Belgie 2010

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Burák »

Tady nejde o tebe, ale řikal jsi pro všechny a to je ta potíž. Vždycky je
Obrázek

Michal

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Michal »

Na webu v knihovně (Ostatní literatura) je přihláška na sraz v angličtině a pro info i český překlad. Vyplňujte samozřejmě originál

Michal

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Michal »

Další info z místa konání
http://www.simcaworld.net/bastogne/bastognepromo.pdf

Kdyby měl zase Pája (který přeložil přihlášku- díky ;) ) nebo pro změnu někdo jiný chuť to přeložit...

Jiří Lefner

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michale mužeš mě tam prosím přihlásit? Peníze Ti obratem pošlu. Ja se v tom nevyznám a bojím se,že bych zkazil a při příjezdu bych se potom divil. Diky

Michal

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Michal »

Jiří Lefner píše:Michale mužeš mě tam prosím přihlásit? Peníze Ti obratem pošlu. Ja se v tom nevyznám a bojím se,že bych zkazil a při příjezdu bych se potom divil. Diky
Jirko, máš to v češtině, není opravdu co zkazit. Přihlášku vyřiď, pokud budeš mít problém s meznárodní platbou, mohu ti pomoci

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Belgie 2010

Příspěvek od paja »

Jestli tě matou datumy večeří, tak správně to má bejt 13. čtvrtek, 14. pátek, 15. sobota. Galavečer je tudíž v pátek! Já jsem to přeložil jak je to v originále.
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ja tomu nerozumim a mate mé tam víc věcí Nerad bych se přihlásil blbě a potom při příjezdu zustal na ulici a potom mě nikdo nepomuže a pojedu domu. Zvažuji jestli pojedu

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Burák »

To máš ale blbý...
Obrázek

Michal

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Michal »

Jirko, přihlášku máš v češtině. Pokud si z něčím nevíš rady, ptej se. Ale vyplňovat to za tebe nikdo nebude. Nejsi přece malý dítě :mrgreen: .

Jiří Lefner

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michale na počítače jsem slabý ale problém je vyřešený. Pája se mě nabídl,že mi s tím pomuže tak mě to vyplnil a přepošle mi to a já mu moc děkuji za ochotu ;)

Jiří Lefner

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Jiří Lefner »

Burák píše:To máš ale blbý...
Honzo , nechtel jsem ale musím Ti napsat,že Tvoje chování vuči mě je přinejmenším divné. Místo ,aby jsi aspon poradil nebo snažil jsi mě pomoct tak mi napíšeš posměšně,že to mám blbý :shock: :shock: To jsi mě dost nemile překvapil. Příště radši nic nepíš :evil: :evil:

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Paolo »

simcaklub píše:Další info z místa konání
http://www.simcaworld.net/bastogne/bastognepromo.pdf

Kdyby měl zase Pája (který přeložil přihlášku- díky ;) ) nebo pro změnu někdo jiný chuť to přeložit...
Problém bude v té franštině, kdyby to bylo někde k dispozici anglicky mohl bych to přeložit
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Burák »

Původně jsem nechtěl reagovat, ale jsem xenofobní nesnášenlivej ksindl, tak co.

Jirko, mě se zase vubec nelíbil tvuj příspěvek
Jiří Lefner píše:Ja tomu nerozumim a mate mé tam víc věcí Nerad bych se přihlásil blbě a potom při příjezdu zustal na ulici a potom mě nikdo nepomuže a pojedu domu. Zvažuji jestli pojedu
Nejsi malý dítě a když něco chceš, tak se musíš trochu snažit. Michal ti napsal, co s tím, ale ty jsi začal, nechci říct vydírat, že nepojedeš, když ti někdo nepomuže. Promiň, ale tohle bych čekal u 5 letého dítěte. Rozhodně to není o tom, že ti tady nikdo nechce pomoct, ale přeci Michal se taky nemuže starat o každého a vodit všechny za ručičku. To by nemohl při počtu členů 100, dělat nic jiného. Podle mne je normální způsob, zkusim, jak se to dělá a až dojdu do místa, kde nevim, jak dál, tak se zeptám. Ale ono dělat, že něco nejde a něčemu nerozumim, je mnohem jednodušší. A to už vubec nemluvim o tom, že kdybys byl v úzkých, nenechali by tě ostatní ve štychu. Ať většina lidí z čr klubu, tak i z ostatních evropských klubů.

Ad ty příspěvky, že je blbost, přihlašovat všechny členy najednou se opravdu netýkaly tebe osobně. Hale, já už dost věcí organizoval a věř mi, že tle je tak nevděčná funkce, že si to nedovedeš představit. V lepším případě jsi za piču, v horším zahučíš finančně. Už se mi to mockrát stalo, takže proto to píšu. Jak říkám, to nebylo vubec mířený proti tobě.
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Belgie 2010

Příspěvek od paja »

Když už píšeš o těch hromadnejch přihláškách, tak musim říct, že mě i ten sraz připadá trochu přeorganizovanej. Já teda s tim nemam nejmenší zkušenost, ale ty hromadný vejlety a hromadný snídaně a regulovaná doprava v kempu a přesuny mezi autama a ubytováním atd. mi trochu připomínaji kasárna... Hlavně abysme nechodili ve dvoustupech. :?
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Burák »

To je tim, žes tam nikdy nebyl. Ono npak zjistíš, že je to tak potřeba. Na druhou stranu, nikdo tě do ničeho nenutí. Co nechceš absolvovat, nemusíš.
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Belgie 2010

Příspěvek od paja »

Z těch fotek např. z Taragony mi připadalo, že s těma autama se mohlo třeba až ke stanu. Jak to bylo v Chrustenicích?
Obrázek

Michal

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Michal »

S autama se vždy může ke stanu. Ve švajcu se nemohlo a byl to průser. jinak pro info - my jsme mezinárodní sraz v Chrustenicích připravovali ve dvaceti lidech půl roku. Fakt to není prdel. Musíš myslet na miliardu věcí a spoustě problémů se dá právě kvalitní přípravou předejít. Ono se v průběhu srazu musí řešit nečekané věci (poruchy aut, překlady, ztráty lidí, počasí, bezpečnost, organizace, nemoco apod.), takže se snaží předejít čekanému a připravit se na nečekané. Někdy Vám pustím video z Chrustenic, kde třeba galavečer jsme moderovali ve čtyřech světových jazycích!!!

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni co pojedou do Bastogne! :grin: Právě jsem obdržel "confirmation" z Belgie! :roll: Máme číslo 0036. :lol: Už se těšíme! :lol:
Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
Obrázek

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Paolo »

no tak to mám na podání přihlášky ještě čas, číslo 36 znamená asi, že je ještě 314 volných míst :geek:
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! :grin: Právě jsem si přečetl v českém překladu, tuším, že to psal Pája, jeho poznámku k výši polatku za převod platby v Eurech!
Píše cha cha asi € 10,-. :lol: Já chci tímto poradit všem kamarádům, Simkařům, kteří pojedou na sraz do Belgie, což je takřka za rohem, jak ušetřit naše krásné korunky! :o V přihlášce si objednáte jen startovné € 15,- a nějaké večeře. Ostatní třeba výlety lze dokoupit na místě. Takže třeba ve dvou lidech to dělá okolo € 100,-. :lol: Jdete na poštu, do poštovní spořitelny, což je ČSOB. Tam přes EUROGIRO, tak se ta služba jmenuje, zaplatíte svých na př. 115,- Euro podle momentálního kurzu( asi 26, nebo 27,-Kč) plus poplatek neuvěřitelných 110,-Kč! :lol:
No to je bomba, ne? :lol: Já už jsem to poslal. Myslím, že to je docela slušná cena! :o
Ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Burák »

Furt je to ještě zlodějna :x
Obrázek

Michal

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Michal »

Když to zaplatím doma v teple z notebooku, zaplatím 300,-, ale nemrznu a neprojedu 350,- v benzínu a nestrávím 2 hodiny v autě v zácpách :mrgreen:

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Klocák »

Ivane, za jak dlouho od odeslání peněz Ti přišlo potvrzení?
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Klocák píše:Ivane, za jak dlouho od odeslání peněz Ti přišlo potvrzení?
Ahoj Michale a všichni! :grin: 8,12, jsem poslal z pošty KH peníze, Kč 3110,-. 9.12. jsem poslal do Belgie kopii dokladu a přihlášku doporučeným dopisem. 11.12. jsem dostal mail o přijetí dopisu a 14.12. potvrzení příjmu peněz a přdělení účast. a parkovacího čísla.
Čili všechno asi týden. :lol:
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
P.S. Toto celé byla jen skromná rada, jak to vše zařídit a nejlevněji poslat peníze v EU, když chce někdo platit nehorázné bankovní poplatky, nikdo mu v tom bránit nebude, když na to má! :o Loni za poslání € 225,- do Španělska chtěla KB neskutečných Kč 1300,-! :mrgreen: No a ČSOB "jen" 500,-Kč! :roll: No nekup to! :lol: I.K.
Obrázek

Michal

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Michal »

38 a 39 :P

Odpovědět