Belgie 2010

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Paolo »

Ahoj Pájo, tu nádobku odstřikovačů mám, jestli chceš, je to ta velká s nasávadlem z 1301s.
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Belgie 2010

Příspěvek od paja »

Doufam, že nedostanem sprďáka, že jsme mimo topic, ale myslim, že budeme struční a nezaplevelíme moc tenhle topic. Pokud je to tahle nádobka tak beru, domluvíme se kdyžtak přes SZ. Díky. ;)
Přílohy
PB080077.JPG
PB080077.JPG (161.69 KiB) Zobrazeno 5001 x
Obrázek

Michal

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Michal »

Nejen u nás vzniká seznam
http://www.simcaworld.net/newforum/view ... =45&t=7322

Jo Ivane, pozdravuje tě André Goyens ;)

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Belgie 2010

Příspěvek od George »

Žabaři. 23 kousků :)
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Belgie 2010

Příspěvek od paja »

Jen náš prezident má polovinu... :roll:
Obrázek

Bob
Příspěvky: 42
Registrován: 17 bře 2009 08:20

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Bob »

To Michal prezident:rád pojedu s Váma.
Bob-Chrysler 2l automatique

Michal

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Michal »

Čau Bobe, ty ještě žiješ? :lol: . Vozím ti furt ty origo noty na Alfu po všech možnejch srazech

Bob
Příspěvky: 42
Registrován: 17 bře 2009 08:20

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Bob »

Promiň náčelníku zítra ti zavolám a přijedu večer pro ně + prosím najdi můj průkaz veterána na mého Chryslera btw nezajdem zítra na plzeň :grin:

Michal

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Michal »

Zítra mám pokerový turnaj, dorazím pozdějc. Ale zavolej

Michal

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Michal »

Tak jsem se zběžně mrknul na forum o Belgii a zjistil jsem, že např. galavečer byl přesunut na čtvrtek. Jdu to celé prozkoumat

Michal

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Michal »

Tak co jsem našel:

- celé Bastogne pracuje na přípravách
- bude to nejen Simca slavnost, ale i slavnost celého města a bude akci věnována velká pozornost
- platby registrace předem při nebo po objednávce
- výlety, jídlo apod. půjde platit později

Něco z belgického klubu (přeloženo googlepřekladačem :) )

Pro splnění Emile Simca belgický klub nemá žádné plány na oběd, ale bude občerstvení. Jak jsme se uspořádat večeři i zápory. Ve čtvrtek nabízíme typické belgické jídlo s hranolkami jednou. Pátek bude slavnostní večer, že budete volat tanec, s velkým jídlem, vyhlášení vítězů a hudební zábavy velkým orchestrem. A konečně v sobotu, oběd, večer vždy bude bufet s místními produkty, které opravdu prozkoumat. Ceny byly vypočteny na veletrhu, nejsme všichni boháči na světě Simca ... Pro info, jsme se rozhodli přesunout slavnostního večera do pátku, takže každý může bavit se bez strachu, že bude muset vzít na cestu na druhý den se vrátit. Naše dosavadní zkušenosti ukazují, že setkání tohoto večera, který se konal v sobotu, končí pro mnoho ÚČASTNÍCI navečer ao půlnoci je již ve světě. Proto může být velká párty v pátek, a to zejména v sobotu nebude nutné ihned zahájit oficiální jízdu organizuje město Bastogne. Dokonce od začátku odpoledne je dost.

Pro animace, jsou plánované essentiellemennt dvě věci. Návštěva jeskyní Han, a to hned 3 hvězdy Michelin. Na stránkách je 50 km od Han. Připravíme trasy, která se bude objevovat krásných koutů belgických Ardenách. Doporučujeme pro ty, kteří cestu, která spojila návštěvu zahrnuje návštěvu 4 atrakcí sice jeskyni Han, Wildlife Reserve, podsvětí a Speleogame. Další velmi zajímavou návštěvu, je to velmi blízko místa rally, Bastogne historické centrum, unikátní turistickou atrakcí zahrnuje muzeum a kino věnované Bitva v Ardenách.

V sobotu bude den věnován oficiální návštěvě. Máme s názvem "oficiální", protože to bude organizován město Bastogne. Chůze se dostanete do jiných vesnic, které tvoří velkou Bastogne. V každé vesnici, film počkat. Procházka skončí ve středu Bastogne, kde představitelé města vás přivítá s přátelskou pití a dá vám na památku.

Více informací na stránce srazu. Máme možnost i příp. věci konzultovat přímo s lidmi z belgického Simca klubu přes forum

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Burák »

Já nerozumět řeči tvá kmen ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:Já nerozumět řeči tvá kmen ;)
Ahoj Bu! :grin: Máš bodík do soutěže Superstar 3 ! :lol:
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Paolo »

simcaklub píše:Ceny byly vypočteny na veletrhu, nejsme všichni boháči na světě Simca ...
konečně rozumná věta :lol:
Obrázek

Michal

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Michal »

Burák píše:Já nerozumět řeči tvá kmen ;)
Tak nikam nejezdi :P

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Belgie 2010

Příspěvek od paja »

Paolo píše:
simcaklub píše:Ceny byly vypočteny na veletrhu, nejsme všichni boháči na světě Simca ...
konečně rozumná věta :lol:
Teď jde o to, co tím náčelník myslel. ;) :lol:
Obrázek

Michal

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Michal »

ach jo, tak ještě jednou. Je tam napsáno, že je to vytažené z belgického klubu

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Belgie 2010

Příspěvek od paja »

Nemyslel jsem tebe náčelníku, myslel jsem náčelníka kmene Belgiú.
Obrázek

Michal

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Michal »

Přihláška

http://www.simcaworld.net/bastogne/formuk.pdf

Možná, kdyby někdo z Vás to přeložil do češtiny, nebylo by to vůbec od věci.

Michal

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Michal »

Tak já odesílám přihlášku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: do Belgie.

Doporučuji se přuhlásit, kapacita limitována na 350 vozů (zatím je cca 25) a je limitována plocha pro vozy. Brzká registrace je opravdu výhodou

Jiří Lefner

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ahoj Michale,mužeš mě prosím zaregistrovat. Ja tomu nerozumím a ještě bych to podělal. Díky ahoj Jirka

Jiří Lefner

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michale ted me napadlo co kdyby jsi přihlasil členy našeho klubu ,kteři jedou do Belgie. Málo kdo ví jak se přihlašuje a nebo se blbě přihlási a bude problém Stejně jedeme všichni zaroven tak at se nevyskytnou nejake problemy . Diky Jirka

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Burák »

To Michal rozhodně neudělá a ani bych mu to nedoporučil. Ono je taky s tou přihláškou nutné poslat peníze atd. A to je hrozně nevděčná funkce. Pulka lidí to nedá a druhá nepojede, to znám
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Jiří Lefner »

Já bych mu peníze dal ,to se neboj. Neumím v tom chodit a nevím jak se přihlasit a pokud mě Michal přihlásí a napíše mi kolik to stojí tak mu na učet zašlu peníze . Nejsem podvodník a držím slovo

Jiří Lefner

Re: Belgie 2010

Příspěvek od Jiří Lefner »

Já osobně peníze Michalovi dám ,věřím mu takže s tím nemam problém

Odpovědět