Belgie 2010

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Michal píše:Ano, že Bu je skvělej kámoš, o tom nikdo nepochybuje. Že je držka, víme taky všichni. Ale prastaré přésloví o tom, že v nouzi poznáš přítele platilo vždycky, platí pořád a platit bude. Taky se říká a já jsem o otm přesvědčenej, že chceš-li vědět, jaký někdo je, dívej se na to, co dělá a ne na to, co říká. Ono to většinou totiž není stejné
Ahoj všichni! :grin: Tak a jsme dva dny doma a já už jsem se probral a musím též něco říci za nás oba, Vlastu a mne! ;) Nevím jak jsme si tu kliku ve smůle zasloužili, ale to, že Bu s Michalem byli zrovna v Německu pro auto, které pak nekoupili a udělali tu obrovskou oběť a jeli pro nás, to prostě nikdo nevymyslí, to se musí stát! :o Jak všichni víte, jsem výřečný dost, ale pro tohle kamarádství ani já nemám slov, neb jste to tady už napsali! :o Bu je prostě Bu, já ho tak beru a vím, že na něj je spoleh až extrémní, což prokázal! Díky, díky ,díky! :o Taky ale díky Michalovi, to je jasné! :grin: Jsem zvědav, proč motor, který běhal jak z praku přestal mazat? :mrgreen: Ale to napíšu v reportáži z naší cesty do Belgie, Holandska a Francie! :lol: Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:

Další část mého příspěvku se týká prohlášení o distanci od chování "některých" čti Karlovského, členů! :o Když jsem to četl, pokud jsme měli v hotelu připojení, říkal jsem si, který rypák, :o že by novej Karlovskej? :lol: Později mi bylo vysvětleno a připomenuto, že opravdu JÁ! :o Tak jsem se pozpomenul a musím říci, že od zimních událostí v klubu i na fóru jsem se zařek, že nebudu dávat najevo tyto své úlety! A v tom Táboře, na toho Simkaře si vůbec nepamatuji, ale vím určitě, že jsem to myslel v žertu, leč on to tak nepochopil! A slovo slepice pro znak škodovky zásadně nepoužívám, tak nevím! :roll: Proti veteránizmu nic nemám, to bych snad ani nemohl mít Simku, ne? :roll: Upřímně řečeno, ostatní značky jsou mi ukradený! Pokud jsem udělal Simca Klubu nějakou ostudu, moc se omlouvám! :) ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Talbot »

No a na youtube už je několik videí z Bastogne, tak hledejte ;)

http://www.youtube.com/watch?v=v6zNhnkZrFo

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Klocák »

Jsem zvědav, proč motor, který běhal jak z praku přestal mazat? Ale to napíšu v reportáži z naší cesty do Belgie, Holandska a Francie! Simcamicalement Ivan Simca KH
Ahoj Ivane,
víš proč tvůj motor přestal mazat? Protože nepoužíváš motorovej olej, ale nějakej Kastról nebo Hrnec nebo co ! :roll: Přečti si, co v každym manuálu, co doporučuje simca . . . :mrgreen:
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Klocák píše:
Jsem zvědav, proč motor, který běhal jak z praku přestal mazat? Ale to napíšu v reportáži z naší cesty do Belgie, Holandska a Francie! Simcamicalement Ivan Simca KH
Ahoj Ivane,
víš proč tvůj motor přestal mazat? Protože nepoužíváš motorovej olej, ale nějakej Kastról nebo Hrnec nebo co ! :roll: Přečti si, co v každym manuálu, co doporučuje simca . . . :mrgreen:
Ahoj! :grin: A druhej ten samej motor běhá na to samý mazivo!???
uvidíme ahoj Ivan
Obrázek

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Klocák »

Jeslti je to tak, tak s tim radši nikam nejezdi 8-)

. . . no nic, halvně ať Tě oprava moc nestojí !
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Klocák píše:Jeslti je to tak, tak s tim radši nikam nejezdi 8-)

. . . no nic, halvně ať Tě oprava moc nestojí !
Ahoj! :grin: Michale, Tvoje rada o tom kam jezdit, či nejezdit a s čím jezdit, je opravdu trefná! :o Jezdil jsem , jezdím a budu doufám jezdit. :) Ale tahle debata je myslím o něčem jiném. Olej 15W/40 od jakéhokoli výrobce, mimo Mogulu je v pohodě pro motor OHV, otáčky a tlaky na úrovni let 60. 70. a 80. naprosto dostatečný. Ten problém bude někde jinde a proto říkám - uvidíme! ahoj Ivan :grin:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Burák »

Michaltalbot píše:Takže co se týče účasti jsme byli na 6.místě :)
Ale vidět bývámě většinou nejvíc :lol:

Mám poslední dobrou smůlu. V sobotu jsem jel do Hamburgu a zkončil ve Francii, dnes do Nitry a jel přes Rakousko :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Talbot »

Burák píše:
Michaltalbot píše:Takže co se týče účasti jsme byli na 6.místě :)
Ale vidět bývámě většinou nejvíc :lol:

Mám poslední dobrou smůlu. V sobotu jsem jel do Hamburgu a zkončil ve Francii, dnes do Nitry a jel přes Rakousko :lol:
WTF? :shock:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Burák »

Tve v Bratislavě jsem neodbočil, další sjezd byl debilně značenej a najednou jsem byl v rakousku :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Talbot »

Burák píše:Tve v Bratislavě jsem neodbočil, další sjezd byl debilně značenej a najednou jsem byl v rakousku :lol:
:lol: :lol: :lol: tak to už jsi měl kousek do Itálie na koupačku, ne? ;) To je prostě ten život zlatý mládeže, pro croissanty do Francie, pro cigára do Hamburku, na koupálko do Itálie... pohoda 8-)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Burák »

Příští středu jedu do jugošky :lol: :lol: :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Talbot »

To jsou ty zbohatlíci, Paroublbka na Tebe! :lol:

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Belgie 2010

Příspěvek od paja »

To je stejně sranda, že i pro takový mlaďase je to furt Jugoška. ;) :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Talbot »

Jaký mlaďoše? My už jsme taky pěkně starý kornouti :lol:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Burák »

Jj, hlavně, nejdřív Bělehrada a pak Záhřeb. Komu se to chtělo vypisovat.

Jinak Ivanovi děkuju za dárek za odtah. Clio už je doma, teď jen, co vyzjistí p. Dobeš :shock:
Obrázek

Vesely_Chrysler
Příspěvky: 110
Registrován: 27 kvě 2010 09:37

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Vesely_Chrysler »

V Belgii jsme byli se Simcou Chryslerem 180 , který má najeto jen 22.000 km ale asi 34 let stál ve stodole zaházený slámou.
Vyrazili jsme v úterý 11.5. a následně jsme přespali v Německu , ale na německé dálnici jsme chytli velkou bouři , a co myslíte , že se stalo ? No přestaly fungovat stěrače a vidět na vzdálenost asi 2 - 3 metry.Zjistili jsme , že motorek stále běží a tak jsme ho vypojili z elektřiny a čekali na Milana Dobeše , až se nám na to podívá. Ve středu ráno jsme vyrazili dále směrem k Bastogne a ubytovali jsme se v Recogne. Jeli jsme se podívat na místo , kde to ve čtvrtek vypuklo. Ve čtvrtek jsme se zaregistrovali a získali parkovací místo 386 a Milan Dobeš mezitím koupil nový motorek. V pátek jsme vyrazili na výlety (každý individuálně ) - navštívili jsme jeskyně apod. Na pátek byl plánován slavnostní večer , kdy byl podváván předkrm ; hlavní jídlo ; desert. Následně koncert skupiny , který započal ve 22:00 hodin. Na sobotu ráno byla plánována spanilá jízda veteránů , která byla si myslím skvěle uspořádaná , kde každý dostal kupon a na každé z pěti zastávek obdržel razítko. Navštívili jsme farmu ; bleší trh a následně benzínovou pumpu v Lucembursku , kde je levný benzín a každý si natankoval. V sobotu po večeři se předaly ceny a v neděli ráno jsme vyrazili zpět - směr Česká republika. Při spáteční cestě s novým motorkem nespadla jediná kapka .......

František Veselý

Michal

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Michal »

Zdravím
Zahlédli jsme ve čtvrtek Vašeho Chryslera, ale po Vás, jako by se slehla zem :(

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Burák »

Jojo, já zaregistroval v davu neznámá český hlas
Obrázek

Vesely_Chrysler
Příspěvky: 110
Registrován: 27 kvě 2010 09:37

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Vesely_Chrysler »

Ve čtvrtek nás zahlédl Ivan a ten nás také původně neznal a u večeře jste nás mohli zahlédnout , jak sedíme s Ivanem , ale s některými z Vás jsme mluvili a ukazovali auto..... Za pár dní sem hodíme nějaké fotky , myslim , že máme všechny automobil z ČR .....

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Talbot »

Jestli tam máte taky pár fotek tý vínový Tagory ze Švýcarska, tak sem s nimi, ta byla neskutečná a já jí ani pořádně nenafotil :(

Michal

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Michal »

Pokud jsi koukal na mmý rajče, jsou tam

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Talbot »

Michal píše:Pokud jsi koukal na mmý rajče, jsou tam
Já myslel interier a motor...

Vesely_Chrysler
Příspěvky: 110
Registrován: 27 kvě 2010 09:37

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Vesely_Chrysler »

Tak už máme fotky z Belgie na rajčeti tak se koukněte tady : http://veselychrysler.rajce.idnes.cz/ ; a komentujte !

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Vesely_Chrysler píše:Tak už máme fotky z Belgie na rajčeti tak se koukněte tady : http://veselychrysler.rajce.idnes.cz/ ; a komentujte !
Ahoj Fando a všichni! :grin: Moc pěkné fotky, bylo to fakt pěkný, hned bych jel znova! :o
ahoj Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Burák »

To ti rychle otrnulo :lol:
Obrázek

Odpovědět