Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Moderátor: Burák

Odpovědět
Michal

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Michal »

já jsem nikdy neřekl, že je pohodlný.

Jiří Lefner

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Jiří Lefner »

Burák píše:A to máš 3, abys měl čim jezdit, když 2 stojej v servisu? ;)

Michala jsem o Lexusu slyšel vyprávět leccos :lol: A jestli takhle vypá pohodlný auto, tak potěš :mrgreen:
S jedním jezdím já ,s druhým Maruška a 3 je v garáži. O spolehlivosti nebudu psát... ;)

Jiří Lefner

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Jiří Lefner »

Když jdu do servisu kvuli oleji nebo podobné kraviny tak tam není ani noha ,jen garančky :lol:
Naposledy upravil(a) Jiří Lefner dne 06 lis 2010 20:45, celkem upraveno 1 x.

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od paja »

Neměl by se tenhle topic jmenovat "Toyota a třeba i auta jiných značek"? :mrgreen: :lol:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Jiří Lefner »

paja píše:Neměl by se tenhle topic jmenovat "Toyota a třeba i auta jiných značek"? :mrgreen: :lol:
Já bych ten topic uplně zrušil :lol: Nejlepši je si vyjet se Simkou ;)

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od paja »

...nebo jejím předchůdcem ... ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Talbot »

Burák píše:Fiat neni auto, Ital neni člověk :mrgreen:
Bu, Michale, ještě, že to nemyslíte vážně a děláte si z Páji jen srandu, jinak bych musel napsat, že to jsou stejný kecy jako mají hospodský inteligenti na francouzský auta, žaboužrouty, apod. ;)

Pájo, co je v tom za motor?

Jiří Lefner

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Jiří Lefner »

Honza nám odešel do hajan :lol: Už je unaven :lol:

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od paja »

1,9 JTD - 120k. V tomhle máš pravdu Michale, já teda nejsem nějakej fanda Fiata a tohle jsem koupil, abych překlepal období, než budou hotový ty moje vetroše, ale musim říct, že mě zatim jenom mile překvapuje. Jede to 190 jako fík, zrychlení parádní, v zatáčkách to drží jak v kolejích horský dráhy, vejde se do toho neskutečně (přední haubna od 1301 položit na zem mezi podběhy a na každý straně zbejvá 20 čísel), variabilita a snadnost přestavby - o tom se může všem autum jenom zdát a má to najeto 40.000, tak doufam, že to, i když je to Fiat, něco vydrží. Jsem rád, že k tomuhle autu panuje tolik předsudků a že je díky tomu za takový prachy. ;) :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Burák »

Chceš-li poznat, co je svízel, kup si Fiat, nejlíp diesel :lol:

Jo, jako low cost rodinej auťák na ježdění kolem komína fakt dobrý. Stojí to pár kaček a má to vysokou užitnou hodnotuz. I kdyt tleta multipla je vzhledově dost nudná proti tý přredchozí.
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od paja »

No to je fakt, já bych tu starou měl taky radši, ale to by Alča neunesla. :lol: Hele a co ty diesly, víš o tom něco konkrétního? Na prodej je jich dost, co maji přes 300.000...
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Burák »

Ne, nic konkretního. Dyk to má prd najeto. Tak ono, stejně to budeš mít pár let a pujde, ne.
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od paja »

Nejdřív jsem myslel, že tak do jara, ale teď teda nevim, možná si jí necham jako zimní auto. MichaleT co to ustájení, vešly by se k tobě 2 auta?
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni! :grin: Hoši, chci se vám vmísit do debaty :mrgreen: ale zcela neutrálně. :roll: Jak jste si všimli, Š už téměř nekomentuju, moje heslo "Japonec až nakonec" už pobavilo několik nezaujatých přátel :o , ale stále se nemůžeme dobrat univerzální pravdy! :mrgreen: Proto navrhuji toto řešení: kdysi se říkalo o Trabantu, že uspokojí, ale nenadchne! :lol: O jiné známé značce, že nadchne, ale neuspokojí! :mrgreen:
A teď slyšte, slyšte: Simca uspokojí a nadchne! :o A kdo tohle odmítne, bude exkomunikován!!! :lol: :lol: :lol:
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
P.S. doufám, že jste to pochopili! :lol:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ivan Simca KH píše:Ahoj všichni! :grin: Hoši, chci se vám vmísit do debaty :mrgreen: ale zcela neutrálně. :roll: Jak jste si všimli, Š už téměř nekomentuju, moje heslo "Japonec až nakonec" už pobavilo několik nezaujatých přátel :o , ale stále se nemůžeme dobrat univerzální pravdy! :mrgreen: Proto navrhuji toto řešení: kdysi se říkalo o Trabantu, že uspokojí, ale nenadchne! :lol: O jiné známé značce, že nadchne, ale neuspokojí! :mrgreen:
A teď slyšte, slyšte: Simca uspokojí a nadchne! :o A kdo tohle odmítne, bude exkomunikován!!! :lol: :lol: :lol:
ahoj a Simcamicalement Ivan Simca KH :grin:
P.S. doufám, že jste to pochopili! :lol:
Ivane,naprosto ve všem s Tebou souhlasím a i s tím Japonec na konec. Od svých 19 let jsem měl spoustu aut všech značek a nakonec posledních 7let mám jen Japonce a nevím co je to startovat napodruhé a vždy se mohu na 100% spolehnout ,že kdykoliv a za jakéhokoli počasí mohu na brnknutí odjet ;)

Michal

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Michal »

pamatujete na nejmenší auto na světě :mrgreen:

jo a ještě jsem našel 5turbo maxi, foto z fabriky
Přílohy
peelp50ak1.jpg
peelp50ak1.jpg (22.62 KiB) Zobrazeno 4441 x
659333164.jpg
659333164.jpg (15.39 KiB) Zobrazeno 4438 x

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Burák »

jj, tle jezdilo v Bondovi. To musí bejt děsná bestie 8-) Na mobile.de, je zas na prodej P205 Turbo 16. Pouhých 95tis€
Obrázek

Michal

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Michal »

sem narazil na takovou roztomilou blbost
Přílohy
199451060742e0b3f4576d66jw-1--b092b1.gif
199451060742e0b3f4576d66jw-1--b092b1.gif (16.61 KiB) Zobrazeno 4403 x

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Burák »

Pánové, jak mi chybí 406, tak musim uznat, že ti kluci v Ingolstadtu něco uměji. Quattro nemá chybu. Až je otrava s tim jezdit, tak jsem pro radost aspon jezdil mimo vyjetý koleje v pulmetrovejch závějích. Jako v tle počasí to nemá chybu
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Talbot »

Jj, dneska jsou ty auta fakt pro blbce, jak mám tu novou Oktávku, tak ta už má i ESP a s tím se neužije žádná legrace, jak to vezmu přes ručku, tak se začne břibržďovat přední kolo a auto se srovná, stejně tak, když v čerstvým sněhu jedu ostrý zatáčky 50 - 60, tak se nic neděje, semo tamo to proklouzne, ale jinak se to nabržďuje tak, abych prostě smykem nešel... nuda :roll:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Burák »

To já mám ručku elektrickou, to ani nejde. Ale když vypnu esp, tak se to pěkně předbíhá. Ale jo, fakt musim říct, že to auto nemá problém v takovym sněhu, kam bych se s dvoukolou netroufl a taky jsem včera jel s vlekem a to už je upe pohoda, bo s doukolou bych se do komce ani nerozjel
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od paja »

Uplne pro blbce ne, Kollegin si to smazila s Audinou z Ingolstadtu a kupodivu ji zrusila. Prej jela 130-140 ve snehu v predjizdecim pruhu a prej to krasne drzelo, parkrat si pribrzdila, aby jako ozkousela jak to drzi a drzelo a pak najednou nic, roztocila se, parkrat vzala jedno svodidlo, parkrat druhy a je po Audine. Problem je ze asistenti by mely pomahat v reseni krizovek, ale oni pomahaji tak, ze ty krizovky uz se ani nedaj rozpoznat, ale fyzikalni zakony se nedaji oblbovat donekonecna, v urcity chvili uz nezbejva zadnej prostor pro korekce a je po vsem. Blby je, ze pak se to stava az v hodne velkejch rychlostech a nasledky jsou o to horsi.
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Burák »

Tak to rozhodně, i když je tle počasí, tak nejezdim rychleji, než ostatní a na dálnici se bojim. Ale v hlubokým sněhu se bavim. :lol:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Jiří Lefner »

Burák píše:Tak to rozhodně, i když je tle počasí, tak nejezdim rychleji, než ostatní a na dálnici se bojim. Ale v hlubokým sněhu se bavim. :lol:
Přesně tak. Mám sníh rád a rád v něm jezdím. Nepotřebuji soliče a podobná svinstva. Pokud je někdo debil a jede jako prase dobře mu tak když si rozbije auto.Stači spolehlivé auto,super gumy a klid za volantem a neměl by být problém ;)

Michal

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Michal »

No, já jsem trochu "rozpolcen" :lol: .

Nebyly gumy, takže na letních SUV bylo úúúúplně odepsané. Na nových zimních Bridgestone se chová fakt velmi dobře, hmotnost naopak pomáhá, protože, je to pak takový malý tank. Má nějakej čudl, kterým se rozdělí pohon předních náprav, takže jedno kolo může hrabat a druhý jede. Nicméně jsem měl za to, že je automaticky připojitelnej zadek, ale není. Je to jenom předokolka. A ručka je nožní, takže při nedotáčivosti si nepomůžu ručkou. Na to byly nejlepší malý hatchbacky

Odpovědět