Belgie 2010

Moderátor: Burák

Odpovědět
PeS
Příspěvky: 259
Registrován: 09 dub 2009 22:29
Bydliště: Praha, MB, KO, KH, BN

Re: Belgie 2010

Příspěvek od PeS »

Tak kličkuje, že se nedá předjet? :grin:
Ale jestli je to, Bu, tak jak řikáš, tak se na Elýzu fakt těšim čim dál víc!!! Zatim jsem jízdníma vlastnostma a výkonama dost překvapenej, ale to, co píšeš, jsem zatim neměl možnost vyzkoušet...
Obrázek

Michal

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Michal »

anebo je za ním kouř a odpadávající díly z coupé, proto je první :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:No jistě, ale Michale, uvědom si, že já mám v autě RUSH. Elyse to zvládá, ale je to maximum, co se dá dlouhodobě jet. Neuvěřitelně nepadá rychlost pod 110 ani v těch nejhorších kopcích
Ahoj! :grin: Já tuhle debatu opouštím, neb bychom se zhádali a to nechci! :mrgreen: Nesmysly nekomentuju! :lol: Já jedu po dálnici Německem 105až 110 a není to kravál! :roll: Auto takové, jaké mám. Převodovka Porsche. ;) Bu jede po D1 120km/hod a dívka si luští křížovku a ani to na D1 nedrncá! :o A to v autě z r. 1961až63, nápravy á Aronde r.v. 1951až59! :mrgreen: A má motor Rush :o ! No v P60 byl motor Rush ne? :lol: Jen na závěr, obvyklá cestovní rychlost aut v roce 1962(doba Oktávek, Wartburgů 1.generace apod.)byla 80km/hod.
Ale jak jsem řekl, debatu opouštím! :lol:
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
P.S. Když mi v roce 1972 kamarád Jarda Svoboda půjčil svoji Simku 1300 a řekl mi: jeď co to jde a jde to 130, tak jsem ho poslechl. Jel jsem z KH ráno do Prahy do práce 130 a nikdo mne nepředjel a to nikdy! A to jsem jel ve skutečnosti tak asi 115! A to byl sakra adrenalin! :o tak čau! :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Burák »

Aby to neuklouzlo po oleji ze 126ky, že? Popř nenabořili trosku bez pumpy, či vařící škodovku, nebo totálně zabržděnou Solaru ... ;)

Elysée má jinou napravu než Aronde ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Talbot »

Klocák: to nebyl dobrej qíz - ta debata je čím dál tím jedovatější :lol: jaký je rozluštění?

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Burák »

No jistě, jde vo prd. KAždej máme másla na hlavě dost, některý auta rozesraný, ale to je život. Pokud je to furt na tle urovni, tak mi to přijde ještě v mezích. Ovšem tematu Belgie se to netýká ani omylem :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:No jistě, jde vo prd. KAždej máme másla na hlavě dost, některý auta rozesraný, ale to je život. Pokud je to furt na tle urovni, tak mi to přijde ještě v mezích. Ovšem tematu Belgie se to netýká ani omylem :lol:
Ahoj všichni! :grin: Poslední zmínka o Belgii Bu je Tvoje a sice: "to ti brzo otrnulo"! :lol: A pak už jen o tom svezení, no! :mrgreen: Otrnulo mi hlavně díky Tobě a Michalovi! A taky díky Milanovi Dobešovi, že? :o A pokud se týče týhle debaty, myslím, že je to O.K., tak co? :lol: Je to o našich Vlaštovkách a vo tom to je! :lol: Ňák mi to zas až tak moc nevadí, s Elízou jsem nikdy nejel, tak fakt nevím!? :lol: A Ty tam nemáš RUSH, ale pokud vím 312T a to je zase o něčem jiném ne? Rush tam byl normálně, jestli se nepletu! :lol: Tady je asi jádro pudla, a Tvého tryskového letu po D1! :mrgreen:
tak ahoj a klid v duši a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Burák »

Njn, ale já tam mám normální 312 ze 1301. Ale o tom to neni, je to o diferáku. Je fakt, že to tahá fest
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:Njn, ale já tam mám normální 312 ze 1301. Ale o tom to neni, je to o diferáku. Je fakt, že to tahá fest
Ahoj ! :grin: A to je ono, Bu, 321 a 312T je totéž! :grin: Neb motor z 1300 a 1301 je totožný. Ale proti Rushi má jiné tlaky, kompresi a asi další detaily. O diferáku z Elizy nic nevím, 1300/1301 má 9ku40ti. :lol: Je jasné, že když nejde o život, jde o h...o, a tak je to dobře, ne? :o
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Ivan Simca KH »

OPRAVA: 312, ne 321, jak jsem zbastlil! Pardon Ivan :mrgreen:
Obrázek

Michal

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Michal »

začínám mít silnej absťák
http://www.youtube.com/watch?v=v6zNhnkZrFo

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Klocák »

Já to řikám furt, jak jednou jedeš na "větší" akci za "hranice všedních dnů" 8-)
Tak už tě tuzemský 1-2 denní akce neuspokojej :mrgreen:
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Odpovědět