Dětstké sedačky

Moderátor: Burák

Michal

Re: Děti v autě a jiné plky

Příspěvek od Michal »

Po SEDMNÁCTI příspěvcích v úplně odlišným topicu si za přesunem stojím. Nechodí sem jenom nás pět. Je to forum pro všechny, komu něco říká značka SIMCA. A pokud si otevřu téma "Simky na prodej" tak mne zajímají Simky a ne příspěvky typu !co jsem zničil jako mimino v autě".

Příspěvky vracet můžeš a nemusíš, nicméně (opět pro přehlednost) u příspěvků se zbytečným "textem" (..........) využiju své moderátorské možnosti a smažu je.

Jsem přesvědčen, že nechávám foru a všem přispěvatelům hodně volnou ruku, ale odcamcaď pocamcaď aneb jak jsem psal výše - není to forum pro pět lidí a pravidla holt musí být ;)

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Děti v autě a jiné plky (přesunuto z jiného topicu)

Příspěvek od paja »

Ty brďo, nechte už toho, prostě debata se přirozeně přelejvá a nejde přesně rozškatulkovat. A kolem sebe může každej vidět, kam takovýhle umělý zásahy vedou. Až vymažeš ty tečky, tak si to přečti, můžem to vydat rovnou jako příručku "Jak se zbláznit, rychle a jednoduše". Burákova 1203 si zahouká. ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Děti v autě a jiné plky (přesunuto z jiného topicu)

Příspěvek od Burák »

Kucí, vy ale vážně nevíte, jak fungujou fora? Tohle je naprosto běžnej zásah. Jsem jako moderátor asi na 3 forech a nikdy nikoho nenapadlo se rozčílit, že mi někdo založil větev pod mým jménem, páč za a) všichni (teda evidentně skoro) pochopí, že se téma odchýlilo od tématu a někdo ho rozdělil/přesunul. a za b) No já nevim, neni snad jedno, kdo ten toppic založí? Nemá to žádnej, závažnej obsah, ostatní k tom maj taky, co říct, tak vo co go?

Krom toho, to téma jsem rozdělil já. :P

Michale, promiň, vim, že teď máš myšlenky jinde, než u aut a myslim, že to všichni chápeme, ale neustále vyskakuješ jak čertík ze škatulky a jsi permanentně na něco nasranej. A ono to někdy ostatní už nebaví. Jako znáš mi, já raději řikám věci přímo, i když to není někdy uplně příjemný. Raději ti to řeknu rovnou, než špitat ti za zády. :?
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Děti v autě a jiné plky (přesunuto z jiného topicu)

Příspěvek od Talbot »

Jo Buráku, já to náhodou beru. Protože, když se někomu něco nelíbí, tak to má říct a protože to tak dělám, tak jsem za prudiče, ale stejně tak každej má právo mi říct, že prudím, nebo se zeptat proč vyskakuju. To se holt nedá nic dělat, někdo je splachovací, někdo dokonce tak, že to až hraničí s necháním si s.át na hlavu a někdo zase bazíruje na tom, aby všechno bylo jak má být. Jako v hospodě - když mi to nechutná, tak to řeknu, když je obsluha nepříjemná, nechám si vrátit do koruny, ale když jsem spokojenej, zaokrouhluju na stovky. Jsem toho názoru, že okolí se má dát najevo, co jo a co ne.

Jak říkám - přesun by mi byl ukradenej, kdybych nebyl uvedenej jako autor. Právě proto, že sem chodí spousty cizích lidí, tak jak to bylo vytržený z kontextu to vypadalo, jako kdybych měl potřebu založit topic o tom, jak mě štvou děti v autech a, možná jsem diskutér :P , ale nelida nejsem. Navíc, když zrovna já jsem proti zakládání dalších a dalších témat. V každým topicu se debata někam stočí, nebudeme se přece sterilně bavit jen o tom co je v nadpisu a ze strachu napsat něco OT (pro neznalé: Off Topic - mimo téma) zakládat další a další topicy...
Z mojí zkušenosti, třeba z Mercedes fóra, každej zásah moderátora, ať už přemísťování, mazání příspěvků nebo celých topiců, je vždycky provázen nevolí a nesouhlasnými komentáři o cenzuře a buzeraci...

Michal

Re: Děti v autě a jiné plky (přesunuto z jiného topicu)

Příspěvek od Michal »

Ale umožňuje to přehlednost a orientaci ;) . A klidně "autorství" přendám na sebe :idea:

Hm, tak to nejde, aniž bych převzal veškeré příspěvky.

Odpovědět