Belgie 2010

Moderátor: Burák

Odpovědět
Michal

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Michal »

Stejně si to zapomínáte aktualizovat ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Talbot »

No vidíš, že to jde. Aktualizovat... ale má to cenu? :lol: Teď smažu bílou a přivezu vínovou a za tejden to budu zase aktualizovat až přivezu Murenu... pak zas něco jinýho... znáš to :twisted:

Michal

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Michal »

Já??? To teda neznám :oops: . Já mám pořááád setrvalý stav. TRVALÝ NEDOSTATEK :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Talbot »

Hele ale nakupovat umí každej, že jo. Jak jsi na tom s Ranchem a kdy začneš na "relíčku"? Kdybys chtěl klempíře, mám šikovnýho k dispozici. A má teď relativně volno, takže max. za dva měsíce bys to měl hotový. A už mám i novýho lakýru, takže bys s tím mohl pořádně pohnout v relativně krátký době - než vyhazovat money za další trosky :twisted: :lol:

Michal

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Michal »

Jsou Simky, který někomu svěřím. Ale jsou auta, který si prostě chci postavit sám. mezi ně patří Rancho a zejména Rallye2. Na to se těším. Vždyť víš...tisícovka byla moje první :P

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Talbot »

No jak myslíš, abych se toho ještě dožil :twisted:

Michal

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Michal »

To víš, nesmíš jezdit jak šílenej ;) :lol: :lol:

Michal

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Michal »

Tak procházím už několik hodin Áji fotky. Ještě bych jich pár desítek či stovek vymazal, ale některý jsou fakt pěkný. Že bychom měli "klubovýho fotografa" :mrgreen:

Uživatelský avatar
Čenda
Příspěvky: 334
Registrován: 15 led 2009 15:49
Bydliště: Beroun

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Čenda »

Tož já jsem pro, Ája bude konečně vydělávat težký prachy!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Talbot »

Michale, koukal jsem na talbot.xooit, že jsi tam vložil odkazy na naše fotky, ale dva z těch odkazů nejsou funkční, protože jsi je asi zkopíroval tady z fóra. Musíš si je případně otevřít a pak tam vložit celou adresu z příkazovýho řádku.

Michal

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Michal »

Michaltalbot píše:Hele ale nakupovat umí každej, že jo. Jak jsi na tom s Ranchem a kdy začneš na "relíčku"? Kdybys chtěl klempíře, mám šikovnýho k dispozici. A má teď relativně volno, takže max. za dva měsíce bys to měl hotový. A už mám i novýho lakýru, takže bys s tím mohl pořádně pohnout v relativně krátký době - než vyhazovat money za další trosky :twisted: :lol:
Já myslel, že jsi mu odvezl GL. No, mohl bych mu dát udělat P60 a blatníky na "relíčko" :roll:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Talbot »

GL už je po klempířský stránce hotová, takže klempíř je teď relativně volnej. Novej lakýrník dodělává Hillmana a pak teprve mu tam odvezu GrandLarge, ale jestli na tom mákne jako na Hillmanovi (kterej byl podstatně hůř připravenej), tak to bude mít za měsíc hotový a pak bude taky volnej. Takže bys teď mohl zaměstnat klempíře a než to dodělá, uvolní se lakýra ;)

česnečka
Příspěvky: 2
Registrován: 28 dub 2010 16:30

Re: Belgie 2010

Příspěvek od česnečka »

Chtěla bych vám všem poděkovat za vaše fotky, aspoň tak jsme se tam mohli podívat s váma, i když jsme tam nebyli. Speciální dík Ále za skvělou reportáž a kvalitní fotky, klidně by jich mohlo být i víc ;)

Alenka
Příspěvky: 94
Registrován: 14 kvě 2009 15:54
Bydliště: na kopci kousek od Berouna

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Alenka »

Ahoj Česnečko, moc děkuji za pochvalu. Pokud ty a další budete chtít vidět fotky ze srazu v Táboře, jsou na rajčeti v uživateli cendovi. Pro rychlíky je tam fotek jen 123 :grin: :lol: :grin: Měj se všichny krásně pá
PS: Michale P. byla pro nás zábava mít sebou kluky, jsou správní ;)

Michal

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Michal »

Kluci pořád koukají na dvd z Belgie :mrgreen: Žádají si to místo večerníčku

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Burák »

No Belgie měla dohru v podobě Ivanovy poruchy motoru. Jelikož mám od čtvrtka naspáno 13,5 hod, popíšu to velmi stručně. Myslim, že Ivan s MichalemTalbotem to pak výrazně doplní.

Vyjeli jsme s Michalem ve 4 rano směr Hamburg pro Murenu. Na Ebay koupená, s málem fotek, ale dle popisu prakticky funkční auto. Když ji borec vytáhl, zjistilo se, že jediný použitelný díly jsou kapota a zadní okno. Tak jsme se s borcem docela porafali a po pár výhružkách ebayí a soudama jsme ji tam nechali. Mezitim volal Ivan, že mu přestal mazat motor u Simcy a že stojí u Baden-Badenu na francouzské straně hranice. No, puvodně jsme chtěli s Murenou domu, složili ji, a Čenda by sedl do mé OOOO a jel pro něj. Ale když jsme měli prázdný plato a 700km dom i do Francie, tak jsme proň dojeli a Čendovi nekazili plánovaný víkend s Ajou (Třeba bude další malej Simcař ;) ) Vrátili jsme se dnes ve 3/4 na 7. Odřídil jsem 22hod, 45 min čistýho času a 2086km na jeden zátah.
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Belgie 2010

Příspěvek od paja »

:( :( :roll:
Koukam, ještě, že jsi stačil vyložit ty mý krámy... By Ivan seděl na platě... ;) :)
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Jiří Lefner »

Burák píše:No Belgie měla dohru v podobě Ivanovy poruchy motoru. Jelikož mám od čtvrtka naspáno 13,5 hod, popíšu to velmi stručně. Myslim, že Ivan s MichalemTalbotem to pak výrazně doplní.

Vyjeli jsme s Michalem ve 4 rano směr Hamburg pro Murenu. Na Ebay koupená, s málem fotek, ale dle popisu prakticky funkční auto. Když ji borec vytáhl, zjistilo se, že jediný použitelný díly jsou kapota a zadní okno. Tak jsme se s borcem docela porafali a po pár výhružkách ebayí a soudama jsme ji tam nechali. Mezitim volal Ivan, že mu přestal mazat motor u Simcy a že stojí u Baden-Badenu na francouzské straně hranice. No, puvodně jsme chtěli s Murenou domu, složili ji, a Čenda by sedl do mé OOOO a jel pro něj. Ale když jsme měli prázdný plato a 700km dom i do Francie, tak jsme proň dojeli a Čendovi nekazili plánovaný víkend s Ajou (Třeba bude další malej Simcař ;) ) Vrátili jsme se dnes ve 3/4 na 7. Odřídil jsem 22hod, 45 min čistýho času a 2086km na jeden zátah.
No, teda klobouk dolu ,za to,že jste Ivanovi pomohli v nesnázích !!!!

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Talbot »

Klobouk dolu hlavně před Burákem, ujel cca 2100km na jeden zátah, čistej čas za volantem nějakých 22hodin prakticky bez přestávky a vůbec nepotřeboval vystřídat, fakt profík. A Simca na vleku za 3,0 TDI byla asi jediná, která měla zrychlení z 0 na 100km/h kolem 8 vteřin :twisted:

Jiří Lefner

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Jiří Lefner »

Tak to by měl Buri dostat ČESTNÉ UZNÁNÍ :lol: Ale vážně klobouk dolu za obětavost '!!!!

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Burák »

Hlavně ta Simca asi v životě nejela 160 :lol:

Jinak, šel jsem spát v 7 a vstával v 10. Vubec se mi nechce spát. Jsem docela zvědav, kdy si to tělo začne vybírat :o Dokonce jsem vážně uvažoval o tom, jít do garáže kutat, ale to se mi v tle počasí nechtělo :)
Obrázek

Alenka
Příspěvky: 94
Registrován: 14 kvě 2009 15:54
Bydliště: na kopci kousek od Berouna

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Alenka »

Bu, i já skládám velkou poklonu nad "velmi krátkou" jízdou :mrgreen: a obětavostí. Skutečně klobouk dolů, málo kdo by to zvládl koliko kilometrů najet a hlavně neváhat moci druhým! To mu já říkám - pravý kamarád do deště!!! Ještě přidávám jedno soukromé díky :grin: . Zatím žádný malý simcař se dle tvých představ nekoná, za to si užíváme pořádnou rýmu :lol: :lol: :lol:

Michal

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Michal »

Ano, že Bu je skvělej kámoš, o tom nikdo nepochybuje. Že je držka, víme taky všichni. Ale prastaré přésloví o tom, že v nouzi poznáš přítele platilo vždycky, platí pořád a platit bude. Taky se říká a já jsem o otm přesvědčenej, že chceš-li vědět, jaký někdo je, dívej se na to, co dělá a ne na to, co říká. Ono to většinou totiž není stejné

Michal

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Michal »

Trocha statistik. Špatně jméno u Werthaima jim lze odpustit. Sám vím, jaká je s tím vždy práce

405 voitures inscrites, un record sans précédent... 32 voitures se sont inscrites sur place...

Par pays:
Allemagne 33
Angleterre 18
Autriche 2
Belgique 95
Danemark 7
Espagne 1
France 142
Hollande 64
Irlande 1
Italie 2
Luxembourg 14
Portugal 0
Suisse 7
Tchéquie 17
Autres 2 (= Australie et USA)

Par modèle:

6CV (Balila) 0
11 CV (Ardita) 3
Cinq 2
Six 1
Huit 4
Huit Sport 2
9 Aronde 8
9 Sport 3
90A Aronde 9
Coupé de Ville 0
Week-end 0
P60 Aronde 25
Plein-Ciel 3
Océane 3
Ariane 16
Vedette 1
Régence 0
Versailles 1
Trianon 0
Chambord 4
Marly 0
Présidence 0
Beaulieu 1
1000 21
Rallye 3
Rallye 1 5
Rallye 2 32
Rallye 3 7
1000 Coupé 3
1200S 15
1300/1500 8
1301/1501 18
1100 27
Chrysler 160 / 180 / 2 litres 14
1307/1308/1309 8
Bagheera 15
Murena 31
Rancho 14
Horizon 20
Samba 16
Solara 9
Tagora 7
Talbot 1510 0
CG 4
Matra 530 5
Djet 2
Autres 32 (autres ancêtres ou voiture moderne pour certain)

Repas:

Petits déjeuners servis 355
Repas jeudi soir 317
Repas vendredi soir 600 (maximum pour le traiteur)
Repas samedi soir 400 (maximum pour le traiteur)

Remise des prix:

Objet du prix................................N° parking ...Modèle..........Nom...................................Pays
Plus longue distance 1220 km Barcelone.....8o.............1100............Francisco Rodriguez Ponton.......Espagne
1er inscrit.......................................42.............Bagheera.......Raphael Muton.......................Belgique
Coup de cœur public 2 exaquo................301............P60.............José Destiné.........................Belgique
...................................................255............S8 sport........Alain Dossche........................Belgique

Plus belle voiture:
Balila, Ardita.....................................272............11CV Ardita.....Eric Laval............................France
5, 6, 8.............................................267...........Simca 8 plateau.Gilbert Portmann...................France
Facel...............................................255...........S8 sport..........Alain Dossch........................Belgique
Aronde 9..........................................26o............9 Aronde.........Luc Maillard.........................France
Aronde 90A.......................................287............90A Aronde......Laurent Vegnaduzzo...............France
P60................................................295............P60...............Jutta Oberweger...................Autriche
Ariane.............................................317............Ariane............Fabrice Cessac....................France
V8..................................................328............Chambord.......Jacques Troyon....................Suisse
1000...............................................197............1000..............Régis Chevreuil...................France
Rallye..............................................178............Rallye.............Sébastien Neveu..................France
Rallye..............................................179............Rallye.............Dimitri Barbieux..................France
Bertone (1000 coupé et 1200S).................225...........1200S..............Markus Anliker....................Suisse
1300, 1500, 1301, 1501.........................116............1301...............VaclavWerthaim..................Tchéquie
1100...............................................78..............1100...............Anthony Owen....................Angleterre
Chrysler............................................391...........Chrysler............Robert Fuchs.....................Allemagne
Matra Bagheera...................................40.............Bagheera..........Marc Van Den Belt................Hollande
Matra Murena.....................................22.............Murena.............Phil Robinson....................Angleterre
Matra 530 et Djet................................234............CG..................Guy Granier......................France
Rancho.............................................62.............Rancho.............Philippe Gulkerberger...........France
Horizon............................................344............Horizon............Martin Nijenhuis.................Hollande
Talbot Solara......................................350............Solara..............Michael Folger...................Autriche
Talbot Tagora.....................................358............Tagora.............Olaf Hard ........................Suisse
1307, 1308, 1309..................................72............1307/1308/1309..Didier Sourmais.................France
Talbot Samba......................................368...........Samba..............Michel Arets.....................Belgique

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Talbot »

Takže co se týče účasti jsme byli na 6.místě :)

Odpovědět