednávku programu, ubytování apod. Pokud ji někdo nemá staženou, mohu ji poslat mailem.

Uživatelský avatar
Amelie
Příspěvky: 116
Registrován: 14 led 2009 13:14

Re: Národní sraz Francie

Příspěvek od Amelie »

JÁ UŽ SE TAK TĚŠIM NA TY naše SRAZY :-) :P :P :) :mrgreen: :D

Michal

Re: Národní sraz Francie

Příspěvek od Michal »

Tak jsem se byl dnes podívat s garáži, já se těšííííííííííííííííím

Michal

Re: Národní sraz Francie

Příspěvek od Michal »

Zkoušel jste někdo vyplnit tu přihlášku na sraz? Myslím tu druhou, kde je ubytování. Já jsem při překladu zůstal na patnáctém řádku - forfait je dle slovníku "těžný zločin", tak nevím, kolikrát si to mám objednat :lol: :lol: :lol:
Mají čtyřdenní, třídenní, dvoudenní a pod.

Michal

Re: Národní sraz Francie

Příspěvek od Michal »

Je tam několik částí programu:

výlet do Saint-Jean, návštěva muzea, něco prehistorickýho, rafting a ještě něco. Rozvrženo od čtvrtka do soboty. dohodneme se na účasti nějak společně, nebo např. pojedeme rafting každej sám???

Odpovědět