Belgie 2010

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Burák »

:lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Čenda
Příspěvky: 334
Registrován: 15 led 2009 15:49
Bydliště: Beroun

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Čenda »

Zdrávíme všechny, i my jsme dorazili v pohodě do vyhřáteho domova. Trošku déle nám trvalo stahování fotek, ale jsou tu: http://cendovi.rajce.idnes.cz/Belgie,_F ... eten_2010/#. Po malé úpravě jejich jen po skromnu cca 700 8-) Přejeme krásné pokochání Čenda a Ája :twisted: :grin: :twisted:
Přílohy
2.jpg
2.jpg (67.97 KiB) Zobrazeno 5450 x
Naposledy upravil(a) Čenda dne 17 kvě 2010 11:21, celkem upraveno 2 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Talbot »

Tak jsem to tak stručně sčítnul - najeli jsme 1905km a bral jsem celkem 210l - od plný do plný. Celkovej průměr 11,02 l/100km. Cestou tam to bylo 10,7 ale pak jsme byli na tom výletě a taky zpátky jsme stíhali Buráka, tak to trochu vylezlo :twisted: ale na 2,6 V6 slušný. Tak to jsem to asi neseřídil úplně špatně ;)

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Klocák »

To my jsme najeli celkem 2941 km včetně výletů, s průměrnou spotřebou 7,25 lt / 100 km :!:
A to jsem nic neseřizoval :roll: Akorát jsem Simce pohrozil, že ji koupim novej karbec a ten starej vyhodim, ale když se takhle umoudřil, tak ho ještě nechám žít :lol:
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Burák »

Já kilometry nepočítal, ale cesta tam s platem 8,7L, zpět, páč jsem se asi 100km držel Michala, tak 9,1, nicméně při průměru 97km/h to jde.
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Burák »

Čenda píše:Zdrávíme všechny, i my jsme dorazili v pohodě do vyhřáteho domova. Trošku déle nám trvalo stahování fotek, ale jsou tu: http://cendovi.rajce.idnes.cz/Belgie,_F ... eten_2010/#. Po malé úpravě jejich jen po skromnu cca 700 8-) Přejeme krásné pokochání Čenda a Ája :twisted: :grin: :twisted:
Aby těch fotek nebylo milion, když jich máte z každýho parkoviště 20 :?
Obrázek

Uživatelský avatar
Čenda
Příspěvky: 334
Registrován: 15 led 2009 15:49
Bydliště: Beroun

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Čenda »

Původně jsem chtěla nechat všechny smínky cca 850, ale večer zvítězil zdravý rozum a rozmazané šly pryč. Po prvním kole, kdy si hlavní aktéři stáhnou fotky k sobě, to zredukujeme na přijatelný počet kolem 100 snímků ;) Pá Ája
Obrázek

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Belgie 2010

Příspěvek od George »

Čenda píše:...to zredukujeme na přijatelný počet kolem 100 snímků
Teď už je mi to jedno, protože už jsem je poctivě všechny prohlédl. :grin: Ale byla to fuška, celý dopoledne jsem u toho seděl. :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Talbot »

Klocák: tak to je krásná spotřeba! Já musel seřizovat, protože to bylo rozvrtaný a smrdělo to tak, že by se mi tam holky udusily ;)

Jiří Lefner

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ahoj , já měl spotřebu zhruba 7,5 l . Nejmenší spotřeba byla když jsem natankoval plnou tj,40litru v Lucemburku a s tím jsem dojel až do Plzně tj 600km a to je spotřeba necelých 7litru. Ano čtete dobře a má to 2 duvody a to,že jsem jel 110km a dle mého názoru je tam kvalitnější benzín. Vím ,že když tankuji V Brně tak jsem na 8 litrech. Jsem přesvědčen,že ti šmejdi na českých benzinkách to šmelí. Mají 80% rabaty na obchodě a 3kč na benzínu a ještě to kurvám nestačí :evil: :evil:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Talbot »

No Jirko, nevím jestli mají takový rabaty, pokud vím, tak víc než polovina z ceny 1l benzínu, jde do státní kasy a následně na podporu cikánům a nemakačenkům :?
Jinak spotřeba Mureny mě nepřekvapuje, vždyť i já s 2,2 S jsem byl někde kolem 7,5l/100km, když jsme jeli s Pavlem Krausem na sraz Matra klubu do Německa, a to jsme to mrskali furt kolem 150 km/h, klidně se Pavla zeptej. Prostě to má dobrou aerodynamiku a je to lehký, takže jak to jednou rozjedeš, už to pak bere málo.

Michal

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Michal »

Neřešme tady kluci politiku ;) . Díky

Michal

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Michal »

Kde se o nás píše:
http://www.simcaworld.net/newforum/view ... 55&start=0, jo a je tam, Michale, dost fotek tvý Tagory.

Poměrně dost lidí obdivovalo naši pospolitost. Jedeme společně, kempujeme společně, bavíme se společně. Ne všude je to běžné.

Jinak mě, Daniele i dětem se sraz moc líbil. Spousta pěkných aut, dost dílů, výborně připravený program. A v neposlední řadě dobrá parta. Díky ní a zejména díky Čendovi, Áje a Helče bylo cestování s dětmi bezproblémové a ani 2000km jim nevadilo a obešlo se to bez problémů. KAMARÁDI DĚKUJU.

Jo a příští mezinárodní sraz je v Německu

Jiří Lefner

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michale , vidím to stejně. Byl bych radši až pojedeme do Francie,abychom jeli všichni současně a bylo nás víc pohromadě v kempu ;) Díky Jirka

Michal

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Michal »

Jo a soutěž spotřeby jsem vyhrál-----měl jsem nejvyšší :lol:

Konečně
http://simcaklub.rajce.idnes.cz/Bastogne/

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Burák »

Jet dvacet aut najednou je opruz jak pro zučastněné, tak pro okolí. Ideální jsou 3-4 auta, pak už je to náročný. Zvlášť pokud nejsou lidi zvyklí jezdit v koloně.

Jirko, ty fakt chceš příště zas kempovat? :lol: ;) Esi jo, napíšem ti s klukama seznam, co ssebou :lol: :lol: :lol:

Ad Francouzi. Vyznívá to vesměs velice pozitivně, i co se týče našich aut. Myslim, že je jim jasný, že s náma musí počítat.
Obrázek

Michal

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Michal »


Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Talbot »

Michal píše:Hned dvě fotky v minireportáži :o
http://clubsimca.fr/manifestations/ism/ ... m_2010.php
Dvě a půl - za těma Solarama je vidět střecha mojí Tagory :lol:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Talbot »

Co vy na tohle? Nejsem sice profík, ale jen tak jsem to poslepoval:

Obrázek

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Belgie 2010

Příspěvek od George »

To jseš šikovnej lepič. :grin:
Dobrý a hlavně zajímavý obsahem.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Talbot »

Díky, akorát ten obsah tak nějak není moje zásluha :oops: :lol:

Michal

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Michal »

Dobrý ;) .

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Talbot »

Jsem Tě chtěl popíchnout, aby Tě nenapadlo si to dát do podpisu a koukám, že žádnej podpis nemáš, co to? :shock:

Michal

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Michal »

po update počíteče mi zmizel program na upravení. takže ten obrázek, co jsem si vytvořil nemohu oříznout do patřičnějch rozměrů :?

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Talbot »

Já to dělám v Malování, to je v příslušenství každýho PC ;)

Odpovědět