Další Simca akce

Moderátor: Burák

Odpovědět
Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Tak co prdi, jak to bude s Automedonem? Já teda asi nakonec pojedu ochcávkou, protože se mnou pojede Ivan Karlovský a Pavel Kraus.

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

já jedu jedenáctkou nebo tagorou, ikdyý dle oslovení to nebylo na mne

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Burák »

Já to nezvládám, takže budu jen závidět. Za a) momentálně ani jedna Simca neni schopna a ani Renoltík ne, takže bez mi :(
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

No já právě myslel, že to je tak, že Burák nebo Čenda pojedou s Michalem. Protože pokud by jel Michal sám, tak by mohl vzít Ivana k sobě a já bych jel s Pavlem Murenou, protože Pavel jí má taky, takže těch 2000km zvládne bez újmy na zdraví ;)

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

Já má pro dva až tři lidi v autě volno

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj kluci! :D Rád bych jel s Michalem Ok(checht)távkou, :lol: minule to bylo fain svezení, ale přizpůsobím se. :D Jinak žádné blatníky a pod. nepovezu, takže pohoda! :o A zpět nepovezeme žádnou Simku? :o To je teda rána! :lol:
čau a Simcamicalement Ivan Simca KH :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Ještě uvidíme... vypadá to, že tam budu kupovat dost dílů na Grand Large, kterou teď začnu dělat, tak to vypadá na ochcávku - tzn.klidně beru Ivana i Pavla. Stejně by tam Murena jen stála na place a v Paříži už stejně byla, tak co.

Uživatelský avatar
Burák
Administrátor
Příspěvky: 4279
Registrován: 12 led 2009 00:12
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Burák »

Ty máš Grand Large? :shock: :shock: :shock:
Obrázek

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Jen v garáži na práci ;) koupili jí ty kluci, co ode mě koupili Arondu a svěřili mi jí k renovaci.

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

Já jedu s Čendou, hlídání nemáme, takže bez D.

;) Což znamená jedenáctkou ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Takže já beru oktávku, Ivana a Pavla. Pokud bude možnost, budu tam kupovat mraky dílů na Grand Large, takže kombík bude praktičtější.

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

tak si to užij :lol: :lol: :lol: ;)

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

Michale, kdy vyrážíte? My se zatím s Ivanem i Pavlem předběžně domluvili na pátek kolem 6:00 ráno.

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

To budeme řešit zítra. Asi v pátek až se vyspíme. Takže tak v 8 :lol:

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

No, on Tě ten smích přejde :twisted: protože 1100kou to pojedete dobrejch 16 hodin, takže budete rádi, když se o půlnoci dostanete do pelechu. Poslední dobou se mi dost často stalo, že jsem přijel do hotelu a byl plně obsazenej, další taky a i všechny ostatní v tom městě. Aby jste pak do dvou do rána nehledali hotel a v sobotu na medonu pak nepadali na držťku ;)
Jen si vzpomeň s jakou rezervou jsme vyráželi do Lyonu a nakonec jsme tam byli jen o 1 hodinu dřív (a jak se nám to vyplatilo!).

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

trocha vzrůša neuškodí :lol:

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

Tak Mercedes má nový hydroštely, plato je zamluvený, zítra ještě zařídím poslední nutnou věc a ve čt. bych měl být připravený. V rámci možností :?

Uživatelský avatar
Talbot
Příspěvky: 4926
Registrován: 11 led 2009 22:48

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Talbot »

simcaklub píše:tak si to užij :lol: :lol: :lol: ;)
8-) :lol:

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

příští páek je setkání a protože za 1, má být hezky, 2, nemám zazimováno, 3. chci se ještě projet dávám v simkařské plénum návrh na výlet v sobotu po setkání. Např. vyjet dopoledne třeba na Slapy na vyhlídku, pak si dát někde oběd a odpoledne se stavit např. na Radotíně na motokárách. Sezona končí tak bychom si mohli udělat ještě jeden simčí den - co vy na to?

Já se hlásím s 1100, Daniela se Sherlockem...kdo dál?

Uživatelský avatar
Ivan Simca KH
Příspěvky: 2037
Registrován: 24 led 2009 16:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Ivan Simca KH »

Ahoj všichni a Michale P obzvlášť! :o To si snad děláš srandu, dát takhle dlouhé povídání na forum, místo do reportáží, kam si myslím, že patří!
:lol: Nevím, co jsi tím sledoval, je to forum pro krátké diskuze, tak nevím? :roll: Poslal jsem Ti to 6. slovy šestého října! Jsi rychlý, ale roztržitý, nebo ne? čau a Simcamicalement Ivan Simca KH :lol:
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ahoj Michale a všichni....to není špatny nápad s tím výletem v sobotu. Podmínkou je,že bude hezky a nebude chcát :twisted:

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

Ivane, už jsem ti vysvětloval, že tvůj článek není reportáž o srazu nebo o Simkách, ale cestopisné povídání. Proto je to tady.
A přestaň mne štvát s těmi kecy o času, nenudím se v důchodu :evil:

Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 461
Registrován: 12 led 2009 00:33
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Re: Další Simca akce

Příspěvek od George »

Nevím, jestli to sem patří nebo ne, ale v každým případě je to bezvadný čtení. Ty bys Ivane klidně mohl napsat knihu. :)
Obrázek

Jiří Lefner

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Jiří Lefner »

Ivane ,super a mohl by jsi psát kroniku našeho klubu ;)

Michal

Re: Další Simca akce

Příspěvek od Michal »

Tak dnes proběhla mini akce nazvaná prostě "Výlet".
Vzali jsme několik Simek, konkrétně se ráno na místě setkání sešla Vlastíkova Simca 1000, Burákův kombík, Matěj Kadlec s tátou dorazili Simkou 1301S, Pepa s Murenou a já s Talbotem 1100 a Daniela řídila Sherlocka. Celkem šest aut bylo na takový výlet akorát. Nikde jsme na sebe nemuseli čekat, nepřekáželi jsme si, prostě pohodovou podzimní krajinou jsme v klídku jeli z Berouna přes Dobříš do Nového Knína, kde jsme si dali společný oběd. Ke stolu jsme byli akorát. Pak jsme pokračovali na vyhlídku nad Novou Rabyní, kde byl cíl výletu a kde sjem udělali několik fotek. Odtamtud jsme již pokračovali každý svým směrem. Byla to velmi příjemná projížďka, prohřáté Simky jsme uklidili do garáží a symbolicky každý uzavřel tuto sezonu. Teď už jen čekat na jaro, opravovat to co máme nebo šmejdit po netu po tom, co přivést ;)

Odpovědět