Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Moderátor: Burák

Odpovědět
paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od paja »

Tak už to nechte bejt. 8-) Já se taky musim pochlubit svezením se na Jawě 350 kejvačce - paráda, už zjišťuju kde skončil muj Bizón... ;) :lol:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Jiří Lefner »

Burák píše:Přestože je vyráběli hlavně v 80 :lol: Ale o tom jak to bylo a že ta situace nebyla jen černobílá, bychom měli vést debatu jindy a jinde. Byly daleko horší auta. A krom toho : SIMCA KLUB ČR SE DISTANCUJE OD CHOVÁNÍ NĚKTERÝCH MAJITELŮ SIMEK, KTEŘÍ SE NEGATIVNĚ STAVÍ K VETERÁNISMU JAKO TAKOVÉMU A ZEJMÉNA K MAJITELŮM VOZŮ JINÝCH ZNAČEK. S JEJICH CHOVÁNÍM ZÁSADNĚ NESOUHLASÍME!

Takže tak
Já nikoho neurážím ,že někdo vlastní tyto auta , já jsem jen napsal,že tyto modely byly nepovedené a nejhorší a to v 70letech a vlastně i počátkem let 80 kdy ješte se vyráběly. Nejsem typ člověka,abych někoho urážel,vždyt sám jezdím na veteranské akce a bavím se s lidmi co mají jiné značky.
Naposledy upravil(a) Jiří Lefner dne 24 kvě 2010 12:10, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Talbot »

Mám nápad :P na příští sraz si všichni vemte pláštěnky a plastový brejle. Nakoupíme vajíčka a začneme debatu o škodovkách :twisted: já myslím, že by mohla bejt prdel :lol:

PeS
Příspěvky: 259
Registrován: 09 dub 2009 22:29
Bydliště: Praha, MB, KO, KH, BN

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od PeS »

:lol: :lol: :lol:
Obrázek

PeS
Příspěvky: 259
Registrován: 09 dub 2009 22:29
Bydliště: Praha, MB, KO, KH, BN

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od PeS »

Zastánci škodovek budou ale házet rovnou slepice, když už je maj ve znaku :lol:
Obrázek

PeS
Příspěvky: 259
Registrován: 09 dub 2009 22:29
Bydliště: Praha, MB, KO, KH, BN

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od PeS »

mmch Š100 podle mě taky neni vůbec špatný auto, když je v dobrym stavu. Teda až na ten dementní zavazadlovej prostor, do kterýho nenaložim ani dvě náhradní kola :roll: A auto na zimu to taky zrovna neni :grin:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Jiří Lefner »

Peto,Ty si děláš prdel :o Š 100 JE HNUSNÁ POPELNICE. Taková 1000 nebo starý Spartak tak to jiný kafe ale stovka??

PeS
Příspěvky: 259
Registrován: 09 dub 2009 22:29
Bydliště: Praha, MB, KO, KH, BN

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od PeS »

To paja: Jawa kývačka - perfektní stroj, příjemná a pohodlná motorka ;) A co teprv se sajdkárou... 8-) Na Bizónu jsem ale v životě neseděl, to musí být taky zážitek :)
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od paja »

Je to uplně něco jineho než kyvka, má to vysoko těžiště a je to krátký, takže kombinace přímo ďábelská. :lol: Taky jsem se na ňom něco nafantazíroval, každej rok jinej "prototyp". :lol:
Obrázek

PeS
Příspěvky: 259
Registrován: 09 dub 2009 22:29
Bydliště: Praha, MB, KO, KH, BN

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od PeS »

Spartak, oktávka, 1000mb... každý má něco do sebe ;) Š100 jsem si koupil v podstatě jen pro dokompletování sbírky. Je to celkem podivnej stroj, taky jsem si myslel, že je to auto na prd, ale když jsem se svez, docela jsem si jí oblíbil a jezdí se mi s ní dobře. I když je fakt, že ten motor, co v tom je, mi připadá, že to asi neni tak úplně ta obyčejná původní 988ccm, která je napsaná v papírech 8-) Ale co teda musim dát za pravdu a jakožto majitel celé řady snad mám právo to posuzovat, tak při při "modernizacích" z 1000mb na Š100 a následně Š105, vždycky udělali krok spíš zpět...
Obrázek

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od paja »

Tak já mam např. s tátovou (doufam, že to, i po těch letech, nečte) Š110 LS (eRkovej motor) dodnes nepřekonanej rekord na trase Benešov - Bedrč (asi 4km). ;) :P
Teda muj osobní, samozřejmě. :lol:
Obrázek

Michal

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Michal »

A já začínám mít averzi k Mercedesům. Nedělám nic jiného, než jezdím na střídačku po servisech. Dneska jsem vyzvedl kombíka od elektrikářů s hotovým žhavením a centrálem a kontrolou celé elektriky. Čínu jsem odvezl na GO automatu. Zítra jedu s kombíkem do servisu, neboť mi začal téct jeden vstřik, špatně se mi vrací plyn a chci vyměnit vzpěry kufru. Za týden bude čína hotová, takže ji vezmu na výměnu okna a totéž pak s kombíkem. Už mi to nebaví. Koupil jsem si mercedesy proto, že jsou kvalitní za dva roky jsem do toho i s obutím nacpal sto tisíc :o :o :o . Jdu dát inzerát na prodej, za ty prachy jsem mohl mít třičtvrtě "relíčka"

Jiří Lefner

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michale,tak to se divím. Ty máš 124 ,ne? Jinak Mercedesy a Toyoty považuji stále za nejspolehlivější auta

Uživatelský avatar
Paolo
Příspěvky: 374
Registrován: 14 led 2009 10:53
Bydliště: Praha

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Paolo »

Jiří Lefner píše:Peto,Ty si děláš prdel Š 100 JE HNUSNÁ POPELNICE. Taková 1000 nebo starý Spartak tak to jiný kafe ale stovka??
Já jsem byl o víkendu v Brně a tohle jsem tam vyfotil...
Přílohy
Jirka-s100.jpg
Jirka-s100.jpg (236.59 KiB) Zobrazeno 5263 x
Obrázek

Michal

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Michal »

Jojo, holt Toyota :lol: :lol: :lol: . To ti Jirko prodali hundrtku na toyotích papírech :lol: :lol: :lol:. Máš pravdu Jirko, s tou spolehlivostí, já ji měl rok na vojně a šlapala bez problémů :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Ale měl jsem origo papíry škoda100 :mrgreen:

paja
Příspěvky: 1231
Registrován: 13 led 2009 19:41
Bydliště: Teplýšovice

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od paja »

Ale koukam, Jirko, stačí přeblejsknout a bude jak nová. ;)
Obrázek


Jiří Lefner

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Jiří Lefner »

To je PODVOD A ŠPÍNA !!! :lol: :lol: VŠICHNI JSTE BANDA :twisted: :lol: :lol:

Michal

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Michal »

Jo jsme, a ty patříš mezi nás ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Talbot »

:o no Jirko! To jsou teda věci, to je zrada tohleto! :twisted:

Jinak Paolo, fakt parádní :lol: skvěle provedený :twisted:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Talbot »

Michal píše:A já začínám mít averzi k Mercedesům. Nedělám nic jiného, než jezdím na střídačku po servisech. Dneska jsem vyzvedl kombíka od elektrikářů s hotovým žhavením a centrálem a kontrolou celé elektriky. Čínu jsem odvezl na GO automatu. Zítra jedu s kombíkem do servisu, neboť mi začal téct jeden vstřik, špatně se mi vrací plyn a chci vyměnit vzpěry kufru. Za týden bude čína hotová, takže ji vezmu na výměnu okna a totéž pak s kombíkem. Už mi to nebaví. Koupil jsem si mercedesy proto, že jsou kvalitní za dva roky jsem do toho i s obutím nacpal sto tisíc :o :o :o . Jdu dát inzerát na prodej, za ty prachy jsem mohl mít třičtvrtě "relíčka"
Michale, W126 a W124 jsou spolu s W123 snad nejkvalitnější auta, jaký se vůbec kdy vyráběly za celou automobilovou historii. Jak Ty to děláš...???

Michal

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Michal »

300k a automat asi není ideální kombinace. A to se k tomu chovám dost slušně, páč dvacet táců za opravu převodovky jsem neměl v úmyslu platit. 124 holt není originál, ale skládačka. Jinak všechny závady na čtyřce, co mám, jsou prej podle Dana vcelku běžný. Takže po jejich vychytání bude snad klid

Jiří Lefner

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michaltalbot píše::o no Jirko! To jsou teda věci, to je zrada tohleto! :twisted:

Jinak Paolo, fakt parádní :lol: skvěle provedený :twisted:
Michale ,aspon vidíš jaké metody byly proti mě použity a to se muže stát každému :twisted: :lol: :lol: . Jinak M123 a 124 byly nejlepší auta na světě. V te době Toyoty byly někde jinde . Zlaté Piano...

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Klocák »

Koukám, že byl Jirka z tý hundrtky tak vypláclej, že si ani nevšim ,že to mám volant na druhý straně :-)
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

PeS
Příspěvky: 259
Registrován: 09 dub 2009 22:29
Bydliště: Praha, MB, KO, KH, BN

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od PeS »

:lol: :lol: :lol: Tak to je dobrá fotka :grin: To je fotomontáž? Dokonalý! :grin: Ať už se modlíme k Bohu, Alláhovi, Pigozzimu, Klementovi, Bugattimu, nebo Ferdinandovi Porsche, tak stejně je pořád nejdůležitější - HLAVNĚ KDYŽ JE SRANDA ;)
Obrázek

Odpovědět