Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Jirko, doporučuju Ti šoty Killing of Toyota part 1,2,3! Budeš jásat, co Toyota vydrží! :mrgreen: Doufám, že Ti to nemusím překládat! :o
ahoj Ivan :lol:
Obrázek

Michal

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Michal »

Tak na jaře prodám Lexuse a zvažuju, co místo toho :roll:. Imprezu WRX STI, Avantime, Tagoru SX :twisted: , Defendera... :roll: :roll:

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Burák »

Avantime
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michal píše:Tak na jaře prodám Lexuse a zvažuju, co místo toho :roll:. Imprezu WRX STI, Avantime, Tagoru SX :twisted: , Defendera... :roll: :roll:
Michale,Ty nevydržíš s žádným autem :lol: :lol: Asi Ti je líto,že ten Lexus je spolehlivy ;)

Jiří Lefner

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ivan Simca KH píše:Jirko, doporučuju Ti šoty Killing of Toyota part 1,2,3! Budeš jásat, co Toyota vydrží! :mrgreen: Doufám, že Ti to nemusím překládat! :o
ahoj Ivan :lol:
Ivane,podívej se na nové německé testy za rok 2010 ,aby jsi měl představu kde je Toyota! http://auto.idnes.cz/auta-maji-stale-vi ... jetiny_fdv

Michal

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Michal »

Jiří Lefner píše:
Michal píše:Tak na jaře prodám Lexuse a zvažuju, co místo toho :roll:. Imprezu WRX STI, Avantime, Tagoru SX :twisted: , Defendera... :roll: :roll:
Michale,Ty nevydržíš s žádným autem :lol: :lol: Asi Ti je líto,že ten Lexus je spolehlivy ;)
Kup si Tagoru, pak budeš vědět, co je spolehlivost ;)

Jiří Lefner

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michal píše:
Jiří Lefner píše:
Michal píše:Tak na jaře prodám Lexuse a zvažuju, co místo toho :roll:. Imprezu WRX STI, Avantime, Tagoru SX :twisted: , Defendera... :roll: :roll:
Michale,Ty nevydržíš s žádným autem :lol: :lol: Asi Ti je líto,že ten Lexus je spolehlivy ;)
Kup si Tagoru, pak budeš vědět, co je spolehlivost ;)
Jasně,o tom není pochyb . Není ale Tagory škoda s ní jezdit celoročně a nyní v tom solném bordelu? Na to jsou ty dnešní spotřební auta. ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Burák »

Skutečně, Lexus je spolehlivej, nepohodlnej, nudnej, hnusnej, pseudo SUV verk s pouze přednim náhonem.

A o kvalitě tyky vypovídá http://magazin.ceskenoviny.cz/auto/zpra ... usd/572764

A poslední zajímavý auto je tle. Všechno další je děsivě nudný
Obrázek

A máme to tu znova :lol:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Jiří Lefner »

Muj milovaný Honzíku, Toyota je už 15let vždy mezi prvnimi 5 nejspolehlivějších aut na světě ,to ví skoro každý kdo se o to zajímá!Dokonce i Ty to určitě víš :lol: Letos je na 1.místě Toyota Prius a na 3.místě Toyota Auris viz tabulka výše... Ano, v poslední době jsou kvujli konkurenci na Toyotu určité články pisálku a v jednom případě Toyota přiznala pravdu jako žádná automobilka. Nechci zde dělat reklamu Toyotě ,jen tvdím,že je spolehlivá a naprosto bezproblémová!! Sám mám už šestou a vím o čem píšu. Mám pocit,možná,že to je ´jen muj pocit,že Toyoty v 90letech byly nejlepší a proto je mám.

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Talbot »

Michal píše:
Jiří Lefner píše:
Michal píše:Tak na jaře prodám Lexuse a zvažuju, co místo toho :roll:. Imprezu WRX STI, Avantime, Tagoru SX :twisted: , Defendera... :roll: :roll:
Michale,Ty nevydržíš s žádným autem :lol: :lol: Asi Ti je líto,že ten Lexus je spolehlivy ;)
Kup si Tagoru, pak budeš vědět, co je spolehlivost ;)
Do kamene tesat! ;)

Michale, Defender Tě zklame a za cenu STI můžeš mít jak Avantime, tak SX. Po Avantime jsem taky koukal, jenže... co s tím? :lol: Tlemím se, protože to je zase ta proklatá otázka, která mě trápí od tý doby, co mám všechny auta, který jsem kdy chtěl :twisted: Ale to STI by stálo za vyzkoušení, to člověka jen tak neomrzí. Ovšem asi víš co obnáší servis, např. spojka 30tis, každých 10tkm, apod. Mít STI ve stavu, kterej si zrovna Ty (a i já) představujeme jako perfektní, je koníček asi tak náročnej, jako mít všechny Simky a Talboty dohromady ;) Pár mejch kamarádů Ti může poreferovat. Ale jak říkám, koupit, pojezdit a prodat - proč ne?

Jiří Lefner

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Jiří Lefner »

Jejda... taková krásná auta nejsou vidět :shock: http://auto.bazos.cz/inzerat/8291656/peugeot-505.php

Michal

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Michal »

Jiří Lefner píše:Muj milovaný Honzíku, Toyota je už 15let vždy mezi prvnimi 5 nejspolehlivějších aut na světě ,to ví skoro každý kdo se o to zajímá!Dokonce i Ty to určitě víš :lol: Letos je na 1.místě Toyota Prius a na 3.místě Toyota Auris viz tabulka výše... Ano, v poslední době jsou kvujli konkurenci na Toyotu určité články pisálku a v jednom případě Toyota přiznala pravdu jako žádná automobilka. Nechci zde dělat reklamu Toyotě ,jen tvdím,že je spolehlivá a naprosto bezproblémová!! Sám mám už šestou a vím o čem píšu. Mám pocit,možná,že to je ´jen muj pocit,že Toyoty v 90letech byly nejlepší a proto je mám.
Priuse ani zadarmo s Cameron Diaz na klíně :o

Jiří Lefner

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Jiří Lefner »

Michal píše:
Jiří Lefner píše:Muj milovaný Honzíku, Toyota je už 15let vždy mezi prvnimi 5 nejspolehlivějších aut na světě ,to ví skoro každý kdo se o to zajímá!Dokonce i Ty to určitě víš :lol: Letos je na 1.místě Toyota Prius a na 3.místě Toyota Auris viz tabulka výše... Ano, v poslední době jsou kvujli konkurenci na Toyotu určité články pisálku a v jednom případě Toyota přiznala pravdu jako žádná automobilka. Nechci zde dělat reklamu Toyotě ,jen tvdím,že je spolehlivá a naprosto bezproblémová!! Sám mám už šestou a vím o čem píšu. Mám pocit,možná,že to je ´jen muj pocit,že Toyoty v 90letech byly nejlepší a proto je mám.
Priuse ani zadarmo s Cameron Diaz na klíně :o
Mě se také Prius vubec nelíbí. Ten zadek je hnus... Já ale zde celou dobu píšu o SPOLEHLIVOSTI a ne vzhledu. Je pravda,že některé modely jsou hnusné :(


Michal

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Michal »

Uvidíme, když to půjde dobře, koupím si třeba SX, když to půjde blbě a budu muset pracovat :lol: , koupím si něco "nového" 8-) . Aut je dost Evo, Impreza, Avantime, M3, 750i, Alpina B10, Bently Mullsane, P-5 Aero,

Daniela
Příspěvky: 20
Registrován: 17 led 2010 01:25

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Daniela »

Tak jsem pořídil dětem pod stromeček malé vláčky. 8-) A výsledek? Už rozkreslujeme modelovou železnici o velikosti 8m2 :? :? Kdyby měl někdo přebytečné koleje, mašiny nebo domečky....koupím ;)

Co by člověk pro ty mrňouse neudělal :lol: :lol:

Michal
Naposledy upravil(a) Daniela dne 06 led 2011 21:35, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Burák »

Esi vy je trochu nerozmazlujete ;)
Obrázek

Daniela
Příspěvky: 20
Registrován: 17 led 2010 01:25

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Daniela »

sebe rozmazlujeme :lol:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Talbot »

Pro známýho sháním následující díl na Moskviče 412 - mezi nádobkou na brzdovou kapalinu a hlavním válcem je taková gumička soudkovitého tvaru, výška asi 2cm, průměr v nejširším bodě cca 1,5cm, kolem dokola jsou dvě drážky a v ose je to samozřejmě průchozí. Kdyby někdo věděl o někom, kdo by tohle mohl mít ať se mi prosím zeptá. Michal co ty kluci z GAZ klubu, máš na ně ještě kontakt?

Daniela
Příspěvky: 20
Registrován: 17 led 2010 01:25

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Daniela »

mám kontakt na Pepu z Mosvič klubu...najdu ho

M

Daniela
Příspěvky: 20
Registrován: 17 led 2010 01:25

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Daniela »

Michal si koupil caravan 8-) 8-) :mrgreen:

jmenuje se to camptourist, je to spíš skládací-rozkládací přívěs, ale měl by být v pěkném stavu a :evil: :evil: na kachli, lipno a sraz klubů bude dobrej.

tohle Lenovo je ale debilní notebook :evil: :evil: , jenže na mým nějak zlobí připojení :(

M

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Burák »

Já mám kontakt na Rudu Reinthalera, co má carevnu a jezdí na značkový kluby, kdybys chtěl.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Talbot »

Kluci, dík za info o kontaktech - sem s nima ;)

Michal

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Michal »

tak kontakt na Pepu Hořáka jsem nenašel, ale snad ti pomůžou tady

http://www.moskvichklub.cz/klub.htm

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Mimomísu, aneb třeba i naše auta jiných značek

Příspěvek od Talbot »

Děkuju!

Odpovědět