Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Burák »

No třeba, muj šálek to neni, ale hodně lidí chválí SantaFe, S Mlem mám fakt blbý zkušenosti. No a pak jsou tu klasický futrály na Blondýny, což v tle segmentu znamená tak max stará X5, bo X3, ale je to bramborák, to bych asi nechtěl.

Jinak teda, koupili jsme do firmy Fiat Ducato pro 9 osob. Sice jsem byl šéfem varován, že ani bohovi, ale já myslim, že se to zlepší. Sice nemohu nabídnout pul cesty zdarma, ale pokud by nás jelo třeba 8, tak už cesta na výroční zasedání dostává podstatně jiný obrys.
Přílohy
ducato.jpg
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Talbot »

Pájo, jj crash testy., ale radši na to ani nekoukej :lol: ;)

Bu: dobrý :lol: Jinak, když jsme u toho, letos jedu do Poissy konečně Talbotem - Tagorou DT, konečně mám něco, čeho mi nebude líto, že to tahám na sůl, dá se s tím jet naprosto pohodlně cestovní rychlostí kolem 140 km/h. Zatím je komplet volno ;)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. :grin: Ta vaše debata o tom, co Michal kupuje a tak dále se mi líbí. :roll: Nekomentuju, nezasahuju do toho, protože o tom vím kulový, :o ale dozvím se toho dost poučnýho! :lol: Dneska jsou v autech takový věci a takový zrady, že jeden si může naběhnout, ani neví jak, že! :lol: Prostě nikdy není člověk dost chytrej, aby se nemohl ještě něco přiučit. :roll: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Talbot »

Hm, tak do Poissy se nejede, na stejnou sobotu (28.1.12) je svolána schůze testačních komisařů, kde se tentokrát budou řešit dost zásadní věci, takže tam musím :(

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Talbot píše:Hm, tak do Poissy se nejede, na stejnou sobotu (28.1.12) je svolána schůze testačních komisařů, kde se tentokrát budou řešit dost zásadní věci, takže tam musím :(
Ahoj. :grin: A co takhle Rétromobile? :roll: Ale tam zase nemusíš jet Tagorou, ne? :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Talbot »

To je taky moznost. Nic tam sice nepotrebuju, ale asi se tam vydam, chci to auto trochu proverit nez se s nim vypravim do ty Albanie, ta je letos na 100%. A taky se chci podivat do Le Havre, vzdycky kdyz jsme v Poissy, tak me tam lakaji ty navestidla, je to z Poissy asi 140km, tentokrat budu mit casu dost, mam o 8 dni dovolene vic :grin:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Talbot »

Tak jsme přivezli nádhernou RAV4 Obrázek Po první majitelce, se serviskou a všema klíčema, po velkým servisu (rozvody vč.pumpy), auto je doslova jak nový, nemá jedinou chybičku, kotouče jak nový, vnitřek netknutej, veškerá historie doložená 128tkm najeto, nová TK, napíchli jsme to na diagnostiku, turbo i vstřiky ve 100% stavu, kromě kůže v plný výbavě (digi klima, rádio ovl.na volantu, pal.PC, 6x ABG, atd. atd.), rozhodně to nebylo ani ťuknutý, podvozek tichej, prostě Obrázek Maruška je naprosto nadšená, mastila to za mnou v chumelenici a ve tmě, jak kdyby "se nechumelilo" :P hned jí to padlo do ruky a musím říct, že je to i hezký auto, na to, že je to Japonec :twisted: Čtyřkolka má mechanický špéry, což je mnohem lepší než to elektronický přibržďování, jak se to dělá dneska. Ještě nám slevili na 235t Kč za platbu "na dřevo" ;)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Blahopřeju! :lol: ahoj Ivan ;)
Naposledy upravil(a) Ivan Simca KH dne 08 led 2012 21:16, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Jiří Lefner »

No,Michale tak já Tobě a Marušce gratuluji ke koupi velmi spolehlivého auta TOYOTA. Vidíš,že na Moravě se dá koupit pěkny kus ! Ted si vzpomínám,že je to tak 2dny co jsem si vyslechl v telefonu při jednání o ceně světel ,že jsme my moraváci jsme vychcany k.... :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Klocák
Příspěvky: 474
Registrován: 12 led 2009 14:42
Bydliště: Čáslav

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Klocák »

Jirko,
nech těch chvalospěvů na tu vaši "skoroukrajinu" 8-)

Jezdim na Moravu pravidelně od roku 1994 a nezlob se na mě, jste tam stejný ludry jako v Čechách, možná ještě větší :mrgreen:

Vždycky něco zašišláte, česky pořádně neumíte a pak my - praví Češi vám radši dáme "za pravdu", aby od vás byl pokoj" :mrgreen:
Spartaka a Simku, pak s Burákem dýmku !

Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Talbot »

Díky Jirko, dobře, jestli to teda správně chápu, chceš abych to drobátko upřesnil - tak teda ne všichni moraváci, ale jen Ty! :lol: :lol: :lol: A každopádně jsi mě pěkně zblbnul, já Ti slevil, když jsi mě furt tak popichoval a pak jsem si uvědomil, že jsem ty světla platil dráž než Ti je prodávám a to jsem Ti je ještě vyčistil, kua to jsou kšefty s těma moravákama teda... :roll: :P

Jiří Lefner

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Jiří Lefner »

Talbot píše:Díky Jirko, dobře, jestli to teda správně chápu, chceš abych to drobátko upřesnil - tak teda ne všichni moraváci, ale jen Ty! :lol: :lol: :lol: A každopádně jsi mě pěkně zblbnul, já Ti slevil, když jsi mě furt tak popichoval a pak jsem si uvědomil, že jsem ty světla platil dráž než Ti je prodávám a to jsem Ti je ještě vyčistil, kua to jsou kšefty s těma moravákama teda... :roll: :P
Kurva,jak čistil?????? Já myslel,že ta světla jsou nová !!! :lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil(a) Jiří Lefner dne 08 led 2012 18:43, celkem upraveno 1 x.

Jiří Lefner

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Jiří Lefner »

Klocák píše:Jirko,
nech těch chvalospěvů na tu vaši "skoroukrajinu" 8-)

Jezdim na Moravu pravidelně od roku 1994 a nezlob se na mě, jste tam stejný ludry jako v Čechách, možná ještě větší :mrgreen:

Vždycky něco zašišláte, česky pořádně neumíte a pak my - praví Češi vám radši dáme "za pravdu", aby od vás byl pokoj" :mrgreen:
To Já si už delší dobu všímám,že jak je tady řeč o kvalitě zn Toyota tak na forum vleze kdejaký znalec :lol: :lol: :lol: . Ještě mi zde chybí jeden.... :lol:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Burák »

Toyota je mr..a!
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Jiří Lefner »

Burák píše:Toyota je mr..a!
A jsme komplet... :lol:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Talbot »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Burák »

Jinak dneska jsem udělal totéž, co Jirka. Koupil jsem si druhou Audi Avant. :lol: Je od známého, co jí chtěl hodit do šrotu a prodat jen kola (upe nový goodyera na orgo alu). Auto vlastnil v čr jako první Alexandr Berousek - ředitel cirkusu. Známému , co jí měl od něj 16 let se zdála mizerná a chtěl to vyhodit, že je to už starej krám. Auto je ve špičkovým stavu technicky, rok stará generálka nápravy atd. motor (1,8i) neni slyšet, kastle bez rzi, interier krásnej. Prostě takovej puntíčkář jako Jirka :lol: Jediný, co potřebuje je vyleštit. Dneska jsem s tim jezdil celej den a musim říct. Veliká konkurence Tagory. Kurva, proč se dneska už takovýhle auta nedělaj? Je vidět, že i v Ingolstadtu uměli dělat pohodlný auta. Prostě to byla povinnost. :grin:
Přílohy
A1002.JPG
A1001.JPG
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Jiří Lefner »

Tak to byla povinnost!!!!!!! Kurva,to je krasavec....

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Talbot »

Hezky Bu! Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Jiří Lefner píše:
Burák píše:Toyota je mr..a!
A jsme komplet... :lol:
Ahoj kluci. :grin: Jirko, teď jsme komplet, Japonec až nakonec! :lol: ahoj Ivan ;)
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Jiří Lefner »

Hm,Ivane v jednom máš pravdu. Měl jsem spoustu aut mnoha značek ale fakt japonec nakonec a nevím co je to servis a napodruhé nastartovat...... ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Burák »

To je teda pěkně na hovno, když to nedojede do servisu, pač už to po druhý nejde nastartovat :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Talbot »

Hele, Ty s tou olympiádou (ta je v provozu taky jen jednou za 4 roky), už Ti řekli, že se dá taky jezdit jinam než ze servisu do servisu? :twisted: :lol: :twisted:

Jiří Lefner

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Jiří Lefner »

To je jen obyčejná lidská závist,že někdo má auto ,které nezná servis a startuje na brnk... :lol:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Burák »

Tak Juro, zkusíme, kdo nastartuje na kratší brnk, ju? :lol: Myslim, že budeš mět smůlu. No a Olympiáda, to je nepohodlný auto, nicméně kupodivu funguje opravdu dobře V servisu jako se závadou jsem byl za 80tis km jen jednou. Nicméně, co se týká pohodlí, vede rozhodně doutník!

Krom toho, Jirko, takhle bych uměl machrovat taky, když ta máš každou Toyotu půl roku a jezdíš s ní akorát 5km Adamov -Bílovice :lol:
Obrázek

Odpovědět