36.sraz klubu Simca, 1. až 3. září kemp Marina Týnec n/Labem

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

36.sraz klubu Simca, 1. až 3. září kemp Marina Týnec n/Labem

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Vážení přátelé, Simkaři! Chci vám oznámit, že jsem udělal poslední kroky k uskutečnění našeho příštího srazu. Toto je jen základní informace, další budou následovat. Z města Kutná Hora zdraví Ivan Karlovský ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: 36.sraz klubu Simca, 1. až 3. září kemp Marina Týnec n/L

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni. Na doplnění této základní zprávy chci oznámit, že si můžete objednávat ubytování individuálně na tel. č. 602 334 352, pan Hájek. Máme zamluvený, po zkušenosti z minula, celý kemp. To aby nemuseli někteří účastníci jezdit kamsi do hotelu, když nebylo v kempu místo! Na programu srazu se intenzívně pracuje, dotazy jsou vítány. Příští týden jedu do kempu osobně doladit podrobnosti. Taky, jako bývalý majitel kempu vím, že obsazenost je pro pana Hájka důležitý parametr. Pokud přijede 30 až 40 aut, bude to OK, pokud bychom kemp neobsadili, musíme to oznámit včas, aby si mohl pan Hájek odblokovat ubytování. Počasí jsem objednal včas, tak uvidíme! ahoj Ivan ;)
Obrázek

Jirka Prochazka
Příspěvky: 405
Registrován: 25 dub 2010 20:07
Bydliště: Praha 4

Re: 36.sraz klubu Simca, 1. až 3. září kemp Marina Týnec n/L

Příspěvek od Jirka Prochazka »

Ahoj,já už mám zarezervováno. :P

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: 36.sraz klubu Simca, 1. až 3. září kemp Marina Týnec n/L

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni. :grin: Dnes jsme byli v Týnci n/Labem v kempu Marina. S panem Hájkem jsme dohodli tyto podmínky: členové klubu Simca si budou ubytování objednávat sami. Nejzazší termín je 30.6., čili do začátku prázdnin! :roll: Já tajně doufám, že se nám podaří obsadit celý kemp! :o Vítáni budou i účastníci s obytnými přívěsy nebo automobily. Také se lze ubytovat ve stanu. Jedná se, pro připomenutí, o dvě noci, 1.9. a 2.9. 2017. Program srazu je ve stadiu zrodu a bude opravdu "šťavnatý"! :lol: ahoj Ivan a Vlasta
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: 36.sraz klubu Simca, 1. až 3. září kemp Marina Týnec n/L

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj Simkaři. :) Dnes jsem mluvil s panem Hájkem a řekl mi, že si rezervujete ubytování. Jen tak dále, ať ten kemp je náš! :lol: Ahoj Ivan
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 36.sraz klubu Simca, 1. až 3. září kemp Marina Týnec n/L

Příspěvek od Talbot »

Jj, už taky rezervováno. Máš už nějakou představu o programu? Lanařím jednoho pána se Simkou 5 a zajímá se o konkrétní náplň srazu ;)

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: 36.sraz klubu Simca, 1. až 3. září kemp Marina Týnec n/L

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Talbot píše:Jj, už taky rezervováno. Máš už nějakou představu o programu? Lanařím jednoho pána se Simkou 5 a zajímá se o konkrétní náplň srazu ;)
Ahoj kluci a holky. :grin: Tak konkrétně nic neprozradím, ale můžu nechat nahlédnout do své pořadatelské kuchyně. :lol: Konkrétně od vedení klubu postrádám informaci, zda se bude konat schůze klubu a jak dlouhá bude! :roll: Hlavní náplní soboty potom bude spanilá jízda do Kutné Hory, jak je patrno z mých předešlých zpráv, že? :o Je také nutné nějaké překvapení a tak podobně, ne? Dále platí též další rada pro dobrou náladu a sice: "jaký si to uděláš, takový to máš!" :lol: Průběžně se může konat (podle zájmu) i burza ND na vozy Simca a v blízkosti je taky muzeum veteránů, takže tak! :) Uzávěrka pro rezervaci ubytování má svůj smysl a tak se těšte na další pokračování seriálu! :lol: ahoj Ivan
P.S. Co se týče vozu Simca 5, poznal jsem jednoho z Horšovského Týna. Byl s tímto autíčkem dvakrát závodit v KH. Zval jsem ho do klubu, :roll: odmítl nafoukaně, takže nevím, co si od toho slibovat, pokud je to tatáž Simca 5. :roll: IK
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: 36.sraz klubu Simca, 1. až 3. září kemp Marina Týnec n/L

Příspěvek od Burák »

Ahoj Ivane. Schuze bude a myslim, ze bude stacit pul az 3/4 hodiny. Nic zasadniho k probirani asi nemame.
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 36.sraz klubu Simca, 1. až 3. září kemp Marina Týnec n/L

Příspěvek od Talbot »

To asi nebude ta stejná, tahle je bílá a majitelem je celkem sympatický člověk z Prahy.

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: 36.sraz klubu Simca, 1. až 3. září kemp Marina Týnec n/L

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci. :grin: No, co se týče té Simky 5, tak v KH byla dvojbarevná po renovaci, z Horšovského Týna myslím. Takže je jich tady víc, což je dobře. :roll: Pokud by se panáček obával nudy, tak ta myslím, nehrozí. :o A z Prahy to má za rohem, i když po ose bych to jet nechtěl! :o Pokud to přiveze na plaťáku, bude to pro nás čest, že nám ji ukáže, ne? :lol: Určitě na kutnohorském náměstí nikdy takové autíčko nikdo neviděl! :lol: ahoj Ivan
Přílohy
DSC02949.JPG
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 36.sraz klubu Simca, 1. až 3. září kemp Marina Týnec n/L

Příspěvek od Talbot »

Je jich tady vic, před cca měsícem na srazu italských aut v Poděbradech byly tři Simky 5 a asi dvě Topolina :shock: Bílá, vinovo-cerna a tahle bezovo-vinova.

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: 36.sraz klubu Simca, 1. až 3. září kemp Marina Týnec n/L

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Zdravím všechny členy klubu. :grin: Dozvěděl jsem se, že je kemp Marina kompletně obsazen na termín srazu našimi členy! :o Doufám, že vše vyjde takto dobře a sejdeme se v hojném počtu v pátek 1. září odpoledne! :roll: Ahoj Ivan :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: 36.sraz klubu Simca, 1. až 3. září kemp Marina Týnec n/L

Příspěvek od Burák »

Tím lépe. To bude zas v alejích nablito.... :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: 36.sraz klubu Simca, 1. až 3. září kemp Marina Týnec n/L

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni. :grin: Přináším aktuální zprávy z přípravy srazu. Jak jsem již psal, kemp je obsazen členy našeho klubu, co se týče pevných lůžek. :roll: Pokud chce někdo ještě získat ubytování tzv. pod střechou, měl by kontaktovat ty čiperné členy, kteří si chatky a bungalovy již objednali. Pokud je jich méně a mají volná lůžka, nic nebrání tomu, aby "vzali na byt" svoje kolegy z klubu a podělili se s nimi o místo i náklady! Pokud někdo přijede se stanem, bude mít velkou výhodu v tom ohledu, že místa pro stany je v kempu dost. :lol: Dále vám chci sdělit, že se již tisknou letáky s programem srazu a další drobnosti včetně hrníčků atd. :o Ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: 36.sraz klubu Simca, 1. až 3. září kemp Marina Týnec n/L

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj, zdravím všechny členy klubu. :grin: Takže po vydařené Narozeninové rallye nás čeká za měsíc 36. sraz. :roll: Protože součástí srazu bude i taková permanentní burza ND na vozy zn. Simca, Matra, Chrysler a taky Talbot, vyhlašuju zde poptávkovou a nabídkovou akci. :o Protože když někdo přijede na sraz X km a tam zjistí, že má doma to nebo ono, je to prostě pozdě, zrovna tak, jako že třeba by rád koupil to, nebo ono .... atd.? :o Dejte si vzájemně vědět a na srazu se to může zrealizovat, že? :lol:
A začnu já sám, nabízím zbývající sady gumových okenních lišt na Simca 1300/1500 a 1301/1501.
a poptávám, zda nemá někdo na prodej nová kolečka do olejového čerpadla pro motory 342 a 345 S, čili 1301 Speciál.
Ahoj Ivan
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: 36.sraz klubu Simca, 1. až 3. září kemp Marina Týnec n/L

Příspěvek od Burák »

Ivane, jak to s těma kolečkama v čerpadle děláš? v životě jsem neslyšel, že by se to někomu stalo :shock:
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: 36.sraz klubu Simca, 1. až 3. září kemp Marina Týnec n/L

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj Bu. :grin: Žeru je s vejcema k snídani, jasný? :lol: No, jseš ještě mladej, takže jsi toho ještě neslyšel spoustu! :o Máš ještě nějaké dotazy? :roll: Ahoj Ivan ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: 36.sraz klubu Simca, 1. až 3. září kemp Marina Týnec n/L

Příspěvek od Burák »

:lol: připadá mi to tak :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: 36.sraz klubu Simca, 1. až 3. září kemp Marina Týnec n/L

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Burák píše:Ivane, jak to s těma kolečkama v čerpadle děláš? v životě jsem neslyšel, že by se to někomu stalo :shock:
Ahoj Bu. :roll: Nespletl jsi si téma??? :o V pátek Ti to vysvětlím. :lol: Ahoj Ivan
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: 36.sraz klubu Simca, 1. až 3. září kemp Marina Týnec n/L

Příspěvek od Talbot »

Máme rezervovaný mobilheim pro 4 osoby od pátku do neděle, ale přemýšlím, jestli bych ten pátek někomu nepřepustil, tak jestli někomu chybí ubytování a jel by třeba jen pátek - sobota, tak bychom se asi domluvili ;)

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: 36.sraz klubu Simca, 1. až 3. září kemp Marina Týnec n/L

Příspěvek od Burák »

Já mám u sebe taky dvě postele na celej víkend, kdyby někdo chtěl
Obrázek

Vlasta 1307
Příspěvky: 6
Registrován: 02 srp 2017 15:39

Re: 36.sraz klubu Simca, 1. až 3. září kemp Marina Týnec n/L

Příspěvek od Vlasta 1307 »

Děkujeme především Ivanovi a též všem zúčastněným za bezva sraz v působivém prostředí malebné Kutné Hory. V téměř komorním prostředí Marina kempu ve společenství Vás "klubařů" a Zdendou vzorně opečovávaného čuníka bylo opravdu fajn.
V+V Štěpánci
Přílohy
foto2.jpg
foto1_1.jpg

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: 36.sraz klubu Simca, 1. až 3. září kemp Marina Týnec n/L

Příspěvek od Burák »

Já se omlouvám za mázlý fotky, fotil jsem jen trochu http://pimpabu.rajce.idnes.cz/36._sraz_ ... nad_Labem/#
Obrázek

Odpovědět